Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

my kupiliśmy x-landera xa z fotelikiem Recaro young profi plus, kopiliśmy używany na allegro i czekamy na przesyłkę, zobaczymy jak przyjdzie, mam nadzieję że ok :) na zdjęciach wyglądał spoko i na żywo tez oglądaliśmy ale nowy :P ja tez myślę nad laktatorem ale zastanawiam się czy nie poczekać aż urodzę i zobaczymy czy w ogóle będzie mi potrzebny :P moja siostra miała i użyła go chyba raz i dala koleżance i ona komuś więc poszedł w drogę :P oglądałam na allegro to są nawet za 20 zł jakieś :P a myślicie o ręcznym czy elektrycznym.... matko ile to rzeczy trzeba ogarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuszki śliczne; Kati sesja bardzo fajna; piękne zdjęcia:) Ewuskaaa co do mojego M to już sama nie wiem co się z nim dzieje, to on zawsze chciał mieć dziecko ja decyzję to w czasie odsuwałam. Na początku się cieszył ale teraz z każdym dniem odsuwa się ode mnie,woli czas spędzać w pracy i u mamusi niż ze mną.Muszę wrócić do swojej dawnej niezależności i większej samodzielności; przemyślałam sobie wszystko jeżeli mamy być razem to musi być jasny podział obowiązków bo jak na świecie dziecko się pojawi to pozabijamy się coś czuję. A mówią, że kryzys przychodzi po narodzinach....... Słuchajcie ja już zgłupiałam jeżeli chodzi o wózki, dziadkowie obiecali kupić wózek ale ja nie chcę ich niepotrzebnie naciągać i próbuje jakiś znaleźć przyjęłam taką taktykę najpierw ide do sklepu oglądam a później sprawdzam w necie. Jeszcze mam w przyszłym tygodniu do sąsiedniego miasta skoczyć tam jest duuuużżżzy sklep zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczyny, ja pojechalamto tego szpitala, KTG nie pokazalo ani jednego skurczu choc czulam!! czulam dokladnie to samo co rano!! nie kumam trgo.... w kazdym razie juz chyba wszystko mam, i torba czeka spakowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto ja z laktatorem poczekam aż urodzę, jakoś tak mam dziwne przeczucia, że nie będę karmić piersią. W mojej rodzinie bywa różnie pół na pół różnie może być i nie chcę teraz niepotrzebnie wydawać kasy. Jak coś to pożyczę od koleżanki żeby sprawdzić i najwyżej kupię później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje konto U mnie bratowa która urodziła w lutym 2012 miała elektryczny laktator i bardzo go chwaliła, choć w sumie karmiła tylko 3 m-ce, natomiast położna mówiła że nie ma sensu kupować bo nie wiadomo właśnie czy w ogóle będzie potrzebny i lepiej się wstrzymać i zobaczyć jak będzie. A tak w zasadzie mówiła żeby nie myśleć o karmieniu czy się ma ten pokarm czy nie, bo on podobno zawsze jest. :D Zobaczymy. 🌻 Lunek a może on czuje się odsunięty, bo teraz pewnie tylko ciągle dla dziecka to, dla dziecka tamto ... najlepiej to szczerze z nim pogadaj i powiedz co cię boli bo faceci nie są zbyt domyślni, im trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć o co chodzi, najlepiej drukowanymi literami :D 🌻 Ewuśka chodzę jeszcze do pracy ale na krócej i większość siedzę , bo tak jakoś nie mogę przestać zupełnie, bo nie wyobrażam sobie siedzenia w domu samej przez cały dzień. 🌻 Mamaluty to dobrze że jest ok, wytrzymaj do końca stycznia bo wtedy już będzie bezpiecznie. 🌻 Czy wszystkie już czujecie te skurcze przepowiadające, bo ja jakoś ani jednego nie miałam i nie wiem czy się martwić czy nie?? A jutro ma przyjść prezent od dziadków http://allegro.pl/chicco-krzeselko-do-karmienia-3w1-polly-magic-2013-i2919530033.html mam nadzieje że okaże się wart ceny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e diewczyny napisze Wam co mam w torbie dla siebie i maluszka a Wy mi powiedzcie czy czego brakuje... DLA SIEBIE: - 3 pizamy (w tym specjlna do karmienia), - 10 par majtek poporodowych, - reczniki (duzy i maly), - kosmetyki (w tym plyn do higieny intymnej), - klapki, - wkladki (zwykle), - stanik do karmienia (jeden, drugi zostawiam w domu), - 10 wkladek laktacyjnych (reszta w domu), - wklady poporodowe BELLA, - podklad na lozko (jeden, a drugi w domu), - dwie wody mineralne niegazowane, - pomadka ochronna, DLA SYNKA: - 3 pampersy (w szpitalu sami daja), - smoczek, - chusteczki nawilzajace, - plyn do pepuszka, no i chyba tyle, ciuszki daja w szpitalu, a jak bede wychodzic to mama mi przywiezie ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciebie przydałby się chyba jeszcze szlafrok oraz termometr. A dla dziecka u nas wymagają rożek/becik. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chciałam zapytać szczególnie te dziewczyny, które są z Warszawy, bądź okolic. Czy któraś z Was planuje rodzić na Starynkiewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko my podobnie jak min. Marysia wybieramy TAKO. Sprawdzony i tańszy od xlandera oraz ma wieksza gondole. Możesz wejsc np n str, sklepu dzieiecawyspa, jest fajny opis. Do szpitala tez proponuje reczniki papierowe do osuszania krocza, gdyz 2 reczniki to wg mnie malo.. Beybe ciesze sie, ze napisalas. myslalam ostatnio o Tobie. trzymaj sie i pisz ile tylko mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Roosa a na jaki model się zdecydowaliście? My na początku byliśmy zdecydowanie za Laretem, ale po obejrzeniu na żywo bardziej spodobał nam się Warrior. http://allegro.pl/tako-warrior-3-w-1-torba-parasolka-13gratisow-i2912679893.html ( u producenta na stronie za ten sam trzeba zapłacić 200 zł więcej, a w sklepie, w którym oglądaliśmy wóżki, ponad 350 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja wybrałam Inflancką :) nie wiem czy dobrze robię, ale będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej torby jeszcze jakieś ciapy no i klapki pod prysznic :) ja muszę jeszcze parę rzeczy dopakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaLuty myślę, że Twoja torba spakowana jest dobrze :) ja już nie mam pomysłu co jeszcze do dokumentach pamiętaj na stronie szpitala może jest lista co potrzeba 🌼 ja już się aż nie mieszczę do torby... u nas o termometrze nic nie piszą, więc nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wy czujecie te skurcze przepowiadające? Bo ja sama nie wiem czy je mam. U mnie jedynie kilka razy dziennie napina się brzuch i to jakby nie cały i czuję wtedy ze ciężej jest mi oddychać- kiedyś myślałam że to mały wypycha, ale na takiej powierzchni to chyba raczej nie to. Poza tym nic nie czuję... To nie przypomina mi skurczy, tak jak np w stopie... A mały już od 27 tygodnia główka w dół, ciekawe czy już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze torby nie mam spakowanej... Mialam to robic w tym tyg ale niestety wyladowalam w szpitalu na szczescie dzidzia jeszcze troche poczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela2013
Poród zbliża się wielkimi krokami, a ty jeszcze nie masz koszuli do szpitala, biustonosze do karmienia też nie kupione, a może bawełniane figi ciążowe przydadzą się do torby do szpitala? Jeśli na któreś powyższe pytanie odpowiedziałaś tak, polecam www.sklep.brzuchatki.pl Osobiście używam fig z uroczymi stópkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi ze na stronie nic nie pisze o tym co trzeba a czego nie.... pytam kolezanek ktore niedawno rodzily ale nie pamietaja... :/ wiec nie wiem, jak cos to do szpitala mam doslownie jakies 4km i zawsze moga mi cos z domu przywiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justylada
mi osobiście spodobał się wózek etno z całym zestawem ,choć nie widziałam go na żywo ale chyba się na niego zdecydujęhttp://allegro.pl/wozek-etno-limited-edition-3w1-torba-folia-moskit-i2902008787.html tako miałam poprzednio choć to były całkiem inne modele niż teraz .Co do torby warto pamiętać o telefonie i ładowarce Ja jeszcze nie wszystko mam spakowane a już mi miejsca brak . Co do skurczy to już miałam jakieś 2 tyg temu ,jak myślę o skurczach o od razu przypomina mi się poprzedni poród i trochę smiesznie się zaczeło ,śniła mi się teściowa która mi powiedziała że już mam skurcze i mam iść rodzić momentalnie się obudziłam rzeczywiście miałam skurczę i za jakieś 5 godzin urodziłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mama2013luty wg mnie wszystko masz spakowane jak należy :) Ja tez sie dzisiaj za to zabiore, choć przymierzam sie do tego pakowania chyba od 2 tyg:) 2. My wybraliśmy wózek mutsy 4rider , tak jak wcześniej pisałam z polecenia znajomych i kierowalismy sie wymiarami po złożeniu, aby mieścił sie w bagażniku! Trochę drogi ale znajomi mówili ze wart swojej ceny! 3. Wczoraj byłam w sklepie i chciałam kupić zimowa czapkę, która przyda sie na wyjście ze szpitala a potem na spacery. Ale babka w sklepie pokazała mi tylko taka cieniutka bawelniana i powiedziała ze na to ubiera sie kaptur od kombinezonu. I teraz nie wiem co o tym myśleć! To moje pierwsze dziecko... Ale wydawało mi sie ze czapka powinna byc gruba, typowo zimowa! Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Sliczne macie brzuszki ;)kati bardzo sliczna sesja super pamiatka ;) Jak ja Was czytam to jestem jeszcze daleko w polu zostało mi 6 tyg od dzis musze sie bardzej sprezyc choc przy corci pakowalam sie i wszystko pralam miesiac przed teraz jeszcze musze dokupic pare rzeczy ;) sysia trzymaj sie kochana bedzie dobrze ;) kasia angel ja w sumie nowych rozstepow nie zauwazyłam ,ale za to pokazaly sie stare mam w sumie wszedzie brzuch piersi uda pupa mam nadzeje ze po uda mi sie je troche wybielic i nie beda az takie widoczne ;( roosa juz nie dlugo trzymaj sie;) beybe witaj kochana fajnie ze sie odezwałas do Nas trzymam mocno kciuki ;) ania nie pomoge co do torby bo wiem ze w Polsce kazdy szpital ma inne wymogi ja napewno bede brała pajcyki i body z dlugim rekawem i spioszki czapeczki rekawiczki nie drapki cos cieplego na wyjscie kocyk pampersy husteczki platki kosmetyczne do przemywania to tak mniej wiecej mamo luty dobrze ze jeszcze zostaniesz w dwupaku ;) anetka ja mam ten sam problem z wozkiem sama nie moge sie zdecydowac ktory kupic mam pare typow i caly czas szukam ostatnio ogladalam jeden w sumie fajny taki z bajerami ale dziewczyna troche za duzo chciala uciekam bo corcia juz zacztyna sie domagac uwagi buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a ja dzisiaj miałam jakieś straszne sny, śnił mi się poród ale nie mój i pełno krwi :/ miałam w nocy jakieś dziwne skurcze, raz to mnie złapało tak mocno że nawet pomyślałam że jak mają to być skurcze porodowe to ja nie dam rady :/ ale tylko raz... już dziewczyny coraz mniej czasu, jak zaczniemy rodzić to jedna po drugiej :) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Gusia dzięki za radę wczoraj nawet zaczęłam rozmowę ale jakoś nie dałam rady jej kontynuować w niedzielę będzie w domu więc pewnie wtedy poruszę tę kwestię. Podziwiam Cię, że pracujesz chociaż z drugiej strony gdybym nie miała rodziców blisko to pewnie zwariowałabym w domu . fakt poród się zbliża już szybko niedługo Bayer Lev coś napisze o swoim maleństwie:) Co do torby do szpitala to ja mam od położnej spis rzeczy, które trzeba wziąć ze sobą kolezanka ma mi jeszcze powiedzieć bo rodziła jakiś pół roku temu. W szpitalu, w którym rodzę mam zabrać wszystko dla dziecka od pieluch po ubrania i kosmetyki moja torba będzie duża:( dla mnie też dużo rzeczy ale obowiązkowo pomadka ochronna i ładowarka plus dokumenty chociaż EWUŚ już działa ale dla bezpieczeństwa trzeba zabrać dokument ubezpieczenia żeby nie było jakiś numerów. Jak wrócę do domu to dokładnie Wam napiszę co trzeba zabrać bo teraz nie mam tego spisu. Ja wczoraj miałam kiepski wieczór jakieś dziwne skurcze mimo, że nic nie robiłam; na nogach zauważyłam też siniaki chociaż się nie uderzyłam pewnie naczynka pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę, że większość z nas ma ten sam problen z wyborem wózka. Moi rodzice powiedzieli, że chcą kupić wnukowi pierwszą furę, mi tylko pozostaje wybór..tylko problem na jaki się zdecydować, w sumie mam trzy typy, ale dam radę. Wy już spakowane do szpitala a ja dopiero mam zamiar wybrać się na dniach na zakupy. Mam nadzieję, że zdąrzę. Jejku to już coraz bliżej, a to jest moja pierwsza ciąża i powoli zaczynam wpadać w panikę, coraz częściej zastanawiam się czy poradzę sobie z tym wszystkim, czy odnajdę się w roli mamy, zwłaszcza samotnej mamy. Dobrze, że są jeszcze rodzice na których mogę polegać. Wczoraj dostałam skurczy przepowiadających, wiłam się z bólu jak tak już to boli to ja nie chce znać bólu prodowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózka to nie pomogę bo my dostaliśmy :) polskiej firmy baby smile a co do skurczy to zgadzam się z IZA co to bedzie :D ale jakos damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×