Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość Rahim1972
no,no,no,no,no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Czy Agnieszka tutaj jeszcze mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Zioło ...Kofi club ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Jak jakaś Sraka brużdzi to wam nie przeszkadza..a ja jestem be??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę naprawdę coś wziąłeś no fajnie masz:) ok spadam dziś stąd, coś się rozpisałam bardzo na tej kafeterii chyba wybitnie musi mi się nudzić skoro na forach piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś be hi hi co Ty wziąłeś?? mam nadzieję ze żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Co za zlot przykrych...i smętnych ,mętnych,i ubogich intelektualnie ludzi...mmm432 może ja też jestem prymitywny...bo nie po studiach,ale ciężko będzie mnie przegadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się hi hi zawsze miałeś niezły bajer, tak mi zawróciłeś x lat temu w głowie, że na długo mi to zostało:) aż bałabym się z Tobą teraz od nowa rozmawiać...skoro kiedyś tak na mnie podziałałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli do dzisiaj nadal jesteś taki sam to aż strach pomyśleć jakby to mogło się dla mnie skończyć Rahim1972:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
aaaaaaaaaaaaaaa.....odbiegłem od temaciku dyskusji????sorry ....to wam powiem ,do kiedy kobieta jest atrakcyjna fizycznie.Ktoś już to tu napisał ...do puki jakiś ostry ogier będzie miał ochotę ,brać ją ,o każdej porze dnia i nocy,i Ona nie będzie leżała i oczekiwała na trzęsienie ziemi ale wyzwalała z siebie wulkan lawy pożądania,dopóty każda kobieta będzie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Czy jakoś tak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha hi hi a to Ty będziesz tym ogierem??:) no dość ciekawy opis o tej godzinie....tzn. ja śpię sama więc chyba powinnam zastanowić się nad swoją atrakcyjnością poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
jedna lufa za dużo.Idę spać! Łosie kolorowe moje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Z Tobą nie było by pewno problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...no spoko że Cię zrozumiałam, chyba coś Ci zaszkodziło dziś hi hi dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwię się ciapata....myślisz że szukam??? ja nie szukam moja droga nigdy...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Tak... zaszkodziło mi czytanie tych wpisów ,co za bajzel...co za indywidua ....to chyba forum dla depresantów ,i oszczerców calego świata ,nie wiedziałem ,że takie życiowe bazyle istnieją naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie aż trudno uwierzyć, że tacy mężczyźni istnieją....mam nadzieję że żartowali tylko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Może szukasz tam gdzie ich nie ma? Mam takiego kumpla przyjaciela ..myślę że jest naszym przyjacielem ...ma 27 lat ,jest przystojny ,wysoki,wysportowany,inteligentny,po studiach....i jest sam...jest jak zagubione dziecko we mgle...choć ma 190 cm wzrostu od 12 lat chodzi na siłownie ,jest silny jak byk ...ale nie może trafić na tę jedyną.Dlaczego ??? Bo każda dziewczyna która go zobaczy i jej się spodoba ...myśli sobie ...jest za ładny ,nawet na mnie nie spojrzy !! I wszystkie tak rozumują ...a moj najlepszy kumpel jest ciągle sam,ma mnie ,moja żonę i mamę ,więc moze trzeba spojrzeć na innych przez inną optykę i wtedy się kogoś spotka???Tego jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz mi o jedynym, bo jego nie ma....nie zrozumiesz tego bo nigdy nie byłeś w życiu sam i tacy ludzie nie rozumieją pewnych spraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojego przyjaciela też do końca nie rozumiesz...po prostu coś żeby zrozumieć naprawdę, trzeba to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy szukałam
faceta mówiłam że nie ma normalnych z którymi można sie zestarzeć Kiedy znalazłam(po30ce) uznałam że to cud i jeden taki był jednak na tej ziemi Kiedy staliśmy się rodziną i przyszły nasze dzieci to zaczełam poznawać dziesiątki takich tatusiów,mężów i wątpliwości problemy byłej singielki stały mi się obce takie odległe w czasie i nierzeczywiste... Ale jednak kiedyś bardzo trawiły mą duszę-pamiętam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha hi hi piszesz zestarzeć??? moja droga zwróć uwagę, że poznałaś tego jedynego po 30 tce i masz z nim dzieci, więc byłaś jeszcze na tyle młoda by urodzić dzieci i dzięki temu stworzyliście wspólny dom, dzieci łączą ludzi. Tu topic założyła kobieta już praktycznie 40 letnia, więc z mężczyzną poznanym dzieci mieć nie będzie wspólnych.....więc co ich połączy???? ....jakie wspólne kłopoty i problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy szukałam
A dodam że ja zawsze szukałam powalająco przystojnych i urodziwych mężczyzn bo wyłącznie do takich miałam słabość. Jak mnie ktoś z rodziny pytał kiedy wyjdę za maż i dodawał że nie ma idealnych a mężczyzna powinien być tylko odrobinę ładniejszy od diabła -krótko odpowiadałam:-nigdy! W ogóle uwarzam że gadanie w stylu:-,,nie szukaj ideałów ... jest bez sensu Wiadomo że każdy człowiek na ziemi szuka swojego ideału! -Na tym polega właśnie to łączenie sie w pary! Trzeba odnaleźć ten swój wymarzony ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej jest poznać kogoś do życia mając 30 lat a inaczej 40 ści, to jest ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×