Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wrześniowa mama mi ostatnio pediatra mówiła żeby nie naciągać ale tak jak Ty zgłupiałam jutro idziemy do drugiego pediatry bo mały czasie karmienia i chwilę po strasznie charczy tak jakby jakaś wydzielina mu zalegała i odciągnąć tego nie mogę myślę że to uczulenie na mleko więc trzeba będzie zmienić ale sama nie chcę tego robić. Mam właśnie zamiar zapytać o siusiaka:) xxxx Fotki super ja to na razie na pewno na sesję się nie wybiorę, Wojtek za bardzo rozdrażniony jest teściowa ostatnio mi powiedziała że na pewno ktoś lub coś go przestraszyło albo ktoś urzekł więc czerwone kokardki kazała mi zawiązać. Wojtek czasami tak płacze, że nic go nie uspokaja działa noszenie na rękach i kładzenie na piersiach i tak w koło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pediatra kazał naciągać delikatnie podczas kąpieli. Lunek postaraj sie o receptę na Bebilon Pepti, moze nawet gdzieś w aptece wydadzą Wam bez recepty. Juz kiedyś pisałam ze byliśmy u pediatry-alergologa i potwierdziła ze to najlepsze mleko na rynku, robione na wzór mleka matki. Mi mama kazała kupić czerwona zawieszkę do smoczka, bo tez u nas było podobnie :/ Niby zabobony, ale napewno nie zaszkodzi. xxx xxx xxxx xxxx Dziewczyny zarejestrujcie sie nowym forum. Jest zamknięte wiec tam dodajemy fotki i ogólnie tam sie teraz toczy dyskusja a tu taki spokój :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuss:)
Moj mail bogusia93bb@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail bogusia93bb@o2.pl :) Moje dziecko tez się ostatnio czegoś wystraszyło pomimo czerwonej wstążki w nosidelku, ale moja teściowa przelała mu wosk i pomimo tego ze jak za bardzo w to nie wierze ze pomogło to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam wejsc na te nowe forum? moj meil dankadz86@wp.pl fotki Waszych pociech superowe:), a te sesje extra. Ja taka melej zrobie w wakacje jak pojade do PL. moja mala ma na czole blado czerwona plame od urodzenia, jedni mowia ze od wysilku, a jedni ze odgniotla sobie w brzuchu i ze to zejdzie. Czy u jakiegos dzieciaczka tez tak macie? MILEJ NIEDZIELI ZYCZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam, że zaśmiecam nowe forum, ale jestem mało rozgarnięta:p zarejestrowałam się jeszcze raz podając maila loleklolek102@wp.pl czekam na wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashanti moja córa tez ma taka plamke na czole pomiedzy brwiami taka blada ale jesti tez powiedziala polozna ze to od wysilku i ze do roku na pewno zejdzie. 🌻 Ja sie zarejestrowalam ale nie dostalam nic na meila do aktywacji 🌻 U mnie dzisiaj piekne sloneczko az chce sie zyc. Mam nadzieje ze coraz czesciej juz tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o peniska to też mi nie kazali nic robić, podobno samemu krzywde można zrobić. Lekarz na wizycie sprawdza, przecież czy jest eszystko ok i w razie czego wysyła do chirurga gdyby coś było nie tak. Bynajmniej tak nasz pediatra powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidsta, wrzesniowa mama, Marysia2013, anetka, ashanti - konta aktywowane :) przepraszam, że tak długo ale szalona niedziela :) kto się ukrywa pod loginem avanti26?? :) proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia nie przejmuj się już usunęłam Twoje poprzednie konta teraz powinnaś się zalogować na ostatnio podane Gusia ponieważ miałaś problemy z aktywacją, to usunęłam Twoje konto zarejestruj się jeszcze raz a ja Cię aktywuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanti26
witam chce dołączyć do waszego forum ponieważ czytam was regularnie od początku tylko sie nie udzielałam urodziłam synka 11.lutego 2013 Dominika 4100 i 62cm przez cc i właśnie to mój login avanti26;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyki! To ja tez skorzystam i zalogule sie na nowym forum to tam popiszemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaki mam podac login? wyslijcie mi prosze na maila anita.bosles@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się czekam na aktywację login ten sam co na kafeterii. xxx Green grass właśnie powiedział nam, że jeżeli nic się nie zmieni to dostanie recepte na mleko. Wojtek jest strasznie pobudzony i nerwowy, do tego te bóle brzucha i problemy z kupkami. Dajemy mu troszkę herbatki koperkowej a ostatnio m kupił kropelki BioGaja sama nie wiem co z tym moim synkiem się dzieje a mówią, że noworodek przesypia 16-20 godzin tylko nie mój. Dzisiaj od 7-mej może 3 godziny w sumie spał i to połowę na klacie u m......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze info na temat nowego forum... Jakis link albo cos:) pozniej jak bede siedziala na kompie to sie zarejestruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek mój synek tez nic nie spał przed zmiana mleka, mial smutna minke, jak go uspilam to za chwile sie zrywał i tak cały czas. Teraz tez mało śpi ale jest wesoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Lunek - my również podajemy swojej córeczce kropelki biogaia - z kupkami nie mamy problemu, co prawda są zawsze co drugi dzień, ale skoro dziecko jest zadowolone to my także:) brzuszek nie jest już twardy, kolek również nie ma. Za to jest częściej niespokojna, a ja nie wiem co jest tego powodem:) Pozdrawiam:) ps. trochę jeszcze na tym forum, troszkę na tym nowym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunek, blondi konta aktywowane :) avanti konto aktywowane i zapraszamy do czynnego udziału w forum czekamy aż więcej o sobie opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka login wpisujesz jaki chcesz rejestrujesz się na własny login i hasło ja Cię aktywuję i zalogujesz się do nowego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanti26
ok dziękuje;)oczywiscie będę aktywnie uczestniczyła w forum:)a wiecej o mnie to tak ciąze zniosłam bardzo dobrze poród miałam przez cc bo to juz drugie cc wiec było wykonane automatycznie no i tez ze wzgledu na wage synka 4100 .pierwszy synek ma 6lat i tez był duzy bo 4500 .miałam powikłanie po cc rozeszła mi sie blizna i saczyl sie plyn surowiczy ale juz jest ok ,synek jest grzeczny w dzien wieczorami ma niestety kolki daje bobotic ale chyba jest malo skuteczny ,karmie naturalnie a synek za duzo przybywa na wadze bo wazy juz 7.5kg a ma 8 tyg za rada pediatry mam ograniczyc ilosc karmien to tak pokrótce o nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..........ja naprawde jestem tepa.........caly czas pisze ze nie prawidlowe haslo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarlam szczesliwie do forum:)jak znajde chwile,moze jutro to wsadze jakas fotke.Przespanej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×