Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość tak zdecydowanie odebrało coś
co odbierałam jako wolność. Na plaży juz nie lężę i nie opalam się tylko łażę i biegam za dzieckiem. Boję się napisać jak bardzo odebrało mi to wolnośc bo nie chce sciągac na siebie nieszczęścia ale bardzo. Ja jestem osobą wygodną ileniwą na dodatek nie przepadająca za towarzystwem dzieci. Należę do zdecydowanej mniejszości także sądzę że ty nie powinnaś mieć podobnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zdecydowanie odebrało coś
Na dodatek mój mąż jkest identyczny razy jakieś 5x więc jak jak nie mam ochoty juz bawić dziecka to na niego nie moge aż tak bardzo liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zdecydowanie odebralo cos------> przeciez w ruchu sie czlowiek najszybciej opala;);) hehe a tak calkiem serio, ile masz lat? wydaje mi sie,ze jestes mlodziutka....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc mama! ja jestem i nadal sie nie doczekalam odpowiedzi na pytanie: jakie efekty widzisz po spirulinie?:D bo jak marne to sie tym smrodliwym produktem nie wysmaruje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:P hot mama jak plama po marchewce sie nie spierze wystaw ubranko na duze slonce i po plamie:P ja tez mam migreny ale troche mniejsze,strasznie boli mnie glowa i zamazany obraz przed oczami mam,ale stwierdzam,ze macie duzo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo hej mama :) mowisz,ze slonce za mnie wykona robote?:D super:) tylko,ze za oknem leje :( ale poczekammmmm mam czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie plama wyblaknie:) u mnie to zdawalo egzamin bo maluch co chwile sie upapral marchewka u nas slonce wyszlo teraz jak ja juz po kapieli:P kupilam desperadosa na wieczor i czekam az maluch zasnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce być mamą!
już Ci kochana odpowiadam :) zastosowałam ją dopiero 3 razy i to nie jakoś systematycznie jak to u mnie bywa ;) więc wiele nie mogę powiedzieć... ale co widze po każdym użyciu to oczyszczona napięta skóra jakby gładsza, ja do mojej śmierdzuchy dodaje kilka kropel olejku z drzewa herbacianego bo ma oczyszczające działanie i lubie jego zapach (mój mąz go nie trawi) i zabija mi ten smród. ja mam cerę problematyczną dlatego mi zależy najbardziej na oczyszczeniu porów itd muszę się zebrać żeby jednak systematycznie ją stosować no i zamówić kolejne pudełeczko :D ja mam swoją ze stronki zrób sobie krem a Ty? a jakich Ty efektów oczekujesz? :) wytarmosiłam dziś z szafki starą sokowirówkę mojej mamy namęczyłam się z nią okrutnie, ale zwyciężyłam i ukręciłam sobie soczek marchewkowy mniammm ;) przypomniało mi sie dzieciństwo jak z mama robiłam placki ziemniaczane uwielbiałam je wciskać do tej sokowirówki hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie mi nie zaczerniło... cześć mama :) to do tego desperadosa dorzuć jakąś maseczke i serial i relaks jak ta lala :D zobaczysz nie będzie tak źle trochę potęsknicie za sobą, a potem... ;) wieczory bez chłopów mogą być naprawdę baardzo przyjemne, może jakaś kumpela w któryś wpadnie? u nas pogoda rzeczywiście ladna to hot mama podeślij ten ciuszek z soczystą marchewką :D ja sobie dziś ponadrabiam filmiki na you tube ;) bo jak juz pisałam też mam samotne wieczory przez cały tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze moze byc fajnie!!!! ooo a ja zgapie i tez cos poogladam na you tube:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chce byc mama :) chcialam ozywic cere i wygladzic ;) bo nawilzyc to chyba nie nawilze tym?do tego zwykle algi:) dzieki za recenzje:) a co to za filmiki urodowe? ja czasem ogladam make upy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kochaaaana ja oglądam te filmiki od chyba 2 lat... jakoś tak :) świetne dziewczyny nagrywają filmiki o kosmetykach o pielęgnacji cery ciała o wszystkim tak naprawdę, o ciuchach makijażu itp. z you tuba dowiedziałam sie o tylu rzeczach w sumie wszystko co teraz posiadam zawdzięczam tym filmom hihih :) o spirulinie też się dowiedziałam z you tuba, o kosmetykach naturalnych hydrolatach maseczkach olejkach ehhh no o wszystkim ! :) mogłabym tak gadać i gadać... wpisz sobie na you tube w wyszukiwarkę megilounge albo nissiax85 (ona właśnie mówiła o spirulinie i dzięki niej ją zakupiłam) albo brunettesheart moje ulubione kanały ale tak naprawdę są ich setki i wiele z nich bardzo lubię :D także polecam tylko uważaj bo to wciąga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj np dowiedziałam się o szczoteczce do zębów CURAPROX CS 5460 Ultra Soft ponoć świetne dostępne na allegro za ok 13zł i oczywiście już zamawiam :D zapomniałam dodać, że you tube rujnuje finansowo hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunettesheart znam!:) wchodzilam na stronke czasami:) a te hydrolaty mnie interesowaly kiedys tylko nie wiedzialam z czym to sie je;) chetnie zrobilabym sobie krem ale wydaje mi sie to trudne...kupuje tylko masla do ciala rozne i oleje:)no i algi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to troche podejrzliwa jestem i nie zawsze wierze w te opinie o kosmetykach bo laski dostaja je od sponsorow i reklamuja czesto...jak np. anna mucha na ktora mam alergie grrrrr wkreca panny a one zabijaja sie zeby dostac cien do powiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih ja kremów nie robię chociaż to nic trudnego bo masz gotowe składniki musisz je tylko wymieszać ze sobą :) jeśli nie znasz to wejdz tez sobie na stronkę biochemiaurody.com tam też są hudrolaty jest fajny peeling enzymatyczny sera (serum do twarzy głupio to napisać sera hehe) w ogóle super rzeczy i nie są drogie :) ja hydrolatu używam zamiast toniku do nawilżenia i odświeżenia trzymam to w buteleczce z atomizerem i tak sobie spryskuję taka mgiełką twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i zapomniałam o najważniejszym hydrolaty możesz dodawać właśnie do alg zamiast wody jeśli masz tak jak spirulinę z proszku :) co do tych recenzji to zgadzam się z Tobą ale to po kilku filmikach da się wyczuć czy dziewczyna jest sponsorowana i gada żeby gadać czy wyraża swoją nieopłaconą opinię :) dlatego ja odglądam sprawdzone kanały :) te ktore Ci poleciłam naprawdę są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biochemie urody tez znam:) musze sobie zamowic te hydrolaty:) fajna sprawa:) Milego wieczoru,ja tez zmykam:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
również się witam :) A ja wczoraj zrobiłam sobie maseczkę różaną- cztery składniki zaledwie a świetnie napina skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na początek coś dla cierpiących na bóle głowy - może to coś wyjasni, pomoże a napewno nie zaszkodzi :) http://pokazywarka.pl/gyu1ud/ Potem co do plam z marchewki - u mnie sprawdził sie Vanisch w proszku! Na namoczona plame posypie troche tego proszku, odstawie na 30 minut potem do pralki i do prania dorzucam jeszcze pól miarki proszku Vanisch i zawsze sie ta przeklęta marchewka sprała ;) Wczoraj o dziwo udało sie położyc córke o dziwo UWAGA! O 21:30 już spała :) Takze ja szybciutko powiesiłam pranie, wykapałam i o 22 juz w łózeczku :) Ale za to ostatnio troche myslałam o owulacji (Chce być mamą!-orzez Ciebie) i śniło mi sie w nocy że byłam już w zaawansowanej ciązy i wiecie co? Cieszyłam sie z tego :) Ale takie rzeczy tylko w ERZE :p Córa dziś kiepsko spała :( Mimo ze wczesnie zasneła to od 2 w nocy przyszła do nas. Ale tak sie wierciła ze mąż ja wyniosł do niej do łóżka i czekał az zaśnie. To zaczęła wymyślac ze chce pić itp. Posiedział 15 minut i poszedł bo zasnęła, a za 30 minut znowu przyszła :( I spała z nami do rana .... Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat hee widze ze moja gadanina Ci sie udzieliła ;) mi sie jak na razie nie śni nic w tym temacie... korci mnie żeby zrobić test ale sie boje :P chyba za wcześnie do @ ma być czwartek albo piątek jakoś tak, ale mam już chyba jej objawy cyce i trochę brzuch pobolewa ;( no ale jak coś to cały lipiec przed nami :D mireczkowata co do za maseczka???? ja uwielbiam wszystko co różane, mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Chcę być mamą- jest róża, jakaś glinka, jakieś algi...W sumie cztery składniki, sprawdzę dzisiaj to Ci jutro napiszę:) Robię ją od lat, tak raz w miesiącu, produkty bodajże na stronce fitomedu kupuje. Mam 31lat- my wczoraj spaliśmy z córką, jak za starych lat. Może to przez pogodę? Dzisiaj już cała noc spała u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×