Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość sysia09
niecale 2:) ale taki gadula ze sie go nie przegada:) ale super jest siostra mieszka ze150m ode mnie więc od malego z nim siedze wiec wprawe juz jakas tam ma :) to moze przynajmniej nie bedzie strachu ze sobie z moim malym nie poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Hej. Ja dziś miałam dzień gospodarczy... Pojechałam z moja mama do sklepu dla dzieci, mój m wraca za miesiąc wiec boje się, ze za taki długi okres czasu to sie całkiem będę „rozlatywac wiec nie czekałam na niego i wybrałam kilka rzeczy dla małego. Zapłaciłam zaliczkę i zamówiłam wózek, taki 3-funkcyjny z dużymi pompowanymi kołami i na paskach w kolorze czarno-pomarańczowym, łóżeczko drewniane z funkcja kołyski, materac sylikonowo-kokosowy, ceratkę, prześcieradełko, pościel, poszewki, ochraniacz na szczebelki long na cała długość łóżeczka w kolorze pościeli to wszystko będzie na mnie czekać do odebrania już w połowie grudnia, a mogę odebrać nawet końcem stycznia (wszystko zależy od tego czy dzidziuś nie zacznie się pchać na ten świat wcześniej). Już teraz wiem że raczej będę styczniówką...termin cesarki będzie ustalony na przełomie stycznia i lutego. Dodatkowo kupiłam już kilka najpotrzebniejszych rzeczy bo wiem ze będę się czuć pewnie mając je już w domu (jeśli cos mi z tych d**pereli brakuje to proszę o podpowiedz o czym zapomniałam :) ) -10 białych pieluch tetrowych grubo tkanych, - 3 pieluchy tetrowe kolorowe cieńsze -3 pieluchy kolorowe flanelowe - zestaw do obcinania paznokci dla niemowląt - szczoteczka z miękkiego włosia i grzebyczek - aspirator do noska Frida - wkładki do pieluch jednorazowych (super sprawa :) ) -sudocrem -mydełko bambino -oliwka bambino -nivea krem na każda pogodę Do tego dostałam gratis smoczek i pierwsza butelke :) Dla siebie kupiłam: - 2x podkłady higieniczne - 2x majtki siateczkowe wielorazowe -tena- podkład zabezpieczajacy na łóżko - 1x koszula do karmienia (jak dla wieloryba :) ) Nie kupiłam tego w dużych ilościach, bo okaże się co tak naprawdę będzie dla mnie bardziej potrzebne a co z tych rzeczy to niewypał (zawsze można dokupić). W listopadzie planuje jeszcze kupić wanienkę, ręczniki, laktator, butelki do laktatora, waciki, kompresiki, cos na pępek ech a i tak wiem ze o czymś zapomnę jeśli chodzi o ubranka to już mam na start najpotrzebniejsze pajacyki, body, koszulki, czapeczki, niedrapki oraz kombinezon zimowy itd. (tez na razie po kilka sztuk bo może się okaże że coś dostane jak rodzinka będzie przychodzić zobaczyć maleństwo) Ja nadal jestem wierna oliwce dla niemowląt jeśli chodzi o smarowanie brzuszka, szkoda wydawać kase na te cudowne kremy, bo faktycznie jak już zauważyłyście to jak rozstępy maja się pojawić to i tak się pojawia. Co do teściowej do ja się staram nie zwracać uwagi na to co mówi, bo po co mi teraz nerwy? Interesuje się jak się czuje i widać, ze się cieszy z wnuka, ale tez ma swoje, chociaż ostatnio zauważyłam poprawę. W lecie mój m przeprowadził z nią rozmowę o wtrącaniu się, bo tez ciągle było: A czemu tak? A dlaczego nie tak? A po co wam to? A ja bym zrobiła tak i teraz jest o niebo lepiej, zobaczymy jak się synek urodzi czy znowu cos nie zacznie. Mam już naprawde spory brzuszek, coraz bardziej mnie bola plecy, ostatnio wieczorami mam problemy żeby wstać z łóżka i pójść do toalety. Wiedziałam że z moimi problemami zdrowotnymi nie łatwo będę przechodzić ta ciaże ale takiego bólu się nie spodziewałam a tu dopiero 25 tyzień ech. Już nawet nie będę wam się żalić jak bardzo mnie biodra bola, czasami nie mogę się ruszyć