Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Senioritka- przez to ze dzieciaki byly na weekend mala sie jakos przestawila bo kapalam ja przed 19 i szybko pozniej usypiala. Dzis znow szynko zasnela a w dzien spala tylko od 10.40 do 11.00 i od 14.30 do 16.30. Ale nie przetrzymywalam jej, tak sama od siebie nie spala. Moze juz sie tak utrzyma :) a sukienke jeszcze szukam, tyle tego na tym allegro ze sama nie wiem. A nie chce kupowac w Norwegii bo oni maja inny styl. W kosciele mala bedzie w ich norweskiej sukience bo taki zwyczaj ale po kosciele i przed chce zeby miala inna sukienke. cos takiego do kosciola: http://www.google.no/search?hl=no&q=kj%C3%B8re+d%C3%A5pen&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357700187,d.bGE&biw=1366&bih=667&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=7B7zUIf_IsSD4gSDgIHIDA#um=1&hl=no&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=d%C3%A5pskjole&oq=d%C3%A5p&gs_l=img.1.4.0l10.26899.27097.6.31897.2.2.0.0.0.0.128.224.1j1.2.0...0.0...1c.1.yGnd-5yj4cw&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357700187,d.bGE&fp=e6b8beb41812cd59&biw=1366&bih=667 wazka- jesli ona nie robi mi zadnych problemow ani jemu to ja nie widze przeszkody. To tylko jego ex, nic ich nie laczy po za dziecmi i nigdy nic nie bedzie laczyc, tego jestem pewna. Oni sa porpostu tak nie zgodni charakterami ze nie moga ze soba byc i wkoncu to zrozumieli :) A wg nas lepiej dla dzieci zeby widzialy ze mamy wszyscy dobry kontakt. Na poczatku bylo tak ze ja z nia wogole sie nie widzialam, jak odbierala dzieci to podjezdzala pod dom i nie wchodzila tylko moj wychodzil. Albo jak my odwozilismy dzieci to ja wysiadalam wczesniej gdzies i szlam do sklepu zeby jej nie widziec. Ale wkoncu przelamalysmy lody. Nie jestesmy kolezankami i w sumie nie rozmawiamy ze soba specjalnie. Takie tylko "czesc-czesc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
I nie senioritka tylko mamucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Podziwiam za dystans do sprawy z ex nie wiem czy bym dala tak rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukienki to chce princesske, wiem ze zaraz napewno komus sie nie spodoba ale mysle nad takimi zestawami: pierwszy http://allegro.pl/bdr-p011r-ekskluzywny-komplet-chrzest-mini-styl-i2935154891.html drugi http://allegro.pl/fdrb-p004r-komplet-do-chrztu-mini-styl-r-62-i2891526819.html albo cos podobnego w tym stylu z plaszczykiem i czapeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Mi sie wogole ta moda do chrztu wogole nie podoba :-) ale ten 2-gi link co teac wyslalas jest calkiem calkiem O matko jakie te lalki sa psychodeliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika - lany poniedziałek to 1.04. Ja mam chrzestnych w UK i im tak pasuje by od razu na święta byc. Creamyful - mnie nawet nie tyle o ex chodzi co o dzieci - nie zniosłabym tego że oprócz nas mąż dzieli swoje uczucia, czas itd na kogoś jeszcze. Ale jak Tobie z tym dobrze to fajnie. Obejrzałam dziś straszny film - Gabinet i chyba nie usnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) koniec laby :) mężowi skończył się urlop i już dziś w pracy :( Mała ostatnie kilka dni okropnie ulewa, po każdym karmieniu mimo śliniaka i pieluchy to cała się zalewa, dziś po butli tak odbiła, że zalała mnie siebie i nawet na moje kapcie poleciało :( mam nadzieję, że to nic poważnego, jak przyjdzie do Nas health visitor to powiem jej o tym o ile nadal Małej powtórzy