Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
siemno moja w lozeczku i usypia powoli ka- calkiem mozliwe ze to kolki 36 osob to nie tak duzo wiem ze jakas tam moja dalsza rodzina robila na 100osob- to jest duzo uciekam bo dalej sie zle czuje caly dzien przelezlam zero energii jestem zla na siebie bo nie poswiecalam malej odpowiednio uwagi ale nie milam sily i generalnie dzis dzin polegal n uychaniu smoczka jak zczynala marudzic trzymjta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wazka ale kolki to 2-3 godziny wieczorem a on mi placze caly dzien. ale mysle ze to cos z brzuszkiem bo jak tylko sie uspokoi na chwilke to po paru sekundach wybucha przerazliwy krzyk. bez zdnego zamarudzenia wczesniej tylko od razy na cale gardlo pisk! to jest naprawde straszne, teraz moj jest z nim bo ja juz nie daje rady. moze to naprawde nietolerancja laktozy. czytalam ze jak dziecko jest caly dzien marudne to cos z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez lzy juz leca od jakiegosc czasu. Creamyful ja niedostalam jeszcze okresu i pewnie predko nie dostane, mam taka nadzieje ;) No ale u Ciebie to faktycznie dupa przed samymi chrzcinami.. Wogole to podziwiam jak szybko poszlo Ci przestawienie malej zeby w nocy spala. pamietam jak jeszcze kkilka dni temu pisalas ze mala nie spi w nocy tylkow dzien. Super! No i udanej imprezy! U nas chrzciny beda na 32 osoby. Maly teraz mi zasnal wiec ide posiedziec jeszcze nad tymi zaproszeniami bo do marca ich nie zrobie..:P ehh zachcialo mi sie.. Milego wieczoru i dobrej nocy dziewczyny! Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka - ciezka sprawa u Ciebie.. najlepsze w tej sytuacji moze jakies badania ale z tego co pisalas to zawsze very well.. a kiedy bedziesz w PL teraz ? albo prywatnie nie mozesz tam zrobic badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
w polsce bede za miesiac, nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze... wlasnie bylismy prywatnie. wogole to ja juz z nim tyle razy bylam u lekarza i tak jak pisalam juz wczesniej mam wrazenie ze traktuja mnie jak furiatke ktora z nudow szuka chorob u dziecka. a prywatnie bylam u polki i powiedziala mi ze to kolki bo brzuszek twardy. zapytalam czy jakies badania mozna zrobic ale powiedziala ze nie ma co robic badan bo to napewno kolki. sab simplex kazala dawac ale poprawy nie bylo. ja sie nie znam tutaj zeby zrobic badania nawet nie wiem jakie z reszta tu nie zrobie bez skierowania od ogolnego a ona nie da bo very well! dlatego jedynym wyjsciem jest isc w Polsce. poza tym oni twierdza ze maly moze byc jeszcze placzliwy bo porod niespokojny. wszystko trwalo 48h i wody odeszly 25h zanim malutki sie urodzil. a podobno jaki porod takie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
od wczoraj raz-dwa razy dziennie daje mleko bezlaktozowe a do tej poty tylko piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bo mój jak dokarmiałam źle znosił mleko nan. Teraz jak przekalkulowałam - tylko wtedy miał wysypkę okropną i zielone kupy. Zbadaj mu krew z rozmazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85....to nie prawda,ze jesli brzuszek twardy to musi byc kolka.Moja mama rozmawiala z lekarzem znajomym w Polsce,opowiadala moja sytuacje...a co do kolek powiedzial,ze jak maja byc to beda i bol przychodzi nagle i nagle tez znika.Mozna dziecku ulzyc cieplymi okladami,masazami i cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas też już wieczór spokojny, Meli śpi od ok 20 min, zasnęła jeszcze przy butli ale miała intensywny wieczór, bo mąż puszczał jej sporo muzyki, min metal, rock a nawet punk i bardzo jej się podobało, ja robiłam chórki a mąż udawał granie na gitarze, kosmos :) mieliśmy ubaw a Meli uradowana od ucha do ucha :) ja dostała pierwszego okresu a raczej plamienia 29 grudnia a dziś na wieczór dostałam okres bo już obfity i boli mnie podbrzusze :( zawsze miałam bolesne miesiączki, ciekawe jak będzie jutro :( miłego, "bezpłaczliwego" wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co tu dzisiaj tak pusto? Zamówiłam z allegro nosidełko i tak myślę że jak będze cieplej to będę malego pakować do nosidełka by coś w sklepie kupić czy z psem się przejść. A dzisiaj leniwy dzień, wszyscy jeszcze w pizamach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej my niedawno wstalysmy :) nocka wzgledna, chyba troszke przechwalilam mala bo o 20 usnela by sie obudzic o 21 zapewne glodna i w zwiazku z tym ryczaca zjadl le dajel ryczala nie wiem dlaczego i tak do 2140 bo wtedy usnela obudzila sie o 3 standrdowo zjadla i troche jej sie na guganie wzielo ale na szczescie jakies 20-30 min (ona glosno zasypia zawsze) o 5 miala jakis dziwny zryw le dostala smoka i dalej spac do 7.30 pozniej butla guganie i spanie do 10.30 ja tez mam nocidelko ale nie bede go uzywala bo wg mnie chust lepsza :) jakie plany na dzis mi zaraz wpada koeznka i robmy trenin rurowy i ogolnie gimnastyke brzuchy itd :P pozniej czekam na zakupy tesco :P a pozniej idziemy do knajpy grac w planszowki (oczywiscie z Matylda) a wiecczorem zobaczymy Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo Ty chustę wolisz, ale obojętnie czy chusta czy nosidło chyba wygodna sprawa by szybko coś załatwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda da Wam pograć? My gry to w domku jak już. Ale na dziś nie mamy planów. Domowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz do pracy wlasnie sie wybiera,a ja z malym standardowo.O 17 przyjedzie znajoma wiec troche bede miala towarzystwo.Usnal o 21 21.40 pobudka na cyca i spal az do 4 ;) do 5 pogadal sobie i spal do 8 wiec nie bylo zle. U nas pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
