Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie macie wykształcenie?

Wasze wykształcenie a wasze zarobki???

Polecane posty

Gość alebezedura
szczerze mówiąc autorko to raczej Twoja wina że nie potrafisz pracy z takim wykształceniem znaleźć... Ja mam skończone 2 dobre kierunki i nie pracowałabym nigdy na kasie... Można pracować za te 1500-2000 na rękę ale chociaż starać się w zawodzie a nie stać w miejscu, pracować mocno poniżej kwalifikacji... Taka praca jest dobra na wakacje podczas studiów, czy na chwilę podczas szukania lepszej... Sama kokosów nie mam, ale średnia krajowa jest, z tym, że praca satysfakcjonująca i w zawodzie - to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
a no i oczywiście, że po zawodówce będzie się lepiej zarabiać niż mając magistra np z pedagogiki - to proste jak budowa cepa: ludzie po zawodówce są potrzebni, magistrowie pedagogiki nie. Jak ktoś ma kończyć bezsensowne studia gdzie nie jest tajemnicą, ze po tym nie ma pracy to lepiej zrobić zawodówkę, ewentualnie jakieś dodatkowe kursy i na pewno lepiej się zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po fizyce jeśli miałabym uczyć? warto iść na takie studia, czy lepiej dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
Kaitana poszukaj w internecie czy są oferty dla nauczycieli fizyki, bo jednak ogólnie nauczycieli to się teraz raczej redukuje niż zatrudnia, ale zawsze możesz zostać na uczelni, lub wybrać inną specjalizację, bardziej laboratoryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kasa sie liczy
wyksztalcenie srednie - 5000 zl , Hiszpania - Kelner/Barman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty barman jak sie juz
chwalisz ile to zetów zarabiasz w Hiszpani to pochwal się ile zetów wydajesz na koszty, bo wypłatę przeliczasz na złotówki, ale za złotówki chyba w Hiszpani nie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kasa sie liczy
5 tys zl , tyle odkladam co miesiac liczac po kursie euro 4.00 sniadanie obiad kolacja mam gwarantowane w hotelu w ktorym pracuje Po sezonie 6 mc do Polski przywoze ok 33000 zl. Praca jak kazda inna 9 godzin dziennie i 1 dzien wolny. Najfajniejsze jest to ze po 2 sezonach wizalem zasilek w wysokosci 1000 euro na miesiac. Zasilek przyznany na 4 miesiace.Czyli dodatkowa extra kasa za nic. wyksztalcenie mam srednie techniczne - elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolpracownik FM
Mam wykształcenie srednie. Wspolpracuje z Fm Group na umowe zlecenie. Zarobki ok 2000 zl netto miesiecznie. Pracuje kiedy chce i jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszetusze
mgr filologii polskiej, 1200 - sprzedawca w jednej z sieciówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45gtdrt
idiota w FM nie pracuje sie na zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
wyksztalcenie : liceum ogolnoksztalcące zawód : grafik komputerowy, samouk zarobki: 6-10k pln dobry samouk jest cenniejszy od nie jednego magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
Kłamstwo po pierwsze mało kto chwali się własnymi zarobkami po drugie już widzę jak po zawodówce, czy technikum macie więcej niż 2 tys dziewczyno teoria to nie życie. znam kilka osób po zawodówce które zatrudniają magistrów a zarobki kształtują się tak: magistry 2 k zł a szef po zawodówce bierze reszte - ok 10 kzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
mgr filozofii, 1900 netto 140-160h miesiecznie to słabo. palikot też magister filozofi i milioner. na frajerach zawsze można zarobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
Bo należy sobie odpowiedzieć też na pytanie do jakiego poziomu zeszło to obecne "wyższe" wykształcenie skoro każdy może je mieć wyższe wykształcenie to tylko większe umiejętności. a niepotrzebne umiejętności pieniędzy nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
A ja tam wolę mieć wyższe i magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek ale taki prawdziwy
NIC - wyższe podyplomowe od jakiegoś czasu mam to wszystko gdzieś i nic mi się nie chce robić (za mało zarabiałem i do tego musiałem znosić debilów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolpracownik FM
do 45gtdrt - To "expercie " powiedz mi w jaki sposob moge wybrac zarobione pieniadze. jesli mam wlasan DG to rozliczam sie przez faktury a jesli nie to podpisuje umowe zlecenie i dostaje pieniadze. Idiota to jestes ty. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjsf
praca na zlecenie nie liczy się do lat pracy jesli chodzi o emeryture, składki odprowadzanie ze zlecenia "zasilaja" kapitał podstawowy na emeryture, także zgadzam się ze praca na zlecenie sie nie opłaca w perspektywie lat pracy do emerytury, lepsze jest samozatrudnienie bo normalnie opłacasz składki i wypracowujesz lata do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z Zusem
Ło matko to wy jeszcze wierzycie w jakies emerytury ?? haha. Naiwni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Wierzyć, nie wierzymy Ale płacić bandziorom musimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
"Wspolpracownik FM Mam wykształcenie srednie. Wspolpracuje z Fm Group na umowe zlecenie. Zarobki ok 2000 zl netto miesiecznie. Pracuje kiedy chce i jak chce." A tak dokładnie to co znaczy to "kiedy chce i jak chce" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z Zusem
Spryciarz - kto musi placic to musi. Ja tym zlodziejom placil nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
"Precz z Zusem Spryciarz - kto musi placic to musi. Ja tym zlodziejom placil nie bede." Masz prawo. Ale nie chciał bym być w twojej skórze, jak te bandziory cię dopadną :(. No chyba, żeś jest luzak zupełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z Zusem
A dlaczego mieliby mnie dopasc. JAK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracja 2012
Wyksztalcenie: srednie ze zdana matura Zawod zdobyty przez doswiadczenie: administracja biurowa z elementami ksiegowosci Pensja: 1550 (funtow) na reke miesiecznie czyli okolo 8382 zlotych. Koszty zycia w Angli zabieraja okolo 1150 (funtow) na miesiac czyli pensja g@wno warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz))))))))))))
"Precz z Zusem A dlaczego mieliby mnie dopasc. JAK ??" No jak siedzisz na zasiłku albo działasz w szarej strefie to mogą ci naskoczyć. Ja mówię o takich osobach na których ten obowiązek ciąży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problemmmmmm
Mgr Turystyki i Rekreacji 3200 na rękę Praca biurowa w prywatnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr filozofii
rynek pracy mgr filozofii, 1900 netto 140-160h miesiecznie to słabo. palikot też magister filozofi i milioner. na frajerach zawsze można zarobić * * * Nigdy nie twierdzilam, ze duzo zarabiam. Zamierzam wyjechac. Moze w wieku Palikota tez bede bogata...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakowa
mgr inż. inżynierii środowiska - asystent projektanta 2800 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza sokolowa
mgr filologii polskiej - między 2500 a 4000 (zależy od wysokości premii), mąż - mgr inż. ochrony środowiska 3850. Wykształcenie w większości prac jest drugorzędne, liczą się języki, oczytanie, kultura osobista, szybkość przyswajania wiedzy itd. Jeśli chodzi o prace w administracji, sprzedaży, reklamie - znam osoby kumate, które adaptują się łatwo do nowych okoliczności, a znam takie, którym i 5 kierunków nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×