Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

ale o czym mam z nim rozmawiać? :/ od razu będzie haja bo mam nerwy na niego i dziś jestem pewna jak przyjdę do domu to będą gary nie umyte wszędzie syf bo Pan nie miał przecież czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama - w sumie Cie rozumiem. Niesyspana, burdel do okoła, problem z zajściem w ciąze - On tez powinien wiedziec ze garki sie same nie umyją itp itd. W końcu nadejdzie jakaś kumulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie mówię żebyś dzis z nim gadała kiedy jestes wkurw.... bo to na banki skonczy sie kłótnią ale moze jutro czy kiedy tam uznasz za wlasciwy moment. On sie nie domyśli jak mu nie powiesz. Ma umyc gary i koniec. A kwestia ze spaniem? hmmm nie zalapałam o co chodzi, jestes zazdrosna ze Ty musisz tak wczesnie wstawac a on moze jeszcze pospac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no głupio to brzmi ale chyba tak troche mu zazdroszczę tego spania po 12 godzin ale chodzi głównie o to że jak tak długo śpi to nic w domu nie zrobi :/ jemu włąśnie trzeba wszystko jak krowie na rowie powiedzieć zrób to i tamto sam nigdy się nie weżmie np za gary czy odkurzanie ale gorsze są jego nawyki głupie np rozleje coś i nie powyciera albo powyciera kawe ketchup albo dzem białym ręcznikiem kuchennym wrrr i powiesi go zadowolony na haczyk zawsze taki był i wiedziałam o tym ale teraz jakoś wszystko bardziej mi przeszkadzać zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 lat chyba masz racje ale to jest tylko mallutka kropelka w morzu tego wszystkiego co mnie w nim wkurza hehe ;) jakbym zaczęła wymieniać to by mnie chyba noc zastała... flejtuch z niego i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być mama- a weź Ty mu wieczorem powiedz, co ma rano zrobić! Nie kumam, gościu ma na 14 do pracy i rano chaty nie ogarnie? Ja mojemu zostawiam zawsze kartkę- bo potem mi mówił, cytat "nie pomyślałem" :P:P Tak na marginesie, ja też zazdroszcze mojemu facetowi, ze dłuzej spi- a śpi tylko godzine dłuzej :P Wykorzystaj to, ze go nie masz wieczorem i nie sprzątaj tylko sobie odpocznij, wyleż w wannie- zaraz Ci sie humor poprawi :) Sorella- nie wiem co powiedzieć...Jak sie czujesz? Uderzyło Cie to jakoś? Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata no jak go nie ma to mam pełen relaks tak jak mówiłam domowe spa piwko lub winko i tv albo gdzies wychodze także korzystam z tego czasu :) no i chba będę musiała mu takie karteczki zostawiać tylko, że niestety tych jego nawyków i tak nie zmienię np niezamykania drzwi wszelakich wejściowych (mamy podwójne) od szafy, szafek kuchennych, szuflad itd albo wiecznie opalcowana lodówka mamy srebrną i wygląda to jak obrzygane mokry zwinięty w kulkę recznik i wieeeele więcej :/ coś się z tym da zrobić? dlatego też jak tak czasem na niego patrze to zachowuje się jak dziecko i jak po dziecku tak po nim muszę sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowata - jak się czuje? .... nie wiem, serio nie wiem co czuje. Ja jestem dośc twardą osobą, mam charakter jaki mam, taki sukowaty troche, że tak to nazwę i chyba to mi pomaga jakos zmierzyc sie z tym. No cóz zycze mu szczęścia jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella ale to on sam Ci powiedział o tym? ja szczerze nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :( dlatego trzymam kciuki mocno żebyś dalej sobie tak świetnie radziła jak do tej pory.. w sumie z tego co wcześniej pisałaś, że myślisz o rozwodzie to problem sam się niejako rozwiązał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sorellka Sorelkaa... co innego zakończyć związek bo sie nie układa, a co innego dowiedzieć sie o zdradzie - napewno zabolało. Chce byc mama - widze ze Ci sie nazbierało :) U mnie nie jest tak źle. Napisze śmieszny przykład :) mamy w sypialni stojak na rzeczy które jeszcze mozna załozyc, a oprócz