Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
HA! smoczek wypluty i nie ma placzu...rokowania sa pozytywne no Fifi m fajne zmyslowe usteczka :) a Hubi fajne chlopeice spojrzenie i ladny usmiech:) no a moja Matyld to juz wogole skonczona pieknosc :P tylko ze pulpet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhe kazde z naszych malenstw ma w sobie cos wyjatkowego!:-) Hej knika!fajnie ze weekend sie udal! Mamucha zycze aby nie bylo dzis smoczka;-) ja w ciagu ostatnich 10 minut juz 2 razy bylam u malego w tej sprawie al raczej si ni obudzi juz.. Mam taka nadziej przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha kobiece kształty ma a nie pulpet. I piękna jest:) Zresztą pisałam Ci ze jest to chwilowe i zaraz Ci wyślę zdjęcie mojego starszego syna żebyś zobaczyła jaki chudy jest ( a był grubszy od Matyldy) I ten starszy ma tez duze usta i miał podobne jak Fifi a Hubi niestety nie, za to Hubi ma podkrecone rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...cos za czesto Cie ta glowa boli:/ Maly zasnal po godzinie,ale oczy przymruzone... Zjadlabym cos pysznego;p Tak sie zaczal slinic,ze boje sie zeby sie nie krztusil ta slina i do tego kladzie cale raczki do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...hehe nie jestes pierwsza ja wyslalam zdjecie po porodzie juz;) Ja jeszcze nic nie cwicze,bo nie mam naprawde kiedy a jak mam chwile to nie mam sily;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knika...uwielbiam czarny kolor i sukienki zwykle czarne z tym,ze na chrzciny bym nie zalozyla. Ciekawe jak sobie radzi ka...85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka to nie mnie:) Mnie kilka razy w ciąży bolała co dla mnie było nowością i zwaliłam na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
no poczytałam trochę :) creamyful współczuję z tą piersią bo wiem co to za bół gdy brodawki masz do krwi pogryzione. Miałam tak gdy na siłę dostwiali mi małego w szpitalu. Ale chyba to mleko co ściągasz z tej krwawiącej piersi to nie dajesz córeczce? mi w szpitalu nie pozwolili karmić krwawiącą piersią. wazka mój mąż nie jest nikim ważnym , to on przeprowadzał wywiad z jakimś sportowcem bo jest dziennikarzem i pracuje w lokalnej telewizji. Oprócz tego pracuje też jako operator kamery. W sumie dzięki tej jego pracy się poznaliśmy. teraz też go nie ma bo pojechał jakiś mecz nagrywać, a ja sama z maluchem, który jakoś nie ma zamiaru zasnąć. Leży i gada z obrazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka też się zastanawiam nad tą czernią i może jakąś marynarkę kolorową dorzucę do tego, bo kolorów to teraz w sklepach strasznie dużo :) znowu pełno jakiś intensywnych różów i pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
smieje sie troche z tego ze pulpet i wiem ze sie jeszcze wyrobi ale ladniutka jest na serio to nie moja opinia tylko wszystkich trzy ja widzili smiesza tylko jej dlugie wlsy i fryzura na disco polo uciekam n integracje z mezem- na national geographic leci seria katastrofy lotnicze tym razem o smolensku :) wczoraj ogladalam "django"- tarrantino- zajebisty tarantinwskie kino 1-sza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię czarne sukienki. A na chrzest mam kieckę którą kupiłam na komunię chrześniaka ( w maju) to ją założę. Ma kolor malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
wazka kiedyś vectra a teraz asta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) Ja miałam w Pilsacie pracować, ale na umowę zlecenie - a że akurat miałam pracę na umowę to nie zmieniłam. Założę się ze mamy dużo wspólnych znajomych, a to się pewnie okaże jak się w końcu na kawę umówimy:) Dzisiaj musi być niskie ciśnienie bo słabo się czuję i ja i mój mąż i syn jakiś senny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