się takie mocne ulewanie :( plus taki, że przybiera b.dobrze na wadze i nie płacze jak ulewa tylko się śmieje i robi wielkie oczy :) z mężem wzięliśmy się za oglądanie filmów nominowanych do Oskarów, wczoraj obejrzeliśmy ARGO, polecam jak coś..na prawdę mocny i niesamowicie tekściarki film, do tego na faktach a ja takie uwielbiam :) ale pewnie wszystko zgarnie Lincoln bo Spielberg już dawno nic nie dostał :P dobrze, że mąż już wrócił do pracy ale co za dużo to niezdrowo, były dni, że miałam go już dość, rozpierniczył mi cały schemat z Małą, tzn trochę jej się poprzestawiało z jedzeniem i kąpaniem ale nocki nadal przesypia a śpi zwykle od 22 do 7 rano :) wczoraj mieliśmy piękny dzień, było mroźniej ale za to słońce świeciło non stop, zero deszczu :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My Argo też obejrzeliśmy - mnie się podobał względnie- mężowi bardzo:) Jeśli ktoś lubi historyczne a ma mocne nerwy to polecam film Jeniec. W sobotę mąż sobie puścił - bo ja jeszcze spałam i potem chcąc nie chcąc ( nie lubię historycznych) zaczęłam oglądać od połowy a tak się wciąnęłam, że oglądałam z zapartym tchem a na końcu się pobeczałam co bardzo rozbawiło mojego męża. Film jest o niemieckim jeńcu który uciekł z sowieckiego łagru - film oparty na faktach. Też ten tydzien jestem sama i to sama z małym bo starszy syn na feriach ale tylko 5 dni bo potem mój mąż bierze 2 tyg ojcowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...poszlo o to,ze wybudzil dziecko o 3 w nocy a maly by zasnal wtesy.Pisalam o tym...Dzis wymyslil,ze mam od jutra isc do pracy i naszykowac mu mleko,rumianek i nakarmic malego o 5 rano i zaraz jechac...chyba go pojebalo jak ja chodze spac o 2.Tak to tez moge robic jak wszystko bede miala naszykowane.Sciaganie mleka tez troche czasu mi zajmuje,moze wogole sie nie poloze...?Juz mam dosc tych jego pomyslow. Co myslicie isc do tej pracy?Tylko,ze do poludnia to maly jest spokojniejszy niz wieczorem...Nie wiem co mi chce udowodnic tym,ze nie umiem sie zajac dzieckiem czy co?Ciezko jest mu zasnac nie wiem czemu;/?Zaczelo mu sie czesto ulewac i nawet zwracac takim serkiem? Wczoraj maly mial znow kolke,placz od 19 do 1 nie spal wcale.Dostal butelke o 21,ale pol na pol i 90ml jadl przez 50min.Ciezko go oszukac,jadl z butelki,ale glowke odchylal i szukal cyca.Po tej butli jeszcze cyca dostal.Spal od 1 do 5 przerwa na cyca i spal do 8 i dopiero teraz zasnal o 11.30... knika...ja tez bylam niecale 2 lata w zwiazku z facetem co mial 2 corki,ta mlodsza byla kochana,ta starsza juz cwaniara matka ja ciagle buntowala i doila kase strasznie...Wogole jak go poznalam to zarabial mniej niz ja,ledwo mu na rachunki starczalo i alimenty.Pomoglam mu stanac na nogi,pozyczylam mu kase na prawko na wieksze samochody i jak mi sie odwdzieczyl....do tej pory mi wszystkiego nie oddal.Tak nagadywal jaka ta jego byla zona niedobra i wogole i co sie okazalo niedawno,ze moja siostra sie z nia zna i bardzo fajna dziewczyna spodziewa sie teraz dziecka;)Teraz to wielkiego Pana z siebie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ja dzis hobita trzaskam Czesc wogole Jenca tez ogladalam bo w tv ostatnio lecial Wofhole sie wkurzam bo nie mam wogole czasu na filmy a planowalam na macierzynskim trzaskac po 2 dziennie a tu 1 na 2 dni :-) U nas nocka calkiem ok usnela o 20 i spala w sumie do 7 ale w miedzyczasie strasznie ulewala 2 razy ja przebieralam Mala robi coraz wieksze jazdy z jedzeniem