Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

marien...no mam nadzieje,ze juz wiecej do szpitala nie wrocisz przed terminem porodu oczywiscie...dbaj o siebie zeby wszystko ok bylo... ciezarowka...moja mama jak byla ze mna w ciazy miala termin na 1 listopada;)ale tak mi sie spieszylo na ten swiat ze urodzilam sie 23.10 dzien przed Toba;)powiedz mi jestem waga czy skorpion bo cale zycie mysle ze waga a w gazetach w horoskopach roznie jest??? dziewczyny...nienawidze balaganu!!!!moj ma to samo z ta ladowarka juz mi sie nie chce tego tematu walkowac w kolko i w kolko i wole sama odlozyc na miejsce.Papier zawsze ja zawieszam!!!Wkurza mnie tez ze nigdy do konca nie zuzyje szamponu albo zelu pod prysznic tylko zawsze woli wziasc nowy!Przy komputerze pelno notatek papierkow itd.Nigdy jeszcze lozka nie zascielil rano jak wstaje,robie to jak wracam z pracy...Ciuchow do kosza tez nie wrzuci tylko zostawi gdzie badz!Oj duzo by wymieniac,w pracy jest inny wszystko musi miec czyste i na swoim miejscu.Moze to moja wina i tak go poprostu nauczylam,ale ja nie umiem inaczej...wszystko musze miec na swoim miejscu. Jutro jade na ta glukoze chyba,mocz itd takie podstawowe badania,a za 2 tyg jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a za 2 tyg jakies badanie doopler czy cos takiego sprawdza mi wody plodowe czy nie ma bakterii itd...aaa i cos z lozyskiem tylko dokladnie nie wiem co i na czym to polega. Pamietacie jak pisalam jakies 2 mies temu o uczuleniu na rekach???Znow mam to samo od wczorajszego wieczoru;(Nic takiego szczegolnego nie jadlam zebym miala uczulenie sama nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami666
Witam wszystkich :) Widze ,ze dzisiaj wszystkie na cos narzekaja i maja jakies problemy :/ Ja z kolei bylam na krotkim spacerku 20 minutowym i musialam wracac do domu bo strasznie bolalo mnie podbrzusze i dostalam w domu jakis dziwny skorcz w dole brzucha, przestraszylam sie bardzo i leze caly czas i na szczescie jak leze to nie boli .Ale to bylo straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien uff :) jak dobrze, że jesteś już z nami, martwiłyśmy się o Ciebie ale najważniejsze, że już jesteś w domku :) mąż się przestraszył ? nie dziwię mu się, chyba każdy by się bał..a co do wyprawki to w sumie dobrze, będziecie już wszystko mieć :) seniotitka skoro jedziesz jutro na badania to może od razu skonsultuj o co chodzi z tym uczuleniem ja niby też coś tam miałam ale następnego dnia wszystko zniknęło a gin powiedział, że najwyraźniej coś zjadłam :O Kami nie wiem, w którym poście zauważyłaś, że są jakieś problemy ? po prostu opisujemy nawyki Naszych wspaniałych bałaganiarzy :D jeżeli skurcze nie ustaną to biegiem do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka dopler to chyba po prostu badanie przez pochwę. Pojechaliśmy dzisiaj do parku z psem ( tam jest specjalny plac dla psów) i po 10 minutach tak mi się cieżko zrobiło, że musiałam usiąść na ławce, czułąm jakby mój brzuch nagle tonę zaczął ważyć. Senioritka jak tam kuzynka?Gdzie będzie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami...skoro jestes nowa to jak tradycja nakazuje trzeba wpisac sie na liste i ja aktualizowac;) znajdziesz ja jakos na poczatku nie pamietam ktora to strona... A mnie cos wzielo znow na generalne porzadki,ale juz nie mam sily a jeszcze musze wskoczyc do marketu bo owoce mi sie koncza. Milego wieczoru dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat o bałaganiarstwo to mój ma więcej powodów do narzekań:D Ale mnie inne rzeczy wkurzają,nienawidzę jak je rano rybę ( koreczki np) bo pół dnia mi potem śmierdzi bo mimo ze opakowanie w koszu to ja to ciągle czuję...teraz jak mam wyczulony mocniej wech. Aha, kupiłam w Lidlu łososia na grila już z przyprawami po prowansalsku, jutro sobie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...wlasnie nie wiem bo dawno do mnie sie nie odzywala musze do niej napisac,ale jestem prawie pewna ze w tym wojskowym szpitalu...Jak bylas w pepco byly jakies rozki porzadne?Musze mame wyslac tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty wazka nie ignoruje Cie,pisalysmy w