Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość do kosi !
Raz aga raz moni-okresl sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boczkach
Autorka NIE POTRZEBUJE ŻADNEJ POMOCY!!!! TO ZWYKŁA CWANIARA. Oferowałam jej pomoc,pod warunkiem udowodnienia swojej sytuacji. Ale ona do mnie nie napisała,widać nie potrzebuje wcale tej pomocy,tylko próbuje w bardzo bezczelny i nachalny sposób coś wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
bo autorka olewa wszystkie niewygodne jej wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Pisałam emaila i niejestem żadna cwaniara szukam pomocy proszę o nią i oczekuje nawet porad innych a nie złośliwości od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boczkach
Nie wiem komu,ale mi nie napisałaś agnie_szka.sz@wp.pl Jeśli nie chcesz być odbierana to wyjaśnij kilka kwestii: - czemu zdecydowaliście się na 3 dzieci nie mając stabilnej sytuacji? -jak masz na imię- Monika, Agnieszka? A może jeszcze inaczej? - dlaczego żądasz pomocy,bo o nią nie prosisz,partner od 3 tygodni nie pracuje,a Ty nie masz żadnych ciuchów? To od kiedy Wam brakuje? - a Ty nigdzie przed ciążą nie pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Trojka ponieważ kiedyś było lepiej,jestem monika nie niepracowalam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
A ciuchow niemam za dużo bo niestac mnie teraz staram się żeby dzieci miały co jeść a rzeczy potrzebuja bo rosną te co mam to są za małe a proszę bo mnie niestac na kupno ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Jakim wątku nie niepracowalam przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ja niechce nikogo naciagac .prosić tylko chciałam o kilka ciuszkow o nic więcej wiem że myślicie że jestem jakaś cwaniara ale to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto napisz mi jedno-dlaczego skoro masz 3 dzieci nie zabezpieczasz się z partnerem?ile ty w ogóle masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boczkach
Jak to było lepiej? To co to znaczy lepiej skoro w 3 tygodnie od utraty pracy nie macie środków i nie masz w co ubrać dzieci ani siebie? W 3 tygodnie dziecko nie wyrasta z ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Teraz się zabezpieczam a wszystkie dzieci były planowane chyba to niegrzech niektórzy mają pięć ja mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga grzechem nie jest mieć kilkoro dzieci,ale grzechem jest skazywać je świadomie na biedę!poza tym nie pisz że wszystkie są planowane,bo jakby były planowane to moglibyście je utrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ja mówię w czasie przeszlym że było lepiej a ciuszki jeszcze mają poprostu chce im zapewnić dalszy ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Planowane i są moimi skarbami kocham je i chce dla nich jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Miasto to niebede pisać ale blisko bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w pobliżu Chojnic???? Tak pisałas prędzej. Planowane i taka bieda? 25 lat i planowana trójka dzieci???? Toż to nie jest normalne raczej. To kiedy "zaplanowałaś" pierwsze dziecko? Przy dwóch wam jesczze nie brakowało kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaa82
wcześniej pisałaś, że jesteś z Chojnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Chojnic bliżej ci powiemmieszkambo bydgoszcz jest dalej od mojej miejscowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
Chojnice czy Bydgoszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Blisko chojnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty od dłuższego czasu poszukujesz pracy,widzę po datach twoich postów-ta wasza trudna sytuacja trwa od bardzo dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Gdzie poszukuje ? Pisałam jak zarobić w internecie ale chyba nic z tego bo przed tel nieda rady zarobic na buxach itd próbowałam na wypełnianiu ankiet ale oszukana firma była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a składanie długopisów?poza tym,co robiłaś zawodowo zanim na świat przyszły dzieci?jakie jest twoje wykształcenie zawodowe?a twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mnie też interesuje ta praca ale bez żadnych opłat i żebyście byli wyplacalni bo naprawdę kasy potrzebuje oto mój email moni2210@poczta.onet.pl proszę o szybka odpowiedź TO RACZEJ MOJA ODPOWIEDŹ NA OGŁOSZENIE NIE JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
robwalka mialas isc chyba z tego tematu... daj dziewczynie spokoj, po co bawisz sie w detektywa? chyba cale popoludnie dzis na tym spedzilas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ciekawa jesteś wszystkiego pracowałam dorywczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomocne_emamy.html tam napisz-po drugie nie jestem ciekawska,ale widzę że w swoich postach szczera i wiarygodna nie jesteś!wiele osób pisało ci co masz zrobić i dokąd się udać ale masz w tyłku te rady-odpisujesz tylko tym co chcą ci coś materialnego dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×