Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Wgłowiesieniemieści - no ja nie wiem czy takie pieluszki się przydadzą, ale musiałam coś wybrać wiec wybrałam dwie flanelowe , jedną tetrową, ale te flanelowe właśnie w jakieś misie itd. A kobieta wysłała jeszcze pomadkę ochronną jako gratis, miło z jej strony. Flanelowa może się przydać w pierwszych dniach by po kąpieli wytrzeć maluszka, bo chyba jest bardziej miękka niż ręczniczek, ja tetrową zakładałam sobie na ramię gdy po karmieniu dziecko brałam na ręce by mu się odbiło i czasem mu się tak odbijało, że ulewał mleko na bluzkę, a tak ulewał na tą tetrę. No i jak gorąco było to tetrą go przykrywałam...nie wiem, buźkę czasem wytrzeć, bo na pewno będę używała pampersów. 2-3 myślę że starczą:) A te Twoje Omegi mają jakąś nazwę? Bo sobie kupię w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde taki długi post napisałam i mi nie wysłało:( Wgłowiesieniemieści - nie mam pojęcia do czego te flanelki mogą służyć:) Też wysłała mi takie kolorowe w misie, może po kąpieli malucha w pierwszych dniach owinąć bo bardziej miękkie niż ręcznik, do wytarcia buźki, ja tetry kładłam sobie na ramię by dziecko któremu się uleje po jedzeniu nie brudziło bluzki tylko właśnie tetrę. No i mój syn mocno się pocił w pierwszych tygodniach więc te tetry kładłam pod głowę i wymieniałam często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nic nie wysyłało a teraz wysłało 3 razy, albo to komputer mój albo kafeteria szwankuje, przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaffe pewnie szwankuje bo mi też czasem dubluje posty :) a te kwasy to Omega med pregna :) właśnie zjadłam obiad i czuję się przepełniona, muszę się położyć bo pęknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluch to tez kupie tetrowe,a o tych flanelowych pierwsze slysze. Ale macie sny nie zazdroszcze,moze za duzo horrorow?Ja wczoraj obejrzalam ten Cmentarz dla zwierzat ale do polowy bo cos mi strasznie mulil internet i nie wiem czasem czy ktos sie nie wkradl i nie korzysta z mojego internetu. Wczoraj dzidzia chyba przemeblowanie jakies robilo w brzuchu tak sie wiercilo,ze usiadlam i obserwowalam co tam sie dzieje;) CO ZROBIC JUTRO NA OBIAD,zupa odpada bo jeszcze jest goraco?????Nie mam pomyslow wogole;(Ratujcie! Dzisiaj do pracy jechalam na gape;p trzymalam w reku bilet i mi wyfrunal,akurat w momencie jak podjechal autobus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja teraz właśnie unikam mocnych filmowych wrażeń a mimo to sny takie okropne mam tyle, że ja zawsze miałam jakieś dziwne sny a teraz w ciąży się tylko pogłębiło :) z tym podkradaniem netu to różnie bywa :O ja się przyznam, że kiedyś sama podkradłam kilka Mb :) byliśmy wtedy z mężem w Norwegii, zrobiliśmy sobie wycieczkę po mieście a potrzebowałam skorzystać z netu, wyciągnęłam z plecaka lapka i szukam sieci, znalazłam jakąś niezabezpieczoną i ściągnęłam z netu jakiś plik :P może spaghetti ? :P to jest moje danie jak nie mam na nic pomysłu a nic nie chce mi się za bardzo robić :) oj tam wyfrunął :) na gapę też mi się zdarzyło jeździć :) zawsze po doładowaniu zapominam machnąć nią przy skanerze by się uaktualniła :P teraz mam spokój bo nie korzystam ale ile razy bym się nacięła to tylko ja wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Witajcie dziewuszki :) senioritka- ja bym jakies wlasnie spagetti machnela albo rizotto jak bylam mloda to duzo jezdzilam na gape i mnie pare razy zlapali ze w sumie muasialam placic zbiorczo ok 1500 i od tej pory nie ma bata na jazde na gape siec tez kiedys kradlismy przez ok 2-3 miesice a jakims wynajmowanym mieszkaniu az ktos zahaslowal wkoncu :) kupilam sobie dzis 2 tuniki na osttanie tyg ciazy bylam na usg- wszystko ok, potwierdzone na 100% ze to dziewuszka, wazy 1750- lekarz powiedzial ze sporo (albo to przez genetyke albo przez te cukrzyce) i jestem w szoku lekkim bo na tej podstawie obliczyl mi termin porodu na 03.11 !!!! a nie na 12.11- troche roznica jest ponadto wedle tych wyliczen jestem w 32tc i 5 dni a wg mnie 31tc5d a i ze mam @ jakosci lozysko- czyli standard na tym etapie ciazy a jezeli chodzi o kami to trudno- je sprawa mi szkoda 2+3 bo jakos sie to ucielo i w sumie izabeili bo sie z dupy obrazila co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a i malutka jest juz w plozeniu glowkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i ogladam ten cmentarz...Ja musze szukac jakies sukienki do slubu;/bo nie bede miala sie w co ubrac.Juz