Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

Gość Mapple
Dominik1000 podczas karmienia piersia nie odczuwasz zadnych takich rzeczy No, taki Dominik to raczej nie odczuwa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat mnie nieźle skrzywił. Na szczęście jestem samotnikiem i nigdy nie będę musiał takich rzeczty doświadczać. Jestem za bardzo wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortoletka
Biedaczek.. Wraźlywy Dupczący Dancer.. :classic_cool: Hahahaha..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortoletka
Drinkujący na dodatek.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortoletka
Idź, synek, wypij klina, wygoń wczorajszą wydupczoną z łóżka i nie wracaj już tutaj. Ten temat może cię skrzywić jeszcze Poważniej.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapple
Ale on ma partnera.. do tych 5D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to czemu pojawiasz się
wszędzie, gdzie coś zatrąca o seks? Prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie pytaj o doznania
seksualne w czasie karmienia zboczuniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Jak tam minął weekend? ja z maluchem miałam bardzo intensywne dni. Byliśmy z rodziną na wycieczce i synek przeszedł 3 km w jedną strone po lesie do leśniczówki. Później zrobiliśmy sobie rodzinne ognisko a dzieciaki biegały wokół bardzo zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) Kurczę i co z tym umawianiem się na topiku!? Oczywiście to nic zobowiązującego kar nie będzie za niestawienie się na topiku ;) vic, co o tym sądzisz, jakie dni i godziny ci pasuję? daria, ty mówiłaś że możesz się dostosować, ale wolisz rano tak? gosh, to samo co vic, napisz jakie dni i godziny ci odpowiadają? mikto, to samo co vic i gosh, napisz dni i godziny? reszta dziewczyn, które się ostatnio nie odzywają, albo jakieś nowe, też jak chcą niech się zdeklarują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria, nawet się nie zastanawiaj, jak masz ochotę iść na ten kurs i wszyscy są temu przychylni, to idź koniecznie :). A widzisz warto zapytać teściową i nie ma problemu z pomocą, wiesz różnie ludzie mają, niektórzy nawet z pomocą wolą się nie narzucać, co nie znaczy, że z chęcią nie pomogą, jak się poprosi :). A ile to trwa? Synkowi też to dobrze zrobi, że nie tak ciągle tylko z mamą, ty odpoczniesz od niego, on od ciebie, popieram w pełni pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też zazwyczaj pasują godziny poranne tak od ok 9 :) z tym ,że później robie godzinną przerwe na zakupy.Wieczorami mnie zazwyczaj nie ma bo spotykam się z siostrą,która mieszka niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, mi też pasuje właśnie ok. 9, ale na pewno nie jutro, bo mam wizytę u lekarza o 9.40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;). no i wieczorami, to też wolę nie. świetny ten twój maluch, taki dzielny, piekliście kiełbaski na ognisku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robiliśmy ognisko i kiełbaski. Było super nawet dzieciakom nie trzeba było zwracać uwagi na to,że mają się trzymać z dala od ognia:) Bawili się grzecznie z boku. Już dawno nie byłam na ognisku , jakoś zawsze był grill.A jakby nie patrzeć jednak ognisko ma swój niepowtarzalny urok. No i kiełbaski wyszły pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ognisko, nie ma porównania do grilla :) my mamy takich sąsiadów, którzy sobie potrafią pod drzewem ognisko rozpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to nieźle :) ja jak mieszkałam jeszcze w wieżowcach to mnie wkurzało to jak ludzie robili grilla na balkonie i dym wlatywał przez okno do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to też wkurzający, wąchać czyjegoś grilla ;) a ci właśnie moi sąsiedzi od ogniska, jakoś w tym sezonie się strasznie aktywowali, bo impry są właściwie co tydzień i oczywiście na dworze siedzą i się długo wydzierają...mi nie przeszkadza od czasu do czasu, jak u kogoś jest głośniej, ale co tydzień po 23 krzyki i głośna muzyka, to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam naprzeciwko parku i jak tylko jest ciepło to siedzą na ławkach i chleją do 1-2 w nocy. Nawet okna nie można zostawić uchylonego bo się nie da usnąć przy tym hałasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy już są ludzie ;) Dziś odebrałam wyniki glukozy z obciążeniem i wynik mam tak na granicy, ciekawe co mi jutro gin na to powie, pewnie każe mi drugi raz zrobić, blee :O. Ja robił 50 g glukozy i po godzinie...choć to nie pełna godzin była, tak wyszło, hmm może te 5, 10 min dłużej i by już była norma, no zapytam się jutro... vic, a pamiętasz jaki ty miałaś tego wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam niski poziom cukru ale zazwyczaj na pograniczu normy już kilka razy mi robili badania na cukrzyce i zawsze mam najnizszy wynik ale w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze rano dopóki nie wypije herbaty z miodem lub z cukrem to nie wychodze z domu.Kręci mi się w głowie i jest niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś kupiłam trochę ubranek na wyprzedaży w Smyku, ale też nie kupuję tak aby kupić, bo tanio, tylko to co mi się na prawdę podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×