tego w korytarzu są wieszaki na kurtki zimą lub dla gosci - a mój Mąż bo mu było jakos wygodniej zrobił sobie z tych wieszaków na korytarzu GARDEROBE! Nosz.... No ale w pewnym momencie kiedy byłam spokojna a On miał dobry humor lekko i swobodnie poprosiłam, zeby na korytarzu nie robił garderoby ;) I.... narazie jest ok - trwa to jakis tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) M wrocil i i mamy miodowe tygodnie heh. Sorella wspolczuje,doskonale wiem co czujesz. Mnie sie cykl popierniczyl okres mi sie spoznia 3 tyg:/ Ciagle boli mnie podbrzusze i plecy czuje jakby mialo mnie rozwalic od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tematu zaspokajania sie mezczuzn to moj jak ja nie mam ochoty to mowi idz do kuchni sam se poradze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie pisałas nic na temat co czujesz, a ja napisałam, ze napewno zabolało - bo każdego by zabolało. No ale jw. pisałas ze jestes twarda, wiec jestem o Ciebie spokojna. Mama - no to nastepna dołaczyła do grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja cos odpowiem
Jesli ktos pisze ze dziecko im swobody i wolnosci nie odebrało to poporstu łze!!Dziecko jest bezradne i bez opieki doroslego nie da rady przetrwac na tym swiecie, a tu kosztuje czesto rezygnowanie ze swoich planów,i niestety trzeba sie pod jego żądania i oczekiwania podporządkowac-temu nie mozna zaprzezyć Mając bardzo zly dzien, nie chcąc slyszec,krzykow, placzu ,niestety nie mozna tego uniknąc.Co gorsza chcąc sie odizolowac ,gdy wszystko cie drazni,dziecko chce sie przytulic, wieszac ci sie na szyji, siedziec na kolanach a cie strasznie drazni jego natarczywosc Powiedzcie szczerze (mozecie sie wylogowac jak ,nie chcecie zalogowane o tym pisac) czy macie lub mieliscie takie uczucie ze nie lubicie swojego dziecka ??(nie mylic z nienaiwscią czy jakimis chorymi myslami psychopatycznymi) Drazni mnie jej temperament,chakakter, ogolnie sposob zachowywania sie.Od kiedy pamietam w szkole ,na podwórku nigdy nie przepadalam za osobami ,ktore mialy podbne cechy charakteru i wiem ze jakbylabym jej rowiesniczką to chyba nie byly bysmy kolezankami.Wiem,napewno napiszecie ze jestem matka i moge zminic dziecka dokuzliowe zachowania, ale niestety sa pewne cechy charakteru ktore nie da sie wytepic Mój mąz kocha bardziej corke ode mnie, ja natomiast męza kocham mocniej.I o ironio losu, w glebni serca do dziecka czuje tą milosc ktora twki we mnie ale nie lubie jej charakteru:o W szkole ma znajomych ,ale prawdziwej jednej kolezanki to juz nie Wiem ze panuje przesad ze kazda matka musi uwielbiac wlasne dziecko, i uwazac ze jest super pod kazdym wzgledem, ale tak nie jest.Kochac siekocha,krzywdy nigdy nie dalo by zoboic dziecku,lecz bywają drazniące zachowania u dzieci, juz wrodzone, ze trudno lubiec takie osoby :( Rowniez wole pisac jako niezalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella tez mi to przeszlo przez mysl,ale to raczej nie mozliwe. 2 tygodnie temy robilam test,ale wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci cos powiem o testach: robilam 5 - 5 wyszlo negatywnych a bylam juz w 5 tyg. ciazy, poszlam na bete w 6 tyg i wyszla i dopiero po becie zrobilam sikanca i wyszly dwie kreski wiec widzisz jak to jest z tymi testami. Cos mi tu pachnie ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos boje sie dopuscic do siebie ta mysl... Nie planowalam drugiego dziecka,wiec mam nadzieje,ze to jednak hormony:) a wyjasni sie w poniedzialek do ginekologa sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Genia we wrzesniu - po 2 latach przerwy... Eh... Ciekawe czy wszystko bdzie ok. Mama - mnie tez ciążą zalatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide z zamiarem recepty na tabletki anty,bo caly czas bralam ale zaczelam sie zle czuc i lekarz zalecil przerwe w zazywaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×