Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Taką mam nadzieję, jeżeli uda mi się jutro dodzwonić do lekarza to super, jestem ciekawa co mi powie, a jak nie to chyba będę musiała poczekać do poniedziałku. Dobrze, że zapytałaś mnie o moją wagę, nie byłam świadoma, że aż tyle ważę:( nie wiem jak u mnie z ciśnieniem, ale bardzo często mam uderzenia gorąca, np teraz mam otwarte okno i siedzę w krótkim rękawku i tak mi gorąco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ANIKM83 - bardzo malutko przybrałaś na wadze, dzięki czemu po porodzie będziesz miała łatwiej zrzucić zbędne kg. Podobnie jak u Ciebie to moja pierwsza ciąża, już się nie mogę doczekać narodzin mojej kochanej córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka, która rodział w lato przytyła przez całą ciąze 8 kg, to jest malutko. Chociaż do dziś walczy z wagą, żeby schudnąć mimo, że tak mało przytyła. Więc nie ma reguły. Marysia2013 zazdroszcze córeczki, ja bardzo chciałam dziewczynkę, ale teraz już się cieszę z chłopaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia Mi przybyło 8/9 kg, od samego początku ciąży mam problem z ciśnieniem. Lekarka mówiła mi przy ostatniej wizycie, że dobrze że nie tyje tak dużo, bo wtedy byłoby jeszcze gorzej. Obecnie biorę dwa razy dziennie dobegyt tabletki na zbicie ciśnienia. Może kup sobie jakiś ciśnieniomierz, albo pożycz od kogoś, będziesz wiedziała co i jak. Mam nadzieję,że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację, ja na razie aż tak bardzo nie przejmuję się swoją wagą, ważne żeby dziecko było zdrowiutkie. Może wrócę do rozmiaru 36, w przeciwnym razie trzeba będzie garderobę letnią wymienić:( Zawsze marzyłam o córeczce, ale jak to mówią dopóki się nie urodzi, 100% pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- iza87 - w ciągu całej ciąży nikt mi ani razu nie mierzył ciśnienia, także nawet nie wiem czy jest podwyższone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wizytach ginekolog nie mierzy? To dziwne....Mi na każdej wizycie mierzy i wpisuje do karty ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia co Ty mówisz ja przy każdej wizycie mam.mierzone ciśnienie, do tego sama trzy razy dziennie muszę je sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie miałam ani razu i wcześniej w ogóle się nad tym nie zastanawiałam, jutro podejdę sobie do apteki i zmierzę ciśnienie. Do tej pory myślałam, ze takie uderzenia gorąca to normalna sprawa. Ale może niekoniecznie, mam tylko nadzieję, że mój lekarz jutro przyjmuje pacjentki, w soboty też ma wizyty, ale z tego co wiem to nie w każdą sobotę, to chyba zależy od dyżuru w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anikm, to ja mam termin 4 dni wcześniej niż wy zobaczymy jak to się faktycznie skończy :D 🌻 Marysia to faktycznie dziwne że lekarz nie kontroluje ciśnienia przecież w ciąży to wszystko się zmienia, a myślałam że to norma, u mnie też na każdej wizycie jest ważenie i mierzenie ciśnienia a później wpisuje to do karty ciąży. I najlepiej powiedz lekarzowi od razu o tych skokach ciśnienia, bo to przy porodzie powinni wiedzieć że ci skacze jak coś. 🌻 Ja przez tą szyjkę mam wizytę znowu za 2 tyg żeby sprawdzić czy się nie pogarsza, ale będe się pilnować więc nie powinna. Jeszcze tylko dzisiaj po komodę, dopakować torbę i wszystko będzie czekało na Alunie :D, gotowe w razie czego :D, nawet M już naszykowałam co ma przywieźć do szpitala na nasze wyjście, żeby później się nie motał. Miłego weekendu. U mnie mrozik ale słoneczko ładnie świeci, więc zapowiada się ładny dzień. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja przyszłe Mamusie :) :) u nas dobrze :) choć zmęczenie jest coraz większe ... u mnie na wadze tydzień temu w 30tc było 5 na + ale teraz dużo więcej - tak mi się wydaje ;) bo po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
witam ja po zakupach kombinezon musiałam większy kupić bo mam taki dla noworodka a nie ma na nim rozmiaru ale wygląda tak na ok 56 a jak się większe urodzi to mój m nic nie kupi bo wiadomo jak to z nimi jest ja oglądam a on stoi i patrzy . czekam na kojec i zastanawiam jaki materacyk wybrać tyle się pozmieniało od czasów gdy córcia była mała że już nie wiem witam mamusie z GLIWIC ja z okolic Mikołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo@interia.pl
