Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość mireczkowataa
aha, odżywkę kupiłam taka mała w buteleczce w Rossamnie- jakiś tam płynny jedwab- jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam cała serie wygładzająca Martix: szampon, maska i olejek. Mam dlugie i proste wlosy i po tym zestawie nie potrzebowalam prostownicy, sa idealnie gładkie. Olejku nie zmienie za Chiny ludowe, jest boski - wlosy jak po prostownicy bez odciążania. Ale szampon i maske juz chyba czas zmienic. Uzywlaam kiedys naturlanych szamponow i odzywek np z green pharmacy po 6zl za sztuke ale jednak moje wlosy sa wymagające i te kosmetyki były za slabe, wlosy sie plątały, były suche itd. Kiedys tez mialam Dove i bylam zadowolona nawet, szczegolnie z maski. Moze wroce na chwile do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
sorella- kiedys oglądałam program własnie o tym silikonie w szamponach. I babka mówiła, ze własnie po szamponie bez silikonu włosy są gorsze, ale efekt długotrwały. Ja nie doczekałam tego efektu wiec wróciłam do szamponów "chemicznych". Ja z kolei mam aż zbyt proste włosy, wiec często krecę wałki:) Wiec olejek to nie dla mnie. A po tym jedwabiu bardziej się podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa --- ja wlansie te naturalne kosmetyki uzywalam ponad pol roku- jakies 8-9 m-cy i moje wlosy byly w oplakanym stanie, szorstkie, rozczesac ich nie moglam za zadne skarby, matowe maakra normlanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa a ja Ty kręcisz walki? a czasami tez mam ochote sobie pokręcic tak dla odmiany ale nie umiem chyba, bo jakos mi nie wychodzą. Fajne sa te wałki termiczne, podgrzewane ale dla mnie sie nie opłaca ich kupowac jak ja kręce od wielkiego dzwonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) witam się przy drugim śniadaniu i kawce... :) co do włosów to jak chciałam zacząć stosować oleje ale jakoś się nie mogę do tego zebrać :/ bo właśnie trzeba się przy niech przerzucić na naturalne szampony po których rozczesanie włosów graniczy z cudem takie są tępe :( muszę podciąć końcówki bo od prostownicy są spalone . Co do kręcenia to jak mam czas to kręcę właśnie prostownicą efekt super tylko końcówy zjarane po dłuższym stosowaniu ;) Jakie macie plany na weekend? Ma być upałłłł :D 33 stopni u mnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
no ja mam właśnie te termiczne, dostałam od męża :) Są boskie i warte swojej ceny. Kreci się je na sucho- dla mnie duży plus, bo nie muszę suszyc włosów. Wcześniej używałam takich rzepowych. Ale je kręciłam na wilgotne i nie dość, ze dłużej to jeszcze musiałam podsuszać. A ja w ogóle włosów staram się nie suszyć:) Kurde, sie rozpisałam a robota leży:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą! --- czesc laska gdzie byłaś jak Cie nie było? mireczkowata -- a no to jak masz termiczne to zmienia postac rzeczy, napewno super sie kręcą. Ja juz od wielu lat walcze z kupnem prostownicy bo wiem ze jakbym kupila to codziennie bym prostowała co diametralnie odbiłoby sie na moich wlosach a są moim oczkiem w glowie. Ale susze suszarką bo myje codziennie rano a mam na 7 do pracy wiec schly by mi wiecznosc. Musze suszarą jechac. Do tego mam grzywke na prosto wiec jezeli jej nie uloze to nie musze pisac jak wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ma gości, bo za tydzień wyjezdzamy nad morze, to trzeba sie z nimi zobaczyc, bo ostatnio sie z nimi widzielismy w Nowy Rok. Moze po grillu przejdziemy sie na Festyn, bo o 21 ma spiewac Kamil Bednarek z zespołem :) Zobaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy koniec miesiąca to istny sajgon więc zapierniczałam :) alee podczytawałam Was dzielnie coby tułów nie mieć :) ja też codziennie myję włosy i codziennie je niestety prostuję :/ chciałabym od tego odejsc ale są sianowate jak są niewyprostowane i takie błędne koło... ale chyba skuszę się na ten olejek, który polecasz może się sprawdzi :) musze tylko te nieszczęsne końcówki dość mocno podciąć... Mam 31 lat zazdroszczę wyjazdu :) ja nad naszym morzem byłam ostatnio 4 lata temu... na długo jedziecie? ja mam nadzieję, że na całą niedzielę wybierzymy się nad wodę ze znajomymi uwielbiam te wspólne wypady, grillek drineczki opalanko i wodaaa :D a w sobote rodzinna imprezka :) no i chcę się wreszcie wyspać! bo 5 albo 6 godzin snu to dla mnie za mało :/ mireczkowataa gdzie mój przepis na maske? ;)) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być mama! - my jedziemy na 12 dni. trzeba wracac w piatek wieczorkiem, zeby w sobote odpocząc bo w niedziele mąż do pracy. No i jedziemy tam do teściów. Juz sie troche boje bo Teściowa znowu bedzie napewno chciała nam gotowac obiadki i podsuwać słodycze - eh.... jakos zacisne zęby w końcu to kilka dni. No ale może nie bedzie tak źle, w końcu są uswiadomieni ze ja zywie inaczej moje dziecko niz Oni jedzą. Ale npewno znowu sie nasłucham, a starszym ludziom nie idzie przetłumaczyc, wiec lepiej nic nie mówic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
