Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość izabela1000

Witam mamy, wiem że dużo jest takich topików ale wszystkie mają już swoje osoby ktore ne chcą nowych więc dajmy szanse nowym osobom do podzielenia się refleksjami, radościami i obawami. Ja jestem w 18 tyg ciąży i termin na 3 listopada a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee znowu kolejny taki sam nudny topik, po kiego grzyba zakladasz setny taki sam temat, zamiast dolaczyc do juz istniejacego?????? Tylko zasmiecasz forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
dlatego że tamte topici są juz stare i kobiety wciaz dalej na nich piszą bo mi z mam listopadowych ktore urodzily w tamtym roku,. bylam na jednym ale zrobila sie taka klika że nie bede prosic wiec sama zalozylam, jesli nie chcesz nie pisz... pozatym na tym forum jest bardzo wiele niepotrzebnych tematow... a ten jest ważnym tematem bo dotyczy mojego i inych dzieci wiec dziekuje za takie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
piszcie dziewczyny bo mam wiele pytań do Was szczególnie do tych mam które urodzą kolejne dziecko... na prawdę zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze że masz swój:P a ja nie należę do żadnego więc może tu się podepnę bo na żadnym nie pisałam:) ja mam termin na 1 listopada i liczę na to że moje dziecię ominie tę datę:P a że będzie 3 to możesz pytać może będę w stanie odp choć dla mnie to i tak wszystko jakby po raz pierwszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ja mam termin na poczatek listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o siemacie, jestem w innym topiku ale tam jakos pusto i cicho i tak czekam i czekam az cos napisze ktos a tam nic :p tak ze sie dołączam bardzo chetnie :)) ja mam termin na 17 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Super Witam.. fajnie miec teraz kolezanki z ktorymi mozna porozmawiac i co dziewczyny wiecie juz co będzie? syn czy córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę 19 czerwca to będzie chyba 21 tydz i liczę na to że się dowiem:) a mam już 2 chłopaków i chciałabym jeszcze jednego:P no chyba że będzie mieć parcie na szkło tak jak brat ktory tylko dzioba wystawiał do usg i dowiedzieliśmy się póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
No to ja sie pochwale ze bede miec synka:) ginekolog wyraznie powiedziała widze siuraka hehe cieszemy sie z mezem a od ktorego tyg mozna juz kompletowac wyprawke"? zeby pozniej nie biegac z bardzooooo duzym brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPoznań
Witam was dziewczyny, ja tez mam 18 tydzień , termin porodu mam na 7 listopada. Brzuszek juz mam spory, czoraj byłam u gin i powiedział ze jest coś miedzy nózkami i raczej na 80% chłopak ale czekam na kolejne usg za dwa tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same chłopaki:P to może i mi sie trafi:D ja już pomału kompletuję ciuszki bo niewiele mi zostało :( mały ściorał wszystko do końca:P a tak to wszystko prawie mam:) pomału rozgladam się za podwójnym wózkiem:) a ciuszki zwłaszcza bodziki kupiłam uzywane bo biorąc pod uwagę moje doświadczenie to idzie tego dużo i są najbardziej narazone na działanie kupy:P drugi syn miał przez 3 mc takie sranie że wszystko szło mu na plecy:P więc szło mi ciuszków ogrom:P a że to listopad i nie będę mogła suszyć na dworze a w mieszkaniu mamy ograniczone mozliwości suszenia więc zaopatrzę się w więcej:) na razie mam z 15 z krótkim 6 z długim i z 7pajacyków:) wszystko jak nówki bieluśkie we wzorki lub kolorowe i to wszystko za 30zł bo na wagę:P i mam gdzies że używane:) bo wiem ile tego idzie