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........35.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........36...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............33. ...... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........34...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........33 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............32..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........32..........DZ.... ..Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........33............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH.... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26...........CH.......K oło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............31..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............31...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. .....Jelenia Góra Zaktualizowałam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........35.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........36...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............33. ...... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........34...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........33 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............32..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........32..........DZ.... ..Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........33............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH. ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26...........CH.......K oło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............32..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............31...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. .....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki ;) Ja po Świętach czuję się taka ciężka. Mam coraz większe duszności - nie mogę złapać oddechu pełną piersią, szczególnie po posiłkach. Coraz gorzej sypiam , mam suchość w nozdrzach, skurcze w palcach u stóp, oraz wrażenie bezsilności nóg, co zmusza mnie do ich napinania. A skóra jak mi się wysusza - zużywam tonę oliwki, kremu. Kilka razy dziennie na brzuch - bo normalnie tak swędzi i się łuszczy, na całej długości rąk, i dolna część nóg. A piję dużo - szczególnie w Święta się śmiałam bo co chwilę herbata, sok, sok herbata... ;) Ogólną sprawność mam, wszystko robię. Po Świętach 1 kg przybrałam, więc już 5 i pół kg na plusie. To już 32 tydzień... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój codzienny przepis to: 3 łyżki oliwki niezliczona ilość dawek kremu do rąk 2 dawki magnezu 1 dawka kwasu foliowego 1 dawka Żuravitu Litry wszelkich płynów ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki:) do lekarza niestety się nie dodzwoniłam, mam wrażenie że opuchlizna na nogach troszkę zmalała, ciśnienia w aptece nie zmierzyłam, bo urządzenie jest popsute. Od jakiegoś tygodnia zauważyłam też, że jestem bardziej senna, w dzień robię sobie drzemkę, jednak nie dłużej niż jedną godzinkę. Boli mnie też kręgosłup, ale podejrzewam, że w naszym stanie to całkiem normalne:( Malutka bardzo się wierci, najgorzej wieczorami. Żeby tylko charakterku nie odziedziczyła po mamusi;) Na początku sezonu zimowego kupiłam sobie kozaki rozmiar większy, jejku jak ja się teraz z tego cieszę:) w przeciwnym razie nie miałabym w czym chodzić. Za to w kurteczkę zimową ledwo się mieszczę:( moja mama ma taką samą, ale dwa rozmiary większą, na styczeń i luty będzie w sam raz - może mi pożyczy kilka razy;) Chciałabym jedną noc przespać bez wstawania do wc, to bardzo męczące. A po urodzeniu maleństwa będzie jeszcze gorzej. Na styczeń zostawiliśmy sobie zakup wózka, a tak poza tym to mamy już wszystko:) pozostaje czekać na naszą córeczkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mamusię:) Marysia aż mnie zmroziło jak czytałam, że lekarz nie mierzy Ci ciśnienia to podstawa i ma taki obowiązek są jakieś nowe wytyczne i musi to robić. Ja też przy każdej wizycie nie ważne czy państwowo czy prywatnie idę jestem ważona i mam ciśnienie mierzone. Ja na razie na plusie jakieś 7 kg muszę w końcu zrobić zdjęcie brzuszka bo żadnego nie mam. Co do wagi to różnie bywa a wszystko zależy od organizmu ale jak będziemy biegać koło naszych maleństw to 3/4 od razu spalimy tak słyszałam od przyjaciółki. Przytyła 20kg w ciągu 2 miesięcy zrzuciła wszystkie ostatniio jednak znowu ma na plusie 3 kg bo przestawiła małego na jedzenie dań i innych rzeczy więc dojadała po nim....