o jezusie!! Chcę być mama mam chyba sklerozę!! Strasznie cię przepraszam, to przez wczorajszy mecz!! Aż mi wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny odliczam minuty do wyjścia do domu i dreptam w miejscu ;) już mi sie nie chce siedzieć w tej robocie tym bardziej jak widzę tą pogodę za oknem... dziś ostatni mój samotny wieczór bez męża i jakoś to muszę wykorzystać ;) a skoro bejbi jeszcze nie będzie to mogę drinkować dalej :D jutro mam plan spać do oporu czyli jak znam życie to do jakiejś 8-9 hahah ;) Was pewnie tu nie będzie do poniedziałku także wszystkim życzę udanego słonecznego i rozrywkowego weekendu i Tobie - mam 31 lat - wspaniałego pobytu nad morzem :) Sorella udanych łowów i trafnych wyborów tak cobyś zadowolona z zakupów była! :) no to buziaki laseczki :** ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą! -- udanego leniuchowania i wykorzystaj dobrze ten wieczor :) ja od poniedzialku 2 dni sama a potem od kolejnego pon. caly tydzien. Bedzie swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziś juz sie żegnam :) taka pogoda na week to marzenie. Do poniedziałku! Sorella - powodzenia a zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho sie zrobiło? Ja sie zaczytałam dzisiaj troche :). Zaraz ciekam, więc zycze wam udanego weekendu i leniuchowania przy super pogodzie bo chyba w całej Polsce ma być upał. Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella a czy ten olejek nie przetluszcza wlosow??dawalas na calej dlugosci?ja tylko w koncowki wcieram zawsze... A co do prostownicy to ja rzadko uzywam ale zakupilam fajna,polecona przez fryzjera firmy babyliss,oni robia dobry sprzet, ceramiczna jest,nie pali wlosow, choc wiadomo,ze jakby uzywac non stop to zawsze sie na wlosach odbije. Ale polecam!Ja kupilam sobie sprzet prosto z Anglii, wtedy sa o wiele tansze,tylko musialam przejsciowke do wtyczki zakupic:D Milego weekendu wszystkim!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja jestem! Ale zrobiłam w sobote głupote! Na dworze prawie 30 stopni a ja piwko prosto z lodówki wypiłam.... i skończyło sie juz w sobote bólem gardła... Eh... całą niedziele miałam zrąbaną, bo nadal mnie gardlo bolało - no ale w ruch poszły słynne Kilerowki i chlebek z czosnkiem i oczywiscie ciepłe zupy i dziś juz prawie jestem zdrowa. Mam tylko nadzieje, ze corka sie nie zaraziła, bo cały dzień sie nią wczoraj opiekowałam sama! Ale kochana była moja maluda, bo nawet poszła ładnie ze mną na drzemke i spąłysmy w dzień prawie 2h! Dzis z rana opowiadała Niani że Mama na ała i wskazywała paluszkiem na szyjke ;) Potem Wam napisze wiecej o mojej Niani - bo troche mnie wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
też jestem, witam :) Na szybko przepis na maseczke- róża, różowa glinka, agar-agar..cholera czwratej rzeczy zapomniałam!! O jeeezu! kurde, czwarty składnik jutro, chyba, ze mi sie przypomni dzisiaj :):) Ale był wczoraj mecz! Mój M. z deka załamany, a ja szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
mam 31 lat- a co zrobiła niania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Sorry ale ja jakos nie mam dzis nastroju, nie mam siły na nic, nie wyabiam ze wszystkim. Ku...wa cale dwa dni spędzialm w castoramie i leroy jezdząc z jednego do drugiego. Remont mnie wykancza glownie fizycznie ale za chwile dojdzie kwestia finansowa. Mała nie daje mi nic zrobic. W chacie mam sajgon taki ze masarka, nic nie moge znalesc co doprowadza mnied o szału i płaczu. Chce juz byc w swoim domu, miec czysto, porządek!!!! Najchętniej poslałabym wszystko i wszystkich w cholere a sama zwialabym na bezludna wyspe zeby miec cisze i swięty spokoj. Ot i tak musiałam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Sorry ale ja jakos nie mam dzis nastroju, nie mam siły na nic, nie wyabiam ze wszystkim. Ku...wa cale dwa dni spędzialm w castoramie i leroy jezdząc z jednego do drugiego. Remont mnie wykancza glownie fizycznie ale za chwile dojdzie kwestia finansowa. Mała nie daje mi nic zrobic. W chacie mam sajgon taki ze masarka, nic nie moge znalesc co doprowadza mnied o szału i płaczu. Chce juz byc w swoim domu, miec czysto, porządek!!!! Najchętniej poslałabym wszystko i wszystkich w cholere a sama zwialabym na bezludna wyspe zeby miec cisze i swięty spokoj. Ot i tak musiałam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×