Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........35.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........37...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............33. ...... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........34...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........33 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........32.........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............32..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........32..........DZ.... ..Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........33............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH. ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26...........CH.......K oło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....32...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............32..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............31...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. .....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) sysia lepiej jedź na pogotowie, powiedz o objawach, lepiej dmuchać na zimne nie? objawy to właśnie swędzenie skóry na nogach, rękach czasem na szyi, ponoć nasila się nocą.... i daj znac :) ja od kilku dni zdycham, kaszle strasznie, aż boję sie że małą zgniotę bo mi brzuch sie napina, już mi troszkę lepiej, biorę prenatal grip care i jakiś syrop na kaszel, piję herbatkę z cytrynką i miodem :) mam nadzieję że mi pomoże :) ja zaczęłam mieć skurcze chyba, wczoraj lapały mnie kilka razy.... ale to chyba te przepowiadające :P matko już tak niewiele czasu zostało.... zaczynam sie lękać czy dam radę ze wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) oj jak ja się dzisiaj nudzę:( na nic nie mam ochoty, nic mi się nie chce robić. Miałam naszykować torbę do szpitala, ale tego również nie chce mi się robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) 2 ciężki dni za nami ,... ale dziś już lepiej :) wczoraj zrobiłam pierwsze pranie a dziś prasowanie i oczywiście kręgosłup mi odmawia współpracy .... NIE ŻAŁUJĘ że wzięłam się za to teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wzięłam się za pakowanie swojej torby do szpitala. Przygotowałam też ubranka dla dziecka, trzeba je jeszcze wyprać, wyprasować i spakować. Do terminu porodu już tak niewiele zostało:) chociaż będę spokojniejsza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do grupy narzekajacych:) Caly dzien mi brzuch twardnieje,tak czesto jeszcze nie mialam skurczy,ale sa niebolesne,wiec to przepowiadajace.Mlody sie wypina na wszystkie strony.Przygotowalam ubranka mu na wyjscie ze szpitala,torbe dopakowalam i mam nadzieje,ze nie bedzie sie chcial pospieszyc i wytrwa w brzuchu do 17 stycznia. Kregoslup mnie boli i ogolnie dzis to nie jest moj dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja również dzisiejszy dzień uważam za mega leniwy, całkowicie nic mi się nie chce. Jak czytam, że wy juz pakujecje torby to tym bardziej widzę jak bardzo jestem leniwa :p lub poprostu mam nadzieję, że zdąrze :) Mimo mego lenistwa wybrałam się na 2 godzinny spacer, po zatłoczonym Karpaczu...z każdym dniem zaczynam coraz bardziej przypominać pingwina hehe chodząc bujam się na boki, czasem mam wrażenie, że za chwilę się przewrócę, nic tylko startować do Top Model z tą gracją hehe. Synuś dziś daje o sobie znać, co chwilkę dostaje od niego kopniaczki i ciosy karate :) męczy mnie tylko dziś ta cholerna zgaga, nic na nią nie działa :( pozdrawiam lenouszki i te bardziej pracowite :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie pozale, od kilku dni wieczorami mam wrecz PRZERAZLIWY bol w podbrzuszu i krzyzu, do tego stopnia ze lzy mi staja w oczach!! juz sobie wyobrazam ten bol porodowy.... i MEGA mi puchne prawa stpa... :/ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Sysia co tam u Ciebie? Mam nadzieje, ze wszystko OK. Odezwij się! 2. Ja też już jestem zmęczona, szybko się męczę, chwile coś porobię w domu i już czuję ból kręgosłupa... Mała kopię rano i nie pozwala mi spać, chyba domaga się śniadanka :) 3. Też planuję dzisiaj spakować torbę do szpitala. CO TRZEBA ZE SOBĄ ZABRAĆ? - ręcznik, kosmetyki, majtki