Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość aga2405
Ciekawe czy tymasz dzieci i rodzinęi pewnie żyjesz w luksusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
Chojnice...znam to miasto, mam tam rodzine. skoro twoj nie ma roboty, to chociaz ty nie mozesz sobie dorobic? Na ulotkach, czy na promocjach w sklepach? Moja kuzynka w taki sposob sobie dorabia. a nie tylko lapska wyciagasz i fakt-odpisujesz tylko tym, co chca ci cos ofiarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie że mam córkę,a teraz jestem prawie w 7 miesiącu ciąży,nie żyje w luksusie ale na jedzenie,ubranie,rachunki mnie stać-nie chodzę do nikogo i nie żebrzę o nic!jakby mnie nie było stać na tyle dzieci ile ty masz to bym ich nie miała-u ciebie dzieci to ewidentny przykład wpadek,a nie planowanych ciąż-poza tym ten twój facet to jakiś lewus do roboty,gdyby chciał to by jakakolwiek pracę znalazł,a tak?nie wyobrażam sobie sytuacji,że nie mam dla dzieci na ubrania albo na jedzenie-jak wy oboje nie pracujecie to z czego żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mamunia
dziewczyny co wy ją tak atakujecie, co was to obchodzi, nie chcecie to nie pomagajcie. Żenujące jest takie zadawanie przez was pytań a czemu tyle dzieci, a dlaczego się nie zabezpieczacie, dlaczego nie dorabiacie... co was to obchodzi, niech sobie kobieta robi co chce. Jak sobie pościeliła tak ma. A po cholere wy się tak jej czepiacie. Nie wierzycie jej nie pomagajcie i darujcie sobie wasze komentarze. NIc o niej nie wiecie a nakrecacie się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kumpelę, której widzę, że naprawdę trzeba jej pomocy. Klepie biedę. Nie ma na tyle odwagi, by poprosić o pomoc. Od samego początku (jej mała jest o pół roku młodsza od mojej) daję jej wszystkie ubranka, z kórych mała wyrasta. A, że moja jest wyższa niż przeciętne dzieci, to często ma te ubrania na dłużej. Ale nie każe mi dawać ubrań, więc daję ubrania, buciki, czasem inne rzeczy. Ostatnio kilka razy kupiłam podwójnie,żeby jej małej też dać nowe ubranka..... ale w takim przypadku widać biede i upodlenie. Przyjaźniłyśmy się od dziecka i nie żali się nawet. Więc dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zbożowa,
ale wy głupie jesteście.... puste baby.... zebrały się i skaczą do oczu biednej kobiecie. Skąd wy wiecie że ona oszukuje, naciąga.... może jeszcze kradnie i zabija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mamunia ale nie jedna pisała tutaj gdzie ma się udać po pomoc,podawane były strony w internecie a ona ma to gdzieś-podałam jej link na pomocne mamy,ale ona w ogóle tam nie zaglądnęła!poza tym jak ktoś potrzebuje pomocy to jest szczery i odpowie na każde pytanie,a ona potrafi wprost być bezczelna w stosunku do innych,żadnej pokory albo skromności=tylko ULITUJCIE SIĘ,ZLITUJCIE itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zbożowa,
Czasem lepiej dać dziesięć słów za mało niż jedno za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia2009 wiadomo,a co ona ma napisać?ja współczuję tylko tym dzieciaczkom takich "ZARADNYCH ŻYCIOWO"RODZICÓW!dzieci można i trzeba kochać,ale miłością nie wykarmisz ani nie utrzymasz dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że to jest strasznie samolubna miłość, jeśli płodzi się dziecko dlatego, że ma się taki kaprys, a nie dlatego, ze można dać człowiekowi wspaniałe życie, wychować, kochać i pokazywać uroki życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
W Chojnicach jest kilka zakladow-Polipol, Skiba, Seko, Etex Building Materials Polska, sa markety, gdzie i facetow na magazyn potrzebuja. Sezon sie zaczal, na pewno gdzies pracownikow potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Tak tak lubicie dokuczac innym zajmijcie się sobą poprostu moje życie a wy to tylko myślicie żeby dokuczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zbożowa,
widzę że tak się nakręciłyście że zatraciłyście się zupełnie.... szkoda mi tej autorki tematu ale mam nadzieję że ma więcej oleju w głowie niż wy wszystkie i nie przejmuje się waszym głupim gadaniem. W końcu syty głodnego nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Same jesteście samolubne co za baby temacik sobie znalazły wypad z stąd madrale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokuczyć?jaka ty biedna jesteś,my ci dokuczamy?weź mnie nie rozśmieszaj-albo weź się w garść przestań prosić i weź się za siebie i rób coś realnie żeby żyło wam się lepiej a nie wirtualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zbożowa,
aga daj spokój... nie odzywaj się do nich, nie pisz bo tylko je nakręcasz... one już wydały na ciebie wyrok. Powodzenia ci zyczę i poprawy sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Dzięki kawa zbożowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, monia, kawa zbożowa czy jeszcze inna :D i kazda z was rodziła po jednym dziecku? :D prosić, kajać się i po chwili wyzywać to nie przystoi tylko za to, że ktoś odkrył Twoją niemoralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa zbożowa,
za to waszej głupoty nie trzeba odkrywać bo jest na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
Zajmijcie sie soba? To po co ten temat? Cos mi sie wydaje, ze autoreczka sama sie produkuje i pisze pod innymi nickami, zeby siebie wybielic. Moze, zamiast sterczec na kafe, wezmiesz sie w garsc? I nadal podtrzymuje swoje zdanie-odpowiadasz na te posty, ktore tobie pasuja. To takie dziwne, ze dziewczyny, chcace pomoc, chca byc obeznane w Twojej sytuacji i chce potwierdzenia, ze naprawde pomocy potrzebujesz? Zreszta co innego potrzebowac pomocy tak naprawde, a co innego jej oczekiwac-bo teraz wszyscy maja paki z ciuchami szykowac, nie pytac o szczegoly i bron Boze nie oceniac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
Taaa, no i karuzele na lozeczko koniecznie :P Ja nie moge wyslac, bo moje dziecko obylo sie bez takiego gadzetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
Dziewczyna rad nie slucha, tyle pomyslow dalysmy, nazwy zakladow pracy, placowek oferujacych pomoc, portali.... No chyba, ze to prowo, bo nie wierze, ze istnieja takie osoby prezentujace roszczeniowa postawe, jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też karuzeli nie kupowałam, bez sensu ;) podobno nawet niezdrowe dla dziecka, ale na pewno zbędne. Jak ktoś cierpi biedę to nie woła o karuzelę, nawet bym o tym nie pomyslała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Szkoda słów na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
I w tym momencie temacik powoli umiera smiercia naturalna-autorka zdemaskowana i zmeczona prowokacja nie ma juz sily i pomyslow na rozmowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Z wami niema co pisać macie tylko ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×