Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość keepwatching
czy ja wiem czy drogo, no na pewno ceny nie są najniższe, ale za to jakość bardzo wysoka, a za to też trzeba nieco więcej zapłacić. Ja wolę dołożyć i mieć dobrze zrobione niż kusić się niskimi cenami potem żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za stwierdzenie o Dermed ale to jest moja opinia bo chodziłam tam. Jak dla mnie jest to machina to trzaskania klientów. Zabiegi drogie nie zawsze skuteczne a na dodatek nagabywanie na kolejne jeszcze droższe zabiegi. Przedstawiają wizję poprawy któta nie zawsze jest prawdziwa. Myślę że jadą na opinii z przed lat i szumu przez tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryvery
no każdy ma prawo do swojej opinii, jedni są zadowoleni inni nieco mniej. Ja jestem jak najbardziej zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabidera
Każdy ma prawo do opini ale też się zastanawiam jaka jest preferencja ceny do jakości i ile procent ceny stanowi kwestia reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa
Już od dawna szukałam dobrego gabinetu kosmetycznego w Krakowie... Wiadomo jak to jest każdy zachęca swoje usługi i twierdzi, że jego gabinet jest najlepszy. Natomiast jeśli ktoś tak jak ja ma problemy ze skórą na twarzy to nie ma żartów. W końcu codziennie patrzę na siebie do lustra. Nikt nie wiedział jak mi ma wyprowadzić skórę z niedoskonałości. Wiadomo przepisywano mi maści, robiono zabiegi ale to było mało. W końcu koleżanka znalazła Instytut zdrowej skóry przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. I stało się... Buzia jak nowa.. do tego zrobiłam jeszcze tam Makijaż permanentny i teraz wszyscy mi się pytają gdzie się popiękniłam..polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaz1
Hej, ja chodze do Instytutu Zdrowej Skóry w Krakowie, polecila mi go kolezanka ze studiow, bardzo sympatyczna Pani Ania- kosmetolog pomogla mi w moim problemie z tradzikiem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikar2
Ja polecam Instytut Zdrowej Skóry w Krakowie, bardzo lubie tam chodzic, fajne tanie zabiegi i pogadac z obsluga mozna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidziaa
Polecam salon dermiss na zakopiance, bo tam chodziłam jeszcze przed przeprwadzką i nieukrywam, że z uwagi na lokalizacje juz tam nie chodze, teraz zaczęłam wizyty w klinice laime na rakowickiej też fajny saon, mysle ze momge z czystym sumieniem polecic obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacja
Ja na przykład ostatnio musiałam iść gdzie indziej, niż zwykle (spieszyło mi się przed wyjazdem) i trafiłam na salon Black Pearl, kilka kroków od Galerii Krakowskiej. No i było naprawdę w porządku, bo cena ok, zabieg wykonany profesjonalnie, a obsługa milsza, niż w moim poprzednim salonie (nie będę pisać jaki był poprzedni, bo przez 2 lata tam chodziłam i nie było źle - po prostu BP wypadł lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domminikka
nie będę się rozpisywać jak wariacja, ale też polecam - byłam tam na mikrodermabrazji i było bardzo w porządku, niedługo idę na drugą wizytę to dam jeszcze znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to miałaś szczęście, że jak Ci się spieszyło poszłaś do jakiegoś miejsca i było ok. Ja to się jednak troszkę boję, wolę jak ktoś już sprawdzi i powie, że jest dobrze mogę iść. I tak poszłam do dermedu, bo koleżanka była bardzo zadowolona z depilacji. Też mi się podoba jakość oferowanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra12
hej dziewczyny! ja od dwoch lat chodze do Instytutu Zdrowej Skóry w Krk i jestem zadowolona, moja cera bardzo sie poprawila, naprawde warto tam zagladnac, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allice93
Dobra, bo czytam o Black Pearl - mam konkretne pytanie: czy jest tu ktoś, kto robił sobie u nich tipsy? Zawsze robiłam je w jednym miejscu, taki mój sprawdzony salon, ale ostatnio coś się nie udało. Myślę: "raz, może się zdarzyć." No ale dwa razy pod rząd to już nie. Proszę o opinię osoby, które korzystały z usług w BP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajakkk
Hej, robiłam tam tipsy french, wyszły bardzo fajnie. Nie wiem, jak zwykłe. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielaZOz
ja się zdecydowałam zrobić tam żele, byłam bardzo zadowolona, więc tipsy też powinny być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKad
Ja z moja mamą chodzę do Odrodzenia. W wieku dorastania miałam straszny trądzik i mnie leczono z super efektem teraz juz jestem starsza a życie przyspieszyło wiec chodzę na masaże i zabiegi odpowiednie dla kobiety 30 letniej. Odrodzenie to salon rodzinny z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka L
Jak dla mnie sprawdzony salon kosmetyczny to La Femme . Długo szukałam, bo albo trafiałam na mało profesjonalną obsługę, albo w ogóle osoby, które nie znają się na temacie. Jeśli chcesz zadbać o siebie kompleksowo, to warto zajrzeć właśnie tam..i włosy i paznokcie i masaż zrobisz :) W dodatku w tak pięknych pomieszczeniach, że aż dech zapiera. Dziewczyny znają się na temacie i naprawdę warto się oddać w ich ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKraków
Ja byłam w Black Pearl robić tipsy i wyszłam zadowolona, bardzo starannie zrobione i wytrzymały całkiem długo. Jak dla mnie to jeden z lepszych salonów w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enja27
Ja polecam estetice na Sławkowskiej robiłam tam już depilację laserową a teraz zaczęłam zabiegi coaxmed jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów, jeszcze chce tam sobie zamknąc naczynka na jesień bo teraz się bede opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happpeberry
ja byłam kilka razy w dermedzie. Robiłam nich depilację laserową i zabiegi na cellulit. Muszę powiedzieć, że efekty super i bardzo jestem z nich zadowolona. Także możecie się śmiało do nich wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się kto dalej wykonuje tipsy??? Fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłam na komplecie mani i pedi w gabinecie http://www.studioangel.pl/ byłam bardzo zadowolona, widac było fachowość, zaangażowanie oraz troskę o klienta, niby tak krótki zabieg ,ale udało mi się odprężyć. Widziałam tam, też oferty na twarz/ciało , na pewno tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina0908
W Krakowie niezły jest Black Pearl, od niedawna mają w ofercie reweracyjne zabiegi Klapp, duży wybór i każdy znajdzie cos dla siebie. Ja wypróbowałam zabieg z retinolem dla skóry dojrzałej i na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1234
Mieszkam w krakowie już kilka lat uczęszczałam do różnych salonów kosmetycznych. Jest w czym wybierać oferty tez całkiem całkiem. Jednak najlepiej czuję sie w estetice na sławkowskiej. To takie klimatyczne miejsce z dużym doświadczeniem i ciekawa oferta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaR
Pani Elżbieto, tak jak napisała jakaś forumowiczka wcześniej - warto najpierw pójść do jakiegoś gabinetu i porozmawiać na temat ewentualnego zabiegu, to tak zwane "konsultacje" które każdy gabinet powinien zapewniać za darmo. Z samej rozmowy już dużo wynika. Wiadomo, że przeciwwskazań do np. tipsów będzie mniej niż do zabiegów na twarz, ale dobrze jest upewnić się czy specjalista liczy tylko na zyski czy naprawdę chce pomóc. Teraz każdy może skończyć kurs kosmetyki i otworzyć swój salon, oferta zabiegów wszędzie jest prawie taka sama. Chyba najrozsądniej jest wybrać salon które albo długo działa już na rynku, albo który zatrudnia osoby z wyższym wykształceniem czyli kosmetologa. Wracając do pytania, to ja swoją twarz oddaję pod opiekę lekarzy z gabinetu medycznego na ulicy Miłkowskiego (peelingi lekarskie), mniej inwazyjne zabiegi wykonuję w Gabinecie urody (ulica Dietla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saralame
Jeżeli Kraków to Salon Odrodzenie. Kameralny fajny z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież kraków ma fajny katalog firm, przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, można podzielić firmy wg kategori, ale co ważne wg dzielnic albo wskazać wokół jakiego adresu ma szukać najbliżej i np gabinetów kosmetycznych w Krakowie (aż się zdziwiłam) jest 290! http://odu.pl/116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret89
A ja z całego serca zadowolona jestem z Estiyo, robiłam u nich serię 3 mocnych peelingów chemicznych, zmodyfikowanego Jessnera czy jakoś tak:) w każdym razie efekty przerosły moje oczekiwania, buzia gładka, zero przebarwień,twarz odmłodniała.Teraz już stop z kwasami, wybieram się na zabieg tlenowy bo koleżanka robiła i też super zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca85
Margaret89 czemu teraz piszesz o tak mocnych peelingach ??? Ja je kiedyś miałam ale zimą. One są przecież podatne na UV wiec nie pisz takich rzeczy wtedy kiedy mamy okres wiosenno letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkowicie się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×