Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość trolliś
mam 51 lat małżonka tyle samo, jest dla mnie dalej atrakcyjna. Zmarszczki to nie jest problem, wyobraźnia i fantazja to jest to co tygrysy lubią najbardziej najwięcej odlotowego seksu miałem po 40-ce ale bez szczegółów bo młodzież by się zdziwiła że istnieje coś więcej niż włożenie penisa tu czy tu :) Wymysłem każdej młodzieży są młode laski :) sam też tak kiedyś myślałem ale jak śpiewa Dylan "czas, czas wszystko zmienia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolliś
rokokoko, a faceta to nic nie obowiązuje ??? wystarczy być ?? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowieszjakjest
Facet jest jak wino, im starszy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet im starszy tym
bardziej jedzie kozlem chocby sie nie wiadomo czym i jak czesto szorowal. To zreszta typowe dla samcow wszystkich gatunkow - ze starego koguta rosolu nie ugotojesz. Do tego te smetnie obwisle jaja i poslady...to musi byc smutny i absolutnie przykry widok. To absolutnie chore, ze mlode kobiety skazuja sie na takie przygnebiajace aromaty i widoki kiedy moglyby miec mlode miesko w lozku. Tylko totalnie wyrachowanym dziwom albo desperatokom to pozornie nie przeszkadza. Zreszta zaden mezczyna ktory ma zdrowo pod kopula nie zabiera sie za kobiety w wieku swoich corek bo wie, ze to groteskowe i oblesne. W innym przypadku po prostu trafia swoj na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDROWY CHŁOP
żaden zdrowy mężczyzna nie pożąda podstarzałej 40+ jeśli może pożądać młodsze o dekadę lub dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Co za stare łosie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak
kobiety też wolą mlodych. Nikt nie pragnie staruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaromir 39,5
Do kiedy kobieta jest atrakcyjna? Granica? Do około 35 lat nie więcej. Ale w tym wieku atrakcyjna jest może 1/4, może mniej. Do 30 lat będzie to wiecej. Kwestia też do czego. Do żeniaczki - max. 30 lat. Do romansu/seksu - max 35 lat. Potem już tylko równia pochyła. U kobiety pozycja zawodowa, społeczna, majątek, inteligencja, charakter nie mają takiego znaczenia jak u faceta, i nie pomogą gdy lata na karku i wygląd zewnętrzny nie zachwyca. U faceta pewne oznaki wieku to tez oznaki doświadczenia, dojrzałości, odpowiedzialności - te same u kobiety to tylko oznaki starości. Faceci sa wzrokowcami więc ważniejsze jest na ile lat kobieta wygląda niż ile faktycznie ma. Zdarza się że 30-latka wygląda starzej od 40-latki. Świat nie jest tak samo sprawiedliwy dla obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznamiętna analiza sytuacji
Autorka tego tematu ma 37 lat i chce od zera szukać kogoś na resztę życia? Po co? Załóżmy że rok szukania, rok-dwa poznawania drugiej osoby (wypadałoby razem zamieszkać przed ukonstutuowaniem związku), to już ma 40 lat. A jak po 2-3 latach testowania okaże się że to jednak był zły wybór i zaczyna się wszystko od nowa? Następne 2-3 lata (i ma już 43 lata). Po co jej ten związek? Rodzina, dzieci? Trochę za późno. Po 35 latach gwałtownie zaczyna rosnąć ryzyko wad płodu. Szanse na dziecko z zespołem Downa i innymi wadami jest DUŻE i z wiekiem coraz większe. Po 35 latach rośnie, a przy 40 robi się już całkiem prawdopodobne. O ile w ogóle udaje się w tym wieku zajść w ciążę. A teraz z punktu widzenia drugiej strony - mężczyzny. Ten nie ma tak dużych ograniczeń w temacie płodności jak kobieta. Jeśli to normalny gość który chce założyć rodzinę i mieć dzieci (tylko nieco się spóźnił z tym lub nie udało mu się we wcześniejszym związku) to po co mu brać kobietę w takim granicznym wieku? Chyba że obie strony zakładają, że to