Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
W krakowie bardzo dobrym salonem jest black pearl przy ul szlak, chodzilam tam na zabiegi klapp i moja skora wyglada teraz duzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na makijazu permanentnym brwi w Salonie Odrodzenie. Było bardzo fachowo i konkretnie jeżeli chodzi o kwestie doboru kształtu i koloru. Fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkaka
mam pytanie o permanentny. Czy on boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, permanentny nie boli. A jeśli chodzi o moje sprawdzone gabinety to ten http://www.mttestetica.pl/#/home/ jest moim zdaniem jednym z lepszych, żeby uzyskać fachową poradę i pomoc w problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam brwi i jest ok :) Radze tylko z polecenia bo jest wiele partaczy w tej dziedzinie. Dobrze jak widzisz kogoś na żywo jak wygląda po permanentnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet z dużym doświadczeniem w Krakowie Estetica, jest tam bardzo profesjonalnie, jakość usług jest na najwyższym poziomie. Polecam tam wiele zabiegów depilację laserową i zamykanie naczynek ipl. Jeśli chodzi o pielęgnację to marka decleor. Mają też inne zabiegi intraceuticals dla bardzo odwodnionej skóry i mój ulubiony Geneo w trakcie jednego zabiegu skóra jest wygładzona mocno nawilżona. Każy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
declor bardzo jest drogi nieadekwatny do składu. Lepiej już samemu zrobić sobie kosmetyk na bazie oleju arganowego lub jojoba z 100% olejkami eterycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Ko
Witam, ja chciałabym polecić gabinet kosmetyczny na Kazimierzu "GALERIA PIĘKNA" profesjonalna obsługa, szeroka gama zabiegów na twarz, ciało i paznokcie. Ja jestem bardzo zadowolona, korzystam z usług Pani Agatki już rok a moja cera przez ten czas zmieniła się nie do poznania. Tu są namiary http://www.galeriapieknakazimierz.pl/ Uważam, że osoby z takim doświadczeniem i pasją zasługują na polecenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anwoman
Tak się składa, że byłam w Galerii Piękna na Kazimierzu i również mogę polecić to miejsce. Jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie oraz atmosfera tam panująca sprawia, że wychodzę wypoczęta i zrelaksowana. Ciekawą inicjatywa są również eventy organizowane przez Właścicielkę dedykowane klientom gdzie można poznać wielu ciekawych ludzi i wygrać darmowe zabiegi lub inne nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie chodzę do Black Pearl, świetny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Rok temu urodziłam dziecko i dopiero wtedy zaczęły się u mnie problemy z ciałem i twarzą, same wiecie: rozstępy, nadmiar skóry na brzuchu no i jakieś brzydkie zmiany na twarzy (pewnie to hormony). Jakiś czas temu trafiłam z polecenia znajomej do kliniki "Rubinkiewicz Med Clinic" na ul. Wrocławskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dały zabiegi. Najbardziej zależało mi na tych wieeelkich rozstępach, teraz jestem po drugim zabiegu Igłowego Termoliftingu RF i jest super. Nawet ostatnio oglądałam program na tvn gdzie reklamowali ten sam zabieg jako jeden z najskuteczniejszych i naprawdę działa!!! A teraz planuję zrobić ten zabieg na twarz...Polecam tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do akademii urody Dermiss na zakopianskiej, miałam tam zabieg złuszczania kwasami i mikrodermabrazję, z efektów jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon Odrodzenie. Wczoraj byłam na zabiegu twarzy mega fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Black Pearl, za dobrą jakość usług i bardzo miła atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Rubinkiewicz Med Clinic na Wrocławskiej, chodziłam do nich na serię peelingów chemicznych kwasem ferulowym, bo miałam ogromne przebarwienia. Dziś są już mało widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta badosz
W tym momencie można załapać się w Beauty Lux na tysiac złotych rabatu na szkolenie podologiczne w sierpniu. To ostatnie miejsce - ja również będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda storyczyk
Nie kojarzę zupełnie szkoły, czy możesz mi napisać coś więcej? Jak to u nich wygląda, i czy na pewno za niższą cenę otrzymam usługę takiej samej jakości? Im więcej danych tym lepiej - chcę pewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to permanentny czy jakiś inny zabieg na pewno się dobrze trzeba zastanowić nad tym, gdzie się wybrać. Ja sama chodzę do Dermedu i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Kaczorowska
Ja bardzo sobie cenie ArtClinique. Robiłam sobie tam mezoterapię , bardzo byłam z niej zadowolona, rezultaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W ogóle ta klinika jest chyba najprężniej rozwijającą się w Krakowie, ciągle stawiają na innowacje i rozwój swojej oferty. Zauważyłam że wprowadzili do swojej oferty lifting nićmi first lift. Chyba się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia445
Osobiście polecam Ci salon Laime na Rakowickiej. Chyba jeden z lepszych salonów o jakim słyszałam. Możesz sobie zerknąć na ich strone http://www.laime.pl/home.html , co konkretnie mają w ofercie. Ale z tego co sama widziałam jest bardzo bogata i jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padia
Salon Odrodzenie dostaje u mnie 10/10. Przyjemny salon o świetnej atmosferze. Ja robiłam u nich makijaz permanentny a później zapisałam się w innym terminie na masaż. Najfajniejsze że to rodzinny biznes. Masaż był czymś niesamowitym :* Jedyny mikroskopijny minus za to że płatności gotówką ale to żaden kłopot. Fajne miejsce z duzym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny jest Black Pearl, o ile sie nie myle przy ul Pawiej. Dbaja o klientów i pracują na bardzo dobrych kosmetykach. Mają ciekawą ofertę i zaplusowali u mnie wprowadzeniem zabiegów setowych Klapp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąsiornica
A ja Wam mogę polecić salon Vanille przy Galerii Kazimierz. Jestem zadowolona z obsługi, jakości i poziomu usług. Zabiegi depilacji z dużą dokładnością i efekty są :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodzę do Black Pearl i potwierdzam, że sa niezli. Wlasnie tez ostatnio zaciekawily mnie te nowe zabiegi Klapp i planuje sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam drogie koleżanki salon kosmetyczny Perła z Krakowa www.studioperla.pl W gabinecie można wykonać szereg różnych zabiegów na ciało. Mają również solarium i studio masażu. Ceny mają konkurencyjne i personel jest bardzo sympatyczny. Często można trafić na różne promocje, albo kupić markowe kosmetyki w atrakcyjnej cenie. Klientki otrzymują kartę klienta uprawniająca do darmowych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krakowie to można również odwiedzić salon http://esteticderm.pl Blisko centrum i w sumie duży wybór różnych zabiegów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salon Jadore na Karmelickiej, mają bardzo dobry sprzęt do depilacji efekty super, Pani kosmetolog Agnieszka miła, profesjonalna, moja mama robiła u niej zabieg na twarz, widać poprawę. Salon bardzo ładnie urządzony, przyjazna ciepła atmosfera. jadorebeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie godny polecenia jest salon Black Pearl, cenie ich za profesjonalne podejscie do klienta i miła atmosfere. Ostatnio moim ulubionym zabiegiem jest mikrodermabrazja, efekty sa super no i maja go w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda88y
http://www.vicihair.pl/ -> szczerze mogę polecić. Szczególnie depilację laserową ;) ale oczywiście inne zabiegi również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia chmielewska
Polecam studio Genesis na ul. kapelanka w krakowie pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×