Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

ja też lubię pajacyki ale ubieram małego w nie tylko na noc do spania bo ma tyle ciuszków, że aż szkoda nie zakładać. I tak niektóre przegapiłam, a teraz są juz zamałe. No i teraz wiem, że głupotą było kupowanie tylu par jeansów i bucików. Bucików ani razu jeszcze nie założyłam a ma chyba z 5 par :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię pajacyki ale ubieram małego w nie tylko na noc do spania bo ma tyle ciuszków, że aż szkoda nie zakładać. I tak niektóre przegapiłam, a teraz są juz zamałe. No i teraz wiem, że głupotą było kupowanie tylu par jeansów i bucików. Bucików ani razu jeszcze nie założyłam a ma chyba z 5 par :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam buciki ale za duże jeszcze. W ogóle on drobny i ma bluzeczkę taką że nosił i 2 miesiące temu i jeszcze jest dobra. Ja akurat jeśli kupowałam to po 1 zł za sztukę lub mama kupowała w tej samej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wkurzają mnie takie złote rady, piersia karmiłam tylko miesiąc, choc bardzo chciałam dłużej ale niestety tak się ułożyło. Wiele razy słyszałam komentarze typu szybko się zleniwiła itp. i to mówiły osoby z rodziny, nikt nie spytał o powód tylko od razu oceniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w założeniach chciałyśmy wszystkie karmić ale wiadomo że różnie to bywa, ja też miałam problemy i byłam blisko przestawienia na mm, ale się u mnie akurat udało laktacje rozkręcić. Jak w szpitalu mówiłam, że nie mam pokarmu i chcę mleko dla dziecka to mówiły że nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu, mam dostawiać, dostawiać, a mały głodował, bo ja faktycznie dwa dni ani kropli nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wy mądrale:) Ja małego wystroiłam w bluzeczkę z kapturem i tak marudził, że musiałam mu zdjąć. Chyba kaptur mu przeszkadzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kaptury :) też mi się takie bluzy i sweterki podobały zanim zaczęłam je zakładać i okazały się strasznie niewygodne dla leżącego malucha. Teraz jak dostaję taki ciuch to od razu wiadomo, że od kogoś kto nie ma dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
hehe ja tez nakupowalam slicznych ale wcale nie praktycznych ciuszkow! wiekszosci z nich nigdy nie zalozylm a tylko okazalo sie pozniej ze musze dokupic wiecej pajacykow i body! :) teraz gdybym miala drugie to bym byla madrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety musimy dołączyć do grupy maluchów z ciemieniuszką, tak od kilku dni się zbierało a dzisiaj to już nie da się nie zauważyć, że mamy problem :) wazka wiem, że jakiś szampon używasz, napisz jaki i czy jest skuteczny. no i czy macie jakiś wypróbowany sposób bo ja wczoraj wieczorem próbowałam ten sposób z nacieraniem główki oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knika....ja godzine przed kapiela smaruje oliwa z oliwek mozna zwykla oliwka jak zmieknie wyczesuje szczotka i grzebykiem bo sama szczotka nic nie pomagala i pozniej kapie.Pamietaj o splukaniu glowki czysta woda po kapieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to źle robiłam, bo ja nasmarowałam na godzinę, wykapałam i dopiero po kąpaniu próbowałam wyczesywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam sytuacja na froncie? my znowu w knajpie z planszowkami bylismy i niunia grzecznie w wozeczku spala mala padla dzis przy butli i wyila moze 20ml :| dzis wogole zrobilismy kapanie wspolne w wannie w sensie ja i mala a tata byl asystentem :) REWELACJA!!! mala zadowolona lezala na wodzie chlapala raczkami, usmiechnieta od ucha do ucha nawet niechcacy dala nura bo mi sie wysunela z reki i na lezoaco na plecach pod wode :) troche tylko plakala, parskala i kichala :) co do ciuszkow to ja tez mam pelno sukieneczek spodenkow bluzeczek w jakies gowniane rozowe akcenty- wszystko niewygodne jak cholera i mala albo w dresach albo spiochy lub pajace mamy coreczek- walczycie z rozowym kolorem? bo ja sie stram na maksa unikac ale tez nie na wariata w zwiazku z tym ma kilka ladnych (nie tandetnych rozowych ubranek) ale jej srednio w tym kolorze hehehe mam jedna czarno szara bluze tylko na razie jest za duza osttanio dostala fana bluzke z ciezarowka to w niej czesto "chodzi" bo wyglada cool jeszcze jej codzennie robie irokeza i z takim chodzi bo tez jest bardziej cool bucikow nie mam zadnych bo od razu do wora z rzeczami niewygdnymi i niepotrzebnymi szly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wieczór spokojny, Mała zasnęła po 20tej, kilka minut później było wielkie odbicie i trochę płaczu i śpi dalej :) ja Małej kupiłam sporo śpiochów, pajaców etc.. te rzeczy co dostałam już mniej praktyczne bo właśnie te bluzy z kapturem, jakieś falbanki, bluzeczki zapinane z tyłu, nic z tego nie założyłam, kolor różowy póki co dominuje w ubrankach ale akurat w tych z których Meli powoli wyrasta :) dziewczyny zrobiłam tabelkę, ułożyłam chronologicznie co do daty urodzenia, puste pola proszę jak chcecie dać znać to uzupełnię :) knika też z ciemieniuchą walczyłam tj dziewczyny piszą, trwało to krótko, poskutkowało po kilku razach :) link do tabelki, https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aly-0RbpNgUFdEQ5QTF4bE81TWc0RTJ5THRtbnhTVEE miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
widze ze i na forum weekend :) moj chyba powoli zapada w sen, a przynajmniej nie slychac zadnych odglosow z pokoju :) my obejrzelismy miss polski i teraz relax. dzisiaj pokusilam sie o winko z moim narzeczonym:) jaka ja mialam ochote choc troszke sie napic:) ogolnie to mam ochote napic sie wiecej ale jak znam moje zdrowie to jutro bym umierala dlatego w obecnej sytuacji nie moge sobie pozwolic na to :) milego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas różu dość dużo ale nie do przesady. Ja osobiście kupowałam małej na początku neutralne kolory ubranek, beze, brązy zieleń, biel. Ale po urodzeniu po kilku dniach mój powiedział mi że ubieram małą jak chłopaka. Że nie dość że nie ma włosów to jeszcze chłopięce kolory. I że to jego pierwsza córka i ma być ładnie ubrana a nie jak jej bracia ;) bno ale teraz też nie kupuję dużo różowych rzeczy. Ale ma pełno sukienek, spódniczek. Napewno zacznę ją stroic bardziej jak skończy 2-3 lata ;) A tak po za tym to u nas uregulowany dzień na maxa. Codziennie kąpiel koło 19.30, później cyc i najpóźniej 20.30-21 już śpi. Pobudka rano koło 10. W czasie nocy 3 pobudki o 24, 3-4 i 7-8. W dzień koło 12 godzinna drzemka. Kolo 14 spacer gdzie w połowie zasypia a jakieś pół godz. Później jeszcze jakieś 3 drzemki po 15-20 min. W dzień siedzi w huśtawce w salonie lub w krzesełku do karmienia w kuchnięi lub w kolysce ;) czasem lubi też.poprostu na podłodze na kocu polezec i sie rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też walczyłyśmy z ciemieniuchą, u nas pomogła oliwka i wyczesywanie. Co do ubranek to mam sporo różowych, kolejne kolory które dominują to beż i biel. Małą ubieram głównie w body, pajace, spiochy i półspichy. Mamy różne kiecki i w sumie to w większość Małej nie ubrałam:) Nataszka już śpi, a mnie znowu boli głowa, to już trzeci dzień z rzędu, nie wiem może to wina ciśnienia? Dzisiaj u nas cały czas padało, pogoda nie nastrajała pozytywnie:( Mała też wyjątkowo była marudna i dzisiaj dłużej zasypiała, czekam teraz kiedy się obudzi:) dzisiaj obejrzałam na tvn komedię romantyczną, a teraz zerkam na mecz Rumunia-Polska:) spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem pierwsza :) pobudka !!! Nocka jaz zwykle bez zmian czyli spokojnie , teraz maluch też śpi a ja trochę się nudzę :) Co do kolorów ciuszków to z chłopcami jest mniejszy wybór ale ja lubię beże no i w niebieskim tez mojemu maluchowi ładnie bo pasuje mu do koloru oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam mamusie? z chlopami? :PP moj ma kupe pracy i siedzi w biuze i klepie w kompa :) Matysiek w bujku obowiazkowo zadowolona bo najedzona, kupa zrobiona, ladnie ubrana i mama obok :) ogladamy skoki ....obcielo mi post :| w trakcie pisnia.....no to jeszcze raz :) creamyful- super ze mala grzeczna, przesypia nocki i ma tai uregulowany tryb- maluchy tak b dobrze funkcjonuja :) udalo ci sie to blyskwicznie zw ze ty wczesniej kombinowalas z kapiela o 23 :) do mnie zaraz koleznka na trening wpada, my poniej d tesciow na obiad oni maja pozniej baby sitting a my do kina na "drogowke" smazowskiego :)- b lubie jego filmy, zw "Roze" no i Wesele :PP a wy? udalo mi sie ogarnac ten program do montzu i zmntowalam fajny film z Matyska, jak go wyrenderuje i ogarne do konca to wam pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...na ciemieniuchę ja akurat polecam szampon bo przy małego długich włosach ta oliwka była niewygodna. U starszego oliwka wystarczyła ale miał mało i raz dwa zeszło a Hubi miał dosyć mocną. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mamucha ja też lubię filmy smazowskiego i z chęcią wybrałabym się na drogówkę, może w następny weekend się uda:) dzisiaj zapowiada się leniwa niedziela z mężusiem i córeczką:)Mała teraz ucięła sobie drzemkę i mam chwilkę dla siebie:)również obejrzałam skoki, a najbardziej podobał mi się zimowy krajobraz:) obiadek mi się juz gotuje dzisiaj bardzo tradycyjnie rosołek, ziemniaczki, grilowana piers z kurczaka i suróweczka:) Miłej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) u nas nocka super byla. Maly chyba juz sie tak ustawil ze codziennie zaspia zaraz po kapieli czyli krotko po 19h, budzi sie ok 22h na cyca i spi do 5-6h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe chyba znowu szwankuje bo znowu posty ucina. :/ .. a potem jescze kima do 9h :) Bardzo podoba mi sie taki system :D U nas zdis tez spokojnie, czekam az maz wroci z pracy, zjemy obiadek i ja mam w planach potem uciec na godzinke do silowni sie troche poruszac i kusi mnie wskoczenie na chwilke do solarium choc niewiem jak sie to ma do karmienia piersia.. ? u nas maly chodzi w kolorach niebieskim, bezach, bieli i zieleniach. Na codzien zakadal mu zazwyczaj spiochy i body pod spod a na noc pajace, choc teraz tak jak 'Wy zaczynam go troszke bardziej stroic ;) Milej niedzieli dziewczyny! Mamucha czekamy na filmik!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Monia zory sa male takze wiele osob zna sie po prostu z widzenia ;) Wazka mam wrazenie ze o szpiegowaniu to napisalas tak jakby troche do mnie... bo odezwalam sie tak nagle. Hm nie szpieguje. Czytam bo tez mam dziecko z listopada i interesuje mnie to jak rozwijaja sie inne maluvhy w tym wieku itp. Nie zalezy mi by nasile wbic sie w temar i towarzystwo. Nie bede sie narzucac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
koniczynka mam wrazenie ze blednie odczytalas sens tych slow. napewno nie miala tego na na mysli. chodzilo raczej o te zlosliwe czy obrazliwe komentarze osob ktore czytajac maja pewnie niezy ubaw z tego co piszemy a nie o osoby ktore chce po prostu pogadac i poplotkowac, wymienic sie doswiadczeniami z innymi dziewczynbami ktore tez maja dzieciaczki w podobnym wieku (jak ty czy ja bo ja tyz dolaczylam calkiem niedawno) marien ja chodze na solarium, niektorzy mowia ze trezba przykrywac piersi ale tak naprawde jesli napromieniowane jest cale cialo to nie bardzo to rozumiem. co prawda ja przykrywam piersi ale tylko dlatego ze pod wplywem ciepla robi sie "fontanna" z piersi :) milego dnia dziewczyny! mua!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U Nas leniwie mija niedziela.brzydko dzis i pada to chyba ze spaceru nici.dovrze ze wczoraj wyszlismy na dlugi spacer plus zakupy:-) Mela drzemie.maz przy kompie a ja sie bawie nowym telefonem Co do ubranek to ja kupilam duzo wczesniej dwie paki ubran na allegro i chodzilo mi od poczatku by ubranka byly praktyczne a jaki kolor malo mnie obchodzilo i faktycznie kroluje roz .mi nie przeszkadza.tu od znajomych meza tez dostalam po urodzeniu ubranka i tez w wiekszosci roz i co mam wyrzucic? Dziewczyny dajcie spokoj z tym szpiegowaniem.piszemy tu od dawna i wiadomo ze to forum gdzie kazdy moze wejsc.. Ja ostatni polski film jaki widzialam to jestes bogiem a teraz ogladamy oskarowe bo tak od lat robimy. Film dla mnie musi miec to cos np drzewo zycia.odyseja kosmiczna.lowca androidow.czas apokalipsy i wiele innych... Dobra zmykam obiad przygotowac Milego popoludnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×