Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny,pogoda faktycznie obrzydliwa,zimno i pada,no ale co robic?W koncu zaraz listopad.Jejku jak to zlecialo,zaraz swieta,a potem styczen i zaczynamy rozpakowywanie pomalu;) Ja mialam kiepski weekend,bo w sobote zaczal mnie bolec brzuch,lezalam caly dzien,bo jak tylko wstawalam,to bolalo z boku z prawej strony i u gory zoladek,normalnie bol jakby zakwasy.Mysle,ze to maly cos tam mi uciskal,ale mialam stresa wielkiego,w niedziele juz bylo lepiej,a dzis mialam wizyte u lekarza i wszystko jest dobrze. Synus wazy juz jakies 1100gramow,wiec przez trzy tygodnie przytyl 300g,a ja tylko 100,nie wiem czemu,bo w sumie jem normalnie,ale tez sie ruszam sporo jednak,poza tym zawsze mialam taka przemiane materii i teraz to sie nie zmienilo.Waze 51,6kg. Mialam dzis pierwsze ktg,serduszko w porzadku,mlody nadal glowka w dol ustawiony,ogolnie lekarz zadowolony.Od teraz wizyty juz co dwa tygodnie. Iskierko-ja sie przeprowadzalam 400km jak mala miala poltora roku i w zasadzie wszystko oddalam,zeby nie ciagnac tych ciuchow,zreszta teraz niewiele by sie przydalo i tak jednak,skoro jest chlopak. Ja mialam przeczucie w obu ciazach i sie sprawdzilo,moj lekarz mowi,ze przeczucia ciezarnych co do plci bardzo czesto sie sprawdzaja. Green-grass-mi tez czesiej teraz brzuch twardnieje,mimo,ze biore magnez,ale to juz teraz tak bedzie.Skoro lekarz mowi,ze szyjka okay,to spokojnie i nie stresuj sie. Mamo2013-powodzenia zycze:) Jak sie czujesz po tym upadku?Mam nadzieje,ze wszystko dobrze u ciebie. Kasia-Angel-ja spie w miare dobrze,tylko teraz juz wstaje 4-5 razy w nocy na siku,ale zaraz potem zasypiam. Gusia-jak tam na kabarecie bylo?Mam nadzieje,ze sie posmialiscie;) Omega-witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ...........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........21...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........25...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam nowe koleżanki :P bayer ty miałaś taki weekend, ja dzisiaj z łóżka nie wychodzę.... z rana był seksik z mężulkiem i jak poszłam do łazienki się umyć to miałam krew :/ teraz leżę i odpoczywam, nie wiem czy to przez moja nie wyleczona nadżerke, czy może szyjka, matko strachu się najadłam, już raz tak miałam na początku ciąży to lekarz mi powiedział że teraz tam wszystko bardziej ukrwione i się zdarza... mam nadzieje że to takie jednorazowe, jak bym jeszcze plamiła to dzwonie od razu to lekarza albo jadę do szpitala, na razie dzięki bogu czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto-czytalam,ze na naszym etapie ciazy krwawienia sie zdarzac moga,ale kazde powinno byc skonsultowane z lekarzem..Moze to jakies otarcie tylko.Kiedy masz wizyte nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna wizyta 6 listopada, narazie leżę i odpoczywam, wzięłam magnez, witaminki, sama nie wiem czy powinnam dzwonić do lekarza czy dać spokój???? matko... :/ ja muszę do lekarza dojechać jakieś 20 km, narazie nie mam czym, chyba że u mnie w ośrodku przyjmuje lekarz... sama nie wiem, ogólnie czuje się ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - ja też tak miałam raz po seksie. Też się przestraszyłam, ale to było właśnie przez mocno ukrwione ścianki i szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Bayer Lev cieszę się, że wszystko u Ciebie dobrze. Jak fajnie, że Maleństwo już takie duże. Chciałabym bardzo być już w 28 tc.. Moje konto też słyszałam, że z racji większego ukrwienia może się tak zdarzyć. Ale już jest czysto? Netta super, że udało Ci się