potwierdzam z tym ciśnieniem bo jak wracaliśmy samochodem do domu to zasnęłam co mi się nigdy nie zdarza bo muszę pilnować jak mój prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
to cisnienie to chyba i do mnie dotarlo. dzisiaj ledwo zwloklam sie z lozka. albo to zmeczenie. glowa mi pekala, tylko ze ja od kilku lat mam z tym problem i zadne tabletki nie pomagaja nic. poprostu musze przeczekac az przejdzie, ale bol tez taki ze az wymiotuje... chyba nie bedzie zaskoczeniem jelli napisze ze moj maly nie spi jeszcze. wieczor okropny, bylismy u znajomych i nie dalo sie wysiedziec tak plakal :( ehhh teraz w lozeczku przy suszarce zasypia... jesli chodzi o czarne sukienki to uwielbiam klasyczna czern (zalezy jaki styl sukienki) ale czarne klasyczne princeski czy rozkoszowane cudo. załoz do tego jakies jasniejsze buciki i marynareczke lub cos i bedzie fajnie... mam ochote obejrzec jajis film, ale nie mam czasu... czy ja mam depresje juz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u Nas wieczór spokojny, Meli już śpi od 2 h, ja po b. długim prysznicu, dziś nie mam ochoty na jakieś filmy, mąż grzebie coś w necie a ja może poczytam coś jak nie padnę, u mnie dziś ciśnienie super, słoneczko, bez deszczu i wg :) ja już nie pamiętam czy w ciąży miałam bóle głowy, może i tak, ale ja to po prostu przesypiałam i tyle :) zmykam z kompa, jak mąż w domu to okupuje a ja nie lubię z tel pisać bo bezdotykowy jest i strasznie długo schodzi sie z tym pisaniem :) marien ładne fotki :) Mały rośnie jak na drożdżach :) miłej, spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Wstawać dziewczynki! Ka85 no ja właśnie zwymiotowałam z tego bólu - pierwszy raz w zyciu coś takiego mi się przydarzyło. Co to jest? Może migreny? Dziś już lepiej, wyspałam się porządnie. Mam pytanie: do kiedy trzeba poodawać tą wit D3+K? Bo coś słyszałam ze do 3 m-ca a potem samo D3. Ja mam 3 ostatnie kapsułki i chyba nie ma sensu już mi kupować na te kilka dni D3+K i chyba kupię samo D3. Jak WY robicie? Co do sukienek na starszego syna komunii też miałam czarną ale w taki delikatny srebrny wzorek ( kwiatki czy coś) i jasną marynarkę. W ogóle zauwazyłam, że mały zaczął być bardziej wrażliwy na bodźce. Jak leży na przewijaku to jak jest rozebrany to zaczna mruczeć - czyli zimno mu przeszkadza. Dotychczas nie było różnicy. Tak samo jak go z zaskoczenia dotknę - nagle takie duże oczy robi jakby się przestraszył. A jak byliśmy w Pile u mojej babci i przyszła sąsiadka babci i zaczęła do niego gadać to się rozbeczał. Albo poznaje już twarze ( i ta była obca) albo babie źle z oczu patrzyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej Zaczelam posta pisac i sie bateria w tablecie zesrala:-) Nie wiem jak z ta K i D bo Mati nie bierze bo jest na mm i nie trzeba Okropne macie te bole glowy wezcie do lekarza idzcie ja tak nigdy nie mialam Kaa- wspolczuje placzacego malego :-) wiem ze odechciewa sie maciezynstwa :-) moze na serio potraktuj go jak by to byla kolka i robcie masaze goraca pieluche do brzuszka itd? Jak nocki? U nas przecietnie wpakowala tyle w siebie ze myslalam ze na duzej padnie a ona o 1placz i glod i pozniej to samo o 5 teraz tez zjadla zrobila kupe i od 15 min spi :-) Zauwazylam ze jak na wieczor mniej zje to dluzej wytrzymuje a jak wpompuje w siebie duzo to szybciej sie budzi....dziwne Do mam karmiacych mm - macie jeszcze pokarm w cyckach? Bo ja w l piersi juz nic a w prawej ociupinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonię do wujka, on jest