Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wloczykijka

poklocilam sie z facetem, kto ma racje?

Polecane posty

Gość wloczykijka

to bylo w czw wieczorem. pozyczylam mu auto, mial mi je zwrocic wieczorem. Mial cos tam do zalatwienia, ja w zasadzie tez, ale stwierdzilam, ze przejde sie z buta itd jemu sie bardziej przyda, mimo, ze tak naprawde sama moglam je wziac. wiec po paru godzinach, napisalam mu smsa czy bedzie do tej i do tej godziny, bo potrzebuje dostac sie w jedno miejsce. po pol godzinie (kiedy powinnam sama juz wyjezdzzac) on mi pisze, ze jest u siebie na chacie. dzwonie do niego, dlaczego mi auta nie odstawil, kluczy i dokumentow, ze jest mi to potrzebne, a on sie tylko na mnie wydarl, ze widocznie jest strasznie tepy skoro nie zrozumial o co mi chodzi i ze mowilam wpierw cos innego. generalnie wkurwilam sie, bo pozyczam chlopu auto, a zamiast "dziekuje" yulko sie na mnie wydarl. odebralam potem auto sama i wrocilam do domu. on sie nie odzywa od tego czasu. wtf? wkurwilam sie o to, ze podniosl na mnie glos i przeklinal w rozmowe telef. i teraz on pewnie mysli, ze jestem jakas ksiezniczka, a ja wkurwona na jego zachowanie i tak 3 dzien. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×