Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Siemano :) Widzę, że duzo się u Was dzieje :) Pije tu ktoś może kawke akurat? Wyobraźcie sobie, że od poniedziałku ide do pracy i muszę znaleźć nianie dla mojej Barbary. Macie jakieś rady :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja własnie skończyłam kawke :) Niania dla Basi ? :) Jakbym słyszała siebie :) Jakies rady? Musisz konkretnie sprecyzowac swoje oczekiwania :) tzn, ja jak dałam corke do Niani to własciwie uwazałam, że ma ja dobrze pilnować, nakarmić, przewinąć i połozyc spac. Ale potem dosżło, że bez wzgledu na pogode ma wychodzic na spacer raz dziennie (jak jest brzydko to na krótko), ze jak sie z nia bawi to niech używa sformuowań z kolorami np przyniesc czerwona piłke itp. Zeby po prostu to nie była "przechowalnia" tylko żeby dziecko sie rozwijało :) Jedzenie bedziesz dawać swoje? Jesli tak to koniecznie zastrzeż żeby nie podgrzewała w mikrofali - jesli sobie nie zyczysz. I co jeszcze? Nie wiem.... jak sobie przypomne to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, ze weekend na znalezienie dobrej niani to troche mało... JA szukałam swojej jakiś miesiąc, po czym drugi miesiąc trwał proces adapatacji. Bo jakoś trzeba tą nianie sprawdzić na "żywym organizmie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, gdzie weekend, póki co mam ją gdzie zostawiac :) To ma byc niania tak dorywczo, wiecie, mężuś pracuje na ranki, ja na popołudnia, więc to jest kwestia dwóch godzin dziennie. Ale czuję lek jednak przed zostawieniem mojego dziecięcia w rekach obcej baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja znowu jestem pierwsza!! :) A Wy gdzie? Kawę stawiam! Ide dzisiaj obejrzec kolejne przedszkole, tym razem biore M. i córe :P fajne, bo elastyczne- umówiłam sie na 18- zobaczymy. dzudidzetson- a ile lat ma Twoje dziecko? Bo jeśłi to kwestia dwóch, trzech godzin to moze zamiast niani lepiej jakiegoś klubiku poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja po kolejnej wizycie u gina,dostałam luteine na wywołanie miesiączki i póki co,mam zakaz na tabletki antykoncepcyjne Mam nadzieje,ze sie wkoncu doczekam ......dzis juz 34 dzien spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, jak byłam na wymianie nie miałam okresu 3miesiące!! Tamtejsi lekarze twierdzili, ze to zmiana klimatu- w końcu wróciłam na świeta do Polski i mój gin złapał się za głowę :):) Okres dostałam po czterech dniach od podania tabletek. Wiec pewnie i u Ciebie będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Może jeszcze zagladacie... Mam zła wiadomość... Mama dostała wypowiedzenie po 16 latach pracy, a zostało jej tylko 5 lat do emerytury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laski, wróciłam, żyje ale co to za zycie? A co tu takie pustki, nikogo nie ma, nawet nie mam z kim kawy wypic. Wyłazić ale już!!!!!!!!!! Myslalam ze po tych 2 tyg. nie nadrobie z czytaniem a tu ledwo jedna strona. Mam 31 lat --- przykro mi z powodu pracy Twojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje!:):):) ...trooooche mnie nie bylo...ale widze,ze cos watek utknal w martwym punkcie?... JAKI TU SPOKÓJ NANANANANA NIC SIĘ NIE DZIEJE NANANANA !!! ;) Ja juz za chwile wracam do pracy i kazdego dnia mysle sobie jak to bedzie rozdzielic sie z mala :( urcze czekalam na te chwile a teraz jakos sie jej obawiam...ze cos mi umknie...A mala jest teraz po prostu boska! :) kontaktowa, siada sobie,pelza po calym domu,smichy chichy caly dzien:) az szkoda mi czasu na prace;) hehe ale co tam,decyzja podjeta:) i dobrze,bo pewnie im byla by starsza tym ciezej by bylo;) :) Milego dnia babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sorella, Hot Mama :) No kiepsko coś z naszym topikiem :( No ale sama ze sobą nie bede pisac :) Sorella - ja Twoja Córka zaadaptowała się w przedszkolu? Jak tam sytuacja z Mężem? Hot mama - bedzie dobrze :) tzn, ja nie miałam takich rozterek bo niesmowicie mnie ciagnęło zeby robic juz cos innego, niz zajmowac sie corką - no ale ja jestem "inna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski U nas dzis deszczowo:/ w dodatku syn zlapal jakis katarek i juz tak 5 dzien chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mama :) No to szkoda Małego :( Katar jest uciązliwy :( Dobre na wszystko: zupa jarzynowa z wieksza ilością cebuli i czosnku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć że jestem bardzo zadowolona ze ściętych włosów. Myje je co 2 dzień żeby nosić rozpuszczone :) Ale takie mycie jest ok, bo nawet mokre moge je rozczesać i niewiele trzeba czasu żeby wyschły :) Moja kolezanka jak mnie ostatnio zobaczyła to ja zamurowało :) W pozytywnym znaczeniu tego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah to jednak nie dałaś jej na 2-3 godzinki, tylko na cały dzień? Z tego co pamiętam, to nie chciałas dawać jej tak wczesnie do przedszkola? Moja córka też jest zadowolona z przedszkola :) W piątek została UWAGA! KRÓLOWĄ OBIADU :) hehe zjadła wszystko i wołała dokładke :) hehe A u mnie pomału :) Ja pięknieje ;) a Mój Mąż Dzadzieje :( Muszę mu codziennie zwracać uwage żeby sie troche za siebie wziął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie jak zawsze szalenstwo,szykuje mieszkanie do sprzedania wczoraj pomalowalam odswiezylam 2 sciany dzisiaj karnisze i jakies pierdoly musze porobic zeby fajnie wyszlo na zdjeciach.Po za tym treningi z synem plywalnia pilka nozna.Trudno to wszystko ogarnac ,ale dzisiaj mam humor bardzo dobry wiec biore sie do pracy.Jak sprzedam mieszkanie obiecuje sobie urlop... pozdrawiam zapracowane mamy!!! Słonce świeci życ się chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też w końcu słonce! Mam 31lat- tak w końcu puściłam corę normalnie- i nie żałuje! Jest super! I zaczyna sie rozgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia - życzę powodzenia z mieszkaniem :) Mireczkowataa - no to super że córce sie podoba :) Ja coś ostatnio jakoś jestem taka osowiała, zmęczona, nic mnie nie cieszy, denerwuje sie, martwie i w ogóle nic pozytywnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31lat- ale co się dzieje? Napisz coś więcej. Może to pogoda, słynne przesilenie jesienne? ;) A jak córa? Cos lepiej z Waszymi układami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×