a w sklepie musiałabym za to dać kilka stów :( a tak przynajmniej nie będzie mi żal że jak obsra ekstremalnie to wezmę i wywalę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! izabela1000 super pomysl z tym topikiem! ja tez tylko podgladalam inne tematy ale nigdzie sie nie udzielalam bo tam to trudno sie wkrecic i wogole. Tak wiec ja tez jestem teraz na poczatku 18 tygodnia i niestety jeszcze nie mam pewnosci co bedzie ale raczej tendecja jest na dziewczynke :) A jak sie czujecie ? czy wszystkie dolegliwosci z pierwszego trymestru juz odeszly na dobre? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPoznań
ja miałam lekkie mdłości poranne, ale nie wymiotowałam, a powiedzcie mi dziewczyny jak z Waszą wagą?? ja schudłam 4 kg i na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie przytyłam a jak u Was do 18tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszystko minęło książkowo czyli po 12 tyg:) najgorzej nie było ale rewelacji tez nie :) potem doszły duszności i zawroty głowy ale juz jest ok:) tylko jak jest tak ciepło to gorzej się czuję i czasem mam bardzo słabe dni że ledwo chodzę... ja najpierw przytyłam potem schudłam i 2 tyg temu byłam na plusie niecałe 2 kg więc jest dobrze bo poprzednio w 15 byłam prawie 8 do przodu już:( a dziewczyny czujecie już ruchy:)? ja od 2 tyg rano jak położe rękę to takie delikatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie bylo tak zle z tymi dolegliwosciami,poranne nudnosci ale bez wymiotow, a najgorsza byla chyba sennosc.. :) Po 10 tyg. juz wszystko bylo ok. Teraz sily wrocily, tylko dokladnie tak jak 2+3, w gorace dni najchetniej zaszylabym sie w najciemniejszym kacie w domu tam gdzie nie dochodzi slonce i aby bylo chlodno bo nie umiem funkcjonowac. O wyjsciu z domu nawet nie mysle przed 18 czy 19h.. No ale mam nadzieje ze do takich temperatur powoli sie jakos przyzwyczaje bo przeciez caaaaale gorace lato przed nami.. :) A moja waga to narazie 3 kg na+ , mam nadzieje ze do konca ciazy bede sobie tak powolutku przybierala jak teraz :D Jesli chodzi o ruchy to ja od jakiegos tygodnia czuje takie juz calkiem przyjemne laskotanie w brzuchu zwlaszcza wieczorami jak sie poloze na wznak..:) Dziewczyny a czy tez zdarzaja sie Wam raz po raz skorcze brzucha? ja od paru dni zauwazylam ze rano i wieczorem lapie mnie taki jakby skorcz (niebolesny) i na brzuszku tworzy sie taka jakby gorka.. Czytalam ze tak moze byc i to nic groznego jesli nie zdarza sie to wiecej niz 10 razy na dobe ale troszke mnnie to wkurza i jestem ciekawa czy kazda kobieta takie cos ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
o super dziekuje za poparcie czułam że są takie osoby jak ja które szukaja swego miejsca.... oczywiscie zapraszamy i cieszymy sie z nowych osóbek... u mnie za 3 dni bedzie 19 tydzien i przytyłam do tej pory 3 kg. niestety ruchow nie czuje co bardzo mnie smuci bo czekam z niecierpliwoscia na nie. Ja równiez brzuszek mam juz widoczny dobrze ze zaopatrzyłam sie w ciuchy ciązowe bo bieda by byla:) a macie juz wymyslone imiona? a co do ciuszków narazie boje sie kupować ,,, jeszcze czekam ,,, zabobony tak działaja na mnie,,, chociaz ostatnio znalazlam pampersy new born za 19 zl 45szt. wiec odrazu kupilam bo taka cena to rzeczywiscie okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
