Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

ubaw?to ty masz z innych ubaw że łykają twoje ściemy,nie rób dziewczyno z siebie ofiary!poza tym nie zauważyłam,żeby ktoś się z ciebie tu wyśmiewał,ale każdy zauważył,że po prostu nie piszesz prawdy!kto teraz zajmuje się twoimi dziećmi skoro prawie cały dzień siedzisz na kafeterii?one nie jedzą,nie piją,nie bawisz się z nimi?a tą malutką kto karmi twój facet?byłaś z nimi dzisiaj na spacerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebowalam pomocy
To provo albo niunia to niezla patologia. Pol dnia sterczecz na kafe, no wlasnie.... a dzieci co robia, co jedza, niemowle pieluche ma zmieniona? A facet-nierob? Siedzi przed tv i euro oglada przy piwsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko napiszę ci wprost-gdybyś była prawdomówna i nie była tak bezczelna zrobiłabym wszystko,żeby ci pomóc materialnie(bo widać tak lubisz),żal mi tych dzieci,że były aż tak zaplanowane,że żyją teraz w biedzie-i nie wypisuj głupot,że każdy ciebie wyśmiewa i jaka to biedna jesteś-ale za to że jesteś tylko rozczeniowa i masz chamskie podejście do innych tutaj piszących musisz radzić sobie sama lub ewentualnie czekać aż odezwie się jakaś naiwniara i łyknie wszystko co napiszesz-może to nauczy ciebie pokory wobec ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladynka ja tu jestem ha
jakie wy jestescie pojebane baby,matko!!!!!!!!!!!!! widac ze to kafe. na innych forach matki sa normalne tylko wy zesrane suki 1,zazdroscice 2,macie cos z garem niby takie kozaczki 3,pokazcie w realu na co was stac a nie na kafe sie kurwa udzielaja idzcie kurwa spac a nie jebniete babska wes autorko badz madrzejsza i nie udzielaj sie do ich pojebanych tematow,bo one wlasnie tego oczekuja niech ida do starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Dzięki bladynka wolę iść spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Allegrowicze: moni2210 (44) Oceny i komentarze Sprzedaję Dodaj mnie do ulubionych RSS moich transakcji Napisz do mnie Użytkownik od: 15.08.2005, 22:52:13 Ostatnio logował się: 30.04.2012, 09:20:04 http://allegro.pl/show_user.php?search=aga2405 aga2405 (0) - Konto zawieszone Autorki mąż nie pracuje od 3 tygodni i wcześniej mieli dobrą sytuację, ale od dawna szuka pomocy...? 14:58 [zgłoś do usunięcia] moni2210 Szukałam dość długo i zero skutków I autorka pisała pod innymi nickami, żeby zachęcić do pomagania sobie: 13:10 [zgłoś do usunięcia] aga2405 Są tu jakieś kobietki hello pomóżcie dziewczynie Tylko, że potem jej się pomyliło i zapomniała zmienić na Moni. A ciekawe, że nie ma na imię Agnieszka a pisze jako aga? Jak mam na imię monika i mi blokuje ktoś nicka moni2210, to zaczynam pisać jako np. moni221010 a nie jako aga... Podsumujmy fakty: Autorka ma : 3 dzieci w wieku 6 l, 2l i 6 tygodni. Być może jest w trzeciej ciąży: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5245791 Została oszukana przez położne z becikowym: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5232303 - ma dziewczyna pecha :( Już jeden taki temat założyła, ale jakaś menda jej skasowała: KAFETERIA - przeczytajcie proszę - Forum dla kobiet f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=5256124 Liczba postów: 17 - Liczba autorów: 5 - wczoraj Temat: przeczytajcie proszę. 14:19, moni2210. Potrzebuje ubranek dla dzieci i dla mnie ktoś zdjął ten temat. 14:20 [zgłoś do usunięcia] ... Założyła blooga na wp jak zarabiać 25 dolarów dziennie Bloog.pl - Mini.wp.pl - Wirtualna Polska 25dolarow-dziennie.bloog.pl/id,3095271,mkomentarze.html Autor : moni2210. 01.01.1970 1:00. http://www.AWSurveys.com?R=demo5541 http://www.AWSurveys.com?R=demo5541 http://www.AWSurveys.com? 11 kwietnia miała coś wspólnego ze składaniem długopisów: Składanie-Długopisów-Dochodowa-Praca-Chałupn > ogloszenia ... www.ojej.pl/.../Składanie-Długopisów-Dochodowa-Praca-Chałupn.ht... 11 Kwi 2012 ... żadnych opłat i żebyście byli wyplacalni bo naprawdę kasy potrzebuje oto mój email moni2210@poczta.onet.pl proszę o szybka odpowiedź ... To tak z grubsza - na allegro nie wystawi, bo nie ma konta, ale jak widać ma i to 44 transakcje.... Jak chciała komuś dokopać to sobie nicka zmieniała i była hiperwrażliwą czy innymi, żeby zachęcić i zmotywować lub obrzucić błotem. Obrzydliwość, a potem jak ktoś będzie potrzebował pomocy, to jej nie dostanie, bo ludzie się zrażają, przez takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Miało być być może jest w czwartej ciąży. bo partnerowi jakiś płyn z penisa wypłynął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
jej temat z maja, nawet pracy szukała http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5239952 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4278025&start=60 uwielbia wędkować http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5247687 i jej dziecko przesypia noce 11:31 [zgłoś do usunięcia] moni2210 Moja coreczka ma5tyg i śpi całą noc.czasami niewa swoje humorki i niespi ale u niemowlakow tak jest To tak z grubsza... nie chce mi się więcej szkuć, Moni, Aga, czy jak Ci tam paszła stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ludzies macie coś nipokoleji w głowie tylko mądrości ktoś może podszuwac się na mój nick tłumaczyć się niebede szkoda słów niektórzy ludzie są wredni bo mają za dobrze w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
A po drugie to mam prawo pisać na innych tematach nikt mi niezabroni a ty się całą noc bawilies w detektywa bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Nie raptem 10 minut.... Zakładasz tematy i żebrzesz nachalnie, a to jest karalne. Już od rana na kafe? Weź się dziećmi zajmij i sprawdź czy czwarte nie jest w drodze! 25 lat, troje dzieci i brak środków do życia, chyba mops powinien im zagwarantować lepszy byt umieszczając je w odpowiednich placówkach. Na allegro też ktoś się podszył handlaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
i mam coraz większą ochotę ten temat przesłąć na adres mops.chojnice@wp.pl niech oni się Tobą zajmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Obrzydliwe!!!! Na bank potem tym handluje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
chyba naprawde nie macie nic innego do roboty, hehehe tak jak autorka mogla prezesadzic, tak wy.... nie ma na to slow, mega zenada. jak takie jestescie detektywki to moze zajmijcie sie tym zawodowo :D bo jestescie genialne po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
CO ciekawe kilka dni temu miała rozmiar 36-38, a teraz już 38-40, szybko tyje dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Szkoda słów osądzić człowieka ktoś się podszuwac a jest na mnie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
A kabareton to też jej nick za każdym razem jak ktoś ją krytykuje to się pojawia, żeby jej bronić - moni nie działa na nas Twoje rozmnożenie nicków.. Zaraz pojawi się tu bladynka i też będzie jej bronić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
taaaa wszyscy się podszywają i oszukują Cię, jak nie podszywy na kafe to wredne położne w przychodni... bidulko, to na jaki adres paczkę wysłać, czy od razu Ci na allegro wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
i tu sie zdziwisz, zreszta jak jestes taka blyskotliwa to biegusiem to sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Allegro to. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Ja miepisze z innych nickow bo niemam po co są poprostu ludzie co widzą jak kogoś oczerniacie i piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
Żenadą to jesteś Ty. Albo znikniesz albo zgłoszę ten temat i inne przez Ciebie zakładane na policję, a oni już ustalą czy ty Ty czy ktoś inny. Jeżeli ktoś żebra w miejscu publicznym, a posiada środki materialne niezbędne do egzystencji lub jest zdolny do pracy podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
I nikt Cię nie oczernia - dziewczyna Ci tutaj proponowała pomoc po okazaniu dokumentów, to jej nie odpisałaś - dwa razy maila podawała.... Skoro potrzebujesz pomocy to byś wszystko jej opisała, ale zlewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
troche prawdy o zyciu, a moze ty powinnas byc strozem prawa a nie detektywka jednak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
wes przekop kodeks moze jeszcze cos ciekawego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy o życiu
moni vel kabareton vel aga vel paulina - spad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Sama podaj się na policję za ublizeanie i oczernianie ludzi nieznasz mnie to tu niepisz zajmij się swoją dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×