Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie macie wykształcenie?

Wasze wykształcenie a wasze zarobki???

Polecane posty

Gość cfyvugjvhbhj
ludzie, obudzcie sie wreszcie? jak ktos ma leb na karku i jest obrotny to waszym dyplomem sobie moze tylek podetrzec fakt faktem: o prace bez studiow wyzszych latwo nie jest, ale dyplom nie zagwarantuje wam dobrze platnej posady, wiekszosc osob uwaza, ze im sie nalezy, po przez 5 lat sie meczyli na uniwerku jest kilka przyszlosciowych kierunkow na polibudzie, informatyka na uw etc. ale studia 'humanistyczne' mozna sobie darowac, juz lepiej isc do zawodowki na hydraulika czy spawacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaba daba duuuu
Coś o koledze ze szkolnej ławy z podstawówki. On edukację na niej zakończył. Posiada sieć sklepów, kilkuset hektarowe gospodarstwo, zajazd i motel. Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepełne wyższe -logistyka międzynarodowa, pracuję jako spedytor międzynarodowy, 2 języki. Praca na prowizjach, w dobrym okresie 4-5tys, a w słabym bywa nawet 600zł, ale na szczescie mam podstawy 2500, bo inaczej bym sie załamała. Ale wiem, ze w moim zawodzie niektórzy to i 20 tysięcy wyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parufkoo powiedz
jak wyglada Twoja praca, jaki zakres obowiazkow? czy jest ciezko ? czy trzeba miec wyksztalcenie kierunkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolox
22 lata Protetyk Słuchu średnio 2.5 k miesięcznie netto- średnie zawodowe (szkoła policealna)+matura 9h dziennie żona 26 lat Technik dentystyczny również średnie zawodowe też ok. 2500 zł netto / dziennie w zależności od zleceń pracuje 5-9 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamzinka
Moj tato jest technik budowlanym, do tego ma uprawnienia budowlane... teraz chyba teylko z średnim wykształceniem nie da się zrobić uprawnień budowlanych... W każdym bądz razie po tylu latach pracy zarabia netto 3000... http://technikum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat to ładna beka
5 klas podstawówki, ja mówić słabo po polsku ale dużo zarabiać, ja być Grzegorz Lato i kopać piłke, jako szef PZPN podstawy miałem 50 tyś. do łapy + napiwki za robienie lachy Platiniemu, teraz Boniek przejąć stery i on ssać pałke Platiniemu a ja stać z boku i patrzyć, ale nie narzekać bo inni mają gorzej jak Edyta Herbuś megacelebrytka i specjalistka od głębokiego gardła, która ostatnio dostała zapalenia migdałków po 105 zrobionej pale z rzędu, ale cóż skoro ma talent do robienia pały to go skrzętnie wykorzystuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john legend
wyksztalcenie srednie. 5000 zl netto kelner za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifat kordoby
Ja, wyksztalcenie srednie (studia nieskonczone), obecnie project manager- 4800 Maz, doktorat, dyrektor zarzadzajacy, 6900 Na poludniu kontynentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnxk
wyższe magisterskie po ekonomii podstawy netto - 1700 zł :( z premią wychodzi 2000 zł przeszło 6 lat doświadczenia, wiek 28 lat , kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Technik Elektronik
Po technikum elektronicznym, specjalizacja systeny i sieci komputerowe. Zdana matura Administratos sieci - 4030 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb40
średnie -techniczne, wyższe - ochrona środowiska. Do 2008 - 1400 zł netto (pracowałem w szkolnictwie). Obecnie 2400euro netto praca za granicą (budowlaniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochroniarz w Biedronce
ok. 3 tyś.zł/m-c netto, średnie bez matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_75
Urzędnik w jednym z miast na śląsku 2200 brutto 7 lat pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etunia