z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) Mama luty super ze u Was wszystko w porzadku U Nas tez pojawily sie widoczne kopniaczki wczoraj byla kolezanka i miala okazje pogladac jak dzidzia kopie ;) Mi pepek wyszedl praktycznie od samego poczatku pozostalosc po pierwszej ciazy ...;( Kasia angel ja uzywam oliwki w zelu bardzo fajnie nawilza z tego co wiem kremy na rozstepy mozna stosowac od 3 miesiaca ... Gusia mi dzis polozna na wizycie powiedziala ze te bole sa od dzidzi ze uciska mi na cos i jak cos bedzie sie dzialo to mam sie zglosic Jeden z najwazniszych zakupow masz juz z glowy;) Ewuska trzymaj trzymaj;) rossa duzo zdrowka dla Was;) kurcze uwazaj na siebie ;) lunek mamaluty wiem ze sa duze nerwy ale teraz jak nie skoncze to pozniej bedzie mi ciezko do tego wrocic mieszkam w UK nie mam tu nikogo w sumie do pomocy oprocz R teraz czasem ciezko zorganizowac opieke nad mala jak R jest w pracy a co dopiero z dwojka a po drugie fajnie juz by bylo miec prawko za nim pojawi sie malusze na swiecie ;) Trzymajcie dziewczyny kciuki ;) Tesciowe zostawie bez komentarza moja przyszla wcale nie lepsza od Waszych;),ale staram sie nia nie przejmowac ;) green grass zaszalałas dzis;) Ja dzis miałam wizyte z polozna wszystko w porzadku nastepna dopiero za 5 tyg ... Dzidzia mi wlasnie jakos sie dziwnie ulozyla ze naciska mi na cos az mnie boli w plecach i nie moge znalesc sobie dobrej pozycji...;( uciekam odezwe sie jutro milej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, Ewuskaaa, moje konto, Roosa - nie ma sprawy, ciesżę się, że mogłam pomóc. Lunek, wrześniowa mama - to prawda, przegięłam z tym sprzątaniem, całą sobotę i połowe niedzieli miałam takiego stracha, brzuch mnie bolał ale na szczęście na strachu sie skończyło tym razem. Moja mama mówi, że chodze jak wiatr i że chyba naprawdę sie na oddział pcham. Kasia -Angel - ja czuję ruchy sporo poniżej pępka - wydaje mi się, że dziecko leży w poprzek bo czuje ruchy po obu bokach raczej. Fajny mamy termin, co? Dziewczyny będą już cieszyć sie maluszkami a my będziemy czekać. Chociaż róznie to bywa, synka urodziłam prawie 3 tyg. przed terminem. Ja nie uzywam żadnych kremów,jedynie oliwka z żelu po kapieli, nie miałam nigdy rozstepów i mam nadzieje, że się teraz nie dorobię. Roosa - wypoczywaj:) Tez brałam Fenoterol ale w 33 tc. nie miałam jakichs powaznych dolegliwosci po tym leku ale był skuteczny, jak tylko odstawiłam jechałam dobę poźniej na porodówkę. Ja co prawda leżałam tylko 4 tygodnie ale tez bardzo sie martwiłam, że nic nie mam dla dziecka:( Ale mąz wszystko pokupił. green gras - ja tez miałam takie bóle bioder ale gdzieś ok. 12 tc. potem jakos przeszło.Gratuluje zakupów. Przyjemnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia09 wyrzuciła mnie z tabelki ;) Wklejam ponownie ;) NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........23..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........22. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........26...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. .......Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Angel Sorry nie zrobiłam tego specjalnie :D 🌻 mama2013luty dla naszych dziewczyn dobrze że same chłopaki będą miały w czym wybierać :D, na razie wychodzi 2 na 1 dziewczynkę 🌻 wrześniowa mama narazie ból minął obstawiam że w weekend za dużo na nogach byłam grzyby, gotowanie sprzątanie (nowe meble w kuchni), układanie w szafkach i Alka wyraziła w te sposób niezadowolenie :D. Ale tez spytam lekarki w piatek jak będe na wizycie Też się cieszę że mam już ten wózek z głowy, mam jeszcze materacyk, i wanienke i całą listę do kupienia :D I trzymam mocno kciuki za egzamin, żeby był tylko jeden lepiej teraz niż jakby brzucholek był jeszcze większy. A prawko na pewno się przyda przy maleństwie i córeczce, bo jakby co nie będziesz musiała sie prosić innych, tylko spakujesz was do autka i gdzie potrzeba podjedziecie. 