Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona99222

pomocy! ;((

Polecane posty

Cześć wszystkim...chciałabym z kimś porozmawiać, ponieważ przed chwilą zerwałam z chłopakiem i jestem strasznie załamana. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Ale to było z nerwów, poniosło mnie. Za dużo już tego wszystkiego było ;( Chodzi o to że on mnie kocha i jest dla mnie dobry tylko że nie jest jeszcze chyba dorosły psychicznie i czasami myśli jak dziecko 9 letnie. Mówi, że mu wszystko psuje, wogóle nie liczy się z moimi uczuciami czasami, a jak chce z nim porozmawiać przez telefon to zachwile się rozłącza jak mówie mu co czuje. Doprowadza mnie to do szału! co mam zrobić? :( pomóżcie.. ja już nie mam siły ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
opanuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekonda
Chyba mam podobnie. Tylko, że ja jeszcze nie odważyłam się zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rzuciłaś to znaczy że miałaś na to ochotę.... znajdziesz innego lepszego i nie warto się zastanawiać nad rozlanym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,.,mastes,.,.
TO JAKĄ MASZ TĄ CIPKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.,.,mastes,.,. widać że jesteś niewychowanym palantem. Jeżeli chcesz porozmawiać sobie o takich rzeczach to wypierdalaj do innego forum. I radziłabym ci iść się leczyć bo normalny to raczej nie jesteś. Więc pierdol się i spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzisz.. pierwszy krok już zrobiłaś, będzie ciężko ale dasz radę... Pomyśl o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chce się z nim rozstawać. po 3 latach ciężko. ale mam już dosyć tego wszystkiego. poza tym pare razy mnie okłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×