Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anel0

Miejmy to w garści czyli dieta garściowa. :)

Polecane posty

Gość anel0

Hej! Szukam dziewczyn, które razem ze mną zaczną odchudzanie z dietą garściową. Razem zawsze raźniej. :) Kto byłby chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktos ma duza garsc????
to zje dwa razy wiecej od kogos kto ma mniejsza i co schudnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tak. Zazwyczaj niscy ludzie mają mniejsze dłonie, a wysocy większe. Niższy człowiek potrzebuje mniej kalorii... Przekłada się to właśnie na tą dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
to arbuza tez wezme na dlon, mozna zjesc calego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie macie co robić, że piszecie takie głupoty. Jeżeli chcecie już coś napisać, to watro byłoby dowiedzieć się czegoś o powyższej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to opisz jąa
":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje ze strony 4fat.pl Dieta garściowa - 25kg w 4 m-ce Co to jest dieta garsciowa? Pytają wszyscy od Świąt Wielkanocnych 2008. A to za sprawa programu "Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi. Już na kilka dni przed programem puszczane były krótkie spoty reklamowe, a w zapowiedziach programowych podkreślano: "Po świątecznym ucztowaniu zwykle trzeba pozbyć się zbędnych kilogramów. Widzowie poznają metodę, która jest sprawdzona i nie wymaga wielkich wyrzeczeń." To wspaniała wiadomość - dieta garściowa, którą już od 2005 roku stosujemy w Klubie 4fat, została przedstawiona w Programie jako NAJSKUTECZNIEJSZA DIETA. Jedna z uczestniczek opowiedziała widzom jak dieta garściowa zmieniła jej życie. Jest teraz szczęśliwa, ponieważ osiągnęła zamierzony cel - schudła 50 kg. A jej historia zaczęła się bardzo typowo, od zdarzenia, które okazało się decydujące. Tego dnia weszła do sklepu odzieżowego i gdy kolejny raz okazało się, że nie mają odpowiednich dla niej rozmiarów ubrań - postanowiła zrobić wszystko żeby schudnąć. Ta determinacja, jak się okazało, doprowadziła ją do zwycięstwa! Rozpoczęła odchudzanie od czerwonej herbaty, którą piła przez pewien czas i schudła dzięki niej 12kg, potem nie mogła już jej przełknąć i postanowiła spróbować innych diet. Następna była dieta opierająca się na spożywaniu mięsa i tłuszczu, ale zaczęły się żołądkowe dolegliwości. Potem przyszedł czas na koktajle odchudzające, po nich przytyła ponownie... Dopiero dieta garściowa okazała się strzałem w dziesiątkę. Na tej diecie schudła 25 kg. Teraz ma prawidłową wagę, nie stosuje diety, ale pozostał jej nawyk niewielkich posiłków. Dietę zaczerpnęła z czasopisma i jest bardzo wdzięczna osobie, która opowiedziała swoją historię odchudzania na diecie garściowej. My wiemy, że była to nasza Klubowiczka Mariola Będkowska (pseudonim: Kinga), która udzieliła wywiadu "TINIE" >>LINK_do_artykułuBłonnik_Kulinarny>Polski_Błonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniałe, że ta dieta odmieniła życie wielu osób :) Widzicie drodzy Klubowicze - to działa!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Skąd się wzięła dieta garściowa? Dieta garściowa to zmodyfikowana dieta 1000 kalorii dla osób, które nie lubią ich liczyć lub nie mają na to czasu, a chciałyby schudnąć. Jeszcze w 2003 roku sama przetestowałam ją na sobie (-14kg), zanim stała się nieodłącznym zaleceniem na naszych spotkaniach dla nowych Klubowiczów 4fat (data najbliższego spotkania jest zamieszczona na górze w prawym panelu na stronie głównej www.4fat.pl) Główne zalecenia w diecie garściowej. 1. jedz 5-6 posiłków dziennie, co 2,5-3h (dla ułatwienia, na początku czas możesz odmierzać ustawiając alarm w komórce zaraz po zjedzeniu każdego posiłku, tak aby zadzwonił o odpowiedniej porze) 2. porcja posiłku powinna być wielkości Twojej garści, to pojemność ok 250 ml, wagi do 250g (mężczyźni mogą nieco więcej, mają większą garść :) 3. ponieważ posiłek jest niewielki, nie może być tzw. śmieciowym jedzeniem, które jest bezwartościowe i łatwo zamienia się w tłuszcz, doprowadza do niedoborów w organizmie. Unikaj: - węglowodanów o wysokim Ineksie Glikemicznym (białego pieczywa, białego cukru, słodkości), - tłuszczu nasyconego (jest ukryty w produktach pochodzenia zwierzęcego oraz gotowych produktach z jego dodatkiem), - gotowych, wysokoprzetworzonych pokarmów (np. zupek w proszku), - soli (używaj za to wielu ziół wzbogacających smak i wzmagających trawienie oraz innych naturalnych przypraw, jak np. sok z cytryny) 4. zalecamy stosowanie najnowszej piramidy żywieniowej (patrz niżej), szczególnie zadbaj o to, aby jeść: - pełnoziarniste pieczywo, razowy makaron, mieszany ryż, - dużo dobrego tłuszczu nienasyconego, który znajdziesz w rybach i oleju roślinnym, - dużo warzyw i owoców - jeśli nie masz przeciwwskazań, dodaj coś surowego do każdego posiłku, 5. na początku możesz odczuwać głód, ale po tygodniu żołądek się obkurczy i nieprzyjemne uczucie minie, możesz zredukować stres dodając do jedzenia sypki błonnik >>Błonnik_Kulinarny>Polski_Błonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6. pij dużo wody niegazowanej, w ten sposób nawodnisz i oczyścisz organizm zdrowym płynem, z korzyścią dla Ciebie będzie też picie zielonej herbaty, kawę z mlekiem, jeśli musisz pij nie więcej niż jedną dziennie 7. jeśli najdzie Cię ochota, żeby "zgrzeszyć", nie panikuj, zjedz taki posiłek max wielkości piąstki, zrób 2,5h-3h przerwy i jedz dalej wg planu :) W czym tkwi fenomen diety garściowej? 