mysle ze da pograc my nie 1-szy raz do knajpy tak i jest spoko albo spi w gondoli albo wsadzam ja w chuste i gra z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilę żeby się pochwalić moją pierwszą cudowna nocą. Jak zasnela przed 20 to pobudki tylko o 23, 4.36 i 8 ;) a na dobre wstała o 9.50 pogadala godzinke i zasnela znów na pół godz. A ja już wkońcu w nowych wlosach ;) Biorę sie za robienie torta ;) a później dmuchanie balonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pada i siedze calymi dniami w domu i ciagle cos podjadam;/Mialam isc do pracy,ale nie zostawie tego marudy z tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
senioritka- zostaw :) niech sie facet pocuje :P ja dzis wskoczylam do wnny na 30 min i moj panike uzadzal bo mil sie zajc mala a byl nieubrany i bez sniadania a ona marudzila i mi gadal ze mam szybciej wychodzic a ja specjalnie sobie dluzej posiedzialam zeby kurwa mac mial przynajmniej jakiekolwiek wyobrazenie jak to jest :) heheheh ona caly cza sdzi ze jak sie zmieni pieluche da jesc i posadzi w bujaku to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe mamucha...30min tylko ,ja tak 45 w porywach do godziny siedze;)Zostawie go kiedy,ale musze mleko naszykowac teraz maly znow czesciej je przez to ze tak ulewa i wolalam zostac z nim,bo i tak pewnie bym musiala szybko wracac.Byle do marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
mi sie osttanio tk dlugo nie chce siedziec :) bo jestem na etapie: KOBIETA CZYNU i non stop zapierdalam w domu, ogarniam moj zajebisty program do montazu, ilnuje malej- wszystko staram sie pod zegarek rbic by wieczor miec tylko dla meza normalnie zamienilam sie w super kobiete najsmieszniejsze jest to ze przed urodzeniem robilam wszystko na maksa chaotycznie a ona mnie motywuje do porzadkowania wszystkiego :) w marcu chcesz do pracy wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj to samo.Powiedziałam, że wezmę prysznic a siedziałam w wannie i siedziałam. Wsypałam pół pudełka wody z solą morską to nie mogłam zaraz wyjśc żeby się nie zmarnowała:) Tylko że mały u niego nie marudzi. Siedzi sobie grzecznie w bujaku lub na kolanach a on ogląda tv. Jak ja go przejęłam top zaczął mi marudzić.I albo cyc albo ręce... Ale już mu przeszło i bawi się zabawkami z bujawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
to ja mam podobnie, jak B zajmuje sie mala to on super radosna rozesmina i wszystko cacy (zle tylko reaguje na disco polo, ktore nie wiem czemu moj B jej z uporem maniaka puszcza)a jak idzie do mnie to najpierw marudzenie o wszytsko i o nic i dopiero pozniej sie przestawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W marcu moja mama przyjedzie znow,wiec pojde do pracy troche odpoczac i kasa sie przyda.Wczoraj z malym na spacerze weszlam do sklepu z ciuchami ale dla mnie i przytargalam koszule biala fajna i bluzke ale na wiosne juz bardziej patrzalam.Spodnie byly fajne ale dupa juz nie ta;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a ja ide budzic moja na jedzonko i pieluche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haalo!:) U nas tze nocka spoko choc maly za kazdym razem jak sie obudzil to tez gadal prawie godzine zanim usnal :P i onudzil nas na dobre o 9h jak sobie gadal i krzyczal do zabawek z karuzeli. Jak tylko do niego podeszlam to usmiechnal sie do ucha do ucha. To jest chyba najcudowniejsza rzecz rano jaka moze spotkac :) potem wzielismy go z mezem od lozka i jeszcze godzine razem we trojke gugalismy i sie smialismy ;) Ja teraz robie obiadek a chlopacy uciekli mi na zakupy i spacer wiec mam troche czasu dla siebie. Jak ogarne obiad to ide dalej dukac te zapki.. Moj wogole zrobil mi niespodzianke i ma dzisiaj wolne a mial isc na popoludniowke. Stwierdzil ze chcialo mu sie z nami posiedziec i tak tez zajmuje sie malym od rana ja tylko sluze cycem :D Poza tym nie mamy zadnych planow na dzisiaj, jak wroca to sie najemy i pewnie cos poogladamy jak Filipek pozwoli. Milego weekendu dziewczyny! Pewnie jeszcze pozniej do Was zajrze! P.S. wazka ja tez mam nosidelko i bardzo sobie chwale. Czasem jak maly mocno marudzi to biore go w nosidelko i tak ze mna sprzata badz obiad gotuje a i wiosna bedzie fajnie z nim tak gdzies szybko wyleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był po prostu zmęczony bo usnął i śpi już ok 2 godziny. Marien no właśnie - zabraknie mleka rano do kawy w nosidło i do sklepu. I po domu też. Weekend i wszystkie chłopami zajęte?:) W takim razie miłego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×