Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość Milena245
Cześć :) Ja polecam salon Black Pearl na ulicy Szlak. Pełen kompleks, niedrogo, profesjonalnie. Ja jestem bardzo zadowolona, jestem ich stałą klientką. :) Dla zainteresowanych - mają własną stronkę internetową - www.blackpearl.com jeszcze raz gorąco polecam, bo warto, o czym przekonały się już moje znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadułka
byłam w Klinice Laime i jeest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna30
Ponawiam pytanie o makijażu permanentnym w Salonie Odrodzenie. Czy któraś z Was się poddawała temu zabiegowi ? Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na Estiyo Clinique, wpisałam podany wyżej email katarzyna8.piwowar@gmail.com w facebooka i o to co uzyskałam https://www.facebook.com/katarzyna.piwowar.524/about Współwłaścicielka Estiyo Clinique jest oszustką i podając się za klientkę robi pozytywne wpisy. Ostrzegajcie inne przed nimi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calllllineczka
kama.osowska@gmail.com Mam do polecenia najnowocześniejszy salon w Krakowie, wcześniej chodziłam do Odrodzenia ale go już nie polecam, teraz chodzę do Estiyo Clinique na ulicy Lubicz 22, pani kosmetolog Kamila Osowska jest bardzo miła i mądra, miałam wykonany zabieg SEYO TDA, który jest pierwszym takim użądzeniem w Polsce. Dlatego uważam że warto skożystać i nawet przyjść na takie bezpłatne konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proceder Estiyo Clinique
hahhaha rozbrajają mnie właściciele salonów i ich pracownicy którzy piszą że wcześniej chodzili do jakiegoś salonu a teraz juz nie bo znalazły świetny salon Estiyo Clinique. Jesteście żałosne że musicie krytykować innych aby zwrócić uwagę że istniejecie. Precz z reklamą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest jakaś taka plaga, a też przypadek mówi sam za siebie. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani jest mądra i miła ja miałam wykonywany zabieg pierwszym takim urządzeniem w Polsce. .... Co za brednie i parszywa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety ale salon Laime musi być zdesperowany skoro w ten sposób oczernia konkurencję,przeglądając fora nasuwa się wniosek że żaden krakowski salon nie dorasta do pięt Laime, tyle co oni mają pozytywnych opiniii to aż śmieszne i podejrzane. Nie chodzę ani do Laime ani do Estiyo ale na litość boską skoro na każdym forum jest o salonie Laime to daje do myślenia, zresztą inne gabinety też są przez nich krytykowane. Nie lubię czegoś takiego! Ludzie prowadźcie zdrową konkurencję a nie bluzganie na siebie na forach. ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, jako osoba "sławna" na tym i innych forach internetowych, chciałabym wreszcie wyrazić swoje zdanie o propagowaniu tego typu wpisów. Tak jestem kosmetologiem- Z pasji i wykształcenia i będę chętnie przez całe życie pomagała ludziom i kształciła się w tym kierunku by być co raz lepszą. Nie poparzyłam nikogo, nie zrobiłam krzywdy podczas zabiegu, nie oszukałam. Mam wspaniałą wspólniczkę, która BYŁA moją klientką i sama poczuła co to znaczy być w dobrych rękach i otrzymać profesjonalne porady. Kolejno- JESTEM WSPÓŁWŁAŚCICIELKĄ Estiyo Clinique, które szybko zrobiło furorę na forach mimo krótkiego istnienia na rynku. Klinika jest profesjonalna, elegancka, z innowacyjnymi certyfikowanymi urządzeniami, których nie powstydziłby się nawet najlepszy lekarz. Klienci są zadowoleni i z zabiegów i z obsługi, a przynajmniej tak sądzę, gdyż chętnie wracają. Podsumowując, Bardzo dziękuję miłej konkurencji i każdej osobie z osobna za te cudowne wpisy i opinie, które są infantylne i śmieszne. Zimnej wojny z nikim prowadzić nie będę, gdyż honor swój mam i dużo więcej na głowie, aniżeli śledzenie wpisów o swojej osobie, tudzież firmy. Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądam na forum aby sprawdzić który salon jest polecany a tu jak nie autoreklamy to jakieś intrygi jednego salonu względem drugiego. Dochodzę do wniosku, że takie fora są mało wiarygodne i odbiegają często od tematu. Moja ciekawość i lekka bezsenność skłoniła mnie jednak do krótkiej analizy ostatnich wpisów. Dziwnym trafem w dniu 30.10 pomiędzy godz 11.30 a 12.37 są aż 4 wpisy związane z jednym salonem (w tak krótkim czasie to rzadko spotykane) więc albo to przypadek, w który nie wierzę albo po prostu pisała to ta sama osoba, co jest bardziej prawdopodobne. Idąc dalej, po porównaniu na różnych forach ilości opinii na temat kilku bardziej znanych salonów oraz salonu LAIME, faktycznie jak ktoś już wcześniej zauważył ten ostatni ma ich najwięcej, również i na tym forum. Co ciekawe zawsze za jakąś krytyczną opinią na ich temat w niedługim czasie pojawia się kilka pozytywnych. Często połączone z krytyką innego salonu. Wniosek nasuwa się sam. Niepokoi mnie coś jeszcze innego. Przeglądając opinie o Laime kliknęłam na stronę z ich KRS i okazuje się, że ten salon jest w likwidacji !!! Uwaga więc wszelkie płatności i zaliczki. Wychodzi na to że obrzucanie błotem innych nie wystarczy aby prowadzić salon. Na koniec swojej kadencji jeszcze wciągają w swoje intrygi nowo powstały salon Estiyo, podszywają się pod nich i umieszczają przy wpisanej opinii maila właścicielki, rzekomo autora wpisu - to tak prymitywne że chyba żadna inteligentna osoba w to nie uwierzy. Totalna żenada. Przekorność każe mi uczynić dla zasady podobny prymitywny dopisek. Trochę się rozpisałam ale sama padłam kiedyś ofiarą nieuczciwej konkurencji i jestem uczulona na tego typu chamstwo. Kończąc swoje wywody postanowiłam, że wybiorę się do tego nowego salonu Estiyo, skoro to Laime tak się ich czepia to pewnie muszą być nieźli :-) Oczywiście przejrzałam jeszcze ich ofertę na stronie internetowej i jest bardzo interesująca. Więc jednak to forum pomogło mi wyborze, mam nadzieje że słusznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaem
Ale panuje tutaj chaos. A szkoda bo osoby tutaj wchodzące zamiast dowiedzieć się czegoś nowego zapewne po minucie wychodzą szukać informacji gdzie indziej... W każdym bądź razie nie widziałam jeszcze postu na temat salonu La Femme, dziwie się bo chodzę tam od kilku lat ( fakt, mam bardzo blisko ) i jestem zadowolona z ich usług :) Pani Ania regularnie strzyże i farbuje mi włosy, z czystym sumieniem mogę ją polecić ;) od czasu do czasu chodze tez na różne zabiegi ale niezbyt często bo jednak jest to spory jak dla mnie wydatek. Dobrą wiadomością jest, że aktualnie co tydzień mają jakieś nowe promocje a zniżki są naprawdę duże. Z resztą co ja się będę produkować :P https://www.facebook.com/events/1377106759195732/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie paranoja jest y posiadanie się pracowników właścicieli i współwłaściciel i. Totalny brak klasy. to forum jest z osób a nie portal o autoreklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia789
Mogę polecic salon Black Pearl koło politechniki :) bardzo fajna kosmetyczka i fryzjerka i maja swietne kosmetyki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada6789
Byłam dzisiaj w salonie Black Pearl przy ul Szlak i jestem zachwycona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKier
"Sarna30 Dziewczyny poszukuje informacji o makijażu permanentnym w Salonie Odrodzenie. Czy któraś z Was się poddawała temu zabiegowi ? Dzięki za info " Ja byłam u nich. bardzo wygodna sprawa z tym makijażem. Fajne miejsce Pani wykonująca poświeciła mi duzo czasu na omówienie zabiegu, pilegnacji po itp Jestem bardzo zadowolona. Jak masz jakieś pytania to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKier
miałam robione kreski i brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to wygląda że ESTIYO i LAMIE siebie warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmienisz tego bo każdy może pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś lepsza skoro wypowiadasz się na temat salonów których nie znasz, a w dodatku nie umiesz nawet poprawnie nazwy napisać, to własnie jest chore, że każdy może sobie pisać co chce, bez żadnych konsekwencji, CAŁE TO FORUM NIC NIE WARTE, ZERO KONKRETNYCH I WIARYGODNYCH INFORMACJI, SZKODA TYLKO CZASU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna30
Dzięki za info ale juz i tak jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę o info czy któraś z was robiła mezo i czy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzulkaqqq
Mezoterapia nie boli jeżeli pytasz o mezoteriapie bezigłowa. Jeżeli chodzi o zabieg mezoteriapii mikroigłowej to kiedyś byłam na takim zabiegu i prawdę mówiąc w moim odczuciu nie jest to bolesne. Wychodzę z założenia,iż dla urody nawet wypada trochę pocierpieć ;-) Lubie te zabiegi korzystam tak jak z peelingu kawitacyjnego czy kwasy. Mogę jedynie powiedzieć ,że powinnaś się kierować ceną gdyż nowe salony robią duże promocje, więc można znaleźć dobrą ofertę cenową. Chodziłam do centrum na ul.Szewską 9, a teraz jest nowo otwarty w mojej okolicy i zamierzam zobaczyć jak tam jest na ul.Królowej Jadwigi 219.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o igłową TAKA UWAGA: nie pytałam się gdzie chodzisz tylko czy boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie słuszna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Ja miałam niedawno robioną mezoterapię mikroigłową w domu. Przyjeżdża do mnie Pani z http://www.biomatrix.pl/ i wszystkie zabiegi wykonuje w domu. Moim zdaniem mezoterapia nie jest bolesna ale nie wiem jakie odczucia mają inne osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannapu
LA FEMME,!!!!! zupełnie przypadkiem odkryłam ten salon miałam sie umówic tylko do fryzjerki ale skorzystałam tez z pillingu.rewelacja dla mojej cery która niestety do idealnych nie należy zabieg z kwasami pomógł mi z bliznami po pryszczach i dodatkowo nawilżył i rozjaśnił cere. Fryzura być może nie spełniła moich oczekiwań ale na znajomych zrobiła wrażenie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suuuuz
Polecam La Femme!!! Faceci - świetny prezent dla Waszej kobiety na Święta :) profesjonalizm, miła atmosfera i baaaardzo dobre zabiegi. Można się poczuć dosłownie jak księżniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×