Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość aga2405
Tak zrobiłam jak mowilas a w caritsie niemieli za dużo czekają na więcej dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Na decyzję czekam z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Proszę tylko teraz o parę ciuszkow dla mnie i córeczki 2 letniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde::(
te twoje prośby to żebranie ...nie wstyd Ci . Rozumiem że masz zła sytuacje ale jesteś strasznie nachalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
A co mam iść kraść a nachalna niejestem proszę tylko a niezebram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde::(
a lumpeksy ? tam można za parę groszy coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
A co mam iść kraść a nachalna niejestem proszę tylko a niezebram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czegoś tu nie rozumiem
Pisałaś że na teraz wszystkie ciuchy masz,bo wcześniej było lepiej,a potrzebujesz ciuchów na później. Ale skoro twój mąż ma już pracę to po co tu żebrasz? Przecież w ciągu 30dni będziesz miała pensję. To kupisz sobie i dzieciom ciuchy. A w caritasie zawsze coś mają,a że mało,to co chcesz od razu 10kiecek? Weź się zastanów dziewczyno jak ty się zachowujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Kupuje rzadko jak są rzeczy po1zł ale u nas trudno trafić na tak niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
prośba-czy ktoś mógłby mi pomóc? Nie ma odzewu,więc więcej nie proszę. Zebranie-no proszę, no dajcie, czy jest tu ktoś o dobrym sercu-i tak non stop. A co nas obchodzi czy będziesz kraść? to twoje życie,masz 3 planowanych dzieci w wieku 25lat,to teraz tak planuj wydatki aby wam wystarczyło na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Za pensje to kupię jedzenie,mleko,pampersy.zapłacę opłaty bo i parę groszy zawsze trzeba mieć chociażby na lekarstwa to co tu mówić o kupnie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
A co nas to obchodzi? Zrób sobie jeszcze 5 to będzie taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Nie niezrobie a ciebie tu nikt nieprosil żebyś tu pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
A ja będę sobie pisała gdzie chcę i ty mi możesz podskoczyć. Jesteś wstrętnym nierobem co żeruje na tym że ludzie ciężko pracują. rusz tyłek do roboty albo niech chłop znajdzie coś lepiej płatnego. chciało się płodzić to teraz masz,a jak ci źle to oddaj dzieci do domu dziecka. zresztą daj tu jeszcze parę postów to sami ci dzieci zabiorą bo im nie gwarantujesz podstawowych potrzeb. i przynajmniej będzie im lepiej z dala od takiej patologii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Weź się odczep kobieto szkoda słów a strasz sobie kogoś innego bo mnie nierusza straszenie a moje dzieci to niepatologia ani żadne istoty żeby oddawać do domu dziecka są moje i zawsze będą kochane i wychowam je na dobrych ludzi nie na takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
Dzieci nie są patologią-to biedne i niewinne dzieci które krzywdzisz! Kochasz je? To daj im jeść i kup ciuchy! nie mówię,że każdy ma mieć willę z basenem,ale otworz oczy co ty im dajesz? miłością ich nie nakarmisz! Taki ten twój chłop niewyżyty,że w połogu już na ciebie wlazł? a wiesz że zaspokajając go mogłaś umrzeć! jak można być tak nieodpowiedzialną! pomyśl czasem głową i myśl o dzieciach a nie o dogadzaniu temu reproduktorowi! narobił dzieci to niech zarabia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
O czym ty gadasz umrzeć a moje dzieci są kochane i ja się staram o wszystko dla nich bo to moje iskierki świecące najasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
A patologią jesteś ty i twój byczek co umie zapładniać nic więcej. a dzieci mi żal. mam nadzieję,że kiedyś trafią do dobrych kochających ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
Połóg czyli okres po porodzie kiedy wszystko się goi trwa 6 tygodni. A twój kochas już 4 tygodnie po porodzie miał potrzeby-pisałas o tym pytając czym jest plyn z penisa :O otóż wyobraź sobie że mogło dojść do popękania w środku ciebie-tak ci to opisze bo widać o anatomii masz kiepskie pojęcie. w wyniku tych pęknięć można nawet umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Szkoda słów na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelność nie zna granic
Na mnie he he he. Popatrz na siebie. Dziewczyno masz 25lat, 3 dzieci i nie wiesz jak się w ciążę zachodzi? No gratuluję. Nachalnie tu nagabujesz pod różnymi nickami, na różnych tematach. Ale sama nic nie zrobisz żeby sobie pomóc. Czekasz aż inni zrobią wszystko za ciebie i podadzą na złotej tacy. jesteś dorosła i musisz być odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam nie udzielac sie,ale
dziwczyno masz 25 lat i 7-8 letnie dziecko.niby planowane.tak wiec musialas je urodzic je majac 17-18 lat.a zajsc w ciaze w wieku 16-17lat...nie wiem,z jakiego domu pochodzisz.widocznie z jakiejs patologii ze stwierdzilas ze "palnowana"ciaza pomoze ci wyrwac sie z domu rodzinnego.zapewne twoj partner nie jest nawet ojcem tego pierwszego dziecka.jezeli to co napisalas to prawda,to szkoda dzieci. a tak na marginesie zainwestuj w antykoncepcje hormonalna,bo do 30 dorobisz sobie kolejna 3 dzieci i skazesz je na zycie w tej nedzy i beznadzieji.koszt tabletek na meisiac jest mniejszy niz utrzymanie kolejnego dziecka przez miesiac. a i skoro masz 3 dzieci,to powinnas miec ubranka dla 2 najmlodszych dzieci.braki w garderobie powinnas miec najwyzej dla najstraszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada moja
Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda. Najtańsze tabletki stediril30 kosztują 2.84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×