Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzie którzy robią na czarno

Ludzie którzy pracują na czarno są dla mnie oszustami

Polecane posty

Gość ludzie którzy robią na czarno

Ludzie którzy pracują na czarno są dla mnie oszustami Oszukują państwo i tłumacza się tym że państwo czyli ZUS ich oszukuje co jest kłamstwem bo państwo dba o ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teee naćpałeś sie ?!!! nic nie rozumiem z tego co napisałeś to jakiś total bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Tiaaaa, dbaaaaa, oj jak dba :D Masz rację,maaaaaaaaaaaaaaaasz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popierdoliło cię
od słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trexan
tak o mnie dba ,ze na wizytą do specjalisy na NFZ musże czekać do listopada . Pństwo dba tylko o siebie a konkretnie rząd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za downy
To chyba raczej nie Ci co pracują na czarno a Ci co zatrudniają. Ale dla niektórych swiat jest niezrozumiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popierdoliło cię
Zastanów się co byś wybrał : - dostając netto 2.000 zł twój pracodawce ponosi koszty 2.000 pensja + 1.800 ZUS i US czyli 3.800 zł płaci a ty masz z tego 2.000 !!!!!!!! - często pada propozycja : słuchaj ,dostaniesz 3.000 na rękę , a zrobimy Umowę Zlecenie np. na 400 zł. - i to są te krytykowane umowy śmieciowe , bo Banda Złodziei traci i nie ma na swoje Super Nagrody i Premie - i kto tu jest złodziejem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka aguśka
Pracuję od dwóch lat w jednym zakładzie, który owszem zatrudni mnie, jeśli będę ponosiła wszystkie tego koszty ze swoich puieniędzy. Dodam, że pracuję jako szwaczka i za niektóre operacje mam płacone 5 groszy, więc ja się pytam z czego?????? Poza tym np dzisiaj idę do pracy, będę szyła bluzki po 50 groszy za sztukę około 30 sztuk i do domu, bo zamówień brak!!! Jeśli jesteś dobry w liczeniu to wylicz sobie jaką mam dniówkę, bo koleżanka, która ponosi koszty zarejestrowania jeszcze bardziej kombinuje, bo a to zwolnienie, a to szpital,. U mnie nie ma pracy a z zarejetrowaniem to już masakra, nawet urząd pracy nie dostał środków na dofinansowanie stanowisk pracy. To państwo nas okrada, mam dwoje dzieci w podstawówce i oni mówią, że szkoła jest bezpłatna, a rodzinne dwa tygodnie później mi przelali !!!!! Ty to chyba w innym kraju mieszkasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 966 Doktore Głodomore 666
W Polsce pracy nie ma! A jak jest to prywaciarz mało płaci chce my mu zapjerdalać soboty und nadgodziny za FREE! Ch00je ZUS najniższy płacą, albo wcale, że potem nikt u nich pracować nie chce! Prywaciarze to psychopaci! Oni generują straty globalne, a zyski lokalne dla siebie tylko! Z nimi i u nich oraz dla nich nie da się normalnie pracować! To dzicz zbydlęciała, a nie ludzie! Prywaciarz wysysa robotnika, a prywaciarza goli polityk! Bezrobocie wysokie i wszystkie pań stwa świata się zadłużają z roku na rok! Plajta und bankructwo wszystkich czeka! Forsy coraz mniej i nie ma skąd jej brać! Wszystko wyssane już z ZUS, MOPS i KRUS! DPS też kasy nie ma! Medycyna kuleje i lekarzyny smutne twarze mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 966 Doktore Głodomore 666
Komuna padła u nas w 1989 i kapitalizm dziwny w Polsce mamy! Pracodawca chce pracownika za najniższe pieniądze, ale przymusu pracy nie ma! To jest piękne, że pracować nie trzeba! Chorym krajem jest Polska! Szwaby i kacapy nam kraj zniszczyli! Sajgon und Meksyk w jednym mamy teraz! Renty niskie i zarobiki śmieszne! Na emeryturę nie ma sensu składek płacić, bo nic na starość nie będzie! Nie pracujcie tylko buntujcie się und strajkujcie! Praca to głupota jest i strata nerwów, czasu oraz zdrowia! NIP już w piach poszedł! ZUS to gnój jest! Wszyscy powinni być pod niego podpięci i pracować za darmo! Niech zbankrutuje już ten ZUS głupi najlepiej i TVP razem z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×