marien 21 ja tak mam ze bardzo duzo siusiam i mam tak ze bola mnie czasem jajniki raz z jednej a raz z drugiej strony... jesli chodzi o noce to męcze sie czasem bo albo spac nie moge albo siusiu i tak w kółko pozatym czuje takie dziwne uczucie jak leze na wznak wiec jak sie odwroce na bok to przechodzi przez co biodra tez mi dokuczaja ooo sie wyżaliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dobijają te nocne wyprawy do kibelka:( bo potem często nie mogę zasnąć... mały wstaje koło 8 więc spania też nie ma... ja w zabobony nie wierzę niby ale i tak jestem cała zestresowana czy wszystko będzie dobrze:( jak dziewczynka to Ewa a chłopczyk na 90% Bogumił czyli Boguś albo Miłek ale nie wiem czy to poprawne zdrobnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Cieszymy sie im nas wiecej tyml epiej i milej... u mnie synuś Igorek bedzie...ja przed wejsciem do gabinetu sie denerwuje czy bedzie wszystko dobrze i strach jest dlatego boje sie kupowac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec ja na szczescie nie chodze w nocy siusiac. jak wieczorem przed snem pojde to potem dopiero nad ranem tak ok 6h ide wiec mysle ze to calkiem niezle. co do bolu jajnikow to ja tez tak mam, ale to chyba normalne jak wszystko sie w srodku rozciaga. ja na samym poczatku ciazy mialam robiona laparoskopie wiec bol prawego jajnika jest jeszcze potworniejszy niz ten po lewej, no ale wszystko trzeba przezyc :) Ja np wogole nie moge w nocy spac na wznak bo ciagle mnie cos gnebi jak cos wlasnie inaczej odczuwam dlatego niestety zostaje mi tylko spanie na boku (czego nienawidze :( ) i pomocna w tym jest mi podluzna poduszka taka co np pozniej bedzie mogla tez pomagac przy karmieniu piersia. Ze wzgledu na zabobony ja takze nie kupuje jeszcze zadnych ciuszkow :D mysle ze tak od sierpnia zaczniemy cos dzialac z przygotowywaniem pokoiku i wtedy moze zaczne tez po sklepach troszke chodzic. Jest to moja pierwsza ciaza wiec nie mamy kompletnie nic dla maluszka... Jak bedzie chlopiec to Filip albo Romek a jak dziewczynka to Helenka albo Susanne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od września zaczynają sie przygotowania do komunii najstarszego i czas mi sie ukróci mocno:( na dzień dzisiejszy brakuje mi wózka ciuszki na pierwszy rzut mam no i kosmetycznych rzeczy:) ale powiem że duzo było roboty z przygotowaniem wszystkiego na przyjęcie drugiego:) cały czas sobie o czymś przypominałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinnka12344321!
witajcie, ja również mam termin na listopad, dokładnie na 10. :) to będzie moje drugie dziecko, mam już synka 2 letniego. za 3 tyg mam usg i mam nadzieję że dowiem się kto we mnie mieszka, liczę na córeczkę, ale jak będzie synek to też będę się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinnka12344321!
też non stop chodzę siku, ruchy czuję już od ok tygodnia, obecnie jestem w 18tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
no to widze nie tylko ja mam ten problem z siusianiem;) co do rzeczy to mam upatrzone wszystko i wozek i wogole ale poczekam jeszcze z 1.5 do 2 miesiacy i w sierpniu zrobimy pokoik małemu:) myslicie juz o porodzie czy to daleka rzeczywistość? ja mysle i powiem ze czasem strach mnie ogarnia Witamy nowa mamę ! polinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) pewnie że myślę o porodzie i boję sie tak samo jak za 1 i 2 razem:( licze tylko na to że jak 3 to pójdzie szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinnka12344321!
ja o porodzie jeszcze nie myślę, cały czas mówię że to jeszcze daaaleko ;) ale wiem że szybko zleci... ogólnie pierwszy poród miałam dość szybki ale jak przypomnę sobię ból to dziękuję bardzo ;) jeśli chodzi o wyprawkę to nic nie kupuję bo wszystko mam po synu, kupię tylko akcesoria typu butelki smoczki pieluchy kosmetyki itp ale to dopiero pod koniec ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×