Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Czy na orgazm kobiety ma wpływ jego wygląd

Polecane posty

Dziś wcale nietrudno o inteligentnego chłopa. Gorzej z jego "inteligencją emocjonalną". ale ja tu nie mówię o oczytanych nudnych molach ksiązkowych :classic_cool: tylko o inteligentnym omotaniu moich emocji :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Pochopny wniosek. Ani ja nie garnę do ich towarzystwa, ani oni nie łakną mojego, gdy jednak się jakoś odezwę. No, może tylko wtedy, gdy zamiast na usta, mogą gapić się na moje cycki lub nogi. Idealna jestem dla takiego, którym da się łatwo sterować (czy też jak wolą: uległego). Taki może być inteligenty, ale zahukany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust.in.the.wind V34 to Ty jesteś z innej planety. Z rozmowy wynika zupełnie co innego. Że jesteś albo gruba albo brzydka (albo oba naraz). Niech ci bedzie :classic_cool: i tak mi nie zalezy abyś myslał inaczej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeden jej wpis na temat oczekiwań od faceta. Niewiele więcej potem czytałem, bo jednak mam nieco inne zdanie niż ona. I widziałem kiedyś jej zdjęcie. I tyle w temacie Deki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka czytalam tu temat faceta o preferencjach podnóżka :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Widziałeś, widziałeś, ale na szczęście nie moje. Ale to już nieistotne. Co do oczekiwań: czyżbyś był nie na czasie? :P Przeca leciały tu niezłe projekty kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka...prawdziwy, pewny siebie facet nigdy nie pozwooli sobą sterować. To on jest Panem sytuacji...widocznie spotykałaś same pokraki bez własnego poszanowania siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka przez te projekty to juz nawet mity o Tobie krążą:classic_cool: sama sie czasem gubie w gąszczu tych informacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna blondyneczka w okularkach, to nie Twoje? :-) BTW, nie lubię być sterowany w jakikolwiek sposób. Nie jestem babcia z radia maryja :-) To jest podstawa mojego braku zainteresowania Twoją osobą. Kobieta dominująca jest wybitnie nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust.in.the.wind Deka...prawdziwy, pewny siebie facet nigdy nie pozwooli sobą sterować. To on jest Panem sytuacji...widocznie spotykałaś same pokraki bez własnego poszanowania siebie!!! No wkoncu to on ma wzbudzac w niej namiętnośc :classic_cool: a jak to robi to juz ziarenko na podatnym gruncie. Dlatego walcze z mitem ze wasz wygląd ma najwieksze znaczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, sztorcują mnie za to, że idę na łatwiznę, więc chyba już nie będę się zdradzać z tymi podnóżkami. 😭 Oj, wy dyplomaci, walutą bogaci W pałacach mieszkacie, futrami kosmaci Lecz chociaż on pieszy i nie zna on ostryg O ileż piękniejszy jest byt ludzi prostych Narzucać tej myśli nie chcemy wam, lecz W zaciszu ambasad przemyślcież tę rzecz Narzucać tej myśli nie chcemy wam, lecz W zaciszu ambasad przemyślcież tę rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek wcale nie powiedziałabym że to łatwa rola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Podpuszczasz mnie w tej chwili albo Śmieszny Student coś wykombinował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież mówiłem, że widziałem :-) nie znam żadnego studenta i nie wiem o kogo chodzi. Ale kiedyś miałem okazję zobaczyć w temacie, który został później usunięty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dust.in.the.wind E, uogólniasz. Wiesz, że słowo "macho", kiedy przywlokło je do Europy, zostało mocno przeinaczone przez kontynenciarzy? V34, szczerze mówiąc, czasami zastanawiam się co napisałam ja, a co napisał ktoś inny, bo zaczynają nieźle odnajdywać się w mojej skórze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Ho ho. Chyba w takim razie moja znajoma się na mnie zemściła i rzeczywiście na kafe wylądowało moje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, nie ma to żadnego znaczenia. Ona akurat jest bardzo ładna, ale wcale o urodę nie chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, szczerze mówiąc, czasami zastanawiam się co napisałam ja, a co napisał ktoś inny, bo zaczynają nieźle odnajdywać się w mojej skórze. tym lepiej dla ciebie :classic_cool: im wiekszy chaos informacyjny, tym mniej wiedza o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Nie mam do Ciebie pretensji o Twój stosunek do mnie. Mam jednak nadzieję, że nie jesteś typowym kafeteryjnym burakiem i potrafisz dzielić przestrzeń z kimś, kto ma inny temperament od tego oczekiwanego i nieco inaczej postrzega świat. Nawet jeśli nie jesteś mną "zainteresowany" (szczerze mówiąc jak na razie starannie unikam tego typu zainteresowania). Peace.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 Plączeme makaronowe nitki w tej zupie od dawna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu omijam Twoje tematy. Teraz nawet już nie wiem w których piszesz a w których Twoi wielbiciele :-) Masz największy fanklub na kafe, nie mam zamiaru do niego dołączać. Twoje podejście do tematu przewodniego jest mi obojętne. Jak widzisz mnie ciągnie najbardziej do kobiet w typie Vii, więc raczej trudno będzie nam pogadać. Ale przyznaję, jesteś dużo fajniejsza niż mi się jeszcze niedawno wydawało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ Dek@tlen.pl'; v34 Plączeme makaronowe nitki w tej zupie od dawna. :classic_cool: czujem to Androgen zanim wydam opinie staram sie poznać rozmówce ;) nadinetrpretaccja bywa złudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Pozwól, że skutecznie zepsuję to wrażenie nerwowym drapnięciem po nosie, bo dowiaduję się teraz dziwnych rzeczy. Przepraszam, że w trzeciej osobie, ale V34 to akurat ktoś, kto chyba z każdym potrafi się dogadać, więc mogę spokojnie przyklasnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Androgen zanim wydam opinie staram sie poznać rozmówce nadinetrpretaccja bywa złudna" Mam nadzieję, że ja jej nie dokonałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko że w przypadku Deki trudno selekcjonować prawidłowe informacje. Ja nie jestem tu od zawsze, ostatnio ponad pół roku mnie nie było. Znam z kafe dosłownie kilka kobiet, to skąd mam wiedzieć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, osobiście odradzam szukania jakiegokolwiek sensu w tym nawale informacji tudzież podjęcia prób zrozumienia, o co mi (mnie, podszywowi, użytkownikom i moderatorom) tak właściwie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×