Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość Pollinnka12344321!
narazie korzystam i śpię ile wlezie bo wiem że po porodzie różnie będzie z tym spaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinnka12344321!
jeśli będę miała synka to będzie Michał, a jeśli dziewczynka to Alicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasdnie:) ja też w miarę możliwości odpoczywam póki mogę ale jak sama wiesz ciężko odpoczywać jak się ma małe dziecko:P ale jak jestem zmęczona to siadam albo sie kładęi mam to gdzieś:P naczynia nie uciekną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
o widzicie a to moja pierwsze dziecko i jestem troche wystraszona że sobie nie poradzę jak malutki będzie płakać a ja nie będę wiedziała co mu jest i jak pomóc...ja pracuję wiec tez tego czasu na odpoczynek jest mniej ale wykorzystuje go jak to jest możliwe. Dziewczyny kupowałyście wózki czy zamawiałyście przez internet? bo ja wypatrzyłam na allegro nie tylko wózek ale i mebelki do pokoju i takie drobne rzeczy. Czy któraś ma u siebie w mieście IKEE i kupowała coś z niej dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my odpoczywamy tez w kazdej mozliwej chwili( a jest ich duzo bo nie moge juz dalej pracowac..) i czasem to chyba az za duzo mi tego odpoczynku :) A nawiazujac do wózków to moze juz bardziej doswiadczone mamy od nas by polecily np na co trzeba zwracac uwage przy zakupie? mi sie wydaje prawie kazdy wozek cudowny i wogole ale mysle ze wyglad optyczny to nie wszystko a nie mam zielonego pojecia co tak naprawde jest wazne.. co znajde jakis wozek ktory sie mocno podoba i czytam potem opinie w necie to od razu rezygnuje ale chyba nie da sie znalezc takiego co by sie wszystkim podobal i byl perfekcyjnie funkcjonalny? Ja jak bede rozgladac sie za mebelkami to najpierw wyrusze do Ikei, kiedys ogladalam tam super mebelki i wcale nie az takie drogie. A jesli chodzi o lozeczko dla dziecka to jestescie dziewczyny za tradycyjnym lozeczkiem czy moze ktoras z Was jest zwolenniczka lozeczek na zasadzie "koszy wiklinowych" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinnka1234321
jeśli chodzi o wózek to na pewno musi mieć w miarę duże kółka, bo małe nie sprawdzą się na śniegu, a my akurat na zimę rodzimy :) no i warto też sprawdzić ile miejsca zajmuje po złożeniu, bo nasz to prawie cały samochodowy bagażnik zajmuje... :/ ja kupowałam u mnie w mieście w dużym sklepie dziecięcym, mam wózek firmy chicco, w sumie jest jak nowy po pierwszym, bo jakoś szybko przesiedliśmy się na spacerówkę. lozeczko mam tradycyjne drewniane, i turystyczne składane (bardzo mi sie przydaje do dzis). pozdrawiam i udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinnka1234321
ja jestem od 2 tygodni na zwolnieniu lek i mam nadzieję że zostanę już do konca ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na październik, mogę sie do was dołączyć? Ogólnie czuję się dobrze, ciuszki wszystkie już mam ponieważ prowadzę własny lumpeks więc szkoda nie odłożyć dla siebie najlepszych sztuk, w zasadzie w sierpniu planujemy kupić wózek i na ostatnią chwilę kosmetyki. Planujecie zrobić USG 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Witajcie oczywiscie zapraszamy mozna sie dolaczyc:) co do lozeczka to na pewno tradycyjne bez szału ale materac dokupie na lepszym poziomie, co do koszyku mojzesza czyli wyklina bede rowniez posiadac w spadku ale ten koszyk to tylko na pare miesiecy póki tylko lezy... badanie 3D nie wiem chcialabym ale jesli nie bedzie takiej potrzeby to nie. Juz myslimy z mezem nad wyborem szpitala to na pewno:) co do pracy chcialabym jak najdluzej pracowac ... pozdrawiam was a wiecie jak wkleic suwaczka zeby dzialal bo mi tylko link wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
a co Ci polinka dolega masz problemy z ciaza? musisz lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
jaka cisza sie zrobiła ;) to ja sie przypomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) iza mówiłaś o wózku i duże koła obowiązkowo bo na zimę będą jak znalazł:) jak chcesz zamawiać przez neta to radziłabym najpierw coś upatrzyć poczytać opinie a potem udać sie do sklepu i dokładnie pooglądać sobie wybrany model:) piszę z doświadczenia:P ja na usg 3d nie idę bo mi sie nie podoba:P chciałam iść przy 2 ale jak popatrzyłam na necie to już nie chcę bo mi te maluszki wyglądają jak woskowe figurki... jakoś tak strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
No hej fajnie że odp. Tak szukam na necie bo nasze sklepy są drogie w porównaniu z tymi cenami na allegro. Jak najde czasu to wysle linka tu i pokaze to powiecie co o tym sądzicie. Duże koła obowiązkowo a te z przodu takie regulowane wiesz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poszukaj i pokaż:) ja szukam czegoś podwójnego i mam problem bo w sklepach nie ma żeby można było zobaczyć sobie:( i większość ma małe skrętne kółka... upatrzyłam sobie perg perego duette i poluję na używkę na allegro w fajnej cenie:) tak doradził mi facet w sklepie bo starszy na wiosnę będzie miał juz 2 lata i nie wiem czy będzie chciał jeszcze w wóżku siedzieć:( i szkoda mi w takim wypadku wywalać tyle kasy.... ale z nowych ogólnie doradził nam z firmy KEES powiedział że firma jest naprawdę porządna i ma fajne ceny:) na allegro też je widziałam:) zresztą mają swoją stronkę:) i odradził tako i casual play powiedział że kupa kasy a jakość marma i już lepiej to tako kupić bo taniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
o ciekawe jak znajdziesz stronki takiego wózka jak chcesz to pokaż z checią zobaczę:) a tak swoja droga czy Twój maluszek juz kopie? bo u mnie takie bul bul bul tylko słychać i nie wiem czy to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam dziewczyny Wasza dyskusje na temat wózków i tez czekam na jakies linki z Waszej strony, moze wtedy bede miala wieksze wyobrazenie na co patrzec wogole ;) a swoja droga to sie chyba moge pochwalic ze wczoraj zostalam pierwszy raz porzadnie "skopana" wieczorem :D zastanawialam sie ciagle czy i skad bede wiedziec ze to ruchy dziecka ale to bylo tak ewidentne ze nie bylo innej opcji :)Mile uczucie! Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopie to dużo powiedziane:P raczej takie delikatne szturchanie:) i muszę się skupić żeby poczuć:) ale juz sie wybrzusza raz z jednej strony raz z drugiej:P ten wózek polecił mi facet w sklepie jeśli chodzi o nowy http://www.babyclub.pl/product-pol-6121-Wozek-dla-blizniat-Tandem-Deluxe-K-74-Elegant-Kees.html a ten sama upatrzyłam ale poluję na allegro na używany http://www.tosia.pl/sklep/product/p/340/peg,perego,duette,sw.html fajniejszy bo ma duże koła ale zobaczymy... facet powiedział żeby kupić używkę za kilka stów a na wiosnę sprzedać i kupić jakąś fajna spacerówkę z dostawką... sama nie wiem co z tym zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia GGG
hej, ja tez nowa, mam termin na koniec pazdziernika. caly czas pracuje bo czuje sie bardzo dobrze. przytylam juz niestety 8 kg :( poradzcie prosze co kupic na wyprawke do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia GGG
czy temat umarl ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
nie umarł tylko jak ktos ma czas to wtedy odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaawazka
Witam...Termin mam na 12,11. Chciałabym się dołączyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaawazka
Zauważyłam, że jest Kasia z Poznania. Kasiu zastanawiałaś się w jakim szpitalu rodzić? Ja się boję tej Polnej bo jak byłam na badaniach prenatalnych to przeraziły mnie masakryczne kolejki i ilość kobiet- jak jakaś hurtownia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
o witamy nowe mamy;) dziewczyny co polecacie kupić dzidzi w IKEI? warto jechac? nie chodzi o meble ale po mniesze drobiazgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia GGG
czy sa jakies mamy z uk? ja narazie mysle czy zapisac sie do szkoly rodzenia? czy warto ? to moje pierwsze dziecko, ciagle pracuje i to na druga zmiane wiec nie wiem czy znajde na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Iza fajny ten wózio:) ale radziłabym kupić jednak osobno fotelik do auta no chyba że ten ma jakieś wyniki w ADAC.... ja jak poczytałam to następny kupiliśmy według tego:) a na marginesie odradzam maxi cosi peble bo dzieci strasznie sie w nich pocą:/ jest jeszcze inny z maxi cosi inny model i podobno obszyty inna tkaniną i jest super:) i radziłabym jednak poszukać czegos znanej firmy z dobrymi opiniami bo my sami kupilismy wózek na allegro tylko że sportowy i niby super bo na pasach fajnie się go bujało i w ogóle ale zaczął sie sypać po niecałym roku... niby gwarancja ale weź to odsyłaj potem tylko problem:( dlatego polecam szukać czegoś znanego niestety:) i teraz żałuję że nie poszukałam czegos uzywanego zwłaszcza że jeśli chodzi o gondolki często mozna dokupić nowe a używany masz tylko stelaż:) albo masz sportowe bez gondolki tylko mają taki wkład dla maluszków:) tak jest właśnie w tych co pokazałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za porade... widzisz ja sie na tym kompletnie nie znam, nie wiem jakie firmy sa polecane i dobre, ogolnie podoba mi sie bo jak patrzylam w sklepie to taki zgrabny i nie ciezki.. jesli znasz firmy lub strony gdzie mozna kupic dobry to prosze. tam bylo takie nosidelko prawda ktore na stelaz mozna podpiac rowniez tak? i moze sluzyc jako fotelik dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×