już tyle rzeczy zgromadzić :) Mamaluty gratuluję! To ważny krok! Bardzo się cieszę! A jak się czujesz po tym upadku? Wszystko dobrze? Omega316 już mniej boli? Kasienka.m jak się czujesz? Podniosłaś łóżko? Ja najpierw dałam o 10 cm wyżej i po jakimś czasie zmieniłam na 20 cm.. By organizm się przyzwyczaił. Ale czuję, że to pomaga, choć nie jest łatwo tak cały czas leżeć. Mam zgagę, czasami bardzo dużą, ale da się radę :) Też jest to moja pierwsza ciąża. Ciężko mi określić, jaka powinna być „właściwa twardość brzucha Mam wrażenie, że mój jest cały czas napięty A do ilu Ci się szyjka skróciła? jest zamknięta? a dał Ci jakieś leki na skurcze/ twardnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się Was jeszcze o 2 sprawy zapytać. Co sądzicie o takim wózku 3 w jednym? Będę wdzięczna za opinie i rady :) http://www.krolestwodziecka.com/wozek-tako-captiva-mohican-05-p-1277.html .i .i Chciałam też zapytać o UBEZPIECZENIE. Czy znacie jakąś firmę ubezpieczeniową, która wypłaca pieniążki po urodzeniu dziecka i do której można się zapisać już w ciąży, gdyz nie ma karencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa-jesli chodzi o wozek,to ja jestem na tak.Bede rowniez kupowala 3 w 1,jak dla mnie to super sprawa.Raczej nie bede fotelika uzywac do wozka,tylko do auta,chociaz kto wie..,ale zdecydowalam sie na takie rozwiazanie. Kiedy masz wizyte? Moje konto-ja bym zadzwonila i spytala lekarza co robic.Mysle,ze to nic powaznego,ale lepiej nie lekcewazyc takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zasypał śnieg zasnęłam jakieś 2 godziny temu i jak się obudziłam to wszędzie było biało. Kurcze a miało być jeszcze ładnie:( moje konto to pewnie ukrwiona szyjka ale jak nie przejdzie to do lekarza dzwoń Roosa wiesz z tym ubezpieczeniem możesz mieć problem z tego co wiem to większość firm ma okresy karencji:( ale musiałabyś popytać jakiegoś agenta ostatnio szukałam w necie i ciężko coś znaleźć. Ja w pracy mam grupowe ubezpieczenie więc nie martwię się ale ostatnio mojej koleżance ubezpieczyciel odmówił wypłaty świadczenia bo zabrakło jej 10 dni niby agent mówił, że się wyrobi w karencji a później taka sytuacja. Jak już znajdziesz jakąś ofertę to uważnie przeczytaj ogólne warunki.Co do wózka to mi się podoba też zastanawiam się nad kupnem opcji 3 w 1. Trzymajcie się dziewczyny cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia09
witam mamuski:) ja tez mam wizyte 6 listopada:) a 3 mam urodzinki i mezulek szykuje jakas niespodzianke i juz nie moge sie doczekac:) a dzisiaj się jakos dziwnie czulam niby nic mnie nie bolalo ale jakos tak mi bylo zle moze przez badania i przez to ze w nocy nie moglam spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer lav Niestety kabaret odwołali całkowicie, najpierw miał być w maju przełożyli na październik a w sobotę lipa, byłam taka zła że szok, wyszykowała się i w ogóle a tu nie ma, na pocieszenie pojechaliśmy do galerii i kupiłam sobie sweterek niebieściutki w C&A i książkę, bo uwielbiam czytać książki. A wogóle to masz już dużego synusia po serduszkiem, moja Alunia waży tylko 620g. A czemu już teraz musisz jeździć co 2 tyg na wizyty?? 