Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość ------------------------
Podłączam się pod Panie które były i polecają SALON ODRODZENIE Dzieci wykupiły mi prezent na 47 urodziny wiec miałam przyjemność skorzystania z zabiegu w tym salonie. Jedno stwierdzam ogromna wiedza ! Po wizycie czułam się jak po szkoleniu z zakresu kosmetologii i medycyny. Jeżeli któraś z Pań młodszych i starszych poszukuję to mam nadzieję że tam trafi. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaPolad
Ja chodzę do Studio Piękna i polecam wszystkim. Zaczęłam przed ślubem zabiegi lipolizy i na lipiec udało się znakomicie. Suknię trzeba było przerabiać na mniejszą. Success!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia lll
gabinetów mnóstwo, ciężko jest kogoś polecić, najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makoorka
oczywiście że najlepiej. W moim przypadku długo szukałam tego jedynego :) A tym samym straciłam dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 54
Polecam nowy gabinet Instytut Shintai na Dobrego Pasterza, maja dużo zbiegów i jest bardzo miła obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricja
Ze swojej strony mogę polecić gabinet kosmetyczny Yasumi epil, byłam na kilku zabiegach i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam na zabiegach fotodepilacji i na peelingu kawitacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_111111111
Polecam Bona - Dea w Krakowie, profesjonalna obsluga, wszystko wytlumacza Ci wczesniej, do niczego nie namawiaja. Pani doktor - bardzo mila osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z moją przedmówczynią jeśli chodzi o dobre gabinety kosmetyczne moim numerem jeden Yasumi, przede wszystkim ze względu na to, że mają bardzo dużo zabiegów również i te z dziedziny medycyny estetycznej, ja niestety mam problem z włoskami a lato już prawie jest więc korzystałam z zabiegów usuawnia owłosienia, każdemu mogę polecić ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w gabinecie na Dobrego Pasterza 118 (Krakowski Instytut Shintai) koło OBI i jestem bardzo zadowolona. Chodzę na masaże z podciśnieniem. Mają dobre ceny i miłe kosmetyczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwkooliwek
ja chodzę do Yasumi przy ulicy Bonarka, (ale nie mylić z galerią), przy Rondzie Matecznym. Duża oferta zabiegów, profesjonalna kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnonoc
moja koleżanka była zachwycona Vanilla Spa, mówiła, że mają bardzo dużą ofertę zabiegów i super strefę relaksu, więc się wybieram, żeby na własnej skórze to sprawdzić, a może już któraś z was była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yasumi niestety to jakaś porażka masówka taka więc zastanawiam kto wchodzi z marka Yasumi we współpracę przecież to strzał w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deaminica
Niestety zgadzam się z gościem w sprawie Yasumi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałeczek
a ja się nie mogę z wami zgodzić, moim zdaniem żadna masówka, tylko bardzo fajny salon. Ja się tam czuję bardzo dobrze, czuję, że podchodzą do mnie w indywidualny sposób i wszyscy są bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn7
ja polecam udać się do Pani Natalii (pracowała w studiu Genesis na Kapelance, nie wiem jak teraz). Ma świetna wiedze na temat kosmetyki i indywidualne podejscie. robi przepiekne paznokcie i ma niesamowite dłonie przy zabiegach na twarz (swietny relaksujacy masaż) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alokam
Chodziłam kiedyś do niej ale tez nie wiem gdzie sie przeniosła bo wyjechałam za granice i jak wróciłam po 2 latach to już nie pracowała tam ale faktycznie specjalistka w swoim fachu. Po powrocie zaczęłam szukać też salonu i trafiłam z tego forum do salonu Odrodzenie. Tam jest Pani Anna Didiuk która jest córka właścicielki jej ręce to czysta poezja. Dziewczyna podobno od 14 r.ż się szkoli w masażach i w kosmetologii. Do zabiegów na twarz wykonuje masaż psychosomatyczny który uważam za coś niesamowitego. Ogólnie jestem uzależniona od niego. Zawsze się umawiam jak już nie daję rady w pracy albo jest wykończona. Panie posiadają bardzo duże doświadczenie a do tego są sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o takim masażu :) poszperam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mielska
Chyba jednak w Kraku nie polecę nikogo, tym bardziej w dobrych cenach ;-) Za to wkrótce będę otwierała własny salon kosmetyczny i mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić w mieście nowe standardy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia kalec
A myślisz, że Twój salon będzie inny? Tak jak każdy będziesz korzystała z szajsowych kosmetyków i wszystko starała się robić po kosztach. Sory, ale w takie magiczne przemiany to ja nie wierzę - i tak będzie się dla ciebie liczyła przede wszystkim kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mielska
Tak, w szkole nauczyłam się nie tylko tematów kosmetycznych, ale i etyki zawodowej. Trafiłam do dobrego salonu na cały okres praktyk i zamierzam te same standardy przenieść do naszego miasta. Przygoda z new nails po prostu sporo mi dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mnie to śmieszy że podważam salony które istnieją już latami i twierdzisz że zaraz po szkole nie umiejąc nic (tylko teorie i minimalna praktykę) twierdzisz że zrobisz rewolucję. Jakbyś nie wiedziała to w Krakowie są gabinety z dużym doświadczeniem i wysokim standardzie usług. Faktycznie obecnie jest tak że salon na salonie które otwierają osoby bez doświadczenia i później ciężko jest trafić w dobre ręce. Zalezienie takiego salonu zajmuje dużo czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcelinkaa
hahhaha Dobre nazywasz dobrym salonem kosmetycznym salon paznokci bo miałaś praktyki w takim. Tam gdzie paznokcie robią to studiu paznokci !!!!!!!!!!!!! Wyspecjalizuj się w paznokciach i podologi lub w kosmetyce i kosmetologi a nie wrzucaj wszystkiego w jeden worek bo później takich multi-funkcyjnych salonów jednoosobowych jest masę gdzie Panie robią same wszystko od paznokci, przez depilacje po zabiegi na twarz i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarcelinkaa
A za jakość trzeba zapłacić. Chyba znasz przysłowie co tanie to drogie. Nie chodzi aby wydać bardzo dużo ale znałeś miejsce gdzie jakość idzie za ceną a osoby nie sa nastawione tylko dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam studio urody Active Women http://www.uroda.krakow.pl/. Bardzo miła atmosfera i zabiegi wykonywane są bardzo profesjonalnie. Mogę serdecznie polecić to studio w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w wielu salonach kosmetycznych w mojej okolicy (czyli Olsza/Nowa Huta). Pomimo zadowolenia z kilku dostałam ostatnio od męża bon na zabieg do nowego salonu Elle Beauty. Wybrałam się na pedicure i parafinę na dłonie. Pani Marta, która mnie obsługiwała zrobiła z moich stóp arcydzieło. Dawno tak nie miałam wykonanego tego zabiegu. Dziwnym też było przywiązanie do sterylności (pierwsyz raz spotkałam się z takim podejściem) co mnie bardzo zaskoczyło. Oczywiście pozytywnie. Od tamtej pory chodzę tylko tutaj dlatego też z mojej strony polecam właśnie ten salon. Dla mnie blisko i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywiązanie do sterylności ?????? !!!!!!!!!!!!! Dziewczyno przecież to norma a jeżeli nie to nie wiem do jakich "dziur" chodziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Ja polecam Studio Kosmetyczne Bess na Kapelance 6a kl B to jest na pierwszym pietrze nie pamiętam numeru chyba 51.Robiłam tam depilacje brazylijską u Pani Justyny Bess. Efekt po prostu super , prawie bezboleśnie i do tego bardzo dokładnie.Szczerze to nie miałam jeszcze tak dobrze zrobionej depilacji jak tam.Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, a ja polecam nowy Instytut Shintai DAY-SPA na ul. Dobrego Pasterza 118/1. Naprawdę świetna i profesjonalna obsługa, ciekawe promocje i jak dla mnie bardzo dobre kosmetyki. Byłam na zabiegu z kwasem hialuronowym na twarz i efekt był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×