Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Marien wysłałam. Muszę Wam dziewczyny podziękować. Nikt mnie dotąd az tak nie zmotywował jak Wy do odchudzania, od dzisiaj dieta plus ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam juz prawie wszystkie! jeszcze tylko knika brakuje :) ka85 zaraz Tobie tez cos podesle bo widzialam ze maila podalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamyful szczuplutka tzn 22kg + :P z ktorych nadal jeszcze 8 zostalo i nie chce za cholere uciec.. Milo Was zobaczyc dziewczyny jak wygladacie! teraz bede miala kazda z Was w glowie jak bede tu pisac :) Wazka a przed basenem przygotowywaliscie jakos malego w wannie czy od razu poprostu i basen i juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
rosze wyslicie ka85 moja Matylde bo mi cos nie chche przeslac a ja sie ciesz ze wzystkie jestesmy ladne :) wazka- chyba bede zmuszona cie poprosic o fotke terzniejsza bo gadasz gruba gruba a na fotach nic nie widc :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85...tak prawie mi zemdlal bo tak to moge nazwac.Caly czerwony byl powietrza nie mogl zlapac tak jakby stracil swiadomosc na kilkanascie sekund.Pierwsze co do glowy mi przyszlo to odwrocilam go do gory nogami i trzymalam pod brzuszkiem,klepalam po pleckach (ale nie przechodzilo) i w ostatecznosci wlozylam palucha do gardla i wtedy mial odruch wymiotny i wszystko juz bylo dobrze.Pomimo,ze stalo sie tak 2 razy to za kazdym razem karmiac go ogarnia mnie strach...Krztusi sie czesto,ale staram sie co kilka lykow zwlaszcza na poczatku karmienia wyciagac mu piers i przerywac jedzenie zeby polknal spokojnie,bo ogromne lyki robi.Nie pozwol mu zasypiac przy piersi,bo wtedy mleko moze samo leciec,a on nie polyka i spi w wyniku czego moze pozniej dojsc do zakrztuszenia.Nie odkladaj go do lozeczka jezeli mu sie nie odbije,zmieniaj pozycje poloz go nawet na chwile,ale lepiej zeby sie odbilo.Mojego odlozylam kilka razy bez odbicia bo juz tracilam cierpliwosc i budzil sie z rykiem po pol godz.Nauczylam sie troche cierpliwosci do niego. mamucha,wazka....ja juz te zdjecia Wasze widzialam ;p marien...na kazdym zdjeciu zupelnie inna osoba,do ktorej teraz najbardziej jestes podobna?To z brzuszkiem ladne. wglowiesieniemiesci....to pierwsze ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heheh ja nie czuje sie gotowa psychicznie na wysylanie fot poporodowych chyba ze wszystkie ustalimy ze wysylamy na maksa naturane a nie zadne reprezentacyjne heheh tak w ramach kontrstu wglowiesieniemiesci- dokaldnie b milo mi was poznac a dokladniej zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
dziewczynki ale jestescie ladne kobietki!! i w ciazy jakie ladne. dlatego z okresu ciazy jednak Wam nie przesle... :)chyba ze znajde cos fajnego z siostry wesela:) wysle Wam moje jak tylko wp zacznie dzialas bo cos wariuje i nie moge nic zrobic, ledwo odczytalm Wasze wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
mamucha WOW!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien nie przygotowywaliśmy się specjalnie - po prostu pojechaliśmy, tyle że nie siedzę godzinę a jakieś 20-25 minut.. Na początek wystarczy. najbardziej to chyba zdziwiony był prysznicem, mocno na twarz mu leciało ale trzeba było porządnie namydlić oliwką i spłukać... Dziewczyny wszystkie na serio zgrabne jak nie wiem . Idę robić brzuszki, mam depresję teraz:P Miłego popołudnia! ps. Wyslałam Hubiego w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
moje tez juz poszly ale wierzcie mi lub nie nie mam zadnego z okresu ciazy!:) tylko brzuszek kontrolowany byl i zdjeica co 2-3 tyg:) nawet z okresu po ciazy mam tylko z malutkim:) no i dobra moj puciek tez poszedl w swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