rodzinnym i spytam czy iść z tym do neurologa czy nie. Ale to pierwszy raz aż taki ból miałam. Objawy do migreny podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nocki to mój jak zawsze całą przespał- jest to jedyna rzecz która u niego się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A mi mala spi od 2,5h :-) zakopana pod koldra :-) Czy w nocy zmieniacie pieluche? Bo ja przestalam zakladam o tej 19.40 i ma do tej 7-8 nic sie jie odparza i jest ok ale mam jakis wewnetrzny wyrzut sumienia ze powinnam wczesniej Na sniadanie robie watrobke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , u nas nocka ok, aż się dziwnie czuję że Meli przesypia mi te nocki, ciekawe czy tak będzie zawsze nie biorąc pod uwagę ząbkowania :P mamucha ja już mleka w piersiach od dawna nie mam, na samej końcówce pamiętam, że potrafiło mi jeszcze coś wystrzelić ale odkąd jest spokój w cyckach to zaopatrzyłam się wreszcie w jakąś normalną bieliznę :) bo tak to miałam takie spadochrony by pieluchy wkładać tetrowe bo u mnie był taki nawał, że wkładki laktacyjne mogły się schować :) dziś w nocy myślałam, że umrę z bólu, końcówka okresu a mnie tak brzuch rozbolał o 3 w nocy, musiałam wstać i łyknąć sporą dawkę paracetamolu, jakoś przeszło a dziś już śladu po okresie :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmieniam w nocy no chyba, żeby jakaś "awaria" była ale Meli odkąd przesypia nocki kupy robi albo w ciągu dnia albo na wieczór :) nie ma żadnych odparzeń, nigdy nie miała, w ciągu dnia zmieniam przed każdym karmieniem i w razie kupy a nocy od tej 21 do 7 rano już nie. poza tym przeszłam na pieluchy huggies 3 i sa na prawdę świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
u nas nocka znowu spokojnie, pierwsza pobódka na karmienie dopiero o 6 rano. Mamucha na śniadanie watróbkę? ??? Co prawda lubię watróbkę ale nigdy nie próbowałam jej jeść na sniadanie :) Co do czarnej sukienki to taka prawda, że prawie wszystkie mam czarne bo tak się najlepiej czuję , tak jakoś bezpiecznie :) no pomyślę o jasnej marynarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
ja też od jakiegoś czasu nie zmieniam pieluchy w nocy, bo po co małego budzić, a pielucha wytrzymuje i nic nie przecieka no i odparzeń też żadnych nie ma. Mój mały w ogóle chyba nie jest zbyt delikatny bo zmieniam co chwilkę pieluszki i chusteczki i jeszcze nie miał na żadne uczulenia. Zaczynam się więc zastanawiać czy nadal prać w płynie dla dzieci bo trochę mnie męczy to segregowanie i zbieranie całej pralki małych ciuszków. A Wy jak? pierzecie już wspólnie z Waszymi ciuchami czy nadal osobno w specjalnych detergentach? wazka a mierzyłaś sobie ciśnienie? ja kiedyś też wymiotowałam z bólu głowy i jak mama mi zmierzyła ciśnienie to się okazało, że bardzo miałam niskie a raczej jestem wysokociśnieniowcem, kiedyś nawet brałam tabletki na ciśnienie, ale źle się po nich czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika - nie mam aparatu do mierzenia, ale kupię - czasem w lidlu już za 40 zł są. Ja też mam niskie ciśnienie na ogół. Mamucha pieluchy nie zmieniam bo śpimy, musiałabym budzik nastawiać czy coś, nawet o tej 6 czy 7 nie zmieniam, bo małemu przez sen daje cyca a pielucha spokojnie do 9 wytrzymuje, nawet nie jest pełna. Mały w nocy nie pije (troszkę tylko o tej 6-7) więc nie sika. Dziewczyny a ile dacie księdzu za chrzest tak żeby się nie obraził?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Musze kurde jakos mala zmobilizowac by mnie nie budzila trudno najwyzej tej nocy sie nie wyspue ale sprobuje ja jakos przetrzymac Wazka ja bym nic nie dala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×