Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

MEGA Największy narzekacz..... Ty juz w ogole nie doluj ludzi. Masz dzien wolny, chate zrobiona, i jeszcze wakacje zaklepane z dziadkami. Nie denerwuj ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
No to super, jak dziadkowie będą nad morzem, właśnie tego brakuje w wyjazdach z dzieckiem, że nie można wyjść wieczorem do baru czy na jakiś romantyczny spacer po plaży, czy choćby na imprezę. Nie chcesz tych dziadków wypożyczyć nam na urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
My jeszcze mamy opcję zabrania którejś z mam ze sobą na urlop,ale jednak suma sumarum jak pomyślimy, to stwierdzamy, że wolimy sobie sami być na kwaterze, sami sobie plażować i jechac,niż mieć wciąż np. teściową na głowie, która wszystko obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka ma miesiac,,,, i powiem szczerze ze wiedzialam ze nie bedzia latwo ale to trudno sobie wyobrazic mimo iz jestem bardzo zorganizowana mama to sa momenty kiedy jest ciazko juz 1 nocy w domu maz poszedl spac do 2 pokoju i tak jest do tej pory mala w nocy po kapieli spi pierwszym snem w najlepszym wypadku do 1 a pozniej juz pobudki co 1,5h mialam juz pare razy chwile zwatpienia ale jakos daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - no bo patrząc Twoimi oczami to ja rzeczywiscie mam raj - jakos tak dziwnie spojrzec cudzymi oczami na swoje zycie - i rzeczywiscie - jest OK :) No ale wracając do Ciebie- to jak sie urzadzisz to juz bedzie z górki :) Styrana - wypozyczyc dziadków? Tez dobry pomysł :) zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! kiedy dziecko zacznie normalnie sypiac?bo dzisiaj od 24 do 5 nie spala prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa2 a to pytanie z cyklu bez odpowiedzi. Trudno stwerdzic, kazdy dzieć jest inny. Moja zaczelaprzesypiac noce jak flaszke z mlekiem mm dostawala. A tak sie budzila na cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka - niestety , kazde dziecko jest inne. Ja męczyłam sie rok! Moja potrafiła o 3 w nocy stwierdzic ze nie spi i 2 godziny zabawy zeby o 5 zasnąc i tak czasem co noc. Zaczęła lepiej spac po dobrym roku! Jak bedzie u Ciebie? Nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
Karolinka, nie ma reguły, kiedy dziecko zacznie lepiej spać, jedne mając 3 miesiące już przesypiają całe noce, inne do 3 lat wciąż się budzą, ale z refuły te pierwsze 2-3 miesiące są najgorsze, później dziecko daje więcej pospać w nocy.A najgorszy 1 miesiąc.U nas mały mając 3 miesiące już potrafił przespać od 20-stej do 4-5 rano bez pobudki.A jak miał pół roku to już cała noc do rana bez jedzenia.Za to teraz na 2 lata zaczął się budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Narezkaczu- wywołałaś dyskusję, że Ci źle a wychodzi, że u Ciebie lajcik :) Karolinka- zdołuję Cie :) Moja córka całe noce zaczełą przesypiać gdzieś koło dwóch lat :P:P A tak serio to Twoje jeszcze maleńkie, musi się wszystko unormować. Karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdołujcie mnie jeszcze bardziej i napiszcie juz gdzie planujecie wakacje, chociaz sobie poczytam. Bo ja planuje w Castoramie albo Leroy Merlin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Sorrela- ja bym chciała do ciepełka i raf. Ale mój facet wymyśla problemy- ze córka mała i inne pierdy :) Odkąd się urodziła jeździmy nad bałtyk- że jod, że bliżej i inne bzdety. Więc na dzień dzisiejszy trwamy w zawieszeniu :) Ja go przekonuję do Egiptu, on mnie do bałtyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w małej mieścinie obok Władysławowa. Tescie tam wybudowali drewniany domek. Nic wielkiego, ale kiedys bedzie nasze, bo drugi syn dostał inna ziemie nad morzem. Do góry sa dwie sypilanie a na dole aneks kuchenny salon i lazienka. Jakby bylo wiecej gosci to moga namioty rozbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
Matko,i jeszcze własny drewniany domek nad morzem - narzekaczu, masz naprawdę fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co - ja sobie zdaje sprawe ze ja mam po prostu wiele szczęścia w zyciu. Wszystko co mamy z mężem zawdzięczamy jego rodzicom - po częsci. Oni wychowali tak mojego męża, ze zeby miec to trzeba pracowac ale tez oszczędzac. Zresztą dla mnie pieniądze nigdy nie były ważne. W moim rodzinnym domu sie nie przelewało, ale nigdy tego nie czułam. A co do Wakacji z teściami to odkąd jest córa to lubie tam jezdzic. Zreszta jeszcze jak nie bylo córki to tylko tam spalismy :) Aha, no i Tesciow mam spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz padam na ryj.... chyba tez zaczne podawac mm na noc bo inaczej umre a ja glupia narzekalam jak sie budzila co 3h to teraz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styrana
narzekaczu, tak że głowa do góry, nie jest źle ! Pomyśl, że zawsze mogło być gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak; wczoraj zasnela ok 21 spala do 23;30 dalam cyca i nic.... bujanie, zmiana pieluchy i tak do 4 w( miedzyczasie znow karmienie) spala do ok 5 cyc, wiercenie sie -nadymanie, puszczanie bakow, troszke placzu zasnela i spala do ok 8 rano ok 9 karmienie nastepne o 12 , teraz od 13 spi karmie tylko piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×