tym samym czasie,a ja mam teraz krotka pamiec czytam wszystko a pozniej albo zapomne odpisac albo poprostu nie wiem ktora co pisala i mi sie myli...tak jak marien miala gosci a ja myslalam ze 2+3 nawet nie wiem czy teraz nie pomylilam ;) Wieczor znow sama,polec mi jakis film z nowosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja wiem czy porządne...według mnie najnormalniejsze, w dotyku miłe, z dinozaurami kupiłam, ale tani, 24 zł:) A co do Wałcza tam pracuje jeden super lekarz, pół Piły do niego jeździ, niedawno ze szpitala z Piły się przeniósł, muszę mamę spytać o nazwisko to Ci podam. A z fochem to zartowałąm, ja się nie obrażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj obejrzałam Mroczne Cienie i nawet fajny, a dzisiaj będziemy oglądać kolejne odcinki Czystej Krwi i czekam aż dobra wersja nowego Batmana będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka mi tak ciężko jak opisujesz też jakoś ostatnio się zrobiło, wyszłam na bazarek po zakupy, szłam trochę szybciej bo nie miałam pieczywa i chciałam jak najszybciej zjeść śniadanie i w pewnym momencie poczułam jakby mi się cały brzuch obniżył :O też usiadłam na ławce i tak chwilę musiałam odczekać.. senioritka ja na generalne porządki to mam fazę już od kilku tygodni :D dziś wzięłam się za dokumenty :) ja mam z zapachem tak na papierosy..wyczuję nawet jak ktoś mi stanie pod oknem i przypali papierosa :O a kiedyś..jakieś 6 lat temu sama popalałam, tzn bardziej okazjonalnie do piffka czy np na jakimś weselu albo innej imprezie..mąż przy mnie np nie pali papierosów ale za to fajkę z tytoniem np śliwkowym albo wiśniowym i ten zapach jest do zniesienia :) mimo wszystko sam zadeklarował, że jak do niego przyjadę to będzie palić tylko przed domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci...szkoda ze skype nie ma takiej mozliwosci zeby sie od razu pogodzic...chyba wiesz o co mi chodzi?;)Moj tez nie pali z czego sie bardzo ciesze no i ja z reszta tez.Zastanawiam sie jak moja mama wytrzyma u nas wychodzac ciagle na balkon:) wazka...batmany itp. to nie moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
z tego co wiem to skorpion jest wlasnie od 23.10 a ty ktory rok jestes? ladoware tez zostawiam w kontakcie moj maz zrezta tez,ja koccham porzdek ale nieawidze go robic i ciesze sie mimo wszystko ze my oboje z mezem mam tyroche podobne podejsie do tych sparw i sie jakos masarycznie o to nie klucimy marien- bi sie ciesze ze jest z robsza ok ogolno zdrowotni i ze z dzidziem wszytsko dobrze bo sie o to najbardziej martwilam :) ja dzis caly dzien sie z siostra i kuzynka integrowalam i mnie i Mala strasznie bo caly czas rece do brzucha przystwialy by czuc pod reka kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
mne tez od papierochow odrzuca na maksa jeszcze chyba bardziej jak od alko- oczywiscie mowimy o zapachach a nie spozywaniu :) moj jara ale jak jest dziabniety z nowszystch filmow to ja polecam te animacje piksarowsko- disneyowskie- merida wleczna albo roman brbarzynca i w sumie niezle jest tez epoka lodowcowa 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ciężarówko - niestety musieliśmy odstawić serial Czysta Krew bo 3 odcinek to już było więcej sexu niż jakiejkolwiek innej fabuły, aż mój mąż powiedział, że to chyba jakiś erotyczny serial i w połowie wyłączyliśmy, a szkoda bo zapowiadał się fajnie. Nie wiem czy kojarzysz ale w 3 odc oprócz tego, że ciągle się "sexowali" były sceny m.in jak ten blondyn prezerwatywę ściąga, albo główna bohaterka "robi sobie dobrze":) A my mamy tradycję, że wieczorem wspólnie w 3 oglądamy seriale, wiec musieliśmy się przerzucić na coś i innego i oglądaliśmy Dextera ( bo mieliśmy zaległy 5,6 i 7 sezon) Kiedyś może sama wrócę do Czystej Krwi jak będę w domku z dzieckiem a młody będzie w szkole. Senioritka i co w końcu wczoraj obejrzałaś? Wgłowiesieniemiesci - dlatego ja już nawet na długie spacery nie chodzę i jak jedziemy z psem, to ja siadam na ławce a mąż rzuca psu kija żeby się wybiegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Co to sie stalo ze jest juz 10h i jeszcze nikt tu nie zajrzal ? ;) Ja spalam dzis