🌻 moje konto następnym razem seksik spokojniejszy, a nie tak na ostro.:D Mam nadzieje że ci już minęło i jest wszystko OK 🌻 Rosa znajomi mają ten wózek i są zadowoleni 🌻 A mnie dzisiaj przyszła paczka z butelkami tommy tepe antykolkowymi, 1 smoczuś na wszelki wypadek, pieluchy tetrowe i 3 kolorowe flanelowe, a jutro ma przyjść pościel poszewki i prześcieradełko, M sie śmieje że bedzie mi musiał allegro zablokować :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Roosa- wózek baaardzo fajny i cena też przyzwoita, tez zamówiłam w opcji 3w1 tylko ja wybrałam na paskach bo na nierównościach będzie płynnie małego kołysać. Jak znajdziesz to ubezpieczenie to napisz na forum, ja miałam przez kilka lat w compensie takie szpitalne i akurat w tym roku (kończyło mi się wiosna) tak mi zeszło że nie przedłużyłam w terminie a tu już 1 czerwca na teście 2 kreseczki wiec nie ubezpieczałam się w tym roku. Jutro cos poszukam ale czarno to widzę ;( a na becikowe tez się pewnie nie załapie po tych zmianach. moje konto- mam nadzieje ze już przeszło. Skoro już o tych sprawach mowa to ja po ostatnim seksiku czułam się jakaś hmm "poobijana" i ogólnie jakiś dyskomfort w trakcie czułam. Na początku ciąży ciągle miałam ochotę, a teraz seks mógłby dla mnie nie istnieć. Też tak macie czy ja jestem jakaś dziwna? Bayer Lev- jak ja ci zazdroszczę tej wagi ;) ja już wyglądam jak małe słoniątko. Zaczynałam z wagą 53 kg a teraz mam już prawie 62kg a dopiero kończę 26 tc. Jestem załamana a naprawdę nie jem dużo, więcej niż przed ciążą jem tylko owoców i jakiś jogurt. Dobije do 70 na pewno :( Gusia09- możemy sobie podać ręce :) mnie dziś listonosz pytał czy dużo jeszcze mam zamówionych tych paczek bo ciągle coś z allegro przynosi ;) Jeszcze raz ci napisze, że piękne imię wybraliście dla córuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa jeszcze łóżka nie podniosłam. Szyjke mam ok 3 cm tylko, że jest miękka. Biorę nospę forte i luteine na twardnienie brzuszka i pomaga. Widzę różnicę. Ale lekarz stwierdził, że macica jest "zrelaksowana". Nie trzeba się stresować bo to też szkodzi. Następna wizyta 9 listopada. I nakaz leżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer - miałaś takie bóle jakby ci się skóra chciała rozerwac czy raczej cie w środku bolało? Z synkiem miałam bóle lewej strony ciała ale takie jakby pieczenie, rozpieranie, dziecko pchało mi sie pod żebra po lewej stronie, że az czasem to się łzy kręciły w oczach i tak od 5 mca prawie do końca.... Dlaczego teraz wizyty częściej, takie sa u was normy? Chciałam cie zapytać, czy twoja córka jest na etapie buntu? Mój jest ostatnio tak uparty, że już mi sił brakuje. Bywa słodki i kochany a za chwilę jak diablątko. Juz mnie czasem nerwy ponoszą a przecież takie dawki magnezu przyjmuję:) moje konto - ja z tego powodu na początku byłam w szpitalu. Teraz po sexie jest ok.ale nie szarżujemy. Roosa - co do ubezpieczenia to nie pomogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko-wlasciwie tak,to byly takie bole jakby wlasnie pod sama skora,nie w srodku,dlatego podejrzewalam,ze to cos mlody zmajstrowal. Moja corka wlasciwie nigdy nie przechodzila buntow,teraz tez nie,nie moge narzekac na nia w ogole,a co sie dzieje? U nas wizyty sa od 7 miesiaca co dwa tygodnie,a w Polsce nie?jak zaczyna sie ktg,to potem juz tak jest,pod koniec ciazy co tydzien. Green-grass-dla mnie seks tez moglby nie istniec i tez czuje dyskomfort podczas stosunku.Chcialabym czesciej i jakos tak fajniej,ale chyba to dopiero po pologu;) No wlasnie ja jem nawet czasem slodycze,nie ograniczam sie specjalnie,jedyne co,to jem kolacje o 19 z corka i potem juz nic,i duzo sie ruszam,myslalam,ze przytyje wiecej,ale lekarz niz nie mowil na ten temat.Zreszta jeszcze mam 10-12 tygodni przed soba i nie wiadomo jak bedzie.Wazne,ze mlody rosnie. Gusia-ooo,to szkoda,ale zakupy na pewno ci humor poprawily:) ja tam sie ciesze,ze wizyty co 2 tygodnie beda,miesiac to za dlugo dla mnie;) Co do wagi,to dopiero jakos tak okolo 