Średnie artystyczne, wyższe filozoficzne. Menadźer, specjalista d.s. marketingu i reklamy; 2200 podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 000 zł- własna firma, kobieta 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
A ja dalej się dokształcam, teraz wybieram sie na studia podyplomowe : http://www.studiapodyplomowe.net/ Moim zdaniem im wyższe wykształcenie tym wyższe zarobki więc nie ma co siedzieć opadać na laurach tylko edukować się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZĘ WAM PRAWDĘĘĘ O SOBIE
jestem grafikiem komputerowym, zarabiam ok 8-9tys na rękę, skończyłam jeden kurs za 500zł i dalej sama się uczyłam, w firmach z którymi współpracuje szukają dobrych grafików komp. i nie mogą znaleźć, mój kumpel jest po 3,5 letniej grafice (licencjat) i zarabia 1500 na rękę bo nie ma talentu i "tego czegoś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZĘ WAM PRAWDĘĘĘ O SOBIE
dodam że jestem po wyższych studiach - magister inżynier ale nawet dnia nie przepracowałam w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik. W pracy na etat:1200-1800, wkurzyłam się i teraz zarabiam 2500, ale za 2 -6 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZĘ WAM PRAWDĘĘĘ O SOBIE
to i tak słabo. graficy zarabiają naprawdę ładny pieniądz, ale ci najbardziej utalentowani, co mają pomysły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim233
23lata świeżo po obronie inżyniera. Praca w firmie 2600netto + W weekendy sędzia piłkarski ok. 1000zl zależy od ilości obsad. Czyli razem 3600. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja - mgr h.sztuki i pedagogiki, jestem nauczycielką plastyki i techniki - 1800 netto (Wawa-więc trochę mało, ale kocham tę pracę). Mąż - inżynier budowy, uprawnienia budowlane - 6000 netto. Trzeba było iść na politechnikę! A tak poważnie, to myślimy o wyjeździe do Austrii a nawet Stanów Zjednoczonych, żeby godniej żyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po studium psychologicznym – www.psychologia.org i nie narzekam w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magister ekonomii+podyplomówka z komunikacji marketingowej (w trakcie). Nie pracuję w "zawodzie" jako ekonomistka, bankowiec itp. Praca w agencji reklamowej, copywriting, eventy itp- 6500 zł netto (po trzech latach pracy, zaczynałam od 3200 zł). W mojej firmie pracują, i zarabiają tyle samo, również osoby z wykształceniem średnim czy wyższym niepełnym. Przy rekrutacji nie liczyło się CV, a stworzenie od podstaw kampanii reklamowej- kto miał "łeb" przeszedł- niezależnie od wykształcenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiem jak się w sumie nazwać, bo nie czuję się biznesmenem, ale mając wykształcenie średnie (w trakcie studiów - filologia angielska) zarabiam 2-4 tysiące netto (na ręke) pracując w domu, przed komputerem. Mam jeden mały dorywczy dochód z pracy, która trafia się może raz w tygodniu, a tak to zarabiam w Internecie. Przenigdy nie byłem do tego przekonany, ale dosłownie po 2 miesiącach zacząłem otrzymywać zyski rzędu 4-6 dolarów dziennie. Niby niewiele, ale wtedy był to dodatek do stałej pracy. Dziś nie ma jeszcze szału, zarabiam ok 35 dolarów dziennie, ale mam taki zysk zapewniony, za nic nie robienie. A jednak robię, bo piszę tego posta i niejako się promuje. Ludzie, nigdy w to nie wierzyłem, ale wystarczyły 3 tygodnie pracy po 2h dziennie i zacząłem odnotowywać dodatkowy dochód z programów typu revenue share. Obecnie inwestuje w www.espo.luckyteam.info ten oto program (link polecający - żeby nie było) i nie mogę uwierzyć, jak dobrą decyzją było spróbowanie. Jeśli ktoś chciałby również spróbować swoich sił, to oczywiście nie namawiam, a służę pomocą. khubner@wp.pl Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzsze nauczyciel, pracuje na lotnisku, zarabiam 1600zł. na zlecenie za 160godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×