jak zabita, nawet synus byl tak kochany ze cichutko byl :) Jesli chodzi o balaganiarstwo to moj Maz zawsze mogl sie mnie czepiac o balagan, chociaz powiem Wam ze i mnie dotknal teraz szal sprzatania.. Wczoraj jak wrocilismy do domu to moj Kochany poszedl sie na chwile polozyc bo po nocnej zmianie byl i duzo nie spal a ja w tym czasie wskoczylam w dres i jazda po domku :D Az normalnie sama siebie nie poznaje.. Co do zapachow to np nadal drazni mnie zapach moich jednych z ulubionych perfum.. moze to glupie ale jak tylko otworze flakonik to juz mi nie dobrze :( mam nadzieje ze jak urodze to wech wroci do normy :P U nas nikt nie pali wiec nie mam stycznosci z dymem nawet. no nic dziewczynki, zycze Wam milego slonecznego dzionka, ja teraz lece pod prysznic i uciekam z mezusiem na te zakupy.. P.S. Kami - Bydgoszcz to takze moje miasto ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej dziewczynki waka- hehhehe fakt czysta krew to serial zdecydowanie dla doroslych :) ale jest na serio super u mnie zryw na sprzatanie powstal na razie w umysle :) wczoraj mialam sprzatac i dupa- przyjechala siostra z kuzynka, moze dzis cos zrobie bo wypada w sumie poza tym przy was wychodze na mega balaganiare :) u mnie tez nikt nie pali zupelnie ale zdarza sie ze ide ulica i ktos przde mna kopci to mi sie slabo robi albo czuje dym papierosowy na ubraniu to tez slabo, ja przed ciaza nie palilam i zawsze w sumie mi przeszkazl ten dym ale to co sie dzieje w ciazy to jakies ekstremum moj Mala dzis tez wzglednie grzeczna ale jest dosc wczesnie a ona sie po 11 na maks rozkreca jakie plny macie na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę posprzątać, bo ostatnio tylko ogarniałam z wierzchu:P Mam już zupkę pomidorową ( wieczorem zrobiłam) i coś na drugie muszę zrobić, dla siebie mam filet z łososia. Ładna pogoda jest wiec sobie na balkonie potem może książkę poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) z seriali o zabarwieniu erotycznym polecam Spartacusa :) co chwila jak nie orgie gladiatorów to inne sceny :D serial ogólnie bardzo mi się podobał, intrygi pierwsza klasa :) senioritka ja też rocznik 85' :) a skorpiona znak jest oznaczony od 23.10, a no szkoda szkoda, że nie ma jeszcze możliwości teleportacji to byłoby coś :) ja dziś miałam pobudkę o 6:30 :O Mała już zaczęła harce ale nie dałam się i poleżałam sobie jeszcze ok 40 min :) ja dziś pizze po wegetariańsku sobie zrobię, mam blaty i warzywka to dziś na szybko i w miarę zdrowo :P miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ogladalam sprtacusa i tez mi sie podobal hehe ja lubie te o zabrwieniu erotycznym :) mobilizuje sie do sprzatania ale na razie dopadla mnie zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Spartacusa chętnie bym obejrzała, też na fajnie zbudowanych facetów lubię popatrzec, ale z dzieckiem wieczory spędzamy ( bo tak do 20 to on ma kolegów) więc jakiś "spokojniejszy" się przyda. A spartacusa obejrzymy sami z mężem:) A teraz lecę ogarniać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja juz po pracy i po badaniach,ale glukozy jeszcze nie mialam.Gotuje obiad pozniej sie odezwe;) ...ladne seriale ogladacie,a nasze male w brzuszkach wszystko slysza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny tak chwalicie te seriale ze chyba tez zaczne cos z tego ogladac :) Ogolnie to nie jestem zwolennikiem ogladania seriali na kompie bo szybko mi sie oczy mecza.. no ale moze warto sprobowaac. U nas dzien dzisiaj bardzo udany, zakupy wszystkie zrobione, teraz moge spokojnie isc rodzic, mysle ze mamy juz doslownie wszystko. No oprocz pampersow i jakis kosmetykow ale to juz moze sobie naprawde poczekac. Mysle ze jutro moge sie zabrac za pranie ciuszkow i bede miala zajecie potem tez na nastepny dzien zeby wszystko poprasowac.. Duzo frajdy sprawil taki dzien :) Co porabiacie dzis wieczorkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plany to pewnie właśnie seriale a teraz włączyłam kompa bo młody musi pierwszą stronę zrobić w zeszycie do angielskiego i chciał żebym mu Big Bena pokazała żeby narysował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×