🌻 Green grass to zaszalałaś na zakupkach :D, ja czekam do grudnia mam nadzieje że siły będę miała :D 🌻 Wracając do teściowych na szczęście moja też się nie wtrąca, i M zawsze jest za mną nawet powiedział że jak młoda sie urodzi i będzie truła "bo ona jest starsza to wie lepiej" tylko czasem tego nie widać, to powie jej raz a dosadnie i na góre nie będzie miała wstępu bez zaproszenia. Bo ona wychodzi z założenie że babcia to może rozpieszczać wnusie czyli nosić na rękach i takie tam, już jej na to pozwole a później ja będę z młoda sie bujać na rękach bo inaczej nie zaśnie. Ale na szczęście jest już zaplanowane że wracam do pracy (chyba że życie zweryfikuje mój plan), a moją kruszynką zajmie się moja mama. odchowała wnuczka to teraz kolej mojej Aluni :D 🌻 Iskierka to nie szalej z tym sprzątaniem tak :D 🌻 To miłego dnia,a u mnie znowu zapowiada się mgliście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........23..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........22. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............17. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze dyskusja rozgorzala,fajnie. Jesli chodzi o rozstepy i smarowanie,to ja uzywam olejku do ciala dla kobiet w ciazy albo dla dzieci,tak samo jak w pierwszej ciazy,wtedy nie mialam rozstepow i licze,ze teraz tez tak bedzie.Co prawda ja sie smaruje balsamami nawilzajacymi od kilkunastu lat,wiec skora jest caly czas nawilzana,nie wiem czy to ma tez jakis wplyw. Narzekacie na tesciowe,ja mysle,ze zawsze trudno jest dogadac sie z obca jakby nie bylo osoba,ktora nagle staje sie nasza rodzina.Moja niby jest w porzadku,ale tez ma swoje odchyly,staram sie to ignorowac po prostu,bo nie zaszla mi do tej pory specjalnie za skore,a jak cos mi sie nie podoba(np.to,co mowi do mojej corki),to rozmawiam z mezem,a on ze swoja matka.Na szczescie moi tesciowie(tesc jest bardziej upierdliwy) i moi rodzice mieszkaja daleko i rzadko sie widujemy. Green-grass-no,piekne zakupy.Ja mam wozek wybrany,ale chcemy jeszcze pojechac do jednego sklepu i sie rozgladnac,mysle,ze w grudniu juz kupimy.Posciel i kolderke do wozka zamawiam na ebayu,wlasciwie co sie da,to zamawiam na ebayu. wrzesniowa mamo-zycze powodzenia na egzaminie,jasne,ze lepiej teraz zrobic prawko niz potem z dwojka dzieci sie organizowac. Iskierko-pomalu,odpusc sprzatanie;)jeszcze troszke. Kati-jak tam u ciebie? Kasia Angel-ja czuje synka czasem po bokach8szczegolnie jak leze na boku i mu niewygodnie,czesto na dole brzucha,ale tez juz powyzej pepka,z tym,ze ja mam 27tc. Gusia-no niezle z tym wozkiem,ale chociaz masz ten zakup z glowy.Ja sie ciagle na 100% jeszcze nie zdecydowalam,wiec na razie czekam. Roosa-jeszcze troszke wytrzymaj,najlepiej do lutego;)Bedzie dobrze,nadrobisz te spacery jeszcze,ale juz z maluszkiem w wozku.Pomysl sobie,ze i tak zaraz bedzie ciagle padac i zimno,wiec my tez nie bedziemy sie wloczyc specjalnie:) Moje konto-olej tesciowa,brzydko mowiac,to twoj dom i zrobicie po swojemu.Najlepiej powiedz jej,ze wasz gust sie rozni i juz,nie ma co dyskutowac. Ja bylam dzis i wczoraj w przedszkolu corki pomoc robic latarnie,troche sie poudzielalam,zapunktowalam:P i dobrze,bo jak sie maly urodzi,to bedzie ciezko z tym.U nas wczoraj byly 24 stopnie,pogoda na krotki rekaw,dzis troche chlodniej i od piatku znow jesien,tym razem na dobre chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........23..