ogloszenie w gazecie jest;) ciezarowka moje wazy 1250 sporo roznicy...czuje ze chlopak ale zobaczymy. Co do jazdy na gape to za malolata wiele razy mnie zlapali i pamietam mialam chyba 15 lat i zawsze z ta sama kumpela;) Znam ja od urodzenia,od porodowki nasze mamy razem rodzily nas.Mamy taka sama date urodzenia i zawsze jak nas spisywaly kanary to nigdy nam nie wierzyli ze taka sama data urodzin,raz wyladowalismy na....komisariacie!Wstyd mi bylo jak cholera...Wszystkie mandaty splacilam;) a kumpela nie i do tej pory czasami jej jakies upomnienie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Jak zaczal sie Wasz dzien dziewczyny? Dobrze spalyscie? Ja dzis spalam jak zabita ale za to jakos niefortunnie bylam ulozona i mocno bark mnie boli tak jak bym miala staw wykrecony :( Ciezarowko super ze wszystko ok z malutka, a z tym terminem to faktycznie smiesznie :) Ale przynajmniej jest nadzieja ze Malenstwo bedzie szybciej przy Tobie :) Ja bym chciala tez wczesniej urodzic.. juz mi ciezko powoli. A ja dziewczyny zawsze bylam z tych grzeczniejszych co mialy majtki pelne jak jakims cudem nie mialy biletu :D Wszyscy sie zawsze ze mnie smiali.. :D No i pochwale sie dziewczyny ze poszlam Waszym sladem i zamowilam wczoraj mala pake uzywanych ciuszkow dla malucha 0-3m na eBay :D zobaczymy co z tego bedzie. mam nadzieje ze paczka przyjdzie :P Jakie macie plany na dzis? cos specjalnego? Ja teraz ide pod prysznic, potem mam znowu biegany dzien , najpierw polozna, potem do domu zrobic szybko obiad potem o 16h mam KTG a o 18h joge i na koncu jakies zakupy z mezem.. Zycze Wam wszystkim milego dzionka, moze w miedzyczasie uda mi sie tu do Was zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowko bardzo fajny zestaw poscieli! My sie dlugo zastanawialismy nad ta zaslonka/firanka (niewiem jak sie nazywa to dokladnie ;) ) ale stwierdzilismy ze dla chlopca to troche tak glupio.. Ale dla dziewczynki to super rozwiazanie, takie lozeczko ksiezniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wiem ze dla chlopaka srednio ten baldachim ale w sumie czemu nie, ja go kuilam z praktycznych powodow- strasznie lubie przewiew w domu i caly czs wietrze a takie cos osloni troszke Mala przed moim wietrzeniem i slyszalam ze te baldachimy to siedlisko kurzu- sie zobaczy j dzis duzo przy kompie i sprawy wyprawkowe i zawodowe i czekam na zakupy tesco :) bede dzis 1-szy raz gotowac leczo- znacie jakis fajny rzepis i wogoe strukture postepowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka ja właśnie tuniki mam ale za brakuje mi spodni ciążowych, miałam kupić ostatnio to polazłam do Tesco i kupiłam sobie ponczo takie długie i praktyczne bo cały brzuszek przykrywa :) super, że już na 100% potwierdzona płeć, mam nadzieję że po ostatnim usg Naszej Małej nie pojawił się ptaszek :D najważniejsze, że wszystko ok i córeczka zdrowo Wam rośnie :) bardzo ładna ta pościel i tyle dodatków :) a właśnie z tymi terminami to jest jakoś dziwnie, ja sugeruję się OM ale z usg zawsze wychodzi inaczej, na ostatnim usg miałam wg OM 22 tc a wg usg 23 tc i 4 dni :O marien mi dziś Mała dała pospać i w nocy nawet na siusiu nie wstawałam wyjątkowo, obudziłam się po 7 parę minut i od razu wstawiłam pranie, wyszłam po zakupy i już dziś nie muszę nic robić :) często robię leczo i zawsze w ten sam sposób : papryka, pomidory albo świeże albo z puszki, jakaś kiełbaska albo mięsko wołowe lub drobiowe < jak kto woli >, cebula, fasolka szparagowa i kilka ziemniaków pokrojonych w kosteczkę, wszystko ładuję do jednego gara :D doprawiam wg uznania, można wrzucić kostkę warzywną, ja wrzucam jak mi się przypomni :P na koniec doprawiam koncentratem pomidorowym i wsio :) danie jednogarnkowe, takie uwielbiam :) u mnie dziś pomidorówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam od rana bo byłam na wizycie u ginekologa. No więc moje dziecko waży 2 kg i według szacunkowych danych będzie miało co najmniej 4 kg w momencie porodu. Wiedziałam, że będzie kloc, nawet już czułam. Mały spał cały czas:) A najlepsze, że ostatnio zapisała mi żelazo, którego nie brałam, ale kupowałam sobie sok z buraków i powiedziała, że widać, że biorę żelazo bo tak krew się poprawiła:D Aha a co do cesarki to ona widzi, że jak najbardziej są wskazania ale nie może mi wypisać czegoś takiego jak "zalecenie do cesarki" bo to i tak decyduje lekarz, który będzie akurat na porodówce, a żebym miała pewność musiałabym rodzić w tym szpitalu, w którym ona pracuje a ja tam nie