Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

tatuaże

Polecane posty

Gość ło matko i córko
30.05.2012] 12:13 [zgłoś do usunięcia] elfica1995 mysle ze 18 urodziny to warzne wydarzenie i fajnie by bylo je uwiecznic czyms takim ... W A Ż N E jest, aby 18sto latka znała ortografię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale badziew
Powiedz od kiedy to niby smarujesz tatuaż maścią z antybiotykiem ? Zazwyczaj smaruje się Bepanthenem lub czymś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek-Zbirek
Zafunduj sobie szpuszczalnik, bardzo fajny tatuaż. Na pewno twój facet to doceni. Jeśli nie znasz tego określenia to szukaj pod hasłem 'tramp stamp'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz pełnoletnią córke i za cholere nie wyrażam zgody aby soie tatuaz zrobiła,i wiem ze nie zrobi sobie żadnej dziary Niestety do mlodszej ,nie mam takiej pewnosci , bo jednak mysle ze i tak zrobi czy mi sie to podoba czy nie.yhhhhh :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
Autorka ma chyba trociny zamiast mózgu... Jestem zwolenniczką tatuaży ale : 1) 17 lat to za mało. Jesteś młodziutka i wszystko sie jeszcze u ciebie pozmienia, mam tu na myśli gust, podejscie do życia. 2) Nawet kiedy wybierze się już motyw i miejsca wytatuowania, powinno się odczekać i dojrzeć w tej decyzji. Może za pół roku uznasz że taki wzór jest głupi. 3) Tatuaż,który miałby tylko być naśladownictwem jakieśtam celebrytki szybko stanie się dla ciebie znienawidzony. Gdyby był to motyw, który ma dla człowieka szczególne znaczenie, coś symbolizuje lub upamiętnia, mniejsza szansa że z biegiem lat będziesz żałować 4) Pierwszy tatuaż powinien być mniejszy, Jeszcze nie wiesz jak będziesz znosić ból, gojenie ani jak zareaguje na to twoja skóra. Nie radziłabym zaczynać większego wzoru, bo kiedy tatuażysta zacznie go robić, a tobie przez ból sie odwidzi, nie będzie już odwrotu albo zostaniesz z zaczętym wzorem. 5) Miejsce, jakie wybrałaś może być kłopotliwe gdybyś chciała założyć np elegancką suknię z odkrytymi plecami. Tak, wiem teraz nie w głowie ci taki ubiór, ale gdyby kiedyś wymagała tego okazja, wyglądałabyś komicznie. Ty bardziej, że nie zawsze będziesz miała 17 lat, jędrną skórę i młodzieżowy styl ubierania Jesteś jeszcze bardzo młoda i moim zdaniem zbyt głupiutka żeby podejmować taką decyzję. Wzór, który wybrałaś, jego miejsce i rozmiar są kopią tatuażu kiczowatej gwiazdy i tak jak u niej, będzie wyglądał poprostu głupio. Jestem pewna że na starość będziesz żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaa
Zarowno cena za skrzydla na plecach( 5tysiecy) jak i czas robienia to chyba ktos przesadzil;) Na kilka rat zgodze sie na 3 max ale skad wzieliscie ze to zajmie rok? Pierwsze kontury jedna sesja- 2 3 tyg przerwy zeby sie zagoilo i powiedzmy dwa razy wypelnianie po 2 3 tyg przerwy miedzy jednym;) Co do bolu to kwestia tego jak sie jest wytrzymalym i jak szybko tatuazysta bedzie mogll dokonczyc tatuaz tez troche od tego zalezy. Natomiast sam wzor odradzam bo jest dosc popularny i mysle ze moze sie znudzic za kilka lat tak mlodej osobie. Sama zrobilam 1 tatuaz w wieku 17 lat i pozniej go [przerabialam bo mi sie nie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zrobic sobie tautaz w stylu dody skrzydła na całych plecach trzeba miec na srane w głowie i byc pustakiem. Najlepiej jeszcze miec wlosy blond, szkól to taka panienka raczej wiele nie ukonczyla. Żal i wiocha.pl jakby krzyczaly jej plecy PATRZCIE NA MNIE, IDE :D no i jestem mega łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na saunie widziałem fajna kobietę wilka,miała takie dwa śliczne tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie ludzie maja racje w tym temacie. Nasladowanie tatuazy celebrytek i robienie sobie ich sobie przed 18 to zly pomysl. Z drugiej strony ja tez mialam 17 lat jak robilam pierwszy tatuaz i nic zlego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was ma może pojęcie, gdzie mogłabym zrobić dobry tatuaż w Katowicach lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem czemu ludzie szpecą swoje ciała w tak głupi sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tarantule wielkości malej dloni na łydce tez to sie otoczeniu nie podobało ale moja noga moja kasa moje zdanie pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumiesz, ale czy koniecznie musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia się tatułuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhj
Ja mam 5 dziar i są meega☺ i to napewno nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma prawie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże są świetne ale pod warunkiem, że ciało jest świetnie utrzymane (żadne grube Karyny) i wzór tatuażu jest dobrany do krzywizn ciała. Moja żonka ma na całym boku od obojczyka, przez łopatkę, pod biustem, na boku do pachwiny i na biodro motywy roślinne i kwiatowe - super sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×