Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie do poznania

przyszła partnerka a sprawa rozwodowa

Polecane posty

Gość nie mam na myśli ekstremalnych
sytuacji bo wtedy to jest oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeśli nie ma to destruktywnego działania na dziecko, to jak najbardziej chyba należy się zgodzić ale dalej jestem na bank przekonana, że nie na 2 domy, bo to chore i szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć muszę wracać do obowiazków, spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal sprowadzasz ten problem
do tego poziomu, że jak dziecko zorientuje się, że jego pokój jest w innym miejscu to mu się świat zawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałeś i tyle to nie chodzi o to, że jest miejsce przygotowane do nocowania dla dziecka w domu tej drugiej osoby, ale o to, że staje się to nagminne i dziecko zaczyna się gubić, gdzie właściwie jest jego miejsce Takie coś, o czym mówisz, możesz zaproponować 17-latkowi, a nie małemu dziecku, które musi mieć stałe punkty dnia oraz stałe miejsce pobytu - Wieczorem zajrzę, jak mi się uda znaleźć czas pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom dla dziecka jest tam gdzie
są jego rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhaha
to nakaż rodzicom, żeby mieszkali razem także i po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często tak bywa co prawda
z inych powodów, ale się to zdarza tylko, że nie chodzi o dobro dziecka z resztą nigdy o to nie chodzi po za ekstremalnymi przypadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwakuejszyn
sąd zawsze kieruje się dobrem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub to jest przyjęcie
na siebie odpowiedzialności, wyrzeczeń i zobowiązań dlaczego z rozwodami miałoby być inaczej a jest....rozwód oznacza powrót do sielanki ( wielu przypadkach) szkoda, że wtedy nie mysli się o wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukueele
kiedyś jakaś kobieta tutaj opisywała, że były mąż przyprowadził na komunię jej dziecka, swoją następną kobietę z którą był a która była w ciąży pod kościół tam gdzie się odbywała msza, a po mszy chciał z nią podejść do dziecka i ją dziecku przedstawić - nie wiem na co liczył, może na to, że zostaną oboje zaproszeni na poczęstunek rodzinny po komunii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukueele
w zaawansowanej ciąży* oczywiście rzecz jasna - żeby nikt nie miał wątpliwości - było podobno widać i to baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wy sie ludzie nauczycie
ze zwiazek miedzy dwojgiem ludzi nie jest bialy i czarny tylko sa rozne odcienie szarosci. Autorko nie zazdroszcze sytuacji a twoj facet niech wynajmie dobrego adwokata i to nie pierwszego lepszego tylko takiego co ma prawo w glowie a nie czyta prawa z kodeksu. To ze ona zwala wine na niego nieczego nie dowodzi,nie dowodzi ze jest zlym ojcem tylko nie chce z nia juz byc i tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i myśle
Autorko. Poprosiłaś w pierwszym poście, żeby na ciebie nie pluć. I tak sobie siedze i myśle - jak tu nie pluć na takie coś? I JUŻ WIEM. Na ciebie szkoda śliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lepiej tyle nie myśl
bo już ci się na mózg rzuciło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×