chcę rodzić, wiec jeszcze nie wiem co i jak. Kupiłam te kwasy Omega ale mieli tylko PRENATAL DHA ale to właśnie są te kwasy plus witaminy, może po prostu inna firma. Ciężarówko, śliczna pościel, ja jeszcze łóżeczka i pościeli nie zamówiłam, ale pewnie niebawem zamówię. Spodni ciążowych nie kupuję, mam dresy i legginsy:)Najwygodniej. Jakoś te 2 miesiące się trzeba przemęczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a leczo robię proste:) Pokrojona papryka, cebula i pomidory ( z lenistwa kupuję czasem już obrane) Wcześniej podsmażona kiełbaska i gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z dań jednogarnkowych lubie chilii con carne. Mielone mięsko podsmażone plus pomidory z puszki,1 papryka,1 cebula a na koniec fasolkę ciemną i kukurydzę dorzucamy. Sporo papryki chilii i innych przypraw. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a dolewac do tego wszystkiego wody? duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wrzucałam pomidory z puszki to w ogóle wody nie dolewałam, bo tam jest naturalny sok z pomidorów i inne warzywa też soki puszczają, więc niekoniecznie. Kurde narobiłaś mi smaka i chyba dzisiaj też leczo zrobię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wody dolewam odrobinkę bo jak wazka pisze jak wrzucam pomidory z puszki to one już są we własnym sosie :) wazka ładny klocuszek :) ale z tą cesarką to przeginają, i teraz żyj sobie w niepewności czy zrobią czy nie :O o właśnie ! buraczki chyba kupię i sobie ugotuję bo ostatnio nie miałam pomysłu na sałatkę do jaja sadzonego i standardowo zrobiłam marchewkę z jabłkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehehhe ja bede robic z calych pomidorow wiec chyba troche doleje tej wody hheh kociczka siedzi kolo mnie- spi i strasznie chrapie, cala noc szala n dworzu wyszla o ok 22 i wrocila gdzies o 8 rano i jest wczyerpana :) oho tesco pryjechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
dobra suroweczka to: starta marchewka na duzych oczkach do tego wcisniety czosnek (w ilsci- ile kto lubi) i wszytsko wymieszane w jogurcie naturalnym z odrobina majonezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wglowiesieniemiesci- jak ja czytam co ty zawsze wcinasz to to twoje zarcie idealnie sie pokrywa z dieta przy cukrzycy ciazowej wazk- faktycznie masz kawal chlopaka w brzuchu :) a ja myslalam ze moja Mala jest duza :) wogole nie chce nic mowic dziewczyny ale 8 miesiac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka ja zawsze tak jadłam, no może wcześniej od czasu do czasu jakiś fast food :) a odkąd jestem w ciąży różnica jest taka, że piję dwie szklanki mleka dziennie i dołożyłam trochę owoców bo wcześniej nie za bardzo przepadałam :) coś się pochmurno zrobiło :) wreszcie może popada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że taką jak ochotę mam w ciąży na kfc to nie miałam nigdy. Ale na konkretną kanapkę na Mega Pocketa pikantnego... I nie odmawiam sobie...chociaż ograniczyłam słodycze i tłuste rzeczy to raz na jakiś czas jedziemy do kfc. A surówki jak nie chce mi się robić to kroję pomidora i ogórka w plasterki i już:) Aha, dzisiaj miałam w skrzynce gazetkę z pepco i są w promocji półśpiochy za 4.99. i komplet : body z długim rękawem, czapeczka i śliniak za 9.99. Może kupię bo nie mam ani jednego śliniaka;) A muszę wam powiedzieć że półśpiochy to wygoda, bo jak maluch ma body to wystarczą półśpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
w tym pepco mozna robic zakupy on line? i czy obowiazuja wtedy promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już więcej ciuszków nie kupuje :) chyba, że jakiś jeden dwa kompleciki nowe ale to już mężem coś wybierzemy :) a może teściowa się rzuci w co wątpię :P no i nie pada, znów wyszło słońce..do dupy z tą pogodą.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja kocham kebaby, slodycze.... a teraz nie ma bata :) jedyne szalenstwo to gozka czkolada w iloscici 2 kostki na dzien :) ja chche cos dokupic- jakies 2 czapecki, skpetki 2 body, pajace na noworodka takie w rozmiarze 0-3 (blizej 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz po pracy i wlasnie zabieram sie za spaghetti.Nie moglyscie wczoraj podpowiedziec mi z tym leczo???:/a papryke to dajecie rozne kolory?czy czerwona tylko?Weszlam do polskiego sklepu i kupilam polskie jablka...zajebiste!!!Brak mi slow...pewnie do wieczora nie bedzie;) wazka...2kg duzy maluch;)moj ma dopiero 1250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×