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........22. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........13.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dawno się nie odzywałam bo mam tyle rzeczy na głowie, że to nie do ogarnięcia... Ale czytam Was na bieżąco... Kurcze, ale Wam zazdroszczę, już prawie wszystkie wiecie kto mieszka w Waszym brzuszku... Ja muszę jeszcze poczekać do 3 listopada, bo moja gin jest na urlopie i dopiero wtedy mam wizytę... A juz umieram z ciekawosci:) Maleństwo czuję coraz bardziej... Kopniaczki sa widoczne:) Jak na nie patrzę to od razu banan na twarzy...:) Mąż też niezwykle poddekscytowany jak przyloży rękę do brzuszka a małe kopnie:) Co do zakupów to zamierzam się wreszcie za nie wziąć po wizycie - jak będę znała płeć...:) Jejkuu dziewczyny ale ten czas leci... Dopiero co był 24 czerwca i pozytywny test a tu juz za półmetkiem... Ani sie obejrzymy a maleństwa będą już z nami na świecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam MEGA lenia, no kompletnie mi sie nic nie chce, moze to przez pogode bo dzis juz nie jest tak ladnie, odmowie sobie wizyte u takiej babeczki no bo poprostu mi sie nic nie chce.... w porownaniu do wczoraj, no bo wczoraj zrobilam pyszny sernik na zimno taka straszna ochota mnie naszla :D a dzis na obiadek robie schab pieczony, kurcze juz w calym domu pieknie pachnie, co prawda nie chcialo mi sie go robic, no ale odmrozilam specjalnie wczoraj wieczorem wiec trzeba zrobic... wczoraj sobie taki leze, reka mialam na brzuchu (tak wyzej pepka) i gadam z moim M a tu BUM!! i w ta reke mnie cos koplo, sobie mysle ze to nie mozliwe tak wysoko i gadamy dalej a tu znowu BUM!! i jeszcze raz BUM!! stwierdzilam ze w sumie to calkiem mozliwe bo dzidzus jest juz powyzej pepka :D ale normalnie szok doslownie w reke mnie zaczal kopac :) CUDAŚNE UCZUCIE!! pierwszy raz sie tak stalo ze kopnal w reke, bo zawsze jak przykladam to uspokaja sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że piszecie o zakupach jakie robicie i potrzebnych rzeczach.. Będzie czym się wspomóc:) Co do teściowych... Moja jest nieuciążliwa i w sumie się dogadujemy... Trochę może przesadza z niektórymi sprawami, ale jest to do zniesienia...:) A jeżeli cos mi nie pasuje to poprostu wpuszczam to jednym uchem a wypuszczam drugim...:) Ruchy maleństwa ja czuję raz gdzieś tak na wysokości pępka a raz nisko w podbrzuszu... Iskierka, Kasia - Angel - ja też mam ten sam termin co Wy:) hehe... Jesteśmy na samym końcu... Ale wiadomo wszystko może być różnie... wrześniowa mamo - trzymam kciuki i powodzenia :* Co do rozstępów... Nigdy ich nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę (moja mama po 2 ciążach ich nie ma), ale profilaktycznie i tak smaruję się oliwką bambino żeby skóra była nawilżona:) Hmm wiecie co? Na początku ciązy wyglądałam okropnie.. Krosty na buzi, plecach, nieładne włosy a teraz wręcz przeciwnie i wszyscy mówią, że będzie chłopczyk... hehe.. Ale zobaczymy już niedługo... :) Buziaki... i miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka_1991 - ja tez jeszcze na 100% nie wiem, kto w brzuchu siedzi, jutro mam wizytę więc może w końcu sie okaże a jak nie to tez czekam do 02.11 bo mam wtedy 3D. A dzis zrobiłam się na bóstwo - byłam u fryzjera, nic tak nie poprawia mi humoru jak to, że ładnie wyglądam, juz miałam mega odrosty:( do tego delikatny make - up i zaraz jade po synka do przedszkola (kurcze jak na podryw:) Przyjemnego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........23..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........22. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia09
