Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Sorella - mam nadzieje, że nie będę aż tak ciepieć :( Głowa przestała bolec, chyba ze coś udzwigne (przed chwilą karton) no to czuje ze jeszcze do końca nie przeszło. Musze sobie kupić magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mialas migrene ale lzejsza postac na szczescie. Ja tez po calym ataku juz jestem osowiała, jak schyle glowe czy wlasnie cos podniose to czuje takie jakby pulsowanie szczegolnie w okolicach oczu. Nikomu nie zycze takich akatow migreny jakie ja mam, masakra. Odziedziczylam je po ojcu, ma identycznie. Dwa razy juz sie zdarzylo ze nie mialam zastrzykow ani recepty na nie bo nie uzupelnilam zapasow i zwywali karetke do mnie bo myslalam ze zwariuje z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - to kiepska sprawa z tymi migrenami. Nawet mi to do głowy nie przyszło :( Eh.... Niech ten dzień się już skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc mama! napisz o spirulinie cos:):) Sorella ja tez mam migreny z aura! meczylam sie w ciazy bo mi sie nasililo od ucisku na zoladek pod koniec:O ojejku nienawidze tego...koszmar...Tylko,ze mi zdretwiala polowa twarzy tylko ze dwa razy w zyciu,koszmar,raz w pracy,nie moglam powiedziec co mi sie dzieje bo jezyk nie nadazal za mozgiem;) platal sie na maxa jakis belkot. Po porodzie tez mialam ze zmeczenia czesto,teraz juz lepiej.Ale tak standardowo to z raz czy dwa w roku mam.Okropnosc.Nie zycze nikomu. mam 31 lat na bank migrena z aura....moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys, ale to na początku pomagała aspiryna od migrenowych boli glowy ale teraz to juz nic mi nie pomaga tylko na recepte. Moze kup ta aspiryne albo solpadeine. Mi solpadeina o dziwo pomogla jak mialam potworny popunkcyjny bol glowy po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama BB --- a no wlasnie to sie nazywa aura, wylecialo mi z glowy. No to dretwienie to koszmar mi dochodzi do rąk i dloni. A tracisz widzenie obwodowe? bo ja tak, okroponosc. Kuźwa i nikt nie wie od czego to cholerstwo jest. Mialam tomografie glowy bo jak mnie zawiezli pierwszy raz do szpitala na IP to lekarze mysleli ze ja mam tetniaka czy cos bo jeszcze takiej migreny w zyciu nie widzieli. Ale glowa czysta, nic nie bylo a to byla " tylko" migrena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przez jakies pol godziny straszne zaburzenia widzenia, dokladnie zaczyna sie od srodka pola widzenia potem idzie na boki,takie blyski,zreszta co opisywac klasyka gatunku;) Ja tez badalam sie i badalam wzrok bo mysleli,ze mi sie siatkowka odkleja a to te cholerne migreny :( To jest w sumie absurd bo cierpie na to od dziecka,pierwszy raz mialam w IV klasie szkoly podstawowej,mowiac mamie,ze nie widze,cala przestraszona, wiem wiec dokladnie co to jest i jak przebiega atak ale...zawsze sie boje,nie wiem czemu,zawsze jak sie zaczyna to az mnie skreci z nerwow i strachu,ze bedzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od zoladka albo przez pogode ciezka...dzisiaj taka jest;) hehe ale najczesciej ze stresu...tzn zyje jakis czas w napieciu i daje rade a potem,gdy stres opadnie i sie zrelaksuje bach przychodzi migrena :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dostalas zadnych lekow od neurologa? Ja mam zastrzyki blokujace nerwy, kiedys bralam betablokery ale to bardzo niebezpieczne leki. Tylko ze ja nie widze innego wyjscia. Bo bol mam potworny. Mi tez kiedys zaczelo sie od dziwnego bolu oka. Bylam jakos pod koniec podstawowki albo na poczatku liceum i w nocy mowie rodzicom ze mnie boli oko, jakby kots mi igielki wkuwał i zle widze a tato odrazu wiedzial ze to migrena bo ma identycznie. U mnie jak juz sie zacznie to musze siedziec, nie dam rady sie polozyc bo mam wrazenie ze mi wypchnie oko. Wiec siedze tak sobie 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
o jezusie, dziewczyny- to kosmos jakiś!! A ja myślałam, ze moja alergia i puchnięcie oczu to koszmar. Chyba nabiorę pokory i stwierdzę, ze ktoś ma gorzej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowata -- kazdy ma swoj "krzyz" niestety. Ja tylko mam nadzieje ze moja corka nie odziedziczy po mnie tych boli, zeby ja los oszczedzil. Laski ja pomalu sie zbieram i bede uciekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
to do jutra wszystkim, też się zaraz zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella dokladnie chcialam napisac to samo,zeby moja kochana mala tego nie miala bo u mnie z kolei kobiety z mojej mamy strony to maja, jej siostry praktycznie wszystkie:o Ale wiesz,ja nigdy u neurologa nie bylam...ja czuje silny bol ale aspiryna pomaga jesli wezme ja gdy zaczyna sie aura... Alesmy tu nasmarowaly az sie dziewczyny wystraszyly:D Ja nie znam nikogo oprocz mojej rodziny kto to ma wiec witaj Sorella!! :D;) echhhh czarny humor bo to nic wesolego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- a mnie ustąpiło po ciaży :)znaczy nie tyle ustąpiło, co już nie jest moim koszmarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przetestowalam tyle kremow ze szok! jedyny ktory mi pomagal na te oczy to byl taki na ciemieniuche z klorane :D leczyl skore jak zloto;) a teraz czas zatoczyl kolo i smarowalam nim malej glowke;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- ale u mnie to alergiczne, pomaga wapno i klemastyna (czy jakos tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos od suchosci skory chyba bo alergia mi w testach nie wyszla:o ale w sumie mialam wyrzut histaminy wiec nie wiem... matko zaraz sie tu temat zrobi o chorobach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hahaha, no tak bo my "wiekowe" mamy przecież:):) Poza mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata nic nie mow bo ja mam chyba poczatki mizdzycy:D pitu pitu na kafeterii a makaron rozgotowany :D a w dodatku moje dziecie ulało marchewka i obie jestesmy pomaranczowe:D czym to spieralyscie ?takie marchewkowe plamy? prosze o porade:) mam niemieckie mydlo na plamy ale marchew silniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
lecę laski! Hot mama- ja zapieram zwykłym mydłem. Wszystko mi schodzi. Co Ty masz za marchewkę?? :P:P:P Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×