wszystko ja intesuje i sie rozglada ciezko jej skupic uwage a po chwili beczy bo glodna :-) Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno dziecko mial z jedna zona,a ta modsza z druga co moja siostra ja zna;) W koncu dalam sobie spokoj,bo przemyslalam ze raz moze Ci nie wyjsc w zyciu ale 2 rozwody???I odydwie zony niedobre???Okazalo sie tez lubie sobie wypic i do tego balety...Co sobote by wychodzil na dyskoteki.Dobrze,ze to juz przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...to samo mam maly zamiast jesc to sie rozglada i zaciesza,a pozniej placz i glodny je na raty i nie moze mu sie odbic...a z tym ulewaniem co robic jest jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamyful...ta z rozowym plaszczykiem ladna.Ta pierwsza to jak z tego horroru,az sie wystraszylam mowie o lalce nie o sukience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jeniec w tv lecialylko mój mąż nagrał by obejrzeć jak mnie nie będzie bo to nie filmy dla mnie ale jednak się wciągnęłam. Senioritka ja bym nie szła do pracy - co najmniej przez pół roku, to nie tylko chodzi o nakarmienie i przewinięcie ale o kontakt z matką...a Ty zmęczona po pracy będziesz wracała do drugiej pracy w domu...Facet powinien sam umieć utrzymać rodzinę a kobieta to moze sobie na waciki dorabiać:)Tyle że nie kosztem 2 miesięcznego dziecka. A co do wiązania się z facetem z dziećmi - moja szwagierka ma faceta z dwójką małych dzieci - jego rodzina z nim nie chce kontaktów mieć ( za to że zostawił kobietę i dwójkę malutkich dzieci) wiec sie przyczepił do moich teściów:P A szwagierka papieros za papierosem pali jak on jedzie do dzieci ( np teraz w drugi dzien swiąt) Widocznie ją to boli ale nie powie bo sama ma dziecko z innym które z nimi mieszka. Nigdy nie chciałabym być na jej miejscu, zwłaszcza że Piłą jest mała i pewnie nie raz w sklepie czy na basenie te dzieci spotkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka Ty taka fajna i ładna dziewczyna a na takich nieżyciowych facetów trafiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka..ano co zrobic...Maz nie jest zly,tylko wkurwiaja mnie te jego madrosci...a z tamtym to bym sobie zycie tylko zmarnowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka a on w ogóle nie poleży? Bo mój się obudzil z godzinę temu i w bujawce leży i ada do tych wiszących maskotek...A też w dzien jest tylko na piersi wiec dosyć często przystawiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A moja 18 konczy 3 i teaz protestuje i placze bo na brzuszku ja polozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Znowu nie wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polezy z 10 min i juz mnie wola.A co ile dajesz mu cyca?Moj polezy,ale jak jest ktos przy nim gada do niego to tak.Dzis idealny tatus stwierdzil,ze dziecko sie zgrzalo...no ale kilka dni temu mowilam ze maly ma za goraco to nie sluchal.W pokoju goraco,ubral mu body i na to pajaca welurowego do tego przykryl go 2 kocykami.Znow mi sie krztusi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! Ale tu ruch u Was:) jeszcze nie mialam nawet czasu zeby wszystko nadrobic w czytaniu ale zauwazylam ze byla spora dyskusja ;) Nasz weekend byl spoko, maly b.dobrze zniosl podroz, i wcale nie przestawil sioe ze spaniem. Zasypial najpozniej o 22h i potemo 5 cyc i jeszcze kima do 8h. Ostatnie dwa dni maly budzi mi sie o 2,30h w nocy i szuka czegos do cycania. Najczesciej wklada sobie cala piastke do buzi ale