Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anel0

Miejmy to w garści czyli dieta garściowa. :)

Polecane posty

Anel ja sie krece jak pies za ogonem jak to nazwala kolezanka z innego topiku plus minus dwa kg i jakos leci. Fakt ze pozwalam sobie juz teraz na duzo i jak waga mnie zaczyna niepokoic to obnizam porcje i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje to jadlas wszystko , tylko w malych ilosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej? Tak. Na samym początku starałam się też nie łączyć węglowodanów i białek. Ale wydaje mi się, że największa zasługa leży tutaj po stronie małych i regularnych posiłków. :) A na jakiej dietce udało Ci się tak ładnie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam od mz i rezygnacji z cukru i niezdrowego szybkiego jedzenia. Z czasem zredukowalam tluszcze i wegle do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba byłoby za wiele jak dla mnie. Kiedy narzucam sobie zbyt wiele zakazów, to od razu daje sobie spokój, nie potrafię wytrwać. Tak to już ze mną jest, że mam słomiany zapał. :P Mam nadzieję, że teraz się uda... Jak będę miała ochotę na słodycza albo coś niezdrowego, to sobie nie odmówię. Zjem maleńko i chociaż po czasie nie rzucę się na jakąś wielką ilość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu - nie jest idealne, ale małe porcyjki są: 8:00 garść małych marcheweczek z sosem do kebaba 13:00 żurek z ziemniakiem 16:00 ciasto francuskie z kremem 18:30 2 kromeczki chrupkiego chleba żytniego z majonezem i ogórkiem zielonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduję, że po tygodniu diety (z nieplanowanym obżarstwem w jeden dzień) udało mi się pozbyć 1,8 kg. Pewnie woda, bo przyznam, że nie czuję się szczuplejsza, ale zawsze coś. Zawsze to motywacja do dalszej walki z kilogramami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem nowa i tez od jutra zaczynam diete garsciowa, musze troche poczytac o niej, czy moze ktoras z was stosowala i ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mierzycie zupe? jest to szklanka czy pol? czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszam do wspólnego odchudzania. :) Na początku wątku napisałam co najlepiej jeść. Jemy mało, więc posiłki powinny być raczej pełnowartościowe. :) Ale wszystko jest dla ludzi. Jeżeli chodzi o zupkę, to możemy jedną szklankę. :) U mnie dzisiaj: 9:00 7 days (nienajlepszy wybór, ale miałam chęć na coś słodkiego) 13:00 kluska, kapusta czerwona, troszkę kurczaka 18:00 krokiet z kapustą i grzybami, mała kromka z serkiem białym Dzisiaj tyle, bo muszę zacisnąć pasa - wczoraj zjadłam trochę za dużo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozita40
Bardzo podoba mi sie ta dietka - zaczynam - w sumie od jutra bo dzis juz jestem opchana wiec jedynie herbata jeszcze jakas bedzie. Tylko musze pomyslec jakie posilki w pracy a potem w domu - na pewno bedzie pomarancza, moze jajko i pomidor, ryz z kurakiem a wiecej nie mam pomyslu, ale do jutra jeszcze cos wymysle. Powinnam jakis ruch do tego dodac bo sama dieta to za malo- chcialabym jak najwiecej przez czerwiec zrzucic żeby lato i urlop powitac w lepszej formie. Do szczęścia brakuje mi 10kilo w doł, ale z kazdego mniej bede bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że ktoś się dołącza! Razem raźniej! :D Ja jeżeli chodzi o ruch, to jeżdżę na rowerku stacjonarnym. :) Po 45 min, zwykle 3x w tygodniu. Ale teraz mam zamiar zacząć jeździć po pięć razy. :) Ja dzisiaj mam dwa kolokwia i jakoś nie chce mi się jeść z tego stresu. :/ Chyba wypiję sobie koło 7:00 tylko kawkę... I przyznam, że też mam problem z posiłkami poza domem. Bo ileż można jeść jakieś kanapki. Dzisiaj na pewno takowe sobie zrobię, ale myślę o czymś jeszcze. rozita40 mi do pełni szczęścia zostało ponad 7 kg do zrzutu. Wprawdzie nie mam nadwagi, ale po prostu niezbyt dobrze czuję się w swojej skórze. Wydaje mi się, że jestem zbyt obtłuszczona i mało jędrna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Szkoda, że tutaj tak cicho i nikt się nie udziela. :( U mnie waga pokazuje 57,5 kg, więc nie jest źle, choć przyznam, że ten tydzień spisuję na straty. Na za wiele sobie pozwalałam, jadłam nieregularnie... To moja wina i nie ma co zwalać na coś innego, ale sesja, zaliczenia i do końca nie potrafię się zebrać w sobie. Mam nadzieję, że od dzisiaj będzie już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I rozpoczął się nowy tydzień. :) Nowy tydzień, nowe wyzwania. :) Postanowiłam ważyć się co poniedziałek - zobaczymy, więc co pokaże moja waga za tydzień. Mam nadzieję, że ten tydzień nie będzie spisany na straty tak jak poprzedni. Ale mam za sobą 1,9 kg, więc aż tak źle nie jest. Dodatkowo zamierzam robić przysiady, brzuszki i Tabate na skakance. A jak będę miała wolny dzień, to i może rowerek wpadnie. ;) Śniadanko już za mną- trochę za duże, ale nie jest źle (płatki z własnoręcznie robionym koktajlem truskawkowym). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja to jestem genialna. :P Zamiast dawać przykład, to znowu zawaliłam (jedzeniowo). Ale już dzisiaj nic nie zjem. Brzuszki zrobione, przysiady zrobione, tabata zrobiona, więc nie jest tak do końca źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mila
Szkoda, że temat juz zanikł :( Właśnie zamierzam spróbować tej dietki i przydaoby się wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mila
Witaj Elle. Kiedy ja wlasnie zainteresowalam sie dieta garsciowa. Wydaje sie bardzo nieabsorbujaca i latwa do stosowania. Nie wiem natomiast jeszcze jak bedzie w praktyce z utrzymaniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Dzień dobry:-) 

Zaczynam od jutra dietę garciowa. Do zrzucenia mam bardzo dużo ale chce to zrobić z głową i zdrowo. Będę się odzywać co jakiś czas. Miło mi będzie jeśli ktoś dołączy. 

Pozdrawiam 

Alicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×