Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

pościel kupowałam w multicotton.net...i chyba koc...nawet ok, choć ja ogólnie nie mam tak, że tylko w jakimś sklepie/sklepach kilku kupuje, szukam po całym necie i zamawiam to, co mi się podoba i nie kosztuje majątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) fajnie ,że jest nas więcej:) topik się rozkręca a jeśli chodzi o mojego synka to on już zdrowy - za to teraz ja choruje i nawet przysnęłąm dziś w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewiało mnie wczoraj w pracy a choruje na nerki od dziecka :( in teraz prawa nerka mnie boli i mam gorączke po 38-39C pewnie znowu zapalenie miedniczek nerkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nosze po domu taki pas z owczej wełny na nerkach,żeby się wygrzały. Po kilku dniach kuracji będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie furaginum ponieważ większość antybioteych jest na penicilinie a ja jestem uczulona. Z antybiotyków to najcześciej biore gentomecyne w zastrzykach albo Augmentin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam zapas leków w domu i jak mnie dopadnie to nie musze po lekarzach się włóczyć a badanie moczu robie prywatnie za 8 zł i wiem na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rouzmiem...no tak, jak się powtarza, to wiesz co robić. ja w jakiś 15 tc brałam przez tydzień Augementin (to w ciąży możną), bo już nie było wyjścia, dużo bakterii w moczu i masa leukocytów, już niebezpiecznie się robiło, później już było ok...za jakieś 2 tygodnie znów robię badanie ogólne moczu i zobaczymy, oby już było ok. tylko że mnie nic nie bolało, bez objawowo, tak to w ciąży czasem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ciąży miałam cudowne uzdrowienie:) jak zawsze co roku miałam zapalenie nerek po 2-3 razy to w ciąży wyniki idealne zupełnie nic mi nie dolegało. Lekarz się śmiał ,że powinnam jak najczęściej w ciąże zachodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, wykaże się nie dyskrecją i zapytam jak stereotypowa ciocia ;). planujecie dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra trzeba się troszkę ogarnąć bo już 15 zaraz!!! jak ten czas leci... trzymajcie się dziewczyny i do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto ile masz lat bo nie wiem czy pisałaś a ja nie doczytałam? czy jeszcze nikt nie spytał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, a widzisz, to ja zupełnie odwrotnie :), mi szczególnie do 12 tc dziwne rzeczy w badaniach wychodziły, np. 3000 :D przeciwciał toxo w klasie IgG, lekarz aż zaniemówił, na szczęście okazało się, ze to stara infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potelka planowanie ma sie nijak do rzeczywistości:( strarmy się Vic mam 27 wiosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto- zazwyczaj jest tak ,że samo przychodzi z zaskoczenia:) i nie wiadomo nawet kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, rozumiem...długo już to trwa? Ja w tym roku skończę 31 lat i dopiero pierwsze urodzę, także co to jest 27 lat ;), do tego w tamtym roku miałam ciążę pozamaciczną, przyczyny nieznane i teoretycznie płodność miałam mieć zachowaną, ale po takiej historii różnie bywa, na szczęście u mnie bez problemów się okazało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potelka już trochę, ale wierzę, że niedługo zostaniemy rodzicami:) dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, będzie dobrze :)...my trochę zwlekaliśmy, ale też nie aż tak że kilka lat, a później było pod górę...ale w końcu jest dobrze :). dbam dbam o siebie i nie tylko o siebie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę pozmywać naczynia. Ogląda któraś z Was może Perfekcyjną Panią Domu polską edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądam tv w dzień, ale przyznaje się, że jak jestem w domu, to barwy szczęścia oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekcyjna ma fajne porady, ciekawa jestem jakie Wy macie patenty na efektywne sprzątanie :) Ja ostatnio skorzystałam z porady z gazety i polecam: sól wymieszać z sokiem z cytryny na papkę i tym czyścić sztućce, rewelacyjna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, ja jakiś czas temu poszukiwałam porządnej książki, np. jak ułożyć sztućce, zastawę na stole i nie mogłam znaleźć, albo tak szukałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×