Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidzę ludzi

NIENAWIDZĘ LUDZI!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ahahahahahahahhaha
przesmieszny und przefajny jest ten ktos :D ja wierze w kosmitow, nie smijta sie a ogladnijta se starozytnych kosmitow a zrozumieta wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahahhaha
wszyscysmy pasozytami tej pieknej ziemi, eksploatujemy ja do granic mozliwosci,ze swin sie smiejemy a gorsismy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
A jakby przerwać ten łańcuch pokarmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Zwierzęta nie mają rozumu ale człowiek tak, najwyższy czas żeby nowy człowiek zszedł na ziemię, tako rzecze Zaratustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
A Oysho jest jego prorokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cl_own_and_balloons
człowiek... jest takim wynaturzonym zwierzęciem przez to, że kosmici manipulacjami genetycznymi pare tysięcy lat temu powiększyli mu kilkakrotnie mózg... świat się przez to nieodwracalnie zmienił... ale oni mają wciąż na nas oko, cały czas nad nami czuwają, choć nie jesteśmy tego świadomi, ale wiedzą o nas wszystko i odpowiednio nami pokierują (za tym nie nie przemawia żadna wiara, a fakty i liczby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd pomysł, że zwierzęta nie mają rozumu? Owszem, ich świadomość różni się od naszej, ale dlaczego człowiekowi tak ciężko przychodzi zrozumienie, że istnienia świadome nie są od siebie aż tak różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumisasz Przez Ciebie zleciałabym z krzesła ze śmiechu! Niezłe to było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Z tymi kosmitami to prawda. Mają rozum ale nie kierują się nim, kierują sie instynktem, na pewno odczuwają emocje, tak mnie uczono na biologii, ale szkoła to shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Świenie mają podobno rozum 3 letniego dziecka i są na to twarde dowody, są emocjonalne. Delfiny są wrażliwe i mają orgazm jako jedyne wśród zwierząt zaraz przed/ po/ koło nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Zwierzęta są nieświadome, człowiek tak. Dlatego możemy dokonać wyboru i przerwać łańcuch pokarmowy- okrucieństwa, przestać byc podwójnie moralnym. Tak mnie uczono na religii, ale ten przedmiot to shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
kocham ludzi ale luna nie jest czlowiekiem, ona jest nadczlowiekiem, taka madra, pewnie po tacie kosmicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Raju tu nie ma ale jakoś trzeba tu żyć, dobrze mówi ten pan na przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Pisz poważnie albo nie pisz... Jak widzisz wszyscy odpadli - tylko my tu chyba już jesteśmy. Człowiek na obecnym etapie nie jest w stanie tego zrobić, ponieważ brakuje mu właśnie świadomości. Nieliczne jednostki które są w stanie dostrzec i zmienić cokolwiek w sobie - nie są w stanie wpłynąć na ogół - chociaż szczęśliwie takich jednostek jest coraz więcej. Ale.. czy i ratując 10 istnień nie robimy jakiegoś postępu? I te osoby które wiedzą jak można zmienić chociażby własne wyrzuty sumienia w poczucie dumy - nawet jeśli wszystkie razem przekonają do podobnych wniosków tylko kilka równie gotowych na nie osób - to już jest wielki sukces. A jest to bardzo trudne ponieważ ludzie lubią sobie tworzyć sztuczne podziały. Zamykają się w konkretnej religii, światopoglądzie, tradycji, z góry odrzucając wszystko to, co jest dla nich nowe, nawet nie zadając sobie pytania czy to się naprawdę kłóci z ich wartościami. Zwierzę również ma świadomość - ale jak już wspomniałam, inną od naszej. Nas odróżnia umiejętność wpływania na swój los, oraz kształtowania naszego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Luna jest wspaniała a podszywać się o takiej porze to nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak możesz? Nigdzie nie wspomniałam że miałabym być nadczłowiekiem. A to o czym piszę to nie mądrość a zwykłe ludzkie wnioski. Te z kolei każdy może wytworzyć o tyle, o ile zadaje sobie pytania :< I niekoniecznie od razu właściwe pytania. Niewłaściwe prowadzą do niewłaściwych wniosków - a te rozpoznajemy po braku skuteczności przy próbie zastosowania ich w życiu. Ale dobrze - podokuczaj skoro Ci ulży dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Luna, absolutnie się z tym zgadzam, świetnie potrafisz wyartykułować swoje myśli, ja tego nie mam, a pytań milion, ciekawości, może to z czasem przyjdzie. Ciężko mi zrozumieć czasami- że ja mogę to inni też, w końcu z tej samej gliny jesteśmy ulepieni, inni ale ludzie. A to absolutnie tak nie działa, bo bez cięzkiej pracy nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ludzi
Mogę ale wciąż za mało. Nie znaczy że pracą trzeba się zniechęcić, mnie to własnie nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etr23
Ludzie to takie tępe BYDŁO! Choć przyleciała tu inna cywilizacja, dała nam znaki jak mamy postępować, ale naszych chęci wciąż jest brak ... Wiecie czemu rządy ukrywają prawdę o UFO? Bo ci ludzie chcą nas dalej zniewalać pieniądzem ! A oni chcieliby nam pokazać inna, lepszą drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10000000% prawdy
" 01:25 nienawidzę ludzi Nienawidzę ludzi bo są materialistami i widzą piękno tylko tam gdzie jest więcej mamony, nienawidzę ludzi bo zmierzają co raz bardziej ku upadkowi jakichkolwiek wartości i zasad moralnych, nienawidzę ludzi bo wyznacznik tego co jest dla nich ważne w życiu i co powinno im się podobać mówią im gazetki i programy w tv, nienawidzę ludzi bo panuje wśród nich znieczulica i nawet każde zwykłe zwierze ma więcej uczuć niż oni, nienawidzę ludzi bo oceniają innych po wyglądzie i przez pryzmat tego co posiadają, nienawidzę ludzi bo tylko oni są wstanie się sk**wić dla kawałka papieru zwanego pieniądzem, nienawidzę ludzi bo choć równo dymają ich w d**ę politycy i tak dalej idą na wybory i posłusznie głosują, nienawidzę ludzi bo ranią jeśli ktoś wygląda inaczej niż wyznacznik piękna przekazywany przez massmedia czy przekraczają wskaźnik wagowy podany przez jakiegoś pseudonaukowca, nienawidzę ludzi bo wstępują do służb mundurowych, które mają służyć społeczeństwu, a jak społeczeństwo protestuje że klepią biedę to te służby tłuką ich pałami tylko i wyłącznie goniąc za kawałkiem papierka zwanego pieniądzem bo są na garnuszku władzy, a niby mają być dla ludzi, nienawidzę ludzi bo niszczą Tą planetę, śmiecą, psują krajobraz... nienawidzę ludzi bo są zapatrzeni w siebie, nie obchodzą ich bliźni tylko własne wpływy, nienawidzę ludzi bo jak nawet raczą komuś pomagać to i tak dla własnych wpływów, jak fundacje itp, albo sprzedają to jako produkt w tv i robią z siebie bożków bo komuś pomogli, nienawidzę ludzi bo stworzyli pośrednictwa pracy, zniewalają biedniejszych. Nie można iść jak dawniej na zaplecze jakiegoś przedsiębiorstwa i zapytać czy nie potrzebują kogoś do pomocy. Znów ktoś trzepie zysk na słabszym - Ty zarabiasz grosze, a ktoś pierdzący w stołek jeszcze ci zabiera, nienawidzę ludzi bo jedynym wyznacznikiem inteligencji są dla nich pokończone kierunki studiów, nienawidzę ludzi bo zniszczyli warunki byśmy mogli się rozmnażać i do tego by świat opierał się na miłości. Przeciętny człowiek nie jest w stanie podołać finansowo by mieć rodzinę i potomstwo, nienawidzę ludzi bo rano pchają się do komunikacji miejskiej, nie widząc nic po za tym że muszą być na czas, biegną jak bydło, nienawidzę ludzi bo traktują nie równo swoje potomstwo - jak ktoś ma więcej niż 1 dziecko to zawsze są lepsi i gorsi, u zwierząt jest zawsze po równo, nienawidzę ludzi bo myślą że są wolni jak się naćpają i opiją piwska, nienawidzę ludzi bo udają bogatych a tak naprawdę toną w długach, nienawidzę ludzi bo co obrażają się na Pana Boga tylko dlatego że są byt leniwi by się pomodlić, bo wolą w tym czasie myśleć o pieniądzach czy seksie lub planować egzotyczną podróż czy inne badziewie, nienawidzę ludzi bo muszą ciągle się dowartościowywać gdzie to nie byli, co to nie wiedzieli, czego to nie mają - zdjęcia w portalach społecznościowych pokazują to najlepiej, nienawidzę ludzi bo zniszczyli żywność, w pogoni za większymi zyskami znowu - trują innych robiąc z 1 kg szynki 3 kg, nienawidzę ludzi bo zakłamują rzeczywistość, nawet jak coś jest dobre to sprzedaje się to jako coś złego żeby wpoić społeczeństwu na siłę iż to jest złe i dążyć ku dalszemu rozpierdunkowi świata, nienawidzę ludzi bo jak pojadą do pracy za granicę to udają przed rodakami że co to nie robią, a na prawdę ledwo wiążą koniec z końcem zapierniczając od rana do nocy na zmywaku, a w dodatku opowiadają obcokrajowcom niestworzone historyjki o swoim narodzie oczerniając i ośmieszając go w ich oczach bo myślą że sypnie im 0,50 euro więcej za godzinę, nienawidzę ludzi bo nie potrafią się dzielić, oszczędzają i trzymają to co posiadają jakby mieli żyć wiecznie, a w tym samym czasie kiedy oni martwią się o wnuków swoich wnuków, których nawet nie ma w planach i nie ma ich nawet kto planować i nie wiadomo czy już świat nie zostanie zniszczony przez takie postępowanie, ktoś inny umiera z głodu, nienawidzę ludzi bo poddają się systemowi choć ludzi wpływowych jest garstka to i tak są zniewoleni przez siłę pieniądza, a mogliby się zjednoczyć i przeciwstawić np poprzez fora jak to, ale oni wolą oglądać kontrolowane media i myśleć że są wolni, ..... NIENAWIDZĘ LUDZI! TAK SIEBIE TEŻ NIENAWIDZĘ!" ---------------------------------------------------------------- CÓŻ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ... Jesteśmy do niczego ! Głupie tępe i zniewolone kawałkiem papieru istoty ! Gorsze od wszystkich innych gatunków zwierząt na tej planecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((: - ( )
. . . . .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidząc ogółu za to że nim jest, czy nie jesteśmy bardziej zamknięci niż ludzie do których naszym zdaniem nic nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me, too !
ja tez nie nawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdepowiedziafszy
właśnie słucham piosenki O.S.T.R-KOCHANA POLSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nienawidząc większości istnień świata, możecie zarzucać tym istnieniom brak świadomości odnośnie poczynionych szkód? Dlaczego tak łatwo mówi się o innych - a nienawidząc świata uznajecie się za lepszych od tych, którym po prostu brak świadomości? Bo ja tego nie mogę zrozumieć. Wiem że ponawiam to pytanie ale naprawdę ciekawi mnie na nie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
autor napisal prawde , ludzie w swej masie to bydło,a juz najgorsze jest sprostytuowane polactwo, zwlaszcza to blokowe prymitywne, skurwiale, chamskie, bez zadnych zainteresowan, bez zadnych szerszych horyzontow myslowych, bez zadnego swiatopogladu, bez wiedzy o swiecie, myslace tylko o tym gdzie i kiedy napic sie wódy i pierdolic o glupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoui.
To prawda ale jeśli chodzi o zainteresowania to za\astanów się czy wszyscy ludzie w Polsce mogą realizować je realizować i rozwijać swoje pasje? Jak ktoś ledwo wiąże koniec z końcem to nawet ani czas ni nakłady finansowe tym bardziej mu na to nie pozwalają ... Często nawet nie pozwalają na to by sobie odłożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×