kaa85- b ldne fotki a mlody super kudlaczek hehehe forum nabralo rumiencow :) to co nastepny etap- zlot ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 ja tez chce suknie rybke ale ta co wyslalas podkresli WSZYSTKIEEEE niedoskonalosci... jest tak idealnie gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 a gdzie w Polsce mieszkałas? Napisz kilka słów o sobie bo my tu tyle miesięcy piszemy i musisz nadrobić chociaż troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wazka jakie swietne wloski!!:) ja mieszkam w woj lublskim, taka mala miescina napewno nie bedzie wiedzialy w kazdym razie lubelskie:) creamyful wiem wlansie dlatego mysle o zmianie czesci "biodrowo brzusznej":) moze cos pomarszcze ale boje sie ze straci fason:/ a zdjecia Twoje gdzie?:) malenstko boskie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
uciekamy na spacer:) talk to you later ladies!:) wazka no i Twoje zdjecia:) i reszta opini na temat sukienki mile widziana:) creamyful a kiedy wesele? tez w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlot ? heh ciężko będzie ale może kiedyś :) i też proponuję u senioritki, ach te plaże :P super foty dziewczyny :) Craemyful podziwiam za chodzenie w takich szpilach, ja kiedyś chodziłam ale to bardzo dawno dawno temu :) ja niedługo chcę pofarbować włosy bo czuję jakoś tak nijako, niby mam swoje naturalne ale już mnie nudzą strasznie i mam ochotę na "rudzielca", kiedyś już się tak farbowałam to wiem, że źle nie będzie :) oczywiście jak zaktualizuję swoje oblicze to podeślę fotkę :P miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude są fajne. Też miałam ochotę ale bałam się że jak będzie źle to nie wrócę do swojego zbyt szybko. Ka85 a ja nic od Ciebie nie dostałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wazka juz dostalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeee
aaaaaaaaa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 wyslalam zbiorowo do wszystkich zdjęcia. Może do Ciebie nie doszło. Wyśle później jeszcze raz bo teraz na tel jestem. A daty ślubu nie mamy bo czekam na rozwód poprzedniego związku. Może za 3 tyg będzie po wszystkim. Dziękuję za wszystkie zdjęcia. Super wygladacie. Ja po chrzcinach podesle co nowego, bo teraz nawet nie mam. Tylko twarz z córeczka, nic po za tym. Ważka a Twojego maila wogóle nie mam i małego zdjęć też nie widziałam chyba? ;) My na basen też chcemy iść i mamy jeden z ciepła wodą dla niemowląt ale nie wiem jak małej sie spodoba. No i co do pampersa, to są one całkowicie nie przemakalne? Czy jednak coś wody sie dostało. Boję się, żeby coś się nie dostało bo przy dziewczynkach to ponoć niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 wyslalam zbiorowo do wszystkich zdjęcia. Może do Ciebie nie doszło. Wyśle później jeszcze raz bo teraz na tel jestem. A daty ślubu nie mamy bo czekam na rozwód poprzedniego związku. Może za 3 tyg będzie po wszystkim. Dziękuję za wszystkie zdjęcia. Super wygladacie. Ja po chrzcinach podesle co nowego, bo teraz nawet nie mam. Tylko twarz z córeczka, nic po za tym. Ważka a Twojego maila wogóle nie mam i małego zdjęć też nie widziałam chyba? ;) My na basen też chcemy iść i mamy jeden z ciepła wodą dla niemowląt ale nie wiem jak małej sie spodoba. No i co do pampersa, to są one całkowicie nie przemakalne? Czy jednak coś wody sie dostało. Boję się, żeby coś się nie dostało bo przy dziewczynkach to ponoć niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
ja tez nie dostalam nic o sukience :) kaa jakie miasteczko w lubelskiem bo mam rodzine w swidniku ( to to? ) i dosc czesto tm bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×