Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Czy na orgazm kobiety ma wpływ jego wygląd

Polecane posty

I typ faceta o którym mówię w starciu z krawaciarzem zgarnia całą pulę bez dwóch zdań. Mówimy oczywiście o dymaniu a nie zakładaniu rodziny i zapewnianiu bezpieczeństwa wiec pozostaje ci dymać sie z tipsiarami. Nawet w romansie kobiety stawiają na bezpieczeństwo :P dlatego tak wielu nie ma okazji na skok w bok :D:D nawet tych powalająco wyćwiczonych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurna ktoś mi tu kazał dorosnąć :D🖐️ ide bo na małolatów trafiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że figura nie ma nic wspólnego z poczuciem własnej wartości u kobiet. Spotykałem otyłe co były tak święcie przekonane o swej sexi naturze, że aż uszy paliło. Poznawałem też takie co były na prawde zgrabne i ładne a były chodzącym kompleksem. Co do tej zabawy w uwodzenie...tak jestem facetem, którego zawsze interesowało zgarnięcie załej puli. Stąd zacząłem oprócz rozwoju zawodowego rozwijaać również świadomość emocjonalną i empatię, której mi niegdyś brakowało. Do tego owe zainteresowanie sportem sprawiło, że w przeciwieństwie do większości facetów co dają 50 % ja daje całą 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec autorze miałam rację :P nie samym ciałem człowiek żyje :classic_cool: czesc Dek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 a gdzie w romansie ponętny kochanek wygląda jak baleron wielkanocny? Kobiety czytają romansidła, żeby właśnie ponieść sie wyobraźni w ramiona seksownego i czułego kochanka a nie grubego Stefana w koszuli z krawatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazasz zatem że tylko mięsniaki z bicepsem mają okazje na romans?:classic_cool: chyba spadłeś z choinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkut
Siłka pomoze jest cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 źle mnie rozumiesz. Nie chodzi o to, żeby napakować się jak świnia i podchodzić "hej mała, patrz na moje muły i obręcz na ramienną, idziemy się bzykać" Bez nawiązania więzi emocjonalnej jeszcze żaden nie zaciągnął panny na warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, oboje dośc mocno uprościliśmy sprawę. Mnie nie chodzi o dresiarza a Tobie nie chodzi o zapuszczonego prezesa. Wiele rzeczy jest ważnych i nie należy sprowadzać seksu do jednego z czynników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało, często na romans ma większe szanse ten miśkowaty niż ten piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wracamy do punktu wyjscia :) nie ciało a twoja kreatywnosc, inteligencja i ciepły makaron na uszy przy wysokiej samoocenie daje ci sukces w namietnym zwiazku ;) fakt samoocena rośnie kiedy ciało pieknieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że inteligencja, kreatywność i zdolność do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów jest ważna. Ale fajne wytrenowane ciało daje więcej możliwości i pewności siebie. A pewny siebie samiec w łóżku jest na pewno lepszy niż taki, który przejmuje się tym, czy serce mu wytrzyma w trakcie dymania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno wyginając się jak adonis panny sie nie wyrwie. Nie wspominałem o innych czynnikach jak owe nawiązanie więzi emocjonalnej, bo wydawało mi się to oczywiste. Jeżeli w starciu 2 facetów oboje umieją rozpalić kobiete słowem to i tak w łóżku wygrywa nie ten co bogatszy a ten co przystojniejszy. Co do przejścia w relacje długodystansowe niestety kochanek odpada z gry zwanej "małżeństwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen z tym ze droga do samooceny wiedzie przez wiele szlaków :classic_cool: kwestia czy ziarno trafi na podatny grunt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdemu jest dane dojrzeć :-) Zajebistych facetów jest tyle, ile zajebistych kobiet. Mało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust.in.the.wind--> namietnośc rodzi się z emocji wiec wierz mi jesli to potrafisz to, czy to długoletni zwiazek, czy przelotny romans zawsze wygrywasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen...z tą zajebistością to masz racje. Mieszkam w Warszawie i coraz więcej tu metroseksualnych kolesi i otyłych dziewczyn. Co do kolesi to mnie to wali - większy wybór dla mnie. Co do Kobiet - żal (zwłaszcza po powrocie z Krakowa, Wrocławia, Torunia i Trójmiasta). Eh...miasto dobrobytu - czekanas tu Dojczland :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, witaj, V34.:)🖐️ Pamiętajmy o "genetycznie uwarunkowanym" kierowaniem się wyglądem partnera, gdy "przychodzi co do czego".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek wiec mnie genetycznie kręcą inteligentni faceci :classic_cool: a czy ma z przodu kaloryfer czy bojler to juz dalsza dyskusja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, inteligentni mają to do siebie, że potrafią patrzeć na pewne rzeczy jak po zerwaniu rajskiego jabłka, a wtedy kobieta zostaje sprowadzona do określonej roli. Wolisz być manipulowana czy manipulować? Albo szukać czegoś na równi, bądź rywalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manipulować :classic_cool: z inteligentnymi jest trudniej :classic_cool: a ja lubie wyzwania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, to jesteś moim przeciwieństwem, jestem leniwa i zawsze szukam najszybszej i najłatwiejszej drogi do celu. :P Dziś wcale nietrudno o inteligentnego chłopa. Gorzej z jego "inteligencją emocjonalną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, wyzwania kręcą co? Większa radocha z sukcesu? :-) A jak się zdarzy taki, co nie da się zmanipulować i będzie rządził i dzielił? Dust.in.the.wind, za wysokie progi, wierz mi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka, jesteś absolutnym przeciwieństwem tego czego inteligentny facet szuka. Jesteś typową dziewczyną dla dresiarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust :classic_cool: chyba jesteśmy z innej planety :D:D niebieskooka szatynka z długimi włosami wysportowana i bardzo pewna siebie ;) a i tak mi kolana miękną przed ciekawą osobowością faceta nawet jak ma brzuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dek jest inteligentna nie wierzyłabym do konca w to co mówi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×