Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

reszte dziewczyn też gdzieś dziś wsysnęło... hot mama, ma rzenia, mama... Mnie ta pogoda dobija wiszą te chmury nad głową i moje i tak niskie ciśnienie leży gdzieś pod biurkiem i kwiczy :/ zaraz zasnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dla ruszenia tematu napisze że jutro ide do kina na 19:00 :) na film: jak urodzić i nie zwariować :) http://multikino.pl/pl/filmy/jak-urodzic-i-nie-zwariowac/ Już troche się osób na temat tego filmy wypowiedziało,że pewnie bedzie lekko, miło i przyjemnie :) Po pracy skocze do H&Ma, bo podobno są super wyprzedaże w ciuszkach dla dzieci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
ja jestem już:) W Urzędzie byłam, ale zimno!! A ubrałam krótką kiecke- brrrrrrrrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
mam 31lat- może ma dużo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mam 31 lat :) przeczytalam:) i zapamietalam: talerz goracej zupy i sex :D podoba mi sie :classic_cool: a tak na powaznie to niestety stres jest przyczyna wiekszosci naszych problemow... kurcze jakos boje sie vanisha uzywac do prania ubranek takiego malucha...moze nieslusznie? narazie piore w jelpie dla niemowlakow ciuszki. Moja szyja szczeka i bark nadal bola:( ucho tez 😢 zalatwilam sie niezle :/ dzisiaj mialam miec wizyte u fryzjera i kosmetyczki....tyle sie naczekalam i klops :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak córa zaczęła jeść juz marchew to juz używałam Vanischa , a Ty jak sie boisz to moze dawaj na plame tylko, a do prania juz nie? Zbieram sie dziewczyny, papapa, do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
lecę dziewczyny:) dzisiaj sie obijalam, wiec pewnie jutro będę dłuzej. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaallllleee pustki:) chce byc mama :) zaszalalam na biochemii urody i kupilam kosmetyki:) bede testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Czy poranną kawę piję sama? Czy jest ktoś może? Jestem meeega niewyspana zasnę na biurku chyba dzisiaj... Sorella co z Tobą?? :( Hot mama coś tam kupiła pochwal sie!! ;)) :) Mireczkowata czekam na składniki tej cudnej maseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sklejka Laski Jestem jestem, nie pozbedziecie sie mnie tak łatwo :) Wczoraj nie mialam neta w pracy bo serwery modernizowali. Dziekuje ze o mnie pamietalyście, to bardzo miłe, buziaki Ale myslałam, że będę miała do nadrobienia co najmniej 4-5 stron a tu? co taki zastój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
cześc dziewczyny! Chcę być mama- kurde!!! Zapomniałam!! Zapisałam już na ręcę, jutro podam! Sklerotyk ze mnie :) Sorella- no jesteś, już zaczęłam sie zastanawiać:) U nas dzisiaj słoneczko, dziecko u opiekunki wiec dzisiaj dłuzej w robocie, ponadrabiam wczorajsze lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Sorella jesteś! :) mam jeszcze jedno pytanie co do pasty cukrowej :) bo pamiętam, że jak robiłam wosk to miałam problem z wrastającymi włosami :/ a jak jest przy paście? :) mireczkowata może jakoś wytrzymam do jutra ;) u nas też dziś nawet nawet ta pogoda słońce próbuje wyleźć zza chmurzysk... Boli mnie brzuch... będzie @ ;( Mam 31 lat, ma rzenia, hot mama BB, mama... wzywam Was hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa, chcę być mamą - cześc Dziewczyny Chce być mamą - wiesz ja nigdy nie mialam sklonności do podraznień czy wrastania wlosków iwec trudno mi sie wypowiedziec. To chyba zalezy od skory, jak masz tendencje to przy pascie tez moze to byc. A gdzie reszta ferajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Cześć Kobietki, właśnie zrobiłam sobie kawkę i mam chwilkę coby spedzic miło czas z Wami. Nie chce zacząć marudzeniem ,ale ja też niestety cierpię na migrenę więc doskonale was rozumiem i wiem o czym pisałyscie.Na pocieszenie mogw Wam powiedziec ze jest cos gorszega a nalezy do nich kamica nerkowa. Z przyjemnosci moze macie jakis