1. jest prosta i nieskomplikowana, łatwa do zastosowania 2. jest skuteczna, efekty są widoczne bardzo szybko 3. pomaga chudnąć zdrowo - ok 4-6 kg na m-c 3. obkurcza porozciągany żołądek 4. pomaga zachować umiar 5. pomaga ograniczyć podaż kolorycznych posiłków 6. pozostawia po sobie dobre nawyki nakładania niewielkich porcji, co przeciwdziała efektowi jojo 7. jest tzw. zdrowa dietą, można ją stosować do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że w swoich postach zawarłam już wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee tam
toja wole sb mozna tyle schudnac w 2tygodnie, a jem ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na sb nie można jeść wszystkiego. A na tej diecie nie ma jakichś specjalnych ograniczeń. Tylko to co zostało wymienione powyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee tam
no a chleb jak mam mierzyc na okruszki? ile sie zmiesci czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś, że można zjeść dwie kromki krojone przez cały chleb. Ja przyjęłam inną taktykę. Jadam kromkę chleba wielkości mojej dłoni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głodu nie odczuwałam. Jemy często, także nie ma tutaj problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokójjjjjj
garść rosołu:) garść jabłka garść nutelli Co za zjebana dieta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze wyraźnie, że nie jemy słodyczy... Nie ma to jak mądre komentarze. Może lepiej nie wypowiadajcie się. Pytam kto się dołączy, a nie czy dieta się podoba czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ja ostatnio się sama z siebie śmiałam, że połączyłam wszystkie diety - garściową, z limitem kalorycznym i dietę niełączenia. Tak naprawdę wszystko sprowadza się do tych samych zasad- mało, dobrze i zdrowo. Dieta garściowa to dobry sposób na schudnięcie moim zdaniem, ale najważniejsze i najtrudniejsze są dwa pierwsze tygodnie - to czas, kiedy obkurcza się żołądek. Później jest już z górki. Powodzenia, myślę, że schudnie się na takiej "diecie" ok. 5 kg na miesiąc, czyli normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przy okazji uaktualniam stopkę;) Mierzę wymiary, ale chyba od sierpnia się nie ważyłam (wtedy było 61kg, teraz nie wiem, jeszcze nie chce wiedzieć, ale wymiary już coś mówią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziewczyny, zapraszam do wpisywania swojego menu i tego jak Wam idzie. :) Mnie od stycznia udało się zrzucić 12 kg. :) A, że do wakacji pozostało bardzo mało czasu (wyjeżdżam nad morze pod koniec lipca), to postanowiłam spróbować właśnie tej dietki. Mam nadzieję, że będzie efektowna. :) Dzisiaj zjadłam trochę inaczej niż dietka zezwala, ale nie jest źle. 1: herbata czerwona 2: garść sałatki ziemniaczanej i garść wątróbki (niestety za dużo, ale z racji tego, że nie miałam czasu na śniadanie, to sobie pozwoliłam na więcej) 3: kuleczka czekoladowa- :( zawsze po obiedzie chce mi się słodkiego 4: mała garść rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1: kromeczka chleba maca 2: nóżka kurczaka, trzy kuleczki wieprzowe, kapusta zasmażana 3: delicja 4: kanapka z serem, szynką, pomidorem, ogórkiem i keczupem (z chlebkiem pełnoziarnistym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podkulonym ogonkiem wracam na mój wątek. :) Mam nadzieję, że nie będę tutaj sama. Przyznam, że mam problem z ilością spożywanego jedzonka i mam nadzieję, że ta dietka pomoże mi to ustabilizować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: 9:00 cztery kromeczki weka z papryką 13:00 jajko sadzone, ziemniak, trochę mizerii 16:00 koktajl borówkowy- kubek (maślanka+borówki) 19:00 bułka czosnkowa z serkiem topionym i papryką Postanowiłam jeść niewiele więcej, bo tyle ile mieści się w miseczce utworzonej z dwóch złączonych dłoni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to jest twoja aktualna stopka ? To juz dwa lata!!! Napis cos wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili moja stopka jest aktualna. :) Byłam kiedyś na tej dietce, ale jak już doszłam do wagi około 58 kg, to przestałam uważać na to co jem i ile jem. moja aktualna waga, to 59,4 kg. Mam zamiar zrzucić jeszcze około 9 kg, żeby lepiej się czuć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anel super utrzymalas wage przez tak dlugi okres:-) Zdradz, jak Ci sie to udalo ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak utrzymałam wagę? Tego nie wiem. :P Jadłam wszystko, nie ograniczałam się zbytnio. Niezdrowe rzeczy nie za często, ale np raz w tygodniu się zdarzały. Jak widziałam, że waga rośnie, to troszkę się hamowałam. Tyle. :) A jak u Ciebie z dietką? Widzę po stopce, że też już wiele osiągnęłaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×