Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość 258963147
258963147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie jest ze skóry, ale miałam już tego typu torebki i wiem że jest trwała. Hm... no to pójde jeszcze do sklepuobejrzeć i może sie zdecyduje :) A co do mojej diety MŻ to dziś mam w pracy termos owsianki ;) Chłopacy pewnie patrzą na mnie jak na kosmitke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest trwała to bierz :) Ja kiedyś kupiłam dużo droższą torebkę i baaaardzo szybko na uszach popękała :( Faktem jest, zę duzo w torbie noszę ale bez przesady...Tak więc jak masz sprawdzoną to naprawdę nie jest droga:) A ze stoo lat temu kupiłam torbe w H&M za jakieś 20zł, ale dokłądnie taką jak chciałam i wyobraź sobie, zę mam ją do dzisiaj i NIC sie z nią nie dzieje. Dobra, kończę, bo jak zaczne nawijać o torbach to mnie wywalicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Narazie torebki nie kupilam. Poczekam do maja - mam imieniny i jakas kasa z prezentów sie kapnie to wtedy kupie torebeczke a mąż nie będzie mógł stekać :) Póki co kupiłam sobie narazie buty sportowe NIKE na rzepy i wydałam 200 zł więc nie moge męża narażać na zawał serce :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas weekend bardzo fajnie minął:) Pogoda piękna więc ciągle na spacerki chodziliśmy. Mam 32lata widziałam taką torebke jaką chciałaś,tylko jakaś podróbka w sklepie obuwniczym po 50zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mama :) Pogoda rzeczywiscie dopisuje. Córki całą sobote w domu nie było tylko latała na ogrodzie a ja mogłam sprzątać :) No własnie chyba sobie daruje ta torebke. Jeszcze ten sezon przechodze w tej co mam :) Nie jest taka zła :) A tak w ogóle to jakos cicho sie zrobiło jak pogoda sie porpawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, że na wadze już nie mam z przodu 7mki tylko 6tke ;) Także dieta MŻ daje rezulataty. Zresztą skurczył mi się chyba żołądek bo juz nie jestem taka głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ostatnio coś pisałam ,ale niestety mi wcięło maila i już nie miałam czasu się powtarzać. Co do diety to też jest okey ale od dzisiaj przez 7 dni jem tylko nabiał muszę przyspieszyć ja chciałabym docelowo ważyć 55 a mam troszkę ponad 60 . Pogoda fantastyczna w końcu,aż coś się chce robić.Umyłam dzisiaj 2 okna bo ostatnio tak mnie zmogły zatoki,że nie było szans. Jutro idę na zajęcia z zumby .Poniedziałek i piątek musiałam odpuścić niestety moja mama miała operację na oczy i w ogóle różne sprawy jak zwykle się nawarstwiły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ciekawe czy jeszcze ktoś zaglada? ma rzenia - ja nie wiedziałam, że Ty się odchudzasz w kości na ości!?!? :D No ja dziś mam bułke grahamke na sniadanie... Ale jedną a tak to unikam pieczywa jak moge. I powiem Wam że teraz kiedy nie można się schowac za swetrem to sie cieszę że sobie odmawiam bo lepiej sie czuje w wiosennych ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zagladam ja oczywiście ,ale jakoś dzisiaj się zle czuję wczoraj bolała ,mnie strasznie głowa ,dzisiaj widzę jak przez mgłę... Na szczęscie wiosna przyszła co prawda słońca to jak na lekarstwo,ale temperatura dopisuje.. Byłam dzisiaj na zumbie (ale do ości to mi jeszcze brak..) Poza tym ptaszki słysze w tle i robota sie mnie dzisiaj nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski !!!!!! Boze przepraszam was bardzo, nie olalam was ani sie nie obrazilam jak tu spekulowaliscie, zyje :) Jutro postaram sie doczytac i wiecej napisac, bo teraz mam urwanie glowy Pozdrawiam Was serdecznie i jutro sie odezwe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć SORELLA! :) Czekamy na wieści!!!! Ma rzenia - ja nie wierze za bardzo w te Twoja nadwage :p Może podeślij jakieś foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie!! :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 lata-nie mam nadwagi ,ale nie chodzi o nią tylko o samopoczucie,lepiej czuję się w luznych spodniach i spódnicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny tak dlugo mnie nie bylo ze nawet nie wiem jak nadrobic, co u kazdej z was slychac. Ale kieruje specjalne przeprosiny do Mam 32 lata - za brak odpowiedzi na maila, bije sie w piers ale naprawde nie mialam kiedy i jak odpisac. Troche sie odciełam od wszystkiego ale chyba to mi bylo potrzebne. Takze jeszcze raz przepraszam Cie Asiu. Ale wrocilam juz i bede tu zaglądala regularnie, I promise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie! I zguby witam :) Co tam u Ciebie Sorella? A mnie się ta temperatura nie podoba, za szybko jest ciepło. Efekt taki, ze w przedszkolu pustki- dziciekai sie spociły i zakatarzone. Moja sie jeszcze trzyma, odpukać:) Ostatnie dni po prostu nie wiedziałam jak sie nazywam...Ale juz wracam do zywych!! Nastepny taki termin wielkiego tematu dopiero w czerwcu- uf! Co u Was laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. No córka tez w domku z Dzidkami, bo mała infekcja się przyczepiła. Sorella - przeprosiny przyjęte :) ale napisz coś wiecej na maila. :) Mireczka - nie narzekaj na pogode bo wóci zima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekam, tylko widzę co sie dzieje! Za szybko ten przeskok, a mam taki piękny płąszczyk wiosenny :):) Ej, nie na maila, ja też chce wiedzieć co u Sorelki! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-na-macierzynskim
troche prawda, moj maluch marudzi nie chce sam spac tak bylo od poczatku i po bliskosci z mezem no i potrzeby malucha na pierwszym miejscu. ALE gdy maly sie usmiechnie w koncu na twoj widok to Ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no no chyba rzeczywiście coś ostatnio skończyły się nam tematy. U mnie tak sobie,młody jest chory na anginę.Czasami myślę,że żyję od jednego przeziębienia do drugiego. Poza tym mama miała zbieg na oko,nic strasznego,ale teraz jest u mnie. Z przyjemnościami jkoś gorzej .W długi weekend mam gości ,mamy zaplanowane kajaki ,wspólny obiadek a na koniec grill.Mam nadzieję,że pojeżdże na rowerze. Pracy niezbyt dużo ostatnio,zima przeciągnęła sie i odbiło się to na zamówieniach. Nie wiem czasami nie wiem czego chce(a może raczej chce za dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja wczoraj byłam z córka w domku, ale dziś poszła do przedszkola. Zrobiłam rosół, mięsko w sosie chrzanowym i umyłam 2 okna w kuchni, jeszcze zostają mi do umycia 3 tarasowe okna, dwa nad tarasowymi (mamy wysoką drabine) i jedne okno z wykuszem. Eh... Ale najlepsze jest to, że pomyłam okna u córki i w sypilani a mój mąż poszedł podlewac trawnik i oczywiscie ochlapał! Wrrr..... będę musiała zamykac rolety jak bedzie podlewac. Pod koniec maja mają być gotowe krzesła i stół. Zamówilismy i czekamy. Bedę miała w końcu na czym posadzić gości jak przyjdą na urodzinki do córki :) Mama - my w długi weekend planujemy ZOO z córka a potem wyjazd na wieś do moich rodziców :) Zapowiada sie spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 lata-ja juz tarasowe mam za sobą ,ale reszty jest jeszcze tyle ,że strach wymieniać tą liczbę..... Jak tam wiosenny spadek wagi? Ja od tamtej soboty jem tylko nabiał i powiem ,że efekty są ,nawet juz powoli się przyzwyczajam i mam nadzieję dotrwać tak przynajmniej do połowy maja. W piatek wybieram sie z przyjaciółką do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z oknami widzę światełko w tunelu, że skończe w ten weekend :) bo w sobote kolezanka przyjedzie i zajmie sie córką :) więc jest nadzieja :) Spadek wagi.... hm.... no podjadałam ostatnio ciasteczka owsiane, ale to jest tak ze zjadłam 3 takie ciatka a potem obiad i nic wiecej przez cały dzień. Wciąż ograniczam do minimum chleb. Aczkolwiek mój tata piecze taki wysmienity chleb żytni z ziarnami że czasem sie skusze ;) No ale małymi kroczkami, jak to mówią: Nie odrazu Rzym zbudowali :) W soboe odwiedzili nas znajomi to kumpela mi komplementy prawiła więc chyba nie jest tak zle jak mysle :) tym bardziej ze byłam kiedyś grubsza :) Na co idziesz do kina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×