ja tez dzisiaj mam strasznego lenia... Ale to pewnie dlatego ze dzidzia nie dawala mi spac w nocy... Po obiadku nadrobie:) pogoda tez dzisiaj nie rozpieszcza nawet do sklepu nie chce mi sie isc... Szaro deszczowo i ponuro... Dzisiaj mam chyba dzien marudzenia:) juz nie moge doczekac sie kiedy zobacze moje male na usg a tu trzeba czekac do 6.11... A tak wogole to nie wiecie ile kosztuje badanie na tarczyce? Bo musze sobie zrobic i nie wiem ile to moze kosztowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........23..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że rozmowa o teściowych rozgorzała na dobre. Moja na szczęście dla mnie jest blisko 200 km ode mnie. Od początku ciąży nie zadzwoniła ani razu do mnie z pytaniem o wnuka czy nawet o to jak się czuje. Zresztą jest po wylewie w kwietniu i daje popalić rodzinie na miejscu, bo lekko jej się pod beretem poprzestawiało. Więc może lepiej, że nic ode mnie nie chce, bo jeszcze podniosłaby mi ciśnienie. Tylko mąż obrywa od czasu do czasu jak pojedzie odwiedzić rodziców. Dziś miałam wizytę kontrolną.Wyniki ok, z maluchem też wszystko w porządku. Kolejna wizyta dopiero 21 listopada. Maluch jest coraz bardziej aktywny. Potrafi już nieźle kopnąć, czasami wręcz aż boli. Ale najważniejsze, że wszystko z nim ok. Z wyprawki mam już większość rzeczy, został wózek i kilka drobiazgów. NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........25.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czytam i czytam i widzę, ze temat teściów na tapecie:). Mój teść jest nieszkodliwy a z teściową w ubiegłym roku sobie porozmawiałam i jest w miarę dobrze. O wszystko pyta dzwoni raz na tydzień a i bardzo pomagają nam w wykończeniu domu:). Ja myślę, że warto czasami szczerze porozmawiać mimo, że może być ciężko. Czasami delikatnie nie denerwuje porównując mnie do swojej drugiej synowej ale ja się tym nie przejmuje i wiecie chyba to jest najlepsze rozwiązanie. Dzisiaj miałam maly dzień gospodarczy, troszkę posprzątałam na budowie a i męża nadzorowałam montuje włączniki i lampki:). Widzę, że wyprawki powoli kompletujecie, super. Na 100% w czwartek dowiem się czy będzie chłopak ale myślę, że tak. Dzisiaj mam ochotę na gofry z bita śmietaną, pójdę sobie zrobić a i przy okazji rodzinka się skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dzisiaj wszystkie mają na coś smaka, mnie się zachciało lodów z owocami i bita śmietaną :D i wieczorkiem zaserwuje M deserek bo on to już wogóle łasuch na całego. Z moją niby też można się dogadać, po ostatniej aferze to do rany przyłóż zobaczymy na jak długo, ale tak patrząc obiektywnie zawsze coś jest nie tak jak sie zobaczy z córką, tak jakby tamta ją szpuntowała przeciwko. Ona do mnie też miała/ma problem że dzwoni pyta sie co u mnie a ja ją zbywam (to było do 12tc), no bo nie wiem dość że zawsze dzwoniła w czasie pracy a z znią rozmowa to tak min 20 min, to logiczne ze nie miałam czasu i od poczatku nie mam zadnych dolegliwosc to jej mówiłam ze umnie wszystko ok nic mi nie dolega a ona dalej uważaj nic nie rób i takie tam, tak jakbym była jakaś głupia i nie wiedziała co mi wolno a czego nie, i się poskarżyła mojemu M (bratu), on do niej że jak coś to najlepiej żebyśmy porozmawiały same a ona że nie bo się mnie boi, no po prostu ubaw po pachy :D, ale jak ja do niej po porodzie nie zadzwoniłam bo i tak byliśmy zaraz jak wyszła do domu z małym u nich w górach