25-26tc nasze dzieci szybciej zaczynaja przybierac,wiec Alunia juz niedlugo tez zacznie obrastac w tluszczyk,nic sie nie martw;) Moje konto-jak tam?Napisz co u ciebie,uspokoilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!:) bardzo się cieszę, że stworzyłyście tego typu temat na forum i będę mogła z Wami podzielić się troskami i radościami oraz poczytać jak to u Was przebiega ciąża:) ja jestem w 24 tyg. ciąży, spodziewam się córeczki, to moja pierwsza dzidzia, więc wiecie zapewne same, jak bardzo to się przeżywa;) Roosa- jeśli chodzi o ubezpieczenie- sama chciałam się ubezpieczyć wiedząc, że jestem w ciąży, zadzwoniłam do specjalisty ds. ubezpieczeń i niestety, wszystkie ubezpieczalnie mają okres karencji co najmniej 6 m-cy.. także przed następnym dzidziusiem trzeba będzie się ubezpieczyć. Bayer-Lev - jeśli chodzi o seks, mam podobną opinię do Twojej - nie musiałby istnieć, mimo, że przed ciążą miałam wyjątkowo wysokie libido ;) a krwawienia tez mi się co jakiś czas zdarzają, mój doktor twierdz, że to normalne, więc tym się nie przejmuję. Dziewczyny, chciałam Was zapytać coś bliżej o te bóle brzucha, bo od 20 tyg, czuję pobolewania w dole brzucha, tak jakby skurcze, ale nie trwają one 1-2 minuty lecz o wiele dłużej, zaczęłam brać magnez i było trochę lepiej, tymczasem wczoraj wieczorem strasznie mnie zaczął boleć brzuch, ściskało całe podbrzusze, aż na wymioty mnie brało, więc wzięłam no-spę i wymusiłam sen, pomogło, ból nie był już tak intensywny, ale jednak jeszcze mnie pobolewa... nie chcę panikować, ale wizytę u doktora mam dopiero 20 listopada, a to jeszcze tyle czasu... miałyśmy do czynienia z tego typu bólami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) kurcze kolejna bezsenna noc mały obudził mnie o 1 i do 4 tylko się przekręcałam z boku na bok i ciągle to nie była ta pozycja:(. W sumie dobrze,że mąż na nockę do pracy pojechał to miałam całe łóżko dla siebie:) Roosa fajne wózki na tej stronce ja podobnie jak green-grass wybiorę na paskach wózek i nawet już jakiś znalazłam na tej stronce. Bayer Lev suuuuper waga ja chyba od 10 lat takiej nie miałam:(; jak na razie u mnie na plusie 3 kg i w sumie też się nie objadam chociaż czasami jak obejrzę jakiś kulinarny program to i o 21 wędruje do lodówki. Z tego co mi mówił gin to wizyty co 2 tygodnie u nas są od 8 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie zainteres
hej dziewczyny;) My na weekend pojechalismy do znajomych troche oderwałam sie od tej szarej rzeczywistosci bo juz mnie jakas depresja łapała ,nic mnie nie cieszylo i jeszcze ta pogoda ale juz jest lepiej ... Ostatni dostałam list na szczepienie w 28 tyg na grype musze isc do lekarza i sie dowiedziec co i jak slyszalam ze nie jest to dobre w ciazy kurcze w pierwszej sie nie szczepilam i wszystko bylo ok co myslicie dziewczyny na ten temat ? lutessitaa mysle ze ze to moze z przemeczenia te bole sie wziely jesli beda sie powtarzac zadz szybciej do lekarza i odpoczywaj duzo ;) bayer lev zazdroszcze wagi u nas juz 5 na plusie ;) u nas wizyty tez w normie .. rosa super wozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no u mnie lepiej, od wczoraj czysto wiec pewnie to tylko wina seksu, już śmiałam się do mojego m że chyba do końca ciąży post :P zobaczymy co mi powie lekarz na wizycie z tydzień, mam nadzieję że będzie ok i nie będę musiała leżeć, bo wczoraj przeleżałam cały dzień i mnie gnaty bolą :P dziewczyny które już muszą leżeć życzę wam siły i wytrwałości :) ja w sumie dzisiaj też zaplanowałam dzień lenia i mam zamiar tylko zwlec się żeby cosik ugotować :) ja narazie przytyłam 3 kilo, zobaczymy we wtorek ile mi przybyło, ja zapycham się słodyczami niestety :/ dziewczyny a jakie te wózki na tych paskach? podacie jakiegoś linka? ja tez chce kupic taki 3w1 i musi być na pompowanych kołach bo mamy las niedaleko :) a i jeszcze pytanie z innej beczki, biorę teraz ten euthyrox jak wstanę na czczo i jutro mam iść na badania krwi i też zrobić hormon ten T4 i mam wziąć rano tabletkę czy dopiero po badaniu? chyba będę musiała zadzwonić zapytać... chyba że wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamki, wrzesniowa mama Ty w uk jestes tak ?? Ja juz mialam ta szczepionke przeciwko ptasiej grypie... rozmawialam z polozna i one sa tak skonstruowane aby nie zaszkodzily dziecku. Pielegniarka ktora robila mi ta szczepionke pytala sie czy nie jestem uczulona na bialko kurze bo to glowny skladnik jej... i ogolnie to nasz wybor, bardziej profilaktycznie do tego podeszlam bo skoro nie zaszkodzi a zabezpieczy to dlaczego nie. Mysle ze w PL nie ma tych szczepionek. I spodziewaj sie wkrotce kolejnego listu ze szczepieniem na krztusiec. ta musi byc zrobiona po 27 tygodniu, nie wczesniej. Wszstkie moje ciezarne kolezanki sie szczepia, ja tez a decyzja jest Twoja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy kupować raczej 2 wózki. Na początek głęboki na pompowanych kołach. Konkretnego nie mam jeszcze upatrzonego, ale oglądaliśmy u nas w sklepach i za ok 700 zł można kupić już naprawde fajny i dobry wózek na pasach. Moje 2 koleżanki odradzają mi 3 w 1. Jedna stwierdziła, że jest nie wygodny i ciężki. W sumie kupiła wózek 3 w 1 i spacerówkę. Druga mówiła, że spacerówka w 3 w 1 jest za płytka. Ale to zależy od modelu i firmy... Ja będę kierować się też wagą bo będę musiała znosić wózek z 4 pietra (bez windy). Osobno kupimy spacerówkę i fotelik samochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
moje konto- ja zamówiłam taki: http://allegro.pl/ed-re-ma-vector-na-paskach-nowosc-gratisy-i2728456208.html Wybrałam kolor 9b, do fotelika będę mieć jeszcze takie wkładki spłycające dla noworodka i taki jakby materacyk z pluszu z zabezpieczeniami na główkę (widzę ze tego nie ma na tej aukcji). Sklep sprowadza te wózki już od roku i nie mieli jeszcze żadnej reklamacji i nikt nawet nie zgłosił się po dodatkowe paski, które są grube i wytrzymałe. Mają w sprzedaży inne na paskach i droższe, ale polecali mi właśnie ten. Jak się sprawdzi... zobaczymy :) Z tego co jeszcze mi się spodobało: ma takie fajne malutkie adapterki mieszczące się w torebce, nie trzeba demontować budki jak zapinasz fotelik w samochodzie, jak dla mnie niema takiego kanciastego wyglądu jak inne na paskach, dobrze się składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... a mnie jakas depresja łapie, no moze za duzo powiedziane ale czuje sie fatalnie...z sobą :( wczoraj sie popłakałam wieczorem, mam juz troche dosc....męczą mnie zadyszki i dusznosci...to strasznie męczące...czesto nie moge sie odpowiednio ulozyc ciagle niewygodnie...a na dodatek najbardziej przejmuje sie wagą :( ja jestem na plusie juz jakies 7/8 kg jak nie wiecej w tej chwili i naprawde lapie dola z tego powodu nie moge na siebie patrzec... :( :( :( az sie boje pomyslec ile mi przybedzie jeszcze przez te trzy miesiace :( :( :( czasem Mały kopie mnie jak szalony i tez sie czasem denerwuje ze moze cos nie tak...popadam z skrajnosci w skrajnoscc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-🌼trzy miesiace to juz niedlugo,dasz rade.Jesli chodzi o silne ruchy,to moj synek tez takie ma czasem,rozpycha sie jakby