Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

No na pewno....wiadomo każdy jest odpowiedzialny za dzieci, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może zrozumieją.....ale nie zawsze też i zrozumieją, trzeba i z tym się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy szukałam
Ok dobiłam się Dziękuje Dobranoc Gasze światło i kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyyy_____
Na pocieszenie trzeba powiedzieć, że Ci Panowie, którzy wybierają sporo młodsze partnerki, też się kiedyś zestarzeją, bo chyba mi nie powiecie, że 20-latka zwiąże się z 60-latkiem (no chyba, że to dla pieniędzy). Wszyscy kiedyś się zestarzejemy i w efekcie umrzemy.....smutne, ale prawdziwe. Szkoda, że tak rzadko można spotkać prawdziwą miłość "do śmierci". Smutne.... NA szczęście życie to tylko głupi sen, wkrótce się z niego obudzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to się stało że moja prośba jest jako nowy temat......totalna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak życie to głupi sen a miłości do końca życia nie ma.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest przesadziłam, teraz to tylko chcę usunąć swoje kretyńskie wypowiedzi z tej śmiesznej kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim jesteś xxxxyyyyyy? bo bardzo mądrze napisałeś oprócz tego śmiesznego przykładu 60 latka i 20 latki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam to wymyśliłeś xxxyyyyy? czy ktoś Ci pomógł??? tu w ogóle są jacyś moderatorzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyyy_____
jestem kobietą:) tak, życie to sen, nie ma innej opcji. Tak jak w śnie wydaje nam się, że to jest rzeczywistość, tak teraz mamy iluzję rzeczywistości, tylko na wyższym poziomie. Obudzimy się i szybko zapomnimy o tym co było tutaj, o tym, że kogoś kochaliśmy, o tym co nas bolało, może nawet jacy byliśmy ograniczeni przez możliwości naszego umysłu. Tam będziemy inni, może lepsi, może gorsi, ale na pewno mądrzejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie jak usunąć posty na kafeterii? Pisałam je w momencie utraty pracy i załapałam doła....sa tu jacys moderatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sama do siebie mówię laska, nic próbuję usunąć te wypowiedzi jak mi się nie uda napiszę do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska____
xxxxyyyy___ no wlasnie tak sie czuje :( b. czesto zastanawiam sie czy moje zycie to tylko sen czy jawa? bo niestety tak to odczuwam :( przynajmniej ostatnio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha myślisz że załapałaś doła? właśnie próbuję usunąć posty których nie mogę czytać chyba cegła na głowę mi upadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Webster masz coś z głową, facetowi 50 letniemu czytałam w internecie jajka robią się większe niż penis i wiszą już nie są twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ten 50 letni patrzy na 50 latke z celulitisem i bliznami poporodowymi to sie wcale nie dziwie ze mu wszystko wisi - a masa facetow radzi sobie nawet do 60 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam blizn poporodowych Webster jemu nie wiszą jajka przez to że mu nie staje na widok 50-tki tam w jajkach zaczyna robić się miękko, jak jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to popracuj jezykiem zeby mu sie chcialo i nabral wigoru jak 18-latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za moje dziś wypowiedzi ale całą noc dziś nie spałam, chciałam usunąć te posty ale mi nie wyszło narazie:( no popracuje językiem tylko żeby zaspokoić młodą to mu odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×