to była afera że wszyscy dzwonili a ja nie, to przeprosiłam księżniczke jeżeli ją uraziłam, dla świetego spokoju, ale sama też nie pomyślała że było to (poród) akurat w momencie kiedy mnie się kolejna iui nie udała i moze nie miałam ochoty, ale zawsze się patrzy tylko na siebie a co inni to nie ważne Zresztą koniec gadania :D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie nie lubie swojej "tesciowej" na poczatku bardzo ja lubialam ale to sie z czasem zmienilo jak tam zamieszkalam... nie wiem czy Wam pisalam ta sytuacje, wiec powiem krotko ONA (jej zachowanie oczywiscie) byla jednym z GLOWNYCH powogow przez ktore sie wyprowadzilam... i wiecie co? w cale nie zaluje, teraz mi jest lepiej (tzn bylo by juz wogole cudownie gdybysmy zamieszkali razem z M, bo wlasnie jeden z powodow przez ktore sie klocimy wynikaja z tego ze juz nie jestesmy tak blisko) ja sobie zycie chce ulozyc z M a nie z ta BABA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny jak czytam że wy już prawie wszytsko macie to się przerażam... ja nie mam prawie nic... nie licząc ubranek - kilka kupiłam w pepco albo w ciuszku... część mam po siostry dzieciakach... muszę się ogarnąć powoli... mam tylko kocyk i ręczniczęk z kapturkiem z biedrony :) nad wózkiem już powoli myślimy... tylko nie chcemy wydać wiecej niż 1500zł, wpadł nam w oko TUTEK... a wy jakie macie typy? dajcie znać... może cosik podpowiecie... ja myślałam też nad uzywanym ale zobaczymy :) ja dzisiaj od rana mnóstwo spraw do załatwienia... masakra... padam na pysk a jeszcze muszę po męża do miasta jechać i zrobić 2 ciasta bo ma imieniny jutro i jedno do pracy ma zanieśc... już mi się nie chce... a co do kopów, to wspaniałe uczucie... ale moja mała ma teraz faze nie na kopanie a na przeciąganie się..... czuję ją w 2 miejscach na raz... i powiem że czasem boli :) ale i tak się ciesze :) do usłyszonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............(?)...........DZ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto ja mam upatrzony Bebetto luca, cena nie jest wygórowana a opcja 3w1 to wydatek około 1400. Z tego co wiem firma cieszy się dość dobrą opinią i ma kilka naprawdę fajnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A w jakich rozmiarach kompletujecie wyprawkę? Wszystko w jednym 50-52, 56 czy może część większe 62-68 ? Ja mam na razie niewiele, ale i mniejsze i też większe na kolejne miesiące, bo nim się obejrzę a już nie będę miała w co ubrać Filipka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Angel ja mam zamiar kupowac w wiekszych rozmiarach dopiero jak przy końcowym usg okarze się że mała jest mała to dokupie pare mniejszych, bo tak to szkoda żeby leżało nowe jak się okarze że ona duża będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 pary body w rozmierze 50-54, 1 pare na hmmm pisze wiek 12 miesiecy, i dwie inne w rozmiarze 74 :D no i tez tak zrobie tuz przed rozwiazaniem jak maly bedzie maly to trzeba bedzie dokupic poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........27...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............21.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............18............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........24...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ :)...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję Wam za słowa wsparcia. Czytam Was codziennie :) Teraz czekam na czw. wizytę i oby jakieś dobre wieści.. Kati, jeśli nas czytasz napisz proszę jak się masz.. Mam nadzieję, że wszystko dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×