chcial wyskoczyc z brzucha i tez sie z poczatku tym denerwowalam,tym bardziej,ze corka nie robila takich cyrkow,ale wiem,ze wszystko jest w porzadku z nim i po prostu taki jego urok,wiec nie jestes sama z takimi obawami. Lusesita-witamy:)Jaki to jest rodzaj boli?Takie skurcze,ze brzuch ci sie napina,niekonieczne bolesne?Jesli tak,to moga byc skurcze przepowiadajace,powinny mijac dosc szybko przy zmianie pozycji(z lezacej na siedzaca na przyklad).Jesli wystepuja czesto i trwaja dluzej niz minute-dwie,to powinnas skonsultowac to z lekarzem.. Lunek-nocne pobudki cwiczy twoj synek?;) Wrzesniowa mama-przy tej pogodzie o depresje nie trudno,ponuro,ciemno i mokro..Ja sie nie szczepie,ale nie szczepilam sie tez przed ciaza,wiec nawet sie nie zastanawialam nad tym specjalnie. Moje konto-fajnie,ze u ciebie juz okay.Teraz bez szalenstw,prosze:P Ja bym nie brala tabletki przed badaniem. Kasienka-z tymi wozkami to jest tak roznie.Ja mialam kombi przy corce na pompowanych kolach-byl ciezki jak cholera,ale nie musialam wnosic go po schodach,natomiast mieszkalam wtedy w gorach i niezle sie sprawdzal wtedy,choc pod gore bylo b.ciezko,kola nie byly skretne.Po jakims roku kupilam spacerowke.Teraz mieszkam w miescie,kupuje3 w 1,kola skretne,waga ok.14kg,ale do miasta waga nie ma az takiego znaczenia,wszedzie chodniki rowniutkie,wiec ok.Jesli bym miala kupowac dwa wozki,to gleboki bym kupila uzywany tanio,bo on posluzy tylko 6-7 miesiecy, potem spacerowke drozsza,latem dzieciaki juz beda smigac w spacerowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie mamuski! ;) Przepraszam, ze tak dluuuuuugo nie pisalam....ale czytam caly czas na bierzaco....jakos weny nie mialam.... ;( Bylam dzisiaj zrobic krzywa cukrowa -glukoza tragiczna w smaku......jakbym miala dzisiaj jeszcze raz ja wypic to bym zwymiotowala....wyniki do odebrania jutro. Tydzien temu w pon bylam na wizycie i nasz Dawidek wazyl 570g ;) Bylam na zakupach i kupilam sobie plaszczyk -taki dluzszy, zakrywa pupe Fajnie uszyty -guziki bede mogla przeszyc pozniej jeszcze z 20 cm jak przytyje.Bylam zmuszona do kupna bo tylko jesienny plaszczyk jest na mnie dobry a zimowy juz za coasny a nie mam zamiaru chodzic rozpieta zima. Nie moglam sie powstrzymac i kupilam maluszkowii oczywiscie wszystko w wiekszych rozmiarach 2 pary jeansow, 2 pary spodni z materialu, bluze polarowa, koszulke z dlugim rekawem i bezrekawnik taki do koszuli. Nie kupowalam narazie zadnych spioszkow, pajacykow, body itp bo mam duzo od cioci. Pewno i tak jeszcze bede musiala dokupic ale to moze w grudniu. Co myslicie na temat tych wozkow: http://allegro.pl/3w1-wozki-atlantic-espiro-wozek-fotelik-dodatki-i2734216547.html http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i2676139130.html Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lista..................11.02.2013..........24. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........25...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda okropna nic się nie chce :( w końcu zaczęliśmy kupować wyprawkę dla synusia :) najważniejszy kombinezon i czapeczka na wyjście ze szpitala są :) no i już mamy łóżeczko, przewijak teraz szukam fajnej pościel, niestety w dalszym ciągu czekam za stolarzem i meblami do pokoiku :( Chyba najgorzej będzie z wyborem wózka tyle jest do wyboru że szok, nie wiem na który się zdecydujemy :( teraz wizytę mam 8 listopada już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........20 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........25...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×