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę późno się odzywam bo nie miałam dostępu do neta :/ 1. Marysiu nie martw się wagą, ja też dużo przytyłam, a nie jestem jakoś mega gruba :) Już mam 17 kg na plusie. A brzuszek wcale nie jest taki duży. Wczoraj dopiero 100 cm - padł rekord. A tak to cały czas ok. 92-94. Ale to chyba przez to, że tak dużo piję. Ok. 3 litrów wody dziennie + herbatka + kakao + jakiś soczek ;) Więc latam do WC co 5 min !!! No ale miałam takie zalecenie od lekarza. Bo wody płodowe u mnie wynosiły 9, a na ostatniej wizycie już 15 !!! AVI - to jest skrót dot. wód płodowych. Norma od 5 do 20. Ale teraz powinno ich być więcej, bo z kolejnym dniem ta liczba spada, więc lekarz kazał pić, pić i jeszcze raz pić. I pomogło :) 2. Anikm witaj ;) 3. Iza i bardzo dobrze mu odpisałaś! Wszystkim mamom, które planują wychowywanie swoich pociech zycze wytrwalosci. Lepiej w pojedynek, niż z nieodpowiedzialnym facetem lub takim, który bije... aż się w głowie nie mieści :( 4. Jeżeli opuchlizny nie ma rano, tzn. po całej nocy odpoczynku to nie ma obawy. Bo wieczorem to wiadomo, chodzimy, sprzątamy itp. A kg trochę więcej do dźwigania ;) Ja zawsze wieczorem mam spuchniete stopy i dlonie !!! Masakra.... np. teraz patrze na dwie paróweczki :D 5. No i najważniejsza informacja. Mała wróciła do formy, i zwiększyła swoją wagę. Po ostatniej wizycie miała 1450 g, a w piątek już 1900 g !!! A więc w 2 tyg aż 450 g. Jestem szczęśliwa!!! Może dalej nie jest to duże dziecko, ale już bliżej jej do średniczka niż kruszynki :) Lekarz mówił, że to mogła być winna szpitala, stres, odwodnienie (2 dni na kroplowce), mało płynów itd. Najważniejsze że rośnie! Zobaczymy ile osiągnie do porodu. Jeszcze 1,5 m-ca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze dotyczące ciśnienia. Niestety ani razu nie miałam mierzonego, choć na wizyty chodzę prywatnie. Nie chcę się teraz stresować, mam nadzieję, że będzie dobrze. Obrzęki nóg mam przez cały dzień, rano troszkę mniejsze, ale niestety są:( Lekarz zalecił mi badanie pod kątem zatrucia ciążowego, także tę opcję również bierze pod uwagę. Wizytę mam za dwa tygodnie, mam nadzieję, że przez ten czas wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłej nocki. A mnie się nie chce znowu spać:(:(:( i co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki pomocy... Cala noc nie przespalam swedzi mnie prawie cale cialo najbardziej rece i nogi nie wiem juz co robic... Najgorsze jest to ze moj gin wyjechal i dopiero 2 wroci... Co to moze byc i co ja mam z tym zrobic??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem jestem i nadrabiam zaleglosci nie odzywalam sie z braku czasu corka wyzdrowiala za to moj R sie rozlozyl i na dodatek byl caly czas w pracy wiec zero pomocy z jego strony a tu swieta zakupy dom corka i czasu ciagle malo pczeczytalam wszystko zazdroszcze Wam tych rodzinnych swiat my bylismy u znajimych ale szkda gadac nie tak sobie wyobrazalam wigilja fajnie minela ale potem kolega za duzo wypij zaczol szalec R w pracy w pierwszy dziem swiat i w drugi do drugiej ....mam nadzeje ze nastepne beda lepsze;) A przed nami sylwester jakie plany?:) My raczej w domu ,ale zobaczymy jeszcze Czuje sie na razie dobrze oprocz zmeczenia i bolow plecow jest w sumie ok ;) To tyle mniej wiecej u Nas ;)a jeszcze dretwieja mi nogi w nocy i musze nimi cały czas ruszac nie mile uczucie Ross wspolczuje pobytu w szpitalu i to jeszcze w takim okresie domyslam sie ze Ci ciezko duzo zdrowka dla Was i obys jak najdluzej została w dwupaku ;) Bayer kochana ty to juz prawie na finiszu kurcze jeszcze troche i bedziemy słuchac pierwszych relacji jak to mineło iza witaj wspolczuje Ci