poprodowe + wkładki, koszula do spania/karmienia co jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka SZPITAL: szlafrok koszula - 2 szt klapki pod prysznic pantofle przybory toaletowe ( mydło, pasta, szczoteczka, krem itd.) ręcznik woda niegazowana pomadka do ust maszynka( chyba, że się golimy przed przyjściem do szpitala) biustonosz do karmienia 2 szt wkładki laktacyjne telefon i ładowarka badania( gr krwi dowód itd.) majtki poporodowe ( 1 opakowanie) nakładki na deskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaLuty większość koleżanek, a także jak byłam na akademii mamapyta.pl mowili zeby wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Ja niestety tez co raz czesciej odczuwam skorcze przepowiadajace byle wytrzymac jeszcze miesiac;) sysia co u Ciebie ? mamo luty mam nadzeje ze dzisejsza nocka byla lepsza;) A dziewczyny u Nas w szpitalu sa jeszcze takie opaski uciskowe na nogi bo po porodzie strasznie nogi sa spuchniete nie wiem jak w Polsce ale tu sa za darmo warto tez sie w to zapoatrzyc i recznik proponuje wziasc ciemne I nie wiem czy slyszeliscie ze dobrze jest wypic napoj energetyczny jak sie zacznie aby miec wiecej siły co o tym myslicie? Uciekam sałatke robic ;) A przy okazji Szczesliwego Nowego Roku i udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo2013-podejrzewam,ze chodzi o ochronna pomadke do ust,nawilzajaca,dla mnie podstawa,bo mi sie bardzo usta wysuszaja i nie moge funkcjonowac jak nie mam ich nawilzonych. *Iza-ja tez chodze jak pingwin,szczegolnie wieczorem po calym dniu. *Wrzesniowa mama-ja bym sie bala wypic napoj energetyzujacy,z uwagi na to,ze porod to tez wysilek dla dziecka i nie wiadomo jak taka ilosc kofeiny podziala na serce maluszka. 🌼 Za mna noc z kilkoma skurczami,brzuch mam jak obity od srodka,podejrzewam,ze to od tych skurczy,po prostu jakby zakwasy mi sie zrobily.Mam nadzieje,ze dzis bedzie lepiej,bo wczoraj to juz przesada byla,zaczynam znow magnez pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie wszytsko dobrze, dzien ucieka za dniem...bardzo duzo leze *zalecenie lekarza-szyjka skrocona jak zwykle...) dlatego duzo leze i nie zagladam juz tak czesto jak bym chciala, teraz na szczescie mam nowy telefon, wiec bede zagladac z tel. Czuje sie dobrze choc baaaardzo ciezko. Ale nie nazekam, czekam z niecierpliwoscia na rozwiazanie, ciekawa jestem kiedy to nastapi, boje sie kazdego kolejnego dnia ;)ale jeszcze dwa tygodnie i moge rodzic, pelny 36 tydz. Takze spokojnie. Rodze ze swoja polozna (tak wiem dla wielu glupi pomysl i zbedny wydatek) ale ja sie ciesze i trochu mniej stresuje, bedzie ze mna jedna kobieta i lekarz a nie 10 innych gapiow, po za tym bedzie ze mna caly czas a nie ze bedzie dochodzila miedzy moim a dwoma innymi porodami...mysle sobie, cala ciaze swoje chorobowe pieniadze przeznaczylam na wyprawke to takie udogodnienie mi sie nalezy, zreszta dostalam pieniadze na ta polozna w prezencie :) po osttaniej wizycie wszytsko w miare dobrze 28.12 co prawda mam wyniki niezbyt dobre, miedzy innymi anemie ale mam sie tym nie przejmowac tylko brac zelazo. Maly wazy juz 2460 :) na 33 tydz skonczony to chyba sporo hehe. Tak wiec czekam kochane dziewczyny, i trzymam kciuki za kazda z nas osobno, wkoncu to juz niedlugo, podczytuje styczniowe dziewczyny czsc z nich juz urodzila, ale im fajnie :) niedlugo nasza kolej :) dziewczyny zycze udanego sylwestra i wszystkiego najlepszego w nowym roku, samych cudownych chwil z naszymi malenstwami i mezami ktorzy nie zawsze sa tacy jakbysmy chcialy, ale co zrobic...ja sie czasem smieje ze tez mam swoje fochy i krzycze z byle powodu wiec jest 1:1 hehe, a tym ktore maja powazniejsze problemy zycze pomyslnego ulozenia sie tych spraw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj już jest lepiej, choć noc nie należała do najprzyjemniejszych, budziłam się kilka razy, przez co jestem mega niewyspana. Tak już chyba będzie do porodu;) Co do torby do szpitala to ja spakowałam również papier toaletowy i chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie np czerwona :P wiadomo ze ochronna, pierwsze slysze, ale spakuje :D wczoraj bylam u kuzynki i powiedziala zebym wziela smoczek dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dzisiaj już do Was nie zajrzę, korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć w Nowym Roku 2013 przede wszystkim szczęśliwego i jak najmniej bolesnego rozwiązania, samych spokojnych dni z maluszkami, zdrowia, miłości, miłości i jeszcze raz miłości:):):) Trzymajcie się cieplutko, pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona tez moze byc jak ktos lubi,czemu nie;):p *Kati-no duzy twoj synek,kawal chlopa.Ja nie uwazam,ze to fanaberia z ta polozna,tylko ty mozesz wiedziec czego potrzebujesz,zeby czuc sie komfortowo w czasie porodu i jesli ma to byc wlasnie polozna,to jak najbardziej.