po chwile sie wkurza i krzyczy. jak dam mu smoczka to jest ok tylko ze raz z tym wkladaniem i wypluwaniem smoczka bawilam sie do 5h az dostal cyca i dzis w nocy juz od razu dostal jesc i byl spokoj. Ehh chociaz przez tydzien byl cudownie spiacym dzieckiem ;) wglowiesieniemiesci piszesz ze mala Ci ulewa.. mi tez od piatku mlay co go poloze na plasko to prawie wszystko zwraca.. ale tez sie przy tym smieje i na wadze przybiera wiec jeszcze nie panikuje choc wkurza mnie to wieczne przebieranie.. creamyful - ja takze podziwiam ze wytrzymujesz taki uklad partnerski.. wazka my chrzciny robimy 17 marca ale w PL. A robisz chrzciny w domu czy gdzies w lokalu? (niewiem czy juz o tym pisalas ?) Na temat zabawek mam takie samo zdanie jak wiekszosc na forum, dla mnie nie ma znaczenia marka, maly tez ma prawie wszystko co ma uzywane po starszym kuzynostwie a swoje ma chyba tylko 3 grzechotki i jednego misiaka-szmaciaka do przytulania i juz. Bedziemy czekac az od kogos podostaje zabawki, ja sama nie bede wydawac na to kasy. Dziewczyny maly jutro konczy juz 11 tygodni :) Czy wasze dzieci tez pchaja wszystko co mozliwe do buzi i slinia sie niessamowicie? Bo moj Filip jak szalony ciagnie lapke badz sokolwiek innego co ma w buzi.. ale na zeby to jeszcze zdecydowanie za wczesnie, czy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien własnie to przebieranie...a Mała jest taka że zaraz jak ją przebieram to się śmieje i guga i gapi się co robię :D od razu ze śpiącej robi się rozbrykana a ja mam taki nawyk, że wszystko co przy niej robię to gadam do niej, opisuję a ona patrzy z takim zaciekawieniem jakby wiedziała co dokładnie robię :D a ślini się czasami, nie za często ale pcha paluchy do buzi, pieluchę jak przy niej leży też złapie i ciagnie do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
To ja sie ciesze ze mala sobie zakodowala ze noc jest od spania ze jak sie upiepszy obrzyga itd jak ja przebiore tomidzie dalej spac nie zaleznie od stopnia ozywienia!, nAUCZYLAM sie ze jak w nocy cos wokol niej robie to do niej nic nie gadam bo tez sie rozbudza Marien dlugo walczylas ze smoczkiem ja max 30 min i wjezdzam z butla na szczescie ona dopomina sie jedzenia bopiero o ok 7 a o tej 4 to sie budzi dla zasady Mnie przez to ulewanie budzila dzis z 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
ale tu gwarno :) wazka to kiedy w tym roku są święta? ja sobie jakoś ubzdurałam , że na poczatku kwietnia. senioritka mi to znowu pozostał duży sentyment do tamtego związku , ale teraz też wiem, że to nie miało sensu bo po tym jak poznałam mojego obecnego męża i zrezygnowałam z tamtego związku to on wrócił do żony, a wcześniej tak mu podobno było z nią źle :) Ale sentyment pozostał ;) Dzxiewczyny czym mujecie butelki bo ja używam płynu Nuk ale tani to on nie jest- kupuję za 20 zł, ale w miarę dobry, bo po umyciu butelka nie ma żadnego zapachu. Może polecacie coś tańszego. Od razu mówię, że nie myję ręcznie bo zmywarki nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
aha, no i mój też ostatnio strasznie ulewa.Czasami mam wrażenie jakby oddawał wszystko co wypił. A najgorsze to nie to , że od razu po jedzeniu z niego leci, ale potrafi 2 h po tak pożadnie zwymiotować, bo po takim czasie to już chyba nie ulewanie tym bardziej, że leci z niego już serek. Mówiłam ostatnio na szczepieniu o tym ulewaniu, a ona , że jeżeli przybiera na wadze to ona nie widzi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×