sytułacji brak słow jesli chodzi o bylego , Mamo luty widze ze u Was tez roznie mam nadzeje ze ostatnia rozmowa dala jakies efekty i facet w koncu zrozumial co powinno byc dla niego najwazniejsze Moj R powiem Wam ze ma tez ciezki charakter i czasem mam go ochote kopnac w dupe jak mnie zdenerwuje ale jedno moge mu przyznac ze dba o Nas i zawsze moge na niego liczyc;) Marysia mierzenie cisnienia w ciazy jest bardzo wazne jestem w szoku ze nie masz takiego podstawowego badania tym bardzej prywatnie chyba musisz postawic swojego lekarza do pionu;) lunek kurcze podziwiam Cie ze nie masz jeszcze zadnego zdjecia ;)czekamy Uciekam bo dzis ide ogladac wozek mam nadzeje ze mi sie spodoba i ze go kupimy ;) miłej niedzieli A sysia ja na Twojm miejscu udala bym sie do lekarza bo te swedzenie skory moze oznaczac chorobe nie pamietam nazwy musiala bys poszukac objawem wlasnie bylo strasznie swedzenie ja miałam przy pierwszej ciazy strasznie swedzenie ale u mnie przyczyna byla i rozciagajaca sie skora nie chce Cie martwic ,ale warto sprawdzic co jest przyczyna i staraj sie ciagle nawilzac powinno na troche pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........35.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........36...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............33. ...... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........34...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........33 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........32.........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............32..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........32..........DZ.... ..Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........33............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH. ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26...........CH.......K oło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............32..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............31...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. .....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia możesz podjechać np.do jakiejś diagnostyki,lub innego labolatorium. Zrób sobie z krwi Alt,Ast i bilirubine(z krwi,każde ok.8zł). Za kilka godz.będziesz miała wyniki. W każdym większym mieście powinno być też labolatorium całodobowe 7dni w tyg.(gdyby się okazało,że musisz poczekać do jutra,by być na czczo. ***** pozdrawiam ze szpitala,leżę już ponad tydz. Na szczęście już teraz mam net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia o tym swedzeniu mówiła nam położna podczas zajęć w szkole rodzenia. Musisz natychmiast wykonać badania na poziom enzymów: ALAT, ASPAT oraz bilirubiny. Nie chce Cie martwic ale moze to byc wewnątrzwątrobowa cholestaza ciążowa choroba wątroby, występującą jedynie u kobiet w ciąży, groźna dla płodu i objawiająca się właśnie swędzeniem skóry !!! Nie czekaj na swojego lekarza to biegiem badania robić!!! Chyba ze to faktycznie skóra się rozciąga, mnie tez od czasu do czasu swedzi brzuch. Ale u Ciebie dochodzą jeszcze ręce... Mam nadzieje ze to nic poważnego ale nie wolno tego lekceważyć !!! Roosa a jak tam szyjka? Bez zmian? Dobrze ze jesteś pod stała opieka! Wózek - wybraliśmy już! Mutsy 4rider na pompowanych kołach :) Trochę drogi ale mieści się nam w bagażniku !!! Lepiej kupić droższy wózek niż nowy samochód :) Miłego dnia dziewczyny... Odliczam już dni do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie nie ma czynnego labolatorium... :( pojechalabym na pogotowie ale nie wiem czy tam potraktuja mnie powaznie...:( bo moga nie wiedziec co mi jest a w necie wole nie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKAM83
Dzień dobry :) Ja wczoraj byłam na wyjeździe i wieczorem też nogi mi spuchły po raz pierwszy chyba w życiu, były takie cieżkie, bolały mnie plecy i ogólnie byłam jak dentka! Fatalne uczucie, dlatego dzis odpoczywam. Chyba wczoraj przecholowałam! Pozdrawiam Was i życzę przyjmnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiście ja, tylko jeszcze nie ogarniam korzystania z forum i mam małe wpadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×