Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataa
e tam odchamić od razu:) Spotkać się z Kulturą:) jezu, ale mi sie nie chce!! Za dużo mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaroollaa
Spokojnie, dasz radę. Ja zaczęłam studia będąc w 8 m-cu ciąży. W trakcie studiów (zaocznych) urodziłam do tej pory ( ;p ) dwójkę dzieci. Teraz kończę 4 rok, mam stypendium. Na pewno dasz sobie radę. Na dodatek nie miałam luksusu w postaci mamy, która zajęłaby się dziećmi, czasem pomagał maż (jeśli nie był w pracy), czasem koleżanki a czasem dzieci musiały jeździć ze mną do szkoły ;P Z mamą chętną do pomocy macierzyństwo będzie dla Ciebie ogromna radością. Jednak rzeczywiście powinnaś się liczyć z tym, że na początku będzie dość trudno. A po 1,5 roku już tylko z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- ale czad!! Doczekałam się tematu o sobie:) Ludzie to się naprawdę nudzą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to mozna podac do sadu za takie informacje umieszczane w necie,ludzie sa nienormalni...Tesknie za dawna kafeteria,gdzie rozmawialo sie z dojrzalymi kobietami,rozmowy byly sensowne i maly jakas tresc...teraz siedzi tu kupa dzieciakow,ktore sie nudza i do tego sa wulgarne i mega zawistne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot- tak Ci powiem, ze mnie to bardziej śmieszy niż wkurza. Bo tak naprawdę takie wypowiedzi świadczą raczej o poziomie tych, którzy takie bzdety piszą, prawda? A swoja drogą zawsze myslałam, ze tylko o czarnych nikach są zakładane tematy...Chyba komuś zaszłam za skórę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadac:) A ja dzisiaj nareszcie czuje sie lepiej i ten bol mi odpuszcza...zjem cos i ide z mala na spacer bo mamy zaleglosci w tym zakresie;) Milego popoludnia,bede zagladac! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot- zazdroszczę :) Ja dzisiaj cały dzień kisnę w robocie, żadnych spotkań- buuu! A córa na spacerze z opiekunką- te to mają fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Cześć, przewitam się i popatrzę co u Was słychać z pisaniem gorzej bo siędzę w bałaganie i próbuję nas pakować to zabrać ,to oddać,to wyrzucić dramat ...a wydawało mi się zawsze ,że oddaje wszystko na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze mało sie dziś udzielam ale zaczytałam sie w nowej ksiązce... Cholerka, ta babka naprawde madre rzeczy pisze ktore do mnie trafiają.... Widze tez że wciąż robie błędy, ale pisze zeby sie nie przejmowac i dalej gotowac i poprawiac błedy... Eh.... Jeszcze tyle wiedzy mi brakuje i tak cięzko unikac słodyczy w dzisiejszych czasach... Musze byc bardziej konsekwentna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mialam troche pracy i nie moglam wpasc. Mireczkowata --- co to za akcja? co za idioci. Wiecie jaki numer, wlasnie mialam dwa telefony i moja corka dostala sie do dwoch żlobkow. Jak nie urok to.... i teraz mam dylemat co zrobic. Kuzwa no jeszcze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
też się zbieram pomału. Głowa mi pęka :( Chcę do domu!!!! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z samego rana z kawką i odrazu moge wykrzyczeć Fratelli d'Italia!!!! L'Italia chiam!!!! Kibicowalam im zawzięcie, brawo Wlochy no to teraz pojedynek gigantów. Sercem jestem za Wlochami. Mireczkowata----- komu kibicowalas? Co do żlobka no to własnie od nadmiaru glowa boli. Jest zapisana do 3 złobkow od blisko 2 lat i teraz raptem dostala sie do 2. Ale chyba jednak puszcze ja do tego przedszkola prywatnego. Musze jeszcze chwile pomyslec mam czas do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj uruchomilam po raz pierwszy mój komputer w domu - ale i co z tego skoro nie mam tam neta :p No ale zajrzałam do archiwum i poogladalam fotki mojej córki - jeju, jaka ona była malutka... coś ostatnio mam dużo myśli w głowie o jeszcze jednym dziecku - jakoś te wszystkie rzeczy takie jak brak snu, poród, hemoroidy itp itd gdzies uciekają... ale tylko na chwile! Cholender, walcze sama ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się że nie poradze sobie z drugim dzieckiem... juz z pierwszym ledwo dałam rade - o dziwo moje małżeństwo przetrwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeeeeeeeeeeeeeeeee
Ja po urodzeniu dziecka odżyłam, dla mnie było przyjemnością zabawa i opieka, obie babcie szalały więc prawie wyrywały sobie wnuka z rąk. Dodatkowo 2 miesiące po urodzeniu broniłam magisterkę, wcześniej będąc w ciązy zdawałam ostatnie egzaminy i nie przeszkodziło mi to w niczym. Teraz mój syn już prawie czasu nie spędza w domu i tej wolności mam aż za dużo. Czasem z mężem zastanawiamy się jakie puste byłoby życie bez dziecka. Że niby nie wyjdziesz do klubu? Ależ skąd, możesz wyjść nadal ale jak rzadziej to robisz to lepiej się bawisz. Nigdy nie ograniczaliśmy się z niczym, goście do nas przychodzili, my do znajomych, pierwszy raz na wakacjach byliśmy gdy mały miał 3 miesiące i co roku jeździmy. Ze względów zdrowotnych nie mogłam mieć drugiego dziecka i szkoda, bo syn teraz ma kolegów i treningi i prawie go w domu nie ma a wieczorem siedzi przed kompem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
sorella- dawaj tą kawę!! :) Jak to komu kibicowałam?? Moja droga Campioni del Mondo przecież :):) Zapowiada się fajny finał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) dziewczyny mam pytanie...czy po porodzie mialyscie okres regularnie?bo ja dostalam raz a teraz czekam i juz jestem kilka dni po terminie ze tak powiem;) i zastanawiam sie czy to norma....zabezpieczam sie bo ciazy nie planuje narazie...I kurcze dzisiaj nad ranem jakos sie zaczelam zastanawiac i jak pomyslalam o tym wszystkim o czym piszesz Ty-mam 31 lat:) i sie wystraszylam, kurcze chcialabym miec drugie dziecko ale stan ciazy porod i polog mnie jakos przytlaczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama - ja dostałam normalnie okres po połogu i teraz mam regularne co 25-26 dni. Az mnie szlak trafia ze tak czesto, bo wczesniej miałam co 28-30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowata---- juz sie robi kawa raz niestety musisz sie zadowolic wirtualną :( Faktycznie pytanie o wczorajsze kibicowanie bylo z serii retorycznych :) Hot- ja cale zycie mialam nieregularne @ po ciazy jak w zegarku. Naprawilo mi sie samo. Dziewczyny a tak zmieniajac temat: poleccie jakas naprawde fajną odzywke do wlosow i szampon. J ado tej pory uzywalam matrixa kupoiwalam u swojej kosmetyczki ale chyba moze wlosy potrzebuja zmiany juz. Dodam ze mam jasniutenki kolor wlosow wiec przydaloby sie z ochrona koloru. Co 2 mycia uzywam fioletowego szamponu ale tak na codzien nie wiem co kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez liczylam na to,ze mi sie ureguluje ale widac trzeba czasu;) juz zaczelam schizowac,ze moze...wiecie... ;) hehe Sorelka ja tez uzywam fioletowego szamponu l'oreala! :) tez sem blondyna :D kupilam tez taki olejek do pielegnacji wlosow z l'oreala (ja kupuje w sklepie fryzjerskim na allegro) i jestem zadowolona, bardzo wydajny, dwie pompki po umyciu wlosow na koncowki,nic sie nie rozdwaja,pieknie pachnie...czasem jak wyprostuje prostownica to koncowki tez lekko natre tym olejkiem :) fajna sprawa :) http://lorealprofessionnel.co.uk/node/7021 Jednak ja nakladam tylko na koncowki...Ty moze szukasz odzywki na cale wlosy, tu nie mam swoich typow. Chociaz bardzo lubie te dodawane w tubach do farb l'oreala tych ze sklepu zwyklego,moja mama farbuje w domu i te tuby sie gromadza wiec mi daje;) sa swietne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
hot mama- o ty!!!! A ja Portugalii i boskiemu Krystkowi :) Okres po porodzie dostałam bardzo poźno i dopóki karmiłam piersią nie był regularny. A teraz mam regularnie co 29dni. Czasem 30. Sorella- wiesz, to pytanie w sumie nie było takie retoryczne :P mam przyjaciółkę z Niemic i serce mi sie wczoraj kroiło, jak smsowałyśmy :( No ale cóż poradzę, ze ona Niemka ;);) Ale powiedziała mi, że liczyła się z przegrana bo Niemcy jeszcze nigdy nie wygrali z Włochami i widać zresztą było, że czują respekt do nich. W ogóle nie kumam co się z nimi wczoraj stało!! Grali, a raczej stali, jak nie niemcy :):) Apropos szamponu to ja ostatnio zakochana jestem w Dove! Zawsze miałam stisunek do firmy na nie- próbowałam naturalnych szamponów, zeby tego silikonu nie było i ktos mi tego Dovea kupił w prezencie! Włosy po nim są BOSKIE! Polecam! Już drugą butlę sobie kupiłam. Mam 31lat- Załóż, że co ma być to będzie. Ja tam obsesyjnie się zabezpieczam a jak okres mi sie dzień spóźni to schizuję! Myslałam, zeby nawet do tabsów wrócic, ale kurcze seks bez tabletek jest nieporównywalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×