szalony pomysł,który moglabym wcielic w zycie(moja córka ma 12 lat i bedzie miała czerwony pasek na swiadectwie-jakis prezencik,albo niespodzianka-jak przyjdzie Wam cos do głowy podzielcie sie ze mna tym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma rzenia -- ja bym ją zabrała np na caly dzien do jakiegos aqua parku jezeli taki macie bo nie wiem gdzie mieszkasz albo do podobnego miejsca zeby sie odstresowala, zeby to byl dzien dla niej i dla was. Jestem przeciwna materialnym tj stricte np pieniądzom za nauke. Nauka ma byc dla siebie. Mi rodzice zawsze powtarzali uczysz sie dla siebie nie dla nas. To inwestycja w siebie a nie w nas. I nigdy nie dostawalam np wlasnie kasy za czerwony pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram sorelle, najlepiej ją zabrać gdzieś na jakąś wycieczkę w zależności co lubi, żeby fajnie spędziła czas :) kurcze to kapa troche z tymi włosami, no ale spróbuję to zobaczę jak będzie... zabieram sie za 2 śniadanie bo ja jak dziecko co 2 godziny jem hehehe :D jeśli ktoś jeszcze to smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Mi też nie chodzi o danie jej kasy zresztą to jej nie ucieszy,nawet zakupy nie będą dla niej prezentem.Najlepszym prezentem byłoby kolejne zwierze ,ale na to nie moge sie zgodzic mam juz psa,kota i królika wszystkie czarne.Piesek przychodził do Nas rok i na zimę został zabrany,kocica ze schroniska w prezencie urodzinowym ,a królik za dobre wyniki na tescie kompetencji.Mój synek juz mi zapowiedział,że na swoje urodziny w takim razie chce papugę,a ja na to a gdzie ja synu znajdze Ci czarną papugę....hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia-- to jak nie mozecie miec klejnego zwierzaka to moze wlasnie zrobcie taki dzien dla niej. Wspolny wypad tam gdzie chce, co lubi robic, potem moze jakis obiad i/lub deser w fajnym miejscu, na koniec moze kino jak idzie cos odpowiedniego dla jej wieku, czy cokolwiek innego co lubi, chce zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Sorella,Chcę być mamą!- to dobry pomysł może wybiorę się tylko ja z nią do kina ,ciągle zarzuca mi ,że to synek jest moim oczkiem w głowie chociaż to nieprawda... a potem mega lody w końcu je uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Wszystko pięknie tylko oczywiscie mojego męża nie ma więc jeszcze młodego muszę gdzieś sprzedać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Ma rzenia - gratulacje dla Córki z powodu czerwonego paska! Tak jak mówisz, weź córke do kina, na zakupy i na lody :) Pogadacie sobie o babskich sprawach :) Sorella - dobrze że z Tobą wszystko dobrze! Martwiłam sie!!! Poważnie! Nie rób tak więcej ;) Napisz chociaz 2 słowa z telefonu ze dzis Cie nie bedzie! ok? Słuchajcie, wczoraj w końcu wieczorkiem mielismy małe bara bara z Mężusiem :) Eh, fajnie było :) Dzis ide na shoping i do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Ma rzenia- a z jakiej części kraju jestes? Bo tak czytam, ze Twoje dzieciaki kochaja zwierzęta, to moze do Ustronia śmignijcie? Mozesz synka wziać też i problem jego sprzedaży rozwiązany:) Jeśli nie jesteś z południa to sie nie rozpisuję na temat Ustronia- daj znać. Mnie włosy na nogach wrastały po depilatorze. Po wosku nie mam tego problemu. Jezu, ale mi sie nic nie chce!!!! Szefowa się ze mnie smieje, ze dopoki mi termin nie dyszy za plecacmi to sie obijam, a potem spinam pośladki i siedzę! Grrr!! Jak to zmienic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Mam 31 lat!- no no trochę seksu i tryskasz pozytywną energią hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
mireczkowata -jestem z Lublina. Moja córka uwielbia zwierzęta-ma zamiar prowadzić kiedyś hotel dla psów i skończyc weterynarię ,syn też chociaż czasami zdarza się ,że też im dokucza chociaż coraz rzadziej na szczęście. Dziękujemy za zaproszenie,ale uważaj moje dzieciaki są postrzelone jak ja robimy niezłe spustoszenie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×