🌼 Dziewczyny,zycze Wam szcesliwego nowego roku,pelnego usmiechu,milosci i slicznych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu położna też mówiła że smoczek dobrze mieć ze sobą na wszelki wypadek, i dla dziecka kaftaniki śpioszki, pampersy, becik i chusteczki nawilżające, oraz octanisept do pępuszka. A na pewno trzeba mieć jeszcze termometr i podkłady poporodowe na łóżko. Dowód osobisty, książeczkę ubezpieczeniową z aktualną pieczątką lub RMUA z ostatniego m-ca, kartę ciąży. 🌻 Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2013, szybkiego i bezbolesnego porodu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez Zycze Wam Szczesliwego Nowego 2013 roku aby był najlepszy z dotychczasowych aby dzieci sie zdrowe i radosne urodzily i aby przynosily nam jak najmniej zmartwien. I oczywiscie lekkich porodów i pociechy z dużych dzieci czyli M ;) ja tez wczoraj spakowalam swoja torbe lepiej pozno niz wcale zostało mi 5 tyg :) a moze i mniej. tez w nocy nie moge spac kregosłup mnie boli, tez czasem miewam bole w podbrzuszu tak jakby jajniki i normalnie prawie ostatnio plakalam tak mnie to kuło. ale pociesze niedoswiadczone mamy ze bol porodowy jest zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama z jakiej czesci Uk jestes? wiem napewno ze jadac do szpitala na porod NIE wolno miec pomalowanych paznokci nawet lakierem bezbarwnym. i przyda wam sie tez butelka wody mineralnej ja wydudnilam przy pierwszym porodzie chyba ponad 2 litry tak mi sucho bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Niech najgorszy dzień w Nowym Roku będzie lepszy od najlepszego ze Starego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego co najlepsze w nowym roku, spełnienia marzeń, szampańskiej zabawy :) bezbolesnych porodów :p wszystkiego naj naj naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek dziewczyny dużo radości z maleństw w Nowym Roku aby przyszły szczęśliwie na świat, szampańskiej zabawy:) Kati=) doula z tego co czytałam i słyszałam to nie fanaberia a bardzo popularne rozwiązanie, moja znajoma mieszka w Krakowie bardzo sobie chwaliła pomoc położnej więc jeżeli będziesz się pewniej czuła to ja popieram. U mnie też do tyłu nocka, boli mnie brzuch tak jakbym się uderzyła po prawej stronie ale nie mam żadnego siniaka a tym bardziej sie nie uderzyłam nie wiem może to mały naciska na coś:( Sysia daj znać jak u Ciebie bo się trochę o tej cholestazy naczytałam:( mam nadzieję, że wszystko dobrze u Ciebie.ściskam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki życzę wam wszystkiego co najlepsze, szybciutkich bezbolesnych porodów, zdrowych dzieciaczków, szczęścia w miłości oraz wiele przespanych nocek :) bawcie się dobrze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki za slowa wsparcia... Narazie nie ma powodow do obaw 2 ide do swojego lekarza i zobaczymy co on mi powie na pogotowiu zrobili mi tylko morfologie dali kroplowke i puscili do domu w srode sie mam nadzieje dowiem wiecej... A tak wogole to szczesliwego nowego roku oby nasze szkraby wytrzymaly do terminow:) i oczywiscie lekkich porodow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny hehe moj pierwszy post w 2013 zycze Wam duzo zdrowia szczescia milosci cierpliwosci i oczywiscie szczesliwego rozwiazania aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego ;) Szczesliwego Nowego Roku;) Ja w domku R w pracy troche sie nudze i wrzuciłam fotke na emeila ;) picolo wypite i czekam na ten Nowy Rok ;P Aga mieszkam w hrabstwie Wiltshire dwie godz od Londynu Udanej imprezy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×