będzie związek dwojga ludzi bez dzieci. To może odpowiadac bezpłodnym mężczyznom, albo starszym, którzy własne odchowali (czyli gościom zwykle w wieku 50+). Jeśli to autorka akceptuje, to czemu nie - ma szanse w tej kategorii wiekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się mężczyźni podniecili wyglądem i wiekiem kobiet.....ciekawe jak mają wiele do powiedzenia na inne tematy.....podejrzewam, że nic.....temat jest prostacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na dokładkę bardzo młoda 37 letnia kobieta została skrytykowana i poniżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLech
Moja babcia (lat osiemdziesiąt parę) gdy na wsi umarł jakiś sąsiad 70-letni: "w młodym wieku umarł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLech
Moja babcia mówiła (lat osiemdziesiąt parę) gdy na wsi umarł jakiś sąsiad 70-letni: "w młodym wieku umarł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfdffg
no wiesz, wg niektorych organizm czlowieka moze zyc 15 0 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jest przynajmniej szczer
mmm432, czemu ty się czepiasz facetów że pisza co myślą? Autorka chciała znać opinię, to własnie są tutaj opinie. A że nie zawsze są miłe, albo nie zawsze politycznie poprawne, to chyba o to chodziło. Czy chodziło o klepanie po plecach i pocieszanie w stylu "nie martw się, jesteś jeszcze młoda i atrakcyjna" czy o znadnie facetów o kobietach w tym wieku? Przecież chyba to o atrakcyjność dla mężczyzn chodzi a nie o atrakcyjność dla kobiet? Chyba lepiej, zamiast żyć złudzeniami, zdawać sobie sprawę o realnej sytuacji? Można wtedy dobrać do niej odpowiednią strategię zamiast porywać się z motyką na słońce. A w mojej skromnej opinii -> lepsza szczupła i wysportowana 37-latka niż gruba 25-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiam się facetów absolutnie:) , bo nic do nich nie mam, a wręcz przeciwnie. Tylko te opinie są nieprawdziwe i niesprawiedliwe, co tu są i ta kobieta co je przeczyta może "załapać doła", zakompleksić się itd.....ważne jest jedno i to bardzo, co to za mężczyźni je pisali????......przecież to jest tylko internet i nie wiemy kto jest po drugiej stronie internetu, prawda??? przy klawiaturze może siedzieć zarośnięty, śmierdzący alkoholem z brudnymi paznokciami, bezzębny, łysy i w podartej koszulce mężczyzna no nie?? a to jest jakiś mam nadzieje mniejszy segment społeczeństwa, więc owszem nie polecam tej 37 letniej kobiecie porywać się z "motyką na słońce", czyli szukać potencjalnego kandydata na partnera wśród takich ludzi....to jest tylko moje założenie teoretyczne....powinna go szukać wśród mężczyzn, którzy patrzą nie tylko na urodę ale też na inne bardzo ważne cechy, np: sposób zachowania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważ, że żadne miłe słowa tu nie "padły", tylko krytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jest przynajmniej szczer
Krytyka, albo raczej racjonalny punkt widzenia, nawet jeśli nie był zbyt optymistyczny dla 37-latki. Takie jednak mogą być realia tego świata, albo przynajmniej część facetów ma takie zdanie. Jaki to procent całości facetów, trudno powiedzieć. To nie badania statystyczne. A i krytyka bywała merytoryczna, przynajmniej rozwiewa złudzenia. Nie tylko jednak krytyka była ale też trochę merytorycznych uwag. Na przykład takie żeby jeśli zadba się o wygląd zewnętrzny, głównie o ciało [faceci raczej nie interesują się modą i ciuchami] to można trochę wiek oszukać i wyglądać atrakcyjnie, czasem nawet lepiej niż młodsza konkurencja. Żeby poznać wnętrze najpierw facet musi zainteresować się zewnętrzem. Takie marketingowe podejście w konsumpcyjnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comfirm
No.... nie spodziewalam się, że już mój prime time minął, hahaha... 35....niech ktoś zawiadomi wszystkie Michelle Pfeiffer, Jane Fonde I Jennifer Lopez, o jeszcze Cindy Crawford i Halle Berry że są już nieatrakcyjne fizycznie :-D wszystkie stare rury, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądźcie naiwne
STARE RURY + operacje plastyczne (kupa kasy) + najlepsze kosmetyki (kupa kasy) + masaże i inne zabiegi SPA (kupa kasy) + botoxy i inne odmładzające zabiegi (kupa kasy) + ćwieczenia fitness (silna wola) + diety (silna wola) + makijaż do zdjęć (kasa + umiejętności specjalisty) + stosowne oświetlenie i umiejętności fotografa (kasa + umiejętności specjalsty) + wybranie jednego udanego zdjęcia z setek nieudanch + wygładzanie i poprawianie w Photoshopie (umiejętności specjalisty) = EFEKT FINALNY Ale to jest tworzenie rzeczywistości wirtualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądźcie naiwne
A tu kilka fotek z realu, bez makijażu i całego tego blichtru, czyli tak jak je widzą ich faceci. michelle pfeiffer bez makijażu: http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-565/-500/faktonline/634528606601875000.jpg Jane Fonde bez makijażu: http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634527220890468750.jpg Jennifer Lopez bez makijażu: http://www.klopsik.pl/images/articles/kreator/P200892616515_15lope.jpg Cindy Crawford bez makijażu: http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-565/-500/faktonline/634528579835781250.jpg Halle Berry http://koktajl.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/634527718898437500.jpg Wystarczyło zrobić realne zdjęcia, bez całych fotograficznych sztuczek upiększających, Photoshopa i makijażu. A przecież te kobiety mają czas i fundusze na zabiegi odmładzające, kremy, operacje plastyczne, powiększanie biustu... A mimo to wieku nie ukryją. To co jest w gazetach to wytwory grafiki komputerowej i sztuczek maskujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-tka z zamilowania
Kobieta jest atrakcyjna do smierci. W kazdym wieku mozna znalezc fajnego partnera z ktorym bedziemy sie czuc dobrze trzeba tylko miec pod strzecha troche wiecej niz przecietny uzytkownik kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowany
nosz choleraa Dla mnie od 20-35 lat jest atrakcyjna i wchodzi w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowany
Ja tak nie uważam dojrzała kobieta też może być dosyć atrakcyjna a komentarze niektórych to ...dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z waszego punktu widzenia kobieta jest takim samym towarem, jak garnitury, samochody a mężczyzna tylko wybrednym konsumentem ???, wg. mnie takie traktowanie kobiety jak towar jest pogwałceniem godności ludzkiej.......to czy kobieta długo będzie wyglądała młodo, zależy przede wszystkim od genów, zdrowia i odżywiania oraz od psychiki, jeśli ktoś ma mlodą duszę i potrafi co dziennie cieszyć się życiem i ma w życiu swoje pasje to bardzo długo zachowa młodość w sylwetce, twarzy i ruchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowany
mmm432 Ja tak nie uważam zauważ że ten świat nie jest taki zły i oprócz takiego "Człowieka Skurwiela" są też dobrzy mężczyźnie oczywiście dla dobrych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
Ja uważam że to raczej zaleta :) ale mów delikatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, które mają wspaniałe życie całe życie wyglądają cudownie, popatrzcie na Madonnę jest energiczna, wysportowana a ma chyba 55 lat i nie jedną 30 tkę a nawet niektóre 25....przewyższa pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
No w "twoim przypadku" to rzeczywiście wada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×