Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość Aaaat
Urzekła mnie wyjatkowa atmosfera La Femme. Miłe zaskoczenie kiedy fryzjerka potrafi niezwykle kreatywnie doradzić. Wychodząc od pani Agaty nie mogłam przestać się do siebie uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka19
Ja robiłam powiększenie ust w Studiu Genesis.Wszystko super sterylnie i lekarz bardzo miły, widać że zależy mu na pacjencie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olx
Ja mogę poleccić salon esencja piękna na ruczaju. Chodzę tam od paru lat i zawsze jestem zadowolona bardzo indywidualne podejście i kameralna atmosfera. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu bym sie nie zdecydowała na zabieg mezo w domu .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja82
Ja polecam Gabinet Excellence Kraków Bronowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was, Ja polecam Estetice na Sławkowskiej, mają tam sprzęt najwyższej klasy, robiłam sobie depilację laserową i mikrodermabrazję i jestem bardzo zadowolona. Jest tam bardzo miło i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poszłam dwa miesiące temu do gabinetu który otworzył się obok mnie - ELLE BEAUTY na Olszy i byłam mile zaskoczona.. Robiłam tam tylko mikrodermabrazje z mezoterapią i hybrydy 2 razy ale czysto, wszystko na jednorazówkach, sprzęt nowy, kosmetyczka miła i widać że z wiedzą i doświadczeniem. Spokojnie mogę polecić. Teraz szukam dobrego salonu z estetyką, dlatego tu trafiłam. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawariatka
Ja bezapelacyjnie polecam Gabinet Magnetic Look. Miesiąc temu skorzystałam z niego pierwszy raz i już od razu otrzymałam kartę stałego klienta. Magnetic Look spełnił moje oczekiwania, wcześniej korzystałam z innego, ale muszę przyznać, że tak pomalowanych paznokci to ja wcześniej nie miałam. Dwa tygodnie temu robiłam menicure i do dziś mam pięknie pomalowane paznokcie. Kolor trzyma się świetnie. Następnym razem skorzystam ze zniżki, przy której zapłacę jeszcze mniej. A tak a propos miał ktoś robiony makijaż permanentny ? Czy to faktycznie daje takie efekty, jak mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
permanentny jest super. Oczywiście zależny jak masz go zrobiony i czy osoba wykonująca ma doświadczenie. Ja mam najpiekniejsze brwi i kreski na świecie wiec jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon ECO PLANT w samym centrum miasta- ulica Zacisze- zabiegi robią na kosmetykach własnej produkcji i dodatkowo później można kupić te kosmetyki w dobrej cenie. Salon bardzo elegancki, czułam się jak w bajce;) Dodatkowo mają fajną stonkę, gdzie można okazyjnie kupić zabiegi nawet 90% taniej http://www.beauty-deal.pl/ ja trafiłam na depilację laserową wartości 1000zł za 300zł, z tym że oferty są kilka dni a potem wchodzą kolejne, warto dodać się do listy mailingowej, wtedy aktualne oferty przychodzą na bieżaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaKrk
Black Pearl jest dobry, mają bardzo ciekawą ofertę. Ostatnio byłąm na mikrodermabrazji i efekty są rewelacyjne. Uwielbiam ten salon, zwłąszcza, że mieszkam po sąsiedzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINAMAZUR
Wszelkie zabiegi na twarz - polecam La Femme. Byłam kilka razy i za każdym razem wróciłam do domu zadowolona. A i najlepsza kawa w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaB456
Tez lubie salon Black Pearl :) fajnie mnie ostatnio obcieli, myślę, że jeszcze tam wrócę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią, że Pani Agatka z La Femme jest świetna fryzjerką. Śmiało można oddać się w jej ręce ;) Natomiast jeśli chodzi o zabiegi na ciało to uwielbiam Dermique :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medicor- super miejsce, uratowali mi twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Pani w La Femme natomiast uratowała włosy. Drastyczna zmiana koloru jednak nie była moim najlepszym wyborem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do salonu LA FEMME trafiłam całkowicie przypadkiem. Miałam ochote na małe zmiany i jak sie okazało trafiłam w idealne miejsce. Pani Agatka trafnie dobrała mi nowy kolor, do tej pory wybierałam raczej bezpiecznie ale tym razem postanowiłam zaszaleć i tym sposobem zostałam rudzielcem. Wszystkim moja metamorfoza się spodobała dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Fryzjerki maja doświadczenie i na pewno dobrze doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że zmasowany atak robi La Famme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon na Kapelance. Studio zdrowej sylwetki Genesis. Mają świetnie wykwalifikowaną ekipę i chyba nie ma rzeczy której nie robią. Plusem dodatkowo są fryzjerki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaakRK
Ja od pewnego czasu jestem wierna Black Pearl, trafiłam tam z polecenia przyjaciółki. Na prawdę świetny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara11
Chce się z wami podzielić opinią o zabiegu odchudzającym Med Contour, dużo czytałam o tym zabiegu, a teraz moje wrażenia po.Jestem zaskoczona 3cm mniej w tali, no i cellut zniknął.Polecam Studio Genesis z ich świetnym urządzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję kosmetyczki Berandety, która pracowała kilka lat temu w salonie na Ruczaju (obok kościoła). Zna ktoś jej nazwisko lub miejsce, w którym obecnie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konnstancja
Sprawdziłam ostatnio ten Black Pearl, bo widziałam, że kilka osob dosc pozytywnie sie na jego temat wyrażało. Byłam na manicure i pedicure. Miła atmosfera, kosmetyczka bardzo sympatyczna i z efektu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek bb
Polecam Bali Beauty House ul. Krowoderska 41 ! Bylam , widzialam i zakochalam sie! Jest to nowootwarty salon , ale ekipa bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta . Bylam na masażu i kosmetyce ! Jestem bardzo zadowolona cenowo nie jest tanio ale bardzo odpowiada to jakości uslug ! Nastepnym razem wybiorę sie na pewno na paznokcie i jakas fryzurę :)) bardzo polecam ! ps. Design mega , bambusy na suficie , salon jak nie salon czad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sablewwwa
hahhhahahah ale sie usmiałam. Konkurs na najbardziej ZDESPEROWANY gabinet wygrywa Black Pearl Gratulujemy inwazji na kafeterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę szczerze polecić Centrum Urody Rumianek koło Wielopola, szczególnie jeśli chodzi o przedłużanie rzęs (bo jest fachowo i tanio jak na salon) i manicure u pani Krysi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka99
Z gabinetów kosmetycznych w Krakowie na pewno mogę podać Instytut Piękna Dermique, dawniej mieli siedzibę koło Galerii Kazimierz, teraz są koło Forum, tam gdzie Apartmenety Ludwinów. Wpadam tam od czasu do czasu. Mam tam parę zaufanych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o manicure to także polecam Rumianek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiramalutka
a ja bardzo lubię dermed na Krzywej, mnóstwo zabiegów, mogę sobie zrobić u nich paznokcie, albo skorzystać z bardziej profesjonalnych